 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-11-2018 19:13 | okragly (21676 punktów) | raj naukowo
1 na 1 | Gdyby nie raj, a w nim matriarchat, bylibyśmy dalej małpami, co nie byłoby takie złe. Kobieta w raju, szczególnie w okresie płodnym, co zdarzało się bardzo rzadko, raz na 6 lat, kochała się z wieloma, rajski bankbank, Walkę o zapłodnienie nie toczyły krwawo samce ale ich plemniki, wygrywał najlepszy. 1 na 250 000 000 Ostra selekcja, walka, która cementowała stado. Genialne rozwiązanie Dlatego mamy wielkie penisy, goryle mają 3cm. A szympansie 5cm, i kopulujemy dłużej, kilkanaście minut, gdy szympans kilka sek. Przez fakt że bzykała się z wszystkimi w stadzie, panowała przyjacielska atmosfera, ponadto samce pomagały wychowywać młode. Prawdziwy raj. Minusem, że nie było sprawiedliwie, tylko co 10 zostawał ojcem, ale wygrywał najlepszy, jesteśmy "koroną stworzenia". Współcześnie nasze geny ulegają degeneracji
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | promiskuitycznie? | >Przez fakt że bzykała się z wszystkimi w stadzie, panowała przyjacielska atmosfera,
Nie zawsze. Fakt iż jednemu z samców pozwalała na "bzykanie" częściej czy dłużej - prowadził niejednokrotnie do....powiedzmy eufemistycznie, zaniku przyjacielskiej atmosfery. Zachownania jak wyżej występują u obecnych szympansów oraz - oczywiście - ludzi. Pan myśli, iż kobieta pozwalająca się - jak Pan to określa - bzykać każdemu w grupie, zneutralizuje wszelkie napięcia i anse w niej panujące??? Może być dokladnie na odwrót. Na marginesie - wariant promiskuitycznego "bzykania się", tak zachwalany przez Pana - to przepis na pandemie chorób wenerycznych. Zresztą w Afryce - skąd nota bene wyszła praludzka Ewa - już tego doświadczyli, na przykład z HIV.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: promiskuitycznie? | > >Przez fakt że bzykała się z wszystkimi w stadzie, panowała przyjacielska atmosfera,> Fakt iż jednemu z samców pozwalała na "bzykanie" częściej czy dłużej - prowadził >niejednokrotnie do....powiedzmy eufemistycznie, zaniku przyjacielskiej atmosfery.Ten który bzyknął, tracił zainteresowanie, stawał się pusty. Penisy ludzi z raju mają specjalny kształt, wysysający sperme poprzednika. (szympansy mają całkiem inne) > Zachownania jak wyżej występują u obecnych szympansów oraz - oczywiście - ludzi. Pan myśli, iż >kobieta pozwalająca się bzykać każdemu w grupie, zneutralizuje wszelkie napięcia i anse w niej >panujące??? Może być dokladnie na odwrót.facet wybzykany traci zainteresowanie seksem w przeciwieństwie do kobiet. Tym sposobem kobieta dba o dobrą atmosfere, dobre relacje ze wszystkimi mężczyznami, to bardzo ważne wychowując małe dziecko, jak by opierała się na jednym a on umarł to katastrofa dla niej (u szympans ów istnieje dzieciobójstwo) A i najważniejsze, dzieki temu pozyskuje najlepszego plemnika, co dla niej i ludzkości najważniejsze > to przepis na pandemie chorób wenerycznych.W raju nie było chorób, za mało ludzi, za mało pracy (praca zabija) zdrowe pożywienie, słońce i ruch taka orgia była raz na kilka lat,jak była płodna, w pozostały, oficjalnie "żyła" z jednym, nie odmawiając sobie w celach społecznych, tajnego kontaktu intymnego z innymi www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
|  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > Penisy ludzi z raju mają specjalny kształt, wysysający sperme poprzednika. > taka orgia była raz na kilka lat,jak była płodna, w pozostały, oficjalnie "żyła" z jednym, nie odmawiając sobie w celach społecznych, tajnego kontaktu intymnego z innymi  Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu... ( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >Penisy ludzi z raju mają specjalny kształt, wysysający sperme poprzednika.>  u innych zwierząt jest jak "strzykawka", u nas jak tłok dzieki budowie "główki", zasysa sperme poprzednika, jak wyczyści przedpole, sam tryska. > >taka orgia była raz na kilka lat,jak była płodna, w pozostały, oficjalnie "żyła" z jednym, nie odmawiając sobie w celach społecznych, tajnego kontaktu intymnego z innymi>  kobiety uprawiają seks z wielu powodów a harmonia w rajskimstadzie w matriarchacie była dla nich pierszoplanowym zadaniem. W patriarchacie spokój, porządek zapewniają pałki policjantów w matriarchacie chetne cipki dziewczyn. www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
| | |  | 3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>Penisy ludzi z raju mają specjalny kształt, wysysający sperme poprzednika.> > > .. zasysa sperme poprzednika, jak wyczyści przedpole, sam tryska. > >>.. nie odmawiając sobie w celach społecznych, tajnego kontaktu intymnego z innymi> >  > .. pałki policjantów .. chetne cipki dziewczyn. okrągły!, weź przestań, bo się uduszę ze śmiechu Ps. ciekawe co na to chętnie racjonalistka?  Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu... ( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
4 na 4 | Kulmin (4007 punktów) | Odp: raj naukowo | "raj naukowo", a naukowości zero. No głupek.
|
|
2 na 2 The Bear Jew (2544 punktów) (zablokowany) | Chyba pomyliłeś działy (z "Religie").
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Chyba pomyliłeś działy (z "Religie").Wierze w to, to prawda. Ale to, zasługuje na ten dział, ponieważ oparte jest na; - faktach - hipotezach naukowych - i nienaukowej introspekcji, ja tam byłem, dlatego np. okropnie boje się węży z raju www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
|  | 3 na 3 | Kulmin (4007 punktów) | > - faktachJakich?  > - hipotezach naukowychJakich?  Konkrety, a nie bełkot wariata. Czy znowu bedziesz szukał kilka dni? I pamiętaj, że nie zawsze: informacja w internecie = fakt i nie zawsze: koncepcja = hipoteza naukowa. No jak dziecku tłumaczyć.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >- faktach> Jakich? > >- hipotezach naukowych> Jakich? > Konkrety, a nie bełkot wariata. Czy znowu bedziesz szukał kilka dni?Kulman, nie mam czasu szukać Napisze tylko, że w raju, aby nie dochodziło do chowu wsobnego to kobiety wędrowały, mężczyźni byli w stadzie od urodzenia, i niemożliwe bić się między sobą o kobietę, jak sugeruje Arminius dodam jedynie do tego co napisałem w postach wyżej, że w nasieniu wiele plemników, które są tylko po to, aby nie dopuścić do zapłodnienia przez plemniki innego dawcy www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
| | |  | 4 na 4 | Kulmin (4007 punktów) | >Kulman, nie mam czasu szukać Napisze tylko, że w raju, aby nie dochodziło do chowu wsobnego to kobiety wędrowały, mężczyźni byli w stadzie od urodzenia, i niemożliwe bić się między sobą o kobietę, jak sugeruje Arminius >dodam jedynie do tego co napisałem w postach wyżej, że w nasieniu wiele plemników, które są tylko po to, aby nie dopuścić do zapłodnienia przez plemniki innego dawcy
aha, hmmm
1. Opowiadaj bzdury i kretynizmy. 2. Stawiaj tezy, a dopiero później szukaj dowodów, 3. Na pytanie o dowody odpowiadaj, że nie masz czasu na ich szukanie, 4. Pisz dalej głupoty.
Dobra robota. Wszystko gra od strony logiki, a poziom intelektualny to najwyższe piętra Burdż Chalifa.
|
|
| | | |  | 1 na 3 | okragly (21676 punktów) |
> 1. Opowiadaj bzdury i kretynizmy.uważam, że to co pisze za spójne i logiczne > 2. Stawiaj tezy, a dopiero później szukaj dowodów, na każdą teze można znaleźć dowód, szczególnie jeśli piszemy o czasie sprzed 10 000 lat > 3. Na pytanie o dowody odpowiadaj, że nie masz czasu na ich szukanie,nie gniewaj się ale to prawda. Szkoda, że nie zapisywałem źródeł > 4. Pisz dalej głupoty.> Dobra robota. Wszystko gra od strony logiki, a poziom intelektualny to najwyższe piętra Burdż Chalifa.od początku jesteś wrogo nastawiony do raju, to ci przeszkadza trzeźwo patrzeć. www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
| | | | |  | 4 na 4 | Kulmin (4007 punktów) | >uważam, że to co pisze za spójne i logiczne
Bzdury i kretynizmy mogą być spójne i logiczne. Logiczność i spójność nie implikuje prawdziwości. Dowodzenie: 1. Każde zwierzę żyjące w wodzie oddycha skrzelami i robi zeza 2. Płetwale Błękitne żyją w wodzie ----- 3. Płetwale Błękitne oddychają skrzelami i robią zeza.
To rozumowanie jest spójne i logiczne i poprawne. Ba! Jest dedukcyjne! Ale jest totalną bzdurą. Jak Twoje wywody.
> na każdą teze można znaleźć dowód, szczególnie jeśli piszemy o czasie sprzed 10 000 lat
Znajdź
>nie gniewaj się ale to prawda. Szkoda, że nie zapisywałem źródeł
No szkoda, szkoda.
>od początku jesteś wrogo nastawiony do raju, to ci przeszkadza trzeźwo patrzeć.
Aha, czyli to ja myślę nietrzeźwo, a Ty myślisz trzeźwo. Ty masz świętą rację i PRAWDA jest po Twojej stronie, a ja jestem zaślepionym i wrogim krytykiem, który nie potrafi pojąć PRAWDY! Jako żywo przypomina mi to retorykę wyznawców płaskiej ziemi, w której wszyscy, tylko nie oni, są zaślepieni i nie potrafią trzeźwo myśleć...
|
|
| | | | |  | 3 na 3 | salek (4701 punktów) | > >1. Opowiadaj bzdury i kretynizmy.> uważam, że to co pisze za spójne i logiczneOczywiście, Jasieńku! Zawsze piszesz spójnie i logicznie! Na przykład tutaj dowiodłeś spójnie i logicznie, że nas nie ma, bo nic żywego nie ma szans się rozmnażać
|
|
| | | | | |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >>1. Opowiadaj bzdury i kretynizmy.> >uważam, że to co pisze za spójne i logiczne> Oczywiście, Jasieńku! Zawsze piszesz spójnie i logicznie! Mechanizm działa następująco, zegarmistrz świata, jest dzieckiem, bierze gen (mechanizm, dobrze działający), żeby naprawić. To jest ślepy traf, ON nie postępuje celowo, logicznie i w 99.99% zmiany są psuciem zegarka. www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
2 na 2 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | >>Gdyby nie raj, a w nim matriarchat, bylibyśmy dalej małpami, co nie byłoby takie złe. <<
Gdyby nie to, że ludziom zawsze żyło się gorzej niż by sobie tego życzyli, to nigdy by nie wymyślono raju. A że zawsze można sobie ponarzekać na swoje życie, bez względu na to czy żyło się w zabitej dechami wiosce w Polsce międzywojennej, czy też żyje się dzisiaj na Florydzie, to się wymyśla bzdury. A to, że dawno, dawno temu, przed wiekami, to się dopiero żyło. Było ciepło, żarcia pod dostatkiem, zapieprzać nie trzeba było. Ale marne to pocieszenie. Więc wymyślono że po śmierci to dopiero będzie życie. Coś tak jakby: gdy się wiadro z wodą wywali, to dopiero będzie sucho.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >>Gdyby nie raj, a w nim matriarchat, bylibyśmy dalej małpami, co nie byłoby takie złe. <<> Gdyby nie to, że ludziom zawsze żyło się gorzej niż by sobie tego życzyli, to nigdy by nie wymyślono raju. A że zawsze można sobie ponarzekać na swoje życie, bez względu na to czy żyło się w zabitej dechami wiosce w Polsce międzywojennej, czy też żyje się dzisiaj na Florydzie, to się wymyśla bzdury. A to, że dawno, dawno temu, przed wiekami, to się dopiero żyło. Było ciepło, żarcia pod dostatkiem, zapieprzać nie trzeba było. Ale marne to pocieszenie. Więc wymyślono że po śmierci to dopiero będzie życie. Coś tak jakby: gdy się wiadro z wodą wywali, to dopiero będzie sucho.jesteśmy udomowieni do pracy jak i konie. Różnica pomiędzy ludźmi z raju a dzisiaj jest analogiczna jak być dzikim koniem stada na stepie a samotnym roboczym u chłopa. www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
| Drobner (19539 punktów) | > Gdyby nie raj...A w raju ludzie #1 to pisały książki? #2 albo używały komputera? #3 lub siedziały w necie? No i czy siedząc w necie (#3), używały komputera (#2), by reklamować przez siebie napisane książki(#1)? Nie to, żebym cóśkolwiek sugerował.... Ale cóś na kształt 'tłustego' biskupa, przyjechawszego Maybachem do małego miasteczka o cnocie wstrzemięźliwości pouczać, medaliki święte sprzedawając uczynnie - przed oczyma się mię pojawia... Drobner, były hippis (rajowo-) komunowy...
Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | raj naukowo | > >Gdyby nie raj...W raju się ukształtował człowiek, przez ostrą selekcje plemników, od różnych dawców, w drogach rodnych płodnej kobiety (gangbang), współcześnie nasze geny degenerują się (jakość plemników to katastrofa) Wystarczy zastosować prosty myk z raju, jeśli obok są inni mężczyźni, jakość plemników wzrasta > No i czy siedząc w necie (#3), używały komputera (#2), by reklamować książki(#1)?Autor apostołem raju, chce zbawić, zawrócić niewiernych na drogę rozwoju, szczęścia, radości życia, które nas stworzyło i doskonale się sprawdzało > Drobner, były hippis (rajowo-) komunowy... byłoby dobrze dla nas gdyby hipisi, byli hipisi, mieli wpływ na losy kraju, świata. www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
|  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: raj naukowo | > >>Gdyby nie raj...> W raju się ukształtował człowiek, przez ostrą selekcje plemników, od różnych dawców, w drogach rodnych płodnej kobiety (gangbang)Kontynuuj... > ... współcześnie nasze geny degenerują się (jakość plemników to katastrofa)Ja - nie narzekam. > Wystarczy zastosować prosty myk z raju, jeśli obok są inni mężczyźni, jakość plemników wzrastaTo tak jak w koszarach? Albo w anclu? > >No i czy siedząc w necie (#3), używały komputera (#2), by reklamować książki(#1)?> Autor apostołem raju, chce zbawić, zawrócić niewiernych na drogę rozwoju, szczęścia, radości życia, które nas stworzyło i doskonale się sprawdzało"...bo najlepiej nam było za Piasta...." > > >Drobner, były hippis (rajowo-) komunowy...> byłoby dobrze dla nas gdyby hipisi, byli hipisi, mieli wpływ na losy kraju, świata.Chcesz i masz: Terlecki (Pies) i Kuchciński (Członek) - oba 'byli hipisi'. Zadowolony? Analogiczną to tego, ma wartość i trafność reszta Twoich marzeń i urojeń. Drobner, wąż w raju [edit: wciąż w raju /edit], ale swoim...
Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>Gdyby nie raj...> >W raju się ukształtował człowiek, przez ostrą selekcje plemników, od różnych dawców, w drogach rodnych płodnej kobiety (gangbang)> Kontynuuj...jest w 1-szym poście > >... współcześnie nasze geny degenerują się (jakość plemników to katastrofa)> Ja - nie narzekam.błędem naszych czasów patrzenie przez JA które w raju nie występowało, było zawsze MY > > Wystarczy zastosować prosty myk z raju, jeśli obok są inni mężczyźni, jakość plemników wzrasta> To tak jak w koszarach? Albo w anclu?czytałem, nie zapisałem źródła, że jakość plemników wzrasta, jak czują konkurencję (plemniki) > >>Drobner, były hippis (rajowo-) komunowy...> > byłoby dobrze dla nas gdyby hipisi, byli hipisi, mieli wpływ na losy kraju, świata.> Chcesz i masz: Terlecki (Pies) i Kuchciński (Członek) - oba 'byli hipisi'. Zadowolony?tak, zadowolony. Podoba mi się ich program socjalny, mam lewicowe poglądy. Jestem przeciwny wartościom liberalnym www.okragledomy.com/ksiazeczka.pdf
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|