Witam Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas. Mam pytanie . Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli. Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ? Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ? Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce. Co zrobi człowiek za te słowa ? Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra. Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.
lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?
To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam |