Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zbydleni Sting i Elton John - zbydleni putinizmem.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-03-2022 14:00Arminius (25555 punktów)Zbydleni Sting i Elton John - zbydleni putinizmem.
Ocena -1 na 3
Bydło się kaja, zarzeka i bije w piersi. Chyba trochę za późno? Szubrawiec Sting grywał prywatnie dla mordercy Putina w 2016 roku - już po zajęciu przez tegoż ukraińskiego Krymu.
Bezwzględnie winni być zbojkotowani a wejścia do ich domów zarzucone zwracanymi nagraniami.

"Co łączy Stinga, Eltona Johna i Cher? Wszystkie te gwiazdy, choć teraz potępiają atak Rosji na Ukrainę - w przeszłości występowały dla rosyjskich oligarchów. Za koncerty inkasowali niemałe kwoty. Jak zapowiedział Sting, te czasy się już skończyły."

"Sting ogłosił w ubiegłym tygodniu, że czasy, gdy grał koncerty dla rosyjskich oligarchów na zawsze minęły. Co ciekawe, był jednym z tych artystów, który co jakiś czas decydował się grać prywatne imprezy, nie przejmując się tym, ze pochodzą od osób powiązanych z Władimirem Putinem.

Muzyk zagrał na prywatnym koncercie dla rodziny rosyjskiego potentata w 2016 roku - pięć lat przed sankcjami Unii Europejskiej.
"Żaden oligarcha w Wielkiej Brytanii, czy gdziekolwiek indziej, nie jest w stanie zarezerwować koncertu, ślubu czy przyjęcia. Te dni się skończyły" - zapewnił w rozmowie z "Mirror" Sting."

muzyka.int(*)-czasy-sie-skonczy,nId,5894662
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)Armi zbydlony putinizmem?
>Bydło się kaja, zarzeka i bije w piersi. Chyba trochę za późno? Szubrawiec Sting grywał prywatnie dla mordercy Putina w 2016 roku - już po zajęciu przez tegoż ukraińskiego Krymu.
Ja p*****le, przeciez ty też Putinowcu za późno się tu płaszczysz.

shron.chty(*)ymon_Petliura_and_the_Jews.pdf. - co to jest? Jeden z wielu, wielu przykładów - jak pies naganiałeś owieczki w łapska Putina.

Ile osób mogło zassać malware z tym pdf-em? Armi, ile osób naraziłeś na autentyczne koszty, przeliczalne na złotówki? Mam ci ponownie wykład zrobić czym jest malware? Przemyśl gdy będziesz ruble liczył.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,751098

Armi, jeden z odnośników (ten z pdf), w temacie do którego linkujesz (powyżej link), kieruje na serwer znajdujący sie w Rosji. Ktoś kto ściągnął plik nie zdawał sobie sprawy, że jest przekierowany na ruski serwer, na którym plik (pdf) się znajdował.
Dzisiaj wydawałoby się, że serwer nie działa, ale wiadomo jaka jest obecnie sytuacja.

"Niestety... nie można przejść do tej strony Sprawdź, czy w nazwie hosta shron.chtyvo.org.ua występuje literówka."

Ale mały myk i proszę "Putinowski trollu"

chtyvo.org.ua/

Armi po ile dzisiaj u ciebie ruble?

Oto jak twoja obrzydliwa działalność wychodzi na jaw.

Cytat:
Było wiadomo już 2017 roku, że działania hakerów, wymierzone w domeny należące do Trumpa, prowadziły do natychmiastowego przekierowywania użytkowników odwiedzających strony powiązane ze zhakowanymi adresami na serwery znajdujące się w Petersburgu. Miało się na nich znajdować złośliwe oprogramowanie, powszechnie wykorzystywane do wykradania haseł bądź szyfrowania plików w celu uzyskania okupu przez cyberprzestępców, jednak - jak do tej pory - nie pojawiły się informacje o ofiarach tych dwóch typów działań w powiązaniu z aktywnością hakerów na stronach Trumpa.


Cyberprzestępców nie zidentyfikowano, podobnie jak towarzyszących im motywacji.

Dzisiaj już te motywacje znamy - To był początek wojny informacyjnej Putina.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,875221
16-03-2022 16:19 
 Ocena 1 na 3
skorpion13 (920 punktów)Odp: Armi zbydlony putinizmem?
>>Bydło się kaja, zarzeka i bije w piersi. Chyba trochę za późno? Szubrawiec Sting grywał prywatnie dla mordercy Putina w 2016 roku - już po zajęciu przez tegoż ukraińskiego Krymu.
>Ja p*****le, przeciez ty też Putinowcu za późno się tu płaszczysz.
>shron.chty(*)ymon_Petliura_and_the_Jews.pdf. - co to jest? Jeden z wielu, wielu przykładów - jak pies naganiałeś owieczki w łapska Putina.
>Ile osób mogło zassać malware z tym pdf-em? Armi, ile osób naraziłeś na autentyczne koszty, przeliczalne na złotówki? Mam ci ponownie wykład zrobić czym jest malware? Przemyśl gdy będziesz ruble liczył.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,751098
>Armi, jeden z odnośników (ten z pdf), w temacie do którego linkujesz (powyżej link), kieruje na serwer znajdujący sie w Rosji. Ktoś kto ściągnął plik nie zdawał sobie sprawy, że jest przekierowany na ruski serwer, na którym plik (pdf) się znajdował.
>Dzisiaj wydawałoby się, że serwer nie działa, ale wiadomo jaka jest obecnie sytuacja.
>"Niestety... nie można przejść do tej strony Sprawdź, czy w nazwie hosta shron.chtyvo.org.ua występuje literówka."
>Ale mały myk i proszę "Putinowski trollu"
>chtyvo.org.ua/
>Armi po ile dzisiaj u ciebie ruble?Oto jak twoja obrzydliwa działalność wychodzi na jaw.
>Cytat:
Było wiadomo już 2017 roku, że działania hakerów, wymierzone w domeny należące do Trumpa, prowadziły do natychmiastowego przekierowywania użytkowników odwiedzających strony powiązane ze zhakowanymi adresami na serwery znajdujące się w Petersburgu. Miało się na nich znajdować złośliwe oprogramowanie, powszechnie wykorzystywane do wykradania haseł bądź szyfrowania plików w celu uzyskania okupu przez cyberprzestępców, jednak - jak do tej pory - nie pojawiły się informacje o ofiarach tych dwóch typów działań w powiązaniu z aktywnością hakerów na stronach Trumpa.

> Cyberprzestępców nie zidentyfikowano, podobnie jak towarzyszących im motywacji.Dzisiaj już te motywacje znamy - To był początek wojny informacyjnej Putina.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,875221
>
A co na to lekarz pączusiu? W klinice wam komputery założyli????

hanging_bishop (1112 punktów)Odp: Zbydleni Sting i Elton John - zbydleni putinizmem.
Antywojenny trybun się znalazł... Otrzyj Pan usta z piany.
szarley (54913 punktów)
>"Co łączy Stinga, Eltona Johna i Cher? Wszystkie te gwiazdy, choć teraz potępiają atak Rosji na
>Ukrainę - w przeszłości występowały dla rosyjskich oligarchów. Za koncerty inkasowali niemałe kwoty.

A dlaczego meli nie grać?
Nikt z nich nie ma daru prorokowania i nie można mieć im za złe, że nie przewidzieli dzisiejszej wojny. Artysta śpiewa za pieniądze. Ja też za pieniądze pracuję i część swojej pracy wykonywałem w Rosji za rosyjskie pieniądze. I nie zamiaruję się za to kajać, bo uczciwie na swój chleb zarabiałem. Nie wypieram się znajomości rosyjskiego języka, ani rosyjskiej kultury, nie wyprę się rosyjskich przyjaciół i mam nadzieję, że kiedy wojna się skończy (mam nadzieję klęską rosyjskiej armii i rosyjskiej polityki) еще будет прекрасно, еще будет нормально, jak słyszałem w Moskwie rosyjską wersję polskiej piosenki

> Muzyk zagrał na prywatnym koncercie dla rodziny rosyjskiego potentata w 2016 roku - pięć lat przed sankcjami Unii Europejskiej.

PRZED. Gdyby zagrał w czasie sankcji lub w czasie wojny, to co innego.



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Arminius (25555 punktów)jak putinowksi troll szarlej dezinformuje
>A dlaczego meli nie grać?
>Nikt z nich nie ma daru prorokowania i nie można mieć im za złe, że nie przewidzieli dzisiejszej >wojny.

Sting grał w 2016 roku dla Putina - dwa lata po pierwszej wojnie. Chyba ż eputinowski trollu obmierzły nie uznajesz wojny z 2014 roku za wojnę tylko za operację wojskową?
17-03-2022 11:36 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: jak putinowksi troll szarlej dezinformuje
>Chyba ż eputinowski trollu obmierzły

Mistrzu cytatów. Poradzisz wskazać jakiś cytat z moich słów, który uprawniałby Cię do takich potwarzy?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>A dlaczego meli nie grać?
>>Nikt z nich nie ma daru prorokowania i nie można mieć im za złe, że nie przewidzieli dzisiejszej >wojny.
>Sting grał w 2016 roku dla Putina - dwa lata po pierwszej wojnie. Chyba ż eputinowski trollu obmierzły nie uznajesz wojny z 2014 roku za wojnę tylko za operację wojskową?

Powtórzę:
Mistrzu cytatów. Poradzisz wskazać jakiś cytat z moich słów, który uprawniałby Cię do takich potwarzy?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-03-2022 19:38 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Powtórzę:

A ja przypomnę...od 8 do 16. Dni robocze.

Aha.wymiana dwóch zdań to debata...co może skutkować założeniem nowego tematu. Ale teraz już bez podlinkowanych art.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365