Racjonalista - Strona głównaDo treści
czym jest czas pytanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-10-2016 22:20amenli (68 punktów)czym jest czas pytanie
Ocena 1 na 1
Witam
Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Mam pytanie .
Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli.
Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ?
Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ?
Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce.
Co zrobi człowiek za te słowa ?
Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra.
Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.

lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?

To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..
adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>spoko wasza mądrość za bardzo mnie razi .
>"Rzeczywistość zbyt skomplikowana by ją rozumieć? Fizyka, chemia, kosmologia zbyt obszerne i nudne? Spróbuj z wiarą"
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


A co jest w głębinach oceanów ?

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> ha ha ha masz tel To przekaz ze się zmieniłem i jak wyjdę z tego
> grajdołka biedę grzeczny mam zero złości w sobie

Spoko, przekażę. Swoją drogą - chcesz się pochwalić przed Tatą i Mamą?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

#48
18-10-2016 08:25
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>A co jest w głębinach oceanów ?




krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> Mam dowody mam ułatwione zadanie
>Gdybyś je miał, już dawno byś nas tu nimi uraczył.
>W końcu przedstawienie solidnych dowodów daje poczucie dumy.

Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu.
Bez waluty i telefonu czerwonego i kontaktów jest trudno



>>Tylko czy to ten czas?
>Jeśli nie, próżne twoje starania. Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..

A myślisz ze jemu spieszno gdzieś ? A po co ma zmieniać ? To człowiek ma szukać .

> może wam pasuje taki stan

Świętemu Piotrowi dużo nie pasowało, nawet się wyparł.
Duch Św. czyni cuda. Pytanie czy ty aby jesteś właściwą osobą.

Właściwy człowiek zginął na krzyżu .

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu

Acha dlatego te żarty z niewierzących a tym samym z Boga, rozumiem.

>>Jeśli nie, próżne twoje starania. Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>A myślisz ze jemu spieszno gdzieś ?

Nie. Nam tutaj też nie

> A po co ma zmieniać ?

Fakt. Po co? Po nic.

> To człowiek ma szukać

Ja juz znalazłem. Ty szukaj dalej.

>> Duch Św. czyni cuda. Pytanie czy ty aby jesteś właściwą osobą.
>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .

Hm. No to po ptokach.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu
>Acha dlatego te żarty z niewierzących a tym samym z Boga, rozumiem.

Ja z Boga nie żartuje. I zbytnio mnie nie obchodzi kto w co wierzy .
Za pewno rozmawiamy nawet o innym Bogu.

>> A po co ma zmieniać ?
>Fakt. Po co? Po nic.

Jego macie od szukać sami dał wam dużo czasu .

>> To człowiek ma szukać
>Ja juz znalazłem. Ty szukaj dalej.

Dla czego się martwicie innymi was biedą rozliczać ?

>>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
>Hm. No to po ptokach.

Ale się uparł ocalić świat po mimo zdrady.

>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

>

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>>>Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu
>>Acha dlatego te żarty z niewierzących a tym samym z Boga, rozumiem.
>Ja z Boga nie żartuje

Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.

> I zbytnio mnie nie obchodzi kto w co wierzy

Oczywiscie, już w to wierzę

>Jego macie od szukać sami dał wam dużo czasu .

A po co? By ty nam karzesz, albo wiesz lepiej czego potrzebujemy?
Kocham takich 'lepiej wszystko wiedzących'

>>> To człowiek ma szukać
>>Ja juz znalazłem. Ty szukaj dalej.
>Dla czego się martwicie innymi was biedą rozliczać ?

O nic się nie martwimy, to ty się martwisz o nas i dlatego piszesz że my coś tam mamy robić.
Zresztą lepiej dokształć się w gramatyce j. polskiego, bo nie bardzo można cię zrozumieć.

>>>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
>>Hm. No to po ptokach.
>Ale się uparł ocalić świat po mimo zdrady

Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>>Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.

gdzie ja żartuje ? Zadałem tylko 1 pytanie .

>>Jego macie od szukać sami dał wam dużo czasu .
>A po co? By ty nam karzesz, albo wiesz lepiej czego potrzebujemy?
>Kocham takich 'lepiej wszystko wiedzących'

nie, tam jest za mało miejsc .

>>>> i dlatego piszesz że my coś tam mamy robić.

Za pewnie kiepsko napisałem.

>>>>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
>>>Hm. No to po ptokach.
>>Ale się uparł ocalić świat po mimo zdrady
>Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?

od czego ? zapewnię jest na tronie .

>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


#54
18-10-2016 10:25
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>A co jest w głębinach oceanów ?

H2O.

Drobner, nurek

Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
> samo pytanie generuje złość .

Nie hoduj w sobie złych emocji.
Wrzodów dostaniesz.

Drobner Dobra Rada

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> gdzie ja żartuje ? Zadałem tylko 1 pytanie .

Pan adwokat "potrzebuję tylko miło zabawić się tu".

>nie, tam jest za mało miejsc

Ciesz się, dla ciebie więcej, jak innych se nie dopchasz.

>>Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?
>od czego ?

Raczej od kogo.
"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj"
William Shakespeare (1564-1616) angielski dramatopisarz i poeta.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

#57
18-10-2016 10:45
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>... To człowiek ma szukać .

Ależ np. ja go 'szukam'.
Tyle, że 'po czesku'.

> Właściwy człowiek zginął na krzyżu.

To prawda: sam na własne oczy widziałem film o Spartakusie.

Drobner, 'szukacz'

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik

adwokat prezentuje tylko 1 stronę tak dla przypomnienia
drugą stronę z założenia niszczy
On zadaje pytania
adwokat jest pozbawiony emocji i działa na zlecenie
nie jest połączony z klientem i jego problemami
Wykonuje tylko zlecenie
To jest adwokat

To nie dla mnie zbyt brutalny styl

>>>Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?
>>od czego ?
>Raczej od kogo.
>"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj"
>William Shakespeare (1564-1616) angielski dramatopisarz i poeta.

To diabeł ich się boi . nie ma takiej potrzeby .

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Drobner
>>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>>... To człowiek ma szukać .
>Ależ np. ja go 'szukam'.
>Tyle, że 'po czesku'.
>> Właściwy człowiek zginął na krzyżu.
>To prawda: sam na własne oczy widziałem film o Spartakusie.
>Drobner, 'szukacz'

Po co go szukasz ?

#60
18-10-2016 11:28
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>To diabeł ich się boi

Hm, czyli mamy tu specjalistę od diabłów i 'ich'
Gratuluję wiedzy

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365