Racjonalista - Strona głównaDo treści
okienko

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
17-02-2023 09:26okragly (21676 punktów)okienko
w życiu mamy etapy, jeśli się je ominie nie osiagnie sie efektu np na nauke jezyka mamy okienko, jesli je nie wykorzystamy nie nauczymy sie mowić, podobnie jest z posiadaniem dziecka, te okienko pojawia sie w naszym klimacie na okres studiów

będąc Czarkiem wprowadziłbym prawo, że dla dziewczyn urodzenie i opieka, wychowywanie dziecka jest zdanym egzaminem dojrzałości (maturą). Dziewczyny po zdanym naturalnym egzaminie dojrzałości, lepszymi studentkami, nasza nauka mocno sie rozwinie
ciąża, karmienie piersią, opieka, to naturalny, rajski dopalacz

wiedzmy też, że największym zabójcą nienarodzonych dzieci (naszego życia wiecznego) jest panujacy nam buk zwany LIBERALIZM, występuje w 3 osobach -buk INDYWIDUALIZM, buk WOLNOŚĆ i buk WŁASNOŚĆ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

A po co mieć dzieci?
17-02-2023 16:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>A po co mieć dzieci?
to wypełnienie naszej zwierzęcej istoty (dotyczy kobiet), to nasze życie wieczne (GEN + MEM)

w raju każda płodna kobieta miała dzieci ale tylko 50% mężczyzn, dlatego nasze, mężczyzn pytanie, a po co mieć dzieci? jest usprawiedliwieniem prokreacyjnych nieosiągnięć.

jak się dowiaduje że ktoś ma troje i wiecej dzieci to podziwiam
17-02-2023 18:59 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>jak się dowiaduje że ktoś ma troje i wiecej dzieci to podziwiam

W życiu pewne są tylko choroba, cierpienie i śmierć. Po co to pomnażać?
18-02-2023 19:48 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A po co mieć dzieci?
Żeby nie pytać w jakim celu ich nie mieć.

cr
19-02-2023 02:59 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A po co mieć dzieci?

Po to żeby życie zyskało sens.

Inaczej nie ma żadnego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
19-02-2023 12:56 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>A po co mieć dzieci?
>Po to żeby życie zyskało sens.
>Inaczej nie ma żadnego.
>

Polskie dzieci są tresowane na mięso armatnie dla Anglosasów, i to ma sens ???
Rodzice ponoszą koszty karmienia a demokratyczna szkoła zajmuje się tresowaniem szarych komórek.
Po szkole telawizja przejmuje dalszą indoktrynację. To ma dla rodziców jakiś sens ??
Oddali swoje dzieci geszefciarzom.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Polskie dzieci są tresowane na mięso armatnie dla Anglosasów, i to ma sens ???

Dzieci mają proste wizje.

Patrzą na to, kto posiada to czego pragną, kto wie jak działać, żeby to zdobyć i tych właśnie najsladuja.

Co im po naśladownictwie rodziców, którzy niczego nie stowrzyli, nieczego nie mają, niczego nie mogą, nic nie wiedzą i żyją w sprzeczności z tym czego ich dzieci pragną w życiu?

Żeby dzieci nie walczyły o interesy Anglosasów tylko o interesy własnych rodziców wpierw potrzeba im stworzyć dobry świat do życia a nie piekło na Ziemi, od którego będą chcieli za wszelką cenę uciec.

youtu.be/5VCiU1osa3w
20-02-2023 10:47 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A po co mieć dzieci?
>Po to żeby życie zyskało sens.
>Inaczej nie ma żadnego.
To jest złe, bo instrumentalne podejście.
Już samo pytanie jest podszyte egoizmem.

cr
20-02-2023 17:47 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>A po co mieć dzieci?
>>Po to żeby życie zyskało sens.
>>Inaczej nie ma żadnego.
>To jest złe, bo instrumentalne podejście.
>Już samo pytanie jest podszyte egoizmem.
a po co kota?
przyjemność naszym drogowskazem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>A po co mieć dzieci?
>>>Po to żeby życie zyskało sens.
>>>Inaczej nie ma żadnego.
>>To jest złe, bo instrumentalne podejście.
>>Już samo pytanie jest podszyte egoizmem.
>a po co kota?
> przyjemność naszym drogowskazem
Właśnie.
Dlatego przyczynę "posiadania" dzieci dobrze byłoby zrewidować.
Jak to robi maurice.

cr
20-02-2023 19:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>A po co mieć dzieci?
>>>>Po to żeby życie zyskało sens.
>>>>Inaczej nie ma żadnego.
>>>To jest złe, bo instrumentalne podejście.
>>>Już samo pytanie jest podszyte egoizmem.
>>a po co kota?
>> przyjemność naszym drogowskazem
>Właśnie.
>Dlatego przyczynę "posiadania" dzieci dobrze byłoby zrewidować.
>Jak to robi maurice.
raj to powrót do natury (dzieci)
raj to stado, bez dzieci nie ma stada, one spoiwem
odwrotnie u nas, liberałów, dzieci ciężarem bo jesteśmy indywidualni, wolni, liczy sie wlasność
żyjąc w stadzie dzieci wychowują się same, nie są ciężarem (a spoiwem) zażyłego stada
kobiety w takim stadzie rodzą na wyścigi
kobiety w stadzie nie mają zmartwien wszystkim zajmuje się umysl stada

hierarchia (ulubienica Konopki) jest wrogiem umysłu stada i przyczyną cierpienia, głupoty, biedy, bezdzietności, wojen
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>kobiety w takim stadzie rodzą na wyścigi
W stadzie czy gdzie indziej, maurice pyta 'po co?'.

cr
20-02-2023 20:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kobiety w takim stadzie rodzą na wyścigi
>W stadzie czy gdzie indziej, maurice pyta 'po co?'.
dzisiaj popularny antynatanizm (filozoficzne stanowisko zakładające, że prokreacja jest moralnie zła, ponieważ zmusza człowieka do życia w świecie pełnym cierpienia. I to bez jego zgody. Miały miejsce pozwy, w których dzieci oskarżały rodziców o powołanie do życia bez ich zgody)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> dzieci oskarżały rodziców o powołanie do życia
Nie każdy ma przyjemne życie i/lub miłych rodziców.


cr
20-02-2023 21:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> dzieci oskarżały rodziców o powołanie do życia
>Nie każdy ma przyjemne życie i/lub miłych rodziców.
bo żyjemy samotnie, anonimowo, indywidualnie, wolni, mamy własność (np dziecko)

w raju jak rodzic hamem, to wspólnota go uciszy, rodzice uczą się nawzajem od siebie, dziecko widzi wszystkich dorosłych, przykład bierze od jemu odpowiadającemu. W raju dzieci były wspólne. (jak zapłacze 15 rąk
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> W raju dzieci były wspólne. (jak zapłacze 15 rąk
Ech, ten Twój kulawy raj.


cr
Thoter (6650 punktów)

>Dlatego przyczynę "posiadania" dzieci dobrze byłoby zrewidować.
>

Też tak uważam. Facetom dzieci przeszkadzają w ich lenistwie. Kobietom zaś dzieci są potrzebne do realizacji marzeń, które się im nie spełniły.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Facetom dzieci przeszkadzają w ich lenistwie. Kobietom zaś dzieci są potrzebne do realizacji marzeń, które się im nie spełniły.
Mężczyznom też, lenistwo tego nie wyklucza.


cr
19-02-2023 04:35 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A po co mieć dzieci?
Żeby łańcuch życia trwał, dzieci to kolejne ogniwa, można to zakończyć, wtedy nie będzie życia i nie będzie tego pytania...

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>największym zabójcą nienarodzonych dzieci (naszego życia wiecznego) jest panujacy
>nam buk zwany LIBERALIZM

Myślę, że wciąż nie doceniasz roli kapitalizmu.

W kapitalizmie nie ma miejsca na żadną wolność, bo jesteś ograniczony wolą właścicieli, którzy mają prawo przymusowo egzekwować swoją wolę.

Przymus właścicielski nie ma za wiele wspólnego z liberalizmem i z tym, że każdy robi co chce a nie to czego chcą inni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
19-02-2023 09:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Przymus właścicielski nie ma za wiele wspólnego z liberalizmem i z tym, że każdy robi co chce a nie to czego chcą inni.
kapitalizm a liberalizm to synonimy
kapitalizm do ciezkiej pracy potrzebuje wolnych indywidualnych elektronów, one pod przymusem okoliczności zostają niewolnymi elektronami, pędzą na łeb, na szyje, tam gdzie pan każe

warunkiem koniecznym kapitalizmu jest istnienie liberalizmu, wolnych, indywidualnych elektronów (wolnych najmitów)
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Przymus właścicielski nie ma za wiele wspólnego z liberalizmem i z tym, że każdy robi co chce a nie to czego chcą inni.
>kapitalizm a liberalizm to synonimy

Nie uważam podobnie.

>kapitalizm do ciezkiej pracy potrzebuje wolnych indywidualnych elektronów, one pod przymusem okoliczności zostają niewolnymi elektronami, pędzą na łeb, na szyje, tam gdzie pan każe
>warunkiem koniecznym kapitalizmu jest istnienie liberalizmu, wolnych, indywidualnych elektronów (wolnych najmitów)

Potrafię się zgodzić jednak z tym, że liberalizm i kapitalizm są ściśle związane, na bazie ideologii liberalnej kształtuje się kapitalistyczna hierarchia społeczna, w której niewielu ludzi robi co chce ale mimo to każdy z ludzi wierzy, że może robić co chce, choć w rzeczywistości robi to czego chcą właściciele.

Jak już wielokrotnie pisałem wyłącznym źródłem społeczeństwa jest hierarchia osobników i nie ma innego źródła społeczeństwa niż hierarchia.

Bez określenia, który osobnik jest ważny a który nieważny, bez określenia który osobnik rządzi a który jest rządzony społeczeństwo nie wykształci się.

Jeżeli chcemy żyć społecznie musi istnieć między nami hierarchia i to nie jest żaden wybór ale warunek konieczny.

Kwestią do wyboru jest tylko to jak ta hierarchia osobnicza ma się kształtować. Czy na bazie transferów i egzekucji własności czy w inny sposób np. tajnych wyborów.

Nie można stworzyć społeczeństwa bez hierarchii jednostek i im prędzej to zrozumiesz i zaakceptujesz tym możesz mieć większy wpływ na życie społeczne.

Sam nierzadko nawiązujesz do własność państwowej, który w domyśle ma ten sam charakter co własność prywatna tylko inaczej wyznacza się zarządców.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jak już wielokrotnie pisałem wyłącznym źródłem społeczeństwa jest hierarchia osobników i nie ma innego źródła społeczeństwa niż hierarchia.
>Bez określenia, który osobnik jest ważny a który nieważny, bez określenia który osobnik rządzi a który jest rządzony społeczeństwo nie wykształci się.
>Jeżeli chcemy żyć społecznie musi istnieć między nami hierarchia i to nie jest żaden wybór ale warunek konieczny.
To by znaczyło, że nie istnieje partnerstwo, czyli para współdziałających na zasadach równościowych ludzi.

cr
20-02-2023 18:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> wyłącznym źródłem społeczeństwa jest hierarchia i nie ma innego źródła społeczeństwa, to jest warunek konieczny
>To by znaczyło, że nie istnieje partnerstwo, czyli para współdziałających na zasadach równościowych ludzi.
uwielbienie hierarchii u Konopki jest cofnięciem się w rozwoju do szympansów (w raju nie występowała co widac po naszej budowie, nie mamy kłów do walki o przywództwo , poza tym mamy monogamie, to o co mieliby sie bić, ustalać hierarchię?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>uwielbienie hierarchii [...] jest cofnięciem się w rozwoju
Hierarchia, pozorując doskonalenie jednostek, umacnia władzę.

cr
Thoter (6650 punktów)

>Hierarchia, pozorując doskonalenie jednostek, umacnia władzę.
>

Raczej tak jak mówi stare przysłowie: na układy nie ma rady
To układy i tajemnice umacniają władzę.
Hierarchia wynika z układów, więzów znajomości i możliwości skutecznego działania.
Jednostki na szczycie powinny się doskonalić w strzelaniu lub wydawać dużą kasę na ochronę.
Ci co się modlą do kasy wycinają tych co się modlą do bożków. W obu układach istnieje hierarchia. Widzimy, że kasa rządzi i ludzie nie chcą Boga. Krew się leje, atomem można zniszczyć świat i nikogo to nie przeraża. Kasa zabiła kulturę, więc po co się doskonalić ??
20-02-2023 19:49 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>To układy i tajemnice umacniają władzę.
Się KH-K ucieszy.

>Hierarchia wynika z układów
I vice versa, sprzężenie zwrotne wzmacnia układ.

>Jednostki na szczycie powinny [...] wydawać dużą kasę na ochronę.
Wydają.

>Ci co się modlą do kasy wycinają tych co się modlą do bożków.
Jak ich od siebie odróżniasz, skoro 'tajemnice umacniają władzę'?


cr
Thoter (6650 punktów)

>>Ci co się modlą do kasy wycinają tych co się modlą do bożków.
>Jak ich od siebie odróżniasz, skoro 'tajemnice umacniają władzę'?
>

Ci co modlą się do bożków mają swoich biednych świętych, którzy skończyli tragicznie.
Ci co modlą się do kasy, giną w walce o kasę, przy oklaskach biedoty.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Ci co się modlą do kasy wycinają tych co się modlą do bożków.
>>Jak ich od siebie odróżniasz, skoro 'tajemnice umacniają władzę'?
>Ci co modlą się do bożków mają [...]
>Ci co modlą się do kasy, giną [...]
Tu wychodzi, że tych drugich nie ma, bo giną, a tych pierwszych, bo ci drudzy ich wycięli.

cr
20-02-2023 19:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>uwielbienie hierarchii [...] jest cofnięciem się w rozwoju
>Hierarchia, pozorując doskonalenie jednostek, umacnia władzę.
z raju nie jesteśmy stworzeni do życia w skupiskach, pracy w fabrykach, nauki w szkołach, a patoelity nie dążą do rozwiązania problemu antyludzkiej hierarchii, wręcz przeciwnie, dzięki niej sie doskonale pasą
20-02-2023 20:21 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>uwielbienie hierarchii [...] jest cofnięciem się w rozwoju
>>Hierarchia, pozorując doskonalenie jednostek, umacnia władzę.
>z raju nie jesteśmy stworzeni do życia w skupiskach, pracy w fabrykach, nauki w szkołach, a patoelity nie dążą do rozwiązania problemu antyludzkiej hierarchii, wręcz przeciwnie, dzięki niej sie doskonale pasą
Ale wiesz, te patoelity to też ludzie, tyle, że ci, którzy wygrali wyścig po kasę i władzę.


cr
20-02-2023 21:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>uwielbienie hierarchii [...] jest cofnięciem się w rozwoju
>>>Hierarchia, pozorując doskonalenie jednostek, umacnia władzę.
>>z raju nie jesteśmy stworzeni do życia w skupiskach, pracy w fabrykach, nauki w szkołach, a patoelity nie dążą do rozwiązania problemu antyludzkiej hierarchii, wręcz przeciwnie, dzięki niej sie doskonale pasą
>Ale wiesz, te patoelity to też ludzie, tyle, że ci, którzy wygrali wyścig po kasę i władzę.
wiem, jak bym wygrał wyścig (zawsze najwolniej biegłem w klasie) byłbym patoelitą
ale że jestem słaby w bieganiu, miałem/ mam wiele innych ciekawych pomysłów, ale bez władzy ciężko je wdrożyć (pamiętasz, ostatnio obrotowy statek mieszkalny, jest genialny, płynie jak tytanic, tyle tylko że w kółko
23-02-2023 14:06 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ale wiesz, te patoelity to też ludzie, tyle, że ci, którzy wygrali wyścig po kasę i władzę.
>wiem, jak bym wygrał wyścig (zawsze najwolniej biegłem w klasie) byłbym patoelitą ale że jestem słaby w bieganiu
Znaczy, teraz się ścigasz w tej konkurencji, w której jesteś dobry?
A to czy jak wygrasz, to będziesz rajską patoelitą?

cr
23-02-2023 17:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Ale wiesz, te patoelity to też ludzie, tyle, że ci, którzy wygrali wyścig po kasę i władzę.
>>wiem, jak bym wygrał wyścig (zawsze najwolniej biegłem w klasie) byłbym patoelitą ale że jestem słaby w bieganiu
>Znaczy, teraz się ścigasz w tej konkurencji, w której jesteś dobry?
najlepszy na świecie
wytwarzam sam kategorie, i jestem w nich bezkonkurencyjny

>A to czy jak wygrasz, to będziesz rajską patoelitą?
idei raju sie nie da opatentowac, ale obrotowy apartamentowiec, owszem. Myśle zainteresowac nim hotelarza, ale Gołębiewski nie żyje

>> W raju dzieci były wspólne. (jak zapłacze 15 rąk
>Ech, ten Twój kulawy raj.
EGO w raju nie istniało, zażyłe stado ludzkie było jednym organizmem, jak mrowisko
do dzisiaj jak obce dziecko zapłacze to kazdy chce utulić, tylko konwenanse (liberalizm?) nie pozwalaja

>>jesteś leworęczna? (podobno sa ladniejsze)
>W lustrze jestem ładniejsza.
> O tym fenomenie pisał mi romaro.
umiesz wychodzić z ciała?
czemu niema luster które pozwoliłyby naszemu oku patrzeć na siebie z zewnątrz
wiedzielibyśmy czy to prawda
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>umiesz wychodzić z ciała?
Co za cudactwa wymyślasz?

>czemu niema luster które pozwoliłyby naszemu oku patrzeć na siebie z zewnątrz
Ależ są, to kamery z podglądem, na którym można się widzieć tak, jak z zewnątrz.

cr
24-02-2023 10:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>umiesz wychodzić z ciała?
>Co za cudactwa wymyślasz?
doświadczyłem wiele lat temu, wprowadziłem się w stan "worka kartofli", miałem poczucie wyjścia z ciała, po czym sie przestraszyłem i wróciłem
osoby które doświadczyły smierci klinicznej opisuja taki stan, bycia na zewnątrz (widzą z zewnątrz jak ich ratują, leżą na stole operacyjnym)

>>czemu niema luster które pozwoliłyby naszemu oku patrzeć na siebie z zewnątrz
>Ależ są, to kamery z podglądem, na którym można się widzieć tak, jak z zewnątrz.
może chodzi o jakość kamery, telewizora
przyzwyczajenie do siebie z lustra jest ważne ale z kamery jest takie sztuczne (może jakość obrazu?)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>umiesz wychodzić z ciała?
>>Co za cudactwa wymyślasz?
>doświadczyłem wiele lat temu, wprowadziłem się w stan "worka kartofli", miałem poczucie wyjścia z ciała, po czym sie przestraszyłem i wróciłem
To znaczy, że umiesz? I się już nie boisz?

Jak tak, to zróbmy napad na bank, fifty-fifty (za pomysł).

>>>czemu niema luster które pozwoliłyby naszemu oku patrzeć na siebie z zewnątrz
>>Ależ są, to kamery z podglądem, na którym można się widzieć tak, jak z zewnątrz.
> może chodzi o jakość kamery,
Chodzi o wyłączenie efektu lustra.

cr
24-02-2023 16:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>umiesz wychodzić z ciała?
>>>Co za cudactwa wymyślasz?
>>doświadczyłem wiele lat temu, wprowadziłem się w stan "worka kartofli", miałem poczucie wyjścia z ciała, po czym sie przestraszyłem i wróciłem
>To znaczy, że umiesz?
umiałem,
ale od pierwszego wejścia zaczęły mnie boleć jądra, z tego powodu przestałem

>I się już nie boisz?
bałem się za pierwszym razem, myślałem że nie będę mógł ruszyć członkami, a jak ruszyłem to wstąpiłem w ciało
U mnie to polegało na takim rozluźnieniu, że miałem uczucie bycia ciężkim, bezwolnym "workiem kartofli" Wyjscie z ciała to było moje odkrycie, o czymś takim nie słyszałem, nie wiedziałem że to możliwe, na niczym, nikim sie nie wzorowałem

>Jak tak, to zróbmy napad na bank, fifty-fifty (za pomysł).
u mnie było to tylko patrzenie na siebie (z małej odległości) -ale to był tylko krótki raz z powodu jw
jakbym tak potrenował, wchodził codziennie to kto wie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w życiu mamy etapy, jeśli się je ominie nie osiagnie sie efektu np na nauke jezyka mamy okienko, jesli je nie wykorzystamy nie nauczymy sie mowić, podobnie jest z posiadaniem dziecka, te okienko pojawia sie w naszym klimacie na okres studiów
Na macierzyństwo homo spiens ma ok 35 lat.

> będąc Czarkiem wprowadziłbym prawo, że dla dziewczyn urodzenie i opieka, wychowywanie dziecka jest zdanym egzaminem dojrzałości (maturą). Dziewczyny po zdanym naturalnym egzaminie dojrzałości, lepszymi studentkami
Po takiej maturze będą miały dobre przygotowanie do Wyższej Szkoły Rodzenia.

>ciąża, karmienie piersią, opieka, to naturalny, [...] dopalacz
Z tym dopalaczem to masz rację, którą potwierdza endokrynologia.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po takiej maturze będą miały dobre przygotowanie do Wyższej Szkoły Rodzenia.

To prawda, życie wkrótce przeniesie się w wirtualną rzeczywistość a okrągły chce, żeby kobiety zamiast uczyć się utrzymania serwerów i tworzenia oprogramowania do ich obrony przed atakami wrogich hakerów uczyły się karmić dzieci piersią.

Efekt będzie taki, że kobieta nie będzie potrafiła nic innego poza karmieniem piersią i odda całe swoje życie administratorowi systemu za dopuszczenie jej również do cząstki wirtualnej rzeczywistości.

Gdybym ja był Czarkiem i miał jego władzę moją pierwszą decyzją byłoby wyrzucenie ze wszystkich państwowych szkół Windowsa i zastąpienie go Linuxem.

Następnie nakazalbym wywalić cały sprzęt i wymienić go na wolny od patentów i o otwartej architekturze.

Współpraca między uczelniami i przedsiębiorstwami mógłby dotyczyć jedynie open source i nigdy przenigdy projektów opatentowanych czy o utajnionym systemie albo utajnionej strukturze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
19-02-2023 14:10 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Po takiej maturze będą miały dobre przygotowanie do Wyższej Szkoły Rodzenia.
>To prawda, życie wkrótce przeniesie się w wirtualną rzeczywistość
Całkiem się nie przeniesie, metabolizmu bajtami nie oszukasz.

>a okrągły chce, żeby kobiety zamiast uczyć się utrzymania serwerów i tworzenia oprogramowania do ich obrony przed atakami wrogich hakerów uczyły się karmić dzieci piersią.
Tego, podobnie jak prokreacji, nie trzeba nikogo uczyć.

>nakazalbym [...] cały sprzęt [...] wymienić [...] na wolny od patentów i o otwartej architekturze
Jeśli idzie w tym o ominięcie zależności od patentów, to jestem za.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeśli idzie w tym o ominięcie zależności od patentów, to jestem za.

Państwowe szkoły robią z dzieci przyszłych niewolników nieznanych właścicieli koncernów ucząc je użytkowania zaszyfrowanego oprogramowania zamiast uczyć je programować.

Ale przede wszystkim przymusowe szkoły państwowe czynią dzieci niewolnikami państwa opartego na określonej ideologii zamiast wyjaśniać im fundamenty stosunków społecznych.

Nie kształci się kreacjonistów nowego świata lecz wykonawców poleceń panującej władzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ale przede wszystkim przymusowe szkoły państwowe czynią dzieci niewolnikami państwa opartego na określonej ideologii zamiast wyjaśniać im fundamenty stosunków społecznych.
Czyli 'socjologia do szkół'?

>Nie kształci się kreacjonistów nowego świata lecz wykonawców poleceń panującej władzy.
A jakie polecenia wydaje nam panująca władza?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli 'socjologia do szkół'?

Zdecydowanie, zamiast wszelakich nauk politycznych.

>A jakie polecenia wydaje nam panująca władza?

Poleca nam tajny wybór osób, spośród ograniczonej listy kandydatów, do stanowienia nam "prawa" i do uprawniania innych do przymusowej egzekucji tego "prawa".

Poleca nam podporządkować się tajnej i nieopodakowanej własności.

Poleca nam płacić podatki od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji własnych owoców pracy.

Itd.

Oczywiście w imię swojego boga.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A jakie polecenia wydaje nam panująca władza?
>Poleca nam tajny wybór osób, spośród ograniczonej listy kandydatów, do stanowienia nam "prawa" i do uprawniania innych do przymusowej egzekucji tego "prawa".
>Poleca nam podporządkować się tajnej i nieopodakowanej własności.
>Poleca nam płacić podatki od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji własnych owoców pracy.
Czyli w trybie edukacji państwo informuje o obowiązującym prawie, co jest pożyteczne, bo nieznajomość prawa szkodzi.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli w trybie edukacji państwo informuje o obowiązującym prawie, co jest pożyteczne, bo nieznajomość prawa szkodzi.

Państwo naucza, że prawo jest niepodważalne zamiast nauczać, że przestrzeganie zasad zapewnia dobrobyt.

Prawo jest podważalne i lepszego zawsze zastępuje gorsze, każde dziecko winno być tego nauczone.

Dzieci powinny uczyć się poszukiwania lepszego prawa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Czyli w trybie edukacji państwo informuje o obowiązującym prawie, co jest pożyteczne, bo nieznajomość prawa szkodzi.
>Państwo naucza, że prawo jest niepodważalne
Raczej nie, bo to ewidentna nieprawda.

>nauczać, że przestrzeganie zasad zapewnia dobrobyt.
Skąd ten pomysł skoro nie zapewnia?

>Dzieci powinny uczyć się poszukiwania lepszego prawa.
Jak tego uczyć?


cr
Thoter (6650 punktów)

>>Dzieci powinny uczyć się poszukiwania lepszego prawa.
>Jak tego uczyć?
>

Podróżując po świecie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Dzieci powinny uczyć się poszukiwania lepszego prawa.
>>Jak tego uczyć?
>Podróżując po świecie.
E tam, jak moja nauczycielka wyjechała w podróż do egzotycznych krajów, tośmy się od niej już niczego nie nauczyli.


cr
Thoter (6650 punktów)
>jak moja nauczycielka wyjechała w podróż do egzotycznych krajów, tośmy się od niej już niczego nie nauczyli.
>

A wróciła ta nauczycielka z tych egzotycznych krajów ??
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>jak moja nauczycielka wyjechała w podróż do egzotycznych krajów, tośmy się od niej już niczego nie nauczyli.
>A wróciła ta nauczycielka z tych egzotycznych krajów ??
Wróciła, czy nie, podróżując po świecie niczego nie uczyła.

cr
Thoter (6650 punktów)
>>>jak moja nauczycielka wyjechała w podróż do egzotycznych krajów, tośmy się od niej już niczego nie nauczyli.
>>A wróciła ta nauczycielka z tych egzotycznych krajów ??
>Wróciła, czy nie, podróżując po świecie niczego nie uczyła.
>

To logiczne, że jak podróżowała po świecie, to niczego nie uczyła, więc nikogo niczego nie nauczyła.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Wróciła, czy nie, podróżując po świecie niczego nie uczyła.
>To logiczne, że jak podróżowała po świecie, to niczego nie uczyła, więc nikogo niczego nie nauczyła.
Dlatego się dziwiłam Twojemu twierdzeniu, że można czegoś uczyć podróżując po świecie.


cr
Thoter (6650 punktów)

>Państwo naucza, że prawo jest niepodważalne zamiast nauczać, że przestrzeganie zasad zapewnia dobrobyt.
>

I to jest błąd. Od tego Polacy wciąż mają frustracje, że się zasadami, łopatą i widłami nie dorobili dobrobytu.
Przestrzeganie zasad zapewnia dobrobyt nie dobrobyt a malutki dobrobycik.
Dobrobyt zapewnia KOLONIALIZM. Imperium Brytyjskie miało w swoim apogeum 480 mln niewolników, najtańszą bazę surowcową. Za surowce nie płacili. Wszystko brali jak swoje, tubylców sprzedawali, mordowali i gonili do roboty fizycznej.
Amerykanie przejęli po nich schedę i robią dokładnie to samo. Dorobili tylko do tego ideologię "demokratyczną".
szarley (54911 punktów)
>Państwo naucza, że prawo jest niepodważalne

Naucza też, że chimołki są brędźgwiaste
Do tego też wg krystkona naucza, że samochody nie mają rejestracyjnych tablic, nie istnieją wieczyste księgi, a włamywacz może wejść do dowolnego domu i pogonić policjanta wraz z właścicielem słowami "dom jest mój", bo dom jest tajny

W JAKIEJ SZKOLE NAUCZA SIĘ O NIEPODWAŻALNOŚCI PRAWA????????
Naucza się o konieczności przestrzegania prawa i to już przedszkolaki: "na czerwonym stój" O niepodważalności prawa, uczy jedynie szkoła wymyślona przez krystkona tak samo jak zakaz podróży dla robotnika

>zamiast nauczać, że przestrzeganie zasad zapewnia dobrobyt.
Przestrzeganie twoich zasad prowadzi do śmierci setek ludzi i zakazu kupna samochodu prez robotnika, masowego głodu i bezrobocia.

Przypomnę zasadę krystkona: Każdy pracownik może w dowolnej chwili opuścić miejsce pracy

>Prawo jest podważalne i lepszego zawsze zastępuje gorsze, każde dziecko winno być tego nauczone.

Rozumiesz własny bełkot?

>Dzieci powinny uczyć się poszukiwania lepszego prawa.
Tak, ale wiem co masz na myśli: prawo krystkona: wolno ci kłamać, zmyślać i oczerniać
To jest to lepsze prawo?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>>Nie kształci się kreacjonistów nowego świata lecz wykonawców poleceń panującej władzy.
>A jakie polecenia wydaje nam panująca władza?
>

Wystarczy komuś ukształtować charakter i nie potrzeba nim sterować poleceniami.
Ukształtowany i poddany indoktrynacji, w dzieciństwie, osobnik funkcjonuje tak aż do śmierci.
Można takim już dorosłym istotom, w krótkim czasie, totalnie przestawić "wajchę" o 180 stopni.
CIA u nas przeprowadziła taką operacje pod kryptonimem QRHELPFUL i "komunistów" przerobiono na "demokratów". Nastała moda bredzenia o: wolności i demokracji. Istoty chcą podążać za modą i nie potrzeba im do tego żadnych rozkazów. Cel życia tym istotom nadano wstawiając im nienawiść. Wystarczyło im wskazać kierunek i nie potrzeba rozkazów. Zagryzą wszsytko co stanie na wyznaczonym im kierunku. Ambitnym da się jakiś medal i to jest jak rozkaz dla pozostałych. Istoty zindoktrynowane, z wstawioną do podświadomości nienawiścią, są łase na pochwały swego pana. Mieliśmy nie dawno pisowski festiwal nadawania medali. Medale od agentów CIA dostali wreszcie starzy komuniści, przerobieni na demokratów, którzy zagryźli polską inteligencję. Polskojęzyczni pisarze już napisali o nich podręczniki, dla funkcjonariuszek oświatowych, z których będą kodowane wzorce naszym nieświadomym dzieciom. Jak się pozbyć wstawionego nam do podświadomości sublokatora ?? Trzeba dorosłych zagonić znowu do innej szkoły ??
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A jakie polecenia wydaje nam panująca władza?
>Wystarczy komuś ukształtować charakter i nie potrzeba nim sterować poleceniami.
Do czego to wystarczy?

>Ukształtowany i poddany indoktrynacji, w dzieciństwie, osobnik funkcjonuje tak aż do śmierci.
>Można takim już dorosłym istotom, w krótkim czasie, totalnie przestawić "wajchę" o 180 stopni.
Tutaj nie nadążam, to w końcu jesteśmy do śmierci jednacy, czy w krótkim czasie przestawialni?

>"komunistów" przerobiono na "demokratów"
Na kogo aktualnie Ty jesteś przerobiony?

>Nastała moda bredzenia o: wolności i demokracji.
Czyli te słowa powyżej to Twoje modne bredzenie?

>Istoty chcą podążać za modą i nie potrzeba im do tego żadnych rozkazów.
A to nie jest czasem tak, że pojęcie mody niepodążanie za nią wyklucza?

>Cel życia tym istotom nadano wstawiając im nienawiść.
O, a jakiż to cel z nienawiścią tak koreluje?

Itd., itp.

cr
Thoter (6650 punktów)

>>Wystarczy komuś ukształtować charakter i nie potrzeba nim sterować poleceniami.
>Do czego to wystarczy?

Wystarczy do tego by nie kierować nim poleceniami. Lepsze to jest od metody kija i marchewki.

>>Ukształtowany i poddany indoktrynacji, w dzieciństwie, osobnik funkcjonuje tak aż do śmierci.
>>Można takim już dorosłym istotom, w krótkim czasie, totalnie przestawić "wajchę" o 180 stopni.
>Tutaj nie nadążam, to w końcu jesteśmy do śmierci jednacy, czy w krótkim czasie przestawialni?
>>"komunistów" przerobiono na "demokratów"
>Na kogo aktualnie Ty jesteś przerobiony?

"demokraci" niczym istotnym nie różnią się od "komunistów". Zmieniono im zdania klucze, na które tak samo reagują, tylko w kogoś innego interesie. To tak jak byśmy psa sprzedali. Czy u nowego właściciela, nasz były pies, nie będzie dalej psem ???
Mnie się nie da przerobić, bo wychowałem się w "lesie".

>>Nastała moda bredzenia o: wolności i demokracji.
>Czyli te słowa powyżej to Twoje modne bredzenie?

JAkby moje słowa stały się modne, byłbym szczęśliwszy.

>>Cel życia tym istotom nadano wstawiając im nienawiść.
>O, a jakiż to cel z nienawiścią tak koreluje?
>

Można o to spytać tutejszych "ateistów", do czego oni zmierzają ??

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Wystarczy komuś ukształtować charakter i nie potrzeba nim sterować poleceniami.
>>Do czego to wystarczy?
>Wystarczy do tego by nie kierować nim poleceniami.
Ee, to przecież np ja Tobą nie kieruję poleceniami.

>>>"komunistów" przerobiono na "demokratów"
>>[...]
>"demokraci" niczym istotnym nie różnią się od "komunistów".
To słaba ta przeróbka.

>Mnie się nie da przerobić...
To już przerabialiśmy.

>>>Nastała moda bredzenia o: wolności i demokracji.
>>Czyli te słowa powyżej to Twoje modne bredzenie?
>JAkby moje słowa stały się modne, byłbym szczęśliwszy.
Czyli nie dosyć, że bredzisz, to jeszcze niemodnie?

>>>Cel życia tym istotom nadano wstawiając im nienawiść.
>>O, a jakiż to cel z nienawiścią tak koreluje?
>Można o to spytać tutejszych "ateistów"
O Twoje twierdzenia pytam Ciebie.

cr
19-02-2023 14:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w życiu mamy etapy, jeśli się je ominie nie osiagnie sie efektu np na nauke jezyka mamy okienko, jesli je nie wykorzystamy nie nauczymy sie mowić, podobnie jest z posiadaniem dziecka, te okienko pojawia sie w naszym klimacie na okres studiów
>Na macierzyństwo homo spiens ma ok 35 lat.
ale stracone pierwsze lata są nie do nadrobienia, jak we wszystkim

>> będąc Czarkiem wprowadziłbym prawo, że dla dziewczyn urodzenie i opieka, wychowywanie dziecka jest zdanym egzaminem dojrzałości (maturą). Dziewczyny po zdanym naturalnym egzaminie dojrzałości, lepszymi studentkami
>Po takiej maturze będą miały dobre przygotowanie do Wyższej Szkoły Rodzenia.
bo apetyt rośnie w miarę jedzenia

>>ciąża, karmienie piersią, opieka, to naturalny, [...] dopalacz
>Z tym dopalaczem to masz rację, którą potwierdza endokrynologia.
jak będzie libką niedorozwojką (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) to ma depresje, zamiast rozwoju (w raju jak dziecko zapłakało od razu było 15 rąk do utulenia, matka była otoczona wianuszkiem wzajemnej pomocy), ale dziś mamy innego boga
19-02-2023 17:45 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
> dziś mamy innego boga

Nie tylko my.

zakarpatty(*)iv-postrazhdaiut-prosti-ievrei

19 luty 2023 r.

Serhij Ratuszniak: Z powodu chciwości żydowskich oligarchów zwykli Żydzi będą cierpieć
Były burmistrz Użgorodu, kandydat na prezydenta Ukrainy w wyborach w 2010 roku, Serhij Ratuszniak udzielił ekskluzywnego wywiadu redaktor naczelnej gazety "Kijów evryskiy" Eleonorze Grojsman

"- Myślę, że antysemityzm na Ukrainie jest silniejszy niż w innych. Ponieważ dzisiaj na Ukrainie panuje wysoki poziom ubóstwa, wielu ludzi żyje z 800 hrywien emerytur i pensji. Ci ludzie żyją w głodzie i zimnie. Nie stać ich na dobre jedzenie, ubrania ani podróże. Na Ukrainie jest dziś 14 milionów głodnych ludzi.
W tym samym czasie pięćdziesiąt rodzin żydowskich posiada 80% całego majątku. Gdzie widziałeś ukraińskiego oligarchę? nie znam żadnego. Wszyscy są Żydami.
Ich bogactwo zdradza ich własne prawo do przechwalania się: Rolls-Royce'y, samoloty, zamki, hotele, kasyna w Monte Carlo. Samoloty i jachty pod obcymi banderami. I oczywiście nie płacą podatków. I że fabryki były przez nich kupowane nie za realną cenę, ale okradane z całego narodu ukraińskiego, politycznie ukraińskiego.
Osiągnęliśmy szaleństwo. Wybory są po prostu kupowane, ani Konstytucja, ani prawo, ani opinia publiczna - nic nie działa. Stajemy się oligofrenikami. A oligarchowie stają się właścicielami terytoriów ludu.
- Jestem obrońcą zwykłych Żydów, to są normalni ludzie i cierpią tu na Ukrainie razem z Ukraińcami. Ale oni ich pobiją, zwykli Żydzi.
Za co będą cierpieć zwykli Żydzi? I za nic. Zwykłego Żyda okrada się tak samo jak Ukraińca i Rosjanina. Zostało też ograbione, bo majątek narodowy, surowce, fabryki, finanse, kapitały, oblgaz, oblenergo, które wszyscy ludzie, wszystkie ludy tu mieszkające stworzyli, przepisali dla siebie. Brzmi pięknie "przepisane", ale mówiąc prościej - skradzione.
Teraz wysyłają wszystkie swoje zyski za granicę. To nie pozwala Ukrainie się rozwijać. Ukraina prowadzi na liście najbiedniejszych krajów. Jesteśmy biedą.
Rachunki za usługi komunalne rosną, ludzie będą eksmitowani z mieszkań za niepłacenie, rośnie benzyna. Nie możesz wziąć 90% i dać z siebie 10%. Wypłacalność konsumenta jest ważna, aby człowiek godnie zarabiał i mógł płacić za towary i usługi. Jesteśmy niedożywieni i umieramy. Morale spadło tak bardzo, że policjant zarabia, bo ma pensję 800 hrywien, lekarz zarabia, ale nie leczy, zarabiają wychowawcy, nianie i nauczyciele w szkołach, wymuszają pieniądze na choinki, biurka, stoły, krzesła , okna, baseny, aż dochodzi do tego, że szantażują dzieci. Prokuratorzy, sędziowie zarabiają. Wszystko zamieniło się w pieniądze".

Żyd Zelenski ze swoimi mocodawcami wmanipulowali Ukraińców wojnę. Jak się ockną to już będą goli i żyć nadzieją, że kiedyś kolonialiści dadzą im za to dobrobyt.
U nas tzw. solidarność dalej żyje nadzieją, że kolonialiści rozdają dobrobyt.

www.occrp.(*)president-and-his-inner-circle
19-02-2023 22:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> burmistrz Użgorodu, kandydat na prezydenta Serhij Ratuszniak udzielił wywiadu redaktor naczelnej gazety "Kijów evryskiy" Eleonorze Grojsman; Z powodu chciwości żydowskich oligarchów na Ukrainie panuje wysoki poziom ubóstwa ludzie żyją w głodzie i zimnie. Nie stać ich na jedzenie, ubrania
>W tym samym czasie pięćdziesiąt rodzin żydowskich posiada 80% całego majątku. Gdzie widziałeś ukraińskiego oligarchę? nie znam żadnego. Wszyscy są Żydami.
dlatego usazyd nie ustane w dostawie broni i amunicji dopóki będzie żyć choć jeden Ukrainiec
Thoter (6650 punktów)
>> burmistrz Użgorodu, kandydat na prezydenta Serhij Ratuszniak udzielił wywiadu redaktor naczelnej gazety "Kijów evryskiy" Eleonorze Grojsman; Z powodu chciwości żydowskich oligarchów na Ukrainie panuje wysoki poziom ubóstwa ludzie żyją w głodzie i zimnie. Nie stać ich na jedzenie, ubrania
>>W tym samym czasie pięćdziesiąt rodzin żydowskich posiada 80% całego majątku. Gdzie widziałeś ukraińskiego oligarchę? nie znam żadnego. Wszyscy są Żydami.
>dlatego usazyd nie ustane w dostawie broni i amunicji dopóki będzie żyć choć jeden Ukrainiec
>

To pisze biedny Żyd o Żydach.
Ktoś na tych Żydów będzie musiał tam robi i jeszcze spłacić długi.
Jak zużyją wszyskich Ukraińców, to kto będzie spłacał długi zaciągnięte przez Żyda Zelenskiego w żydowskich bankach ?? Napadając na Rosję wywożą łupy z Europy Zachodniej. Rosja nie da się im oskubać. Jakby znowu rozkradziono Rosję to byłoby co dzielić. Skończy się to tak jak złodziejska wyprawa Napoleona, w której też bralismy udział.
Wychodzi na to, że Żyd Morawicki z żydowskim zięciem Dudą zasiedlą Polin polskojęzycznymi istotami.
20-02-2023 10:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> burmistrz Użgorodu, kandydat na prezydenta Serhij Ratuszniak udzielił wywiadu redaktor naczelnej gazety "Kijów evryskiy" Eleonorze Grojsman; Z powodu chciwości żydowskich oligarchów na Ukrainie panuje wysoki poziom ubóstwa ludzie żyją w głodzie i zimnie. Nie stać ich na jedzenie, ubrania
>>>W tym samym czasie pięćdziesiąt rodzin żydowskich posiada 80% całego majątku. Gdzie widziałeś ukraińskiego oligarchę? nie znam żadnego. Wszyscy są Żydami.
>>dlatego usazyd nie ustane w dostawie broni i amunicji dopóki będzie żyć choć jeden Ukrainiec
>To pisze biedny Żyd o Żydach.
nie ma biednych Żydów, oni trzymają się razem, sa wspólnotą, nie ma oligarchy ukraińskiego, sami Żydzi

>Ktoś na tych Żydów będzie musiał tam robi i jeszcze spłacić długi.
wystarczy bogactw naturalnych, żeby i usażyd się wzbogacił

>Jak zużyją wszyskich Ukraińców, to kto będzie spłacał długi zaciągnięte przez Żyda Zelenskiego w żydowskich bankach ?? Napadając na Rosję wywożą łupy z Europy Zachodniej. Rosja nie da się im oskubać. Jakby znowu rozkradziono Rosję to byłoby co dzielić. Skończy się to tak jak złodziejska wyprawa Napoleona, w której też bralismy udział.
>Wychodzi na to, że Żyd Morawicki z żydowskim zięciem Dudą zasiedlą Polin polskojęzycznymi istotami.
Żydzi sa wspólnotą, my są libki niedorozwojki, dla nas bogiem jest balcerowicz, tusk i antyludzki liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), musimy przegrać

liberalizm jest religią dedykowaną niewolnikom
Thoter (6650 punktów)

> Żydzi sa wspólnotą,

Właśnie, że nie są.
Żydzi niemieccy gardzili Żydami ze Wschodu.
Wykorzystali to Brytyjczycy, w 1937 r. wymordowano Żydów przybyłych do ZSRR, którzy realizowali projekt stworzenia europejskiego mocarstwa lądowego.

de.wikipedia.org/wiki/Ostjuden_und_Westjuden
20-02-2023 17:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> Żydzi sa wspólnotą,
>Właśnie, że nie są.
u nas dwóch Żydów, muzyków, wzięło we władanie fabrykę Ursus
skąd mieli kasę? od Żydów
na Ukrainie oligarchowie są tylko żydowskiego pochodzenia, skąd mieli kasę,
od Żydów, bo sa wspólnotą
Thoter (6650 punktów)
>>> Żydzi sa wspólnotą,
>>Właśnie, że nie są.
>u nas dwóch Żydów, muzyków, wzięło we władanie fabrykę Ursus
>skąd mieli kasę? od Żydów
>na Ukrainie oligarchowie są tylko żydowskiego pochodzenia, skąd mieli kasę,
>od Żydów, bo sa wspólnotą

Ludzie ciułają grosze i umierają biedakami.
Dlaczego nikt nie naśladuje Żydów ??????
20-02-2023 21:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>> Żydzi sa wspólnotą,
>>na Ukrainie oligarchowie są tylko żydowskiego pochodzenia, skąd mieli kasę,
>>od Żydów, bo sa wspólnotą
>Ludzie ciułają grosze i umierają biedakami.
pewnie nawet umierają szczęśliwi, u nas liberalnie (indywidualnie, wolni, samotni w domu starców)

>Dlaczego nikt nie naśladuje Żydów ??????
bo nam wpajają indywidualizm, wolność, a to się wyklucza z wspólnotowością (jeden za wszystkich, wszyscy za jednego u 3 muszkieterów. Indywidualny, wolny muszkieter nic nie osiągnie, patrz Don Kichot- libek niedorozwojek)

napadnie 3 Żydów na pełen autobusu Polaków, zniewolą nas wolnych, indywidualnych, będą rządzić całym autobusem i tak jest w Polsce, na Ukrainie

liberalizm jest wymyslony do zniewalania
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>-Jestem obrońcą zwykłych Żydów, to są normalni ludzie

Nie mogę sobie przypomnieć, żebys mówił kiedyś coś o Kaczyńskim.
Mówiłeś i Dudzie i Morawieckim ale co o Kaczyńskim?

Czy on też jest agentem USA i Izraela?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie mogę sobie przypomnieć, żebys mówił kiedyś coś o Kaczyńskim.
>Mówiłeś i Dudzie i Morawieckim ale co o Kaczyńskim?
>Czy on też jest agentem USA i Izraela?
>

Kaczyński to jest wazon. Wazon postawiony na stole, przy którym siedzą, niewidoczni dla nas, uzurpujący sobie prawo bycia właścicielami świata.
Dla idioty to jest awans.
Stalin był takim wazonem. Awansowano go w historii, by tym wazonem, zasłonić tych co siedzieli przy stole.
20-02-2023 10:36 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w raju jak dziecko zapłakało od razu było 15 rąk do utulenia
Trochę mnie ta Twoja, jakoby rajska nieparzystość rąk niepokoi.

cr
20-02-2023 17:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju jak dziecko zapłakało od razu było 15 rąk do utulenia
>Trochę mnie ta Twoja, jakoby rajska nieparzystość rąk niepokoi.
znaleźli kości mężczyzny sprzed 60 000 lat, z nich odczytali, że bez ręki i oka przeżył 20 lat, to jego miałem na myśli
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>w raju jak dziecko zapłakało od razu było 15 rąk do utulenia
>>Trochę mnie ta Twoja, jakoby rajska nieparzystość rąk niepokoi.
>znaleźli kości mężczyzny sprzed 60 000 lat, z nich odczytali, że bez ręki i oka przeżył 20 lat, to jego miałem na myśli
Życie bez ręki i oka nie wydaje się specjalnie rajskie.

cr
20-02-2023 20:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>w raju jak dziecko zapłakało od razu było 15 rąk do utulenia
>>>Trochę mnie ta Twoja, jakoby rajska nieparzystość rąk niepokoi.
>>znaleźli kości mężczyzny sprzed 60 000 lat, z nich odczytali, że bez ręki i oka przeżył 20 lat, to jego miałem na myśli
>Życie bez ręki i oka nie wydaje się specjalnie rajskie.
przeżył 20 lat na rajskiej rencie, i spłodził wiele dzieci (najważniejszej części ciała nie stracił)
20-02-2023 20:23 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Życie bez ręki i oka nie wydaje się specjalnie rajskie.
>przeżył 20 lat na rajskiej rencie, i spłodził wiele dzieci (najważniejszej części ciała nie stracił)
Prawej ręki?

cr
20-02-2023 21:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Życie bez ręki i oka nie wydaje się specjalnie rajskie.
>>przeżył 20 lat na rajskiej rencie, i spłodził wiele dzieci (najważniejszej części ciała nie stracił)
>Prawej ręki?
jesteś leworęczna? (podobno sa ladniejsze)
23-02-2023 14:06 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteś leworęczna? (podobno sa ladniejsze)
W lustrze jestem ładniejsza.
O tym fenomenie pisał mi romaro.


cr
haish (2904 punktów)
>w życiu mamy etapy, jeśli się je ominie nie osiagnie sie efektu np na nauke jezyka mamy okienko,
>jesli je nie wykorzystamy nie nauczymy sie mowić, podobnie jest z posiadaniem dziecka, te okienko
>pojawia sie w naszym klimacie na okres studiów
> będąc Czarkiem wprowadziłbym prawo, że dla dziewczyn urodzenie i opieka, wychowywanie dziecka jest
>zdanym egzaminem dojrzałości (maturą). Dziewczyny po zdanym naturalnym egzaminie dojrzałości,
>lepszymi studentkami, nasza nauka mocno sie rozwinie
>ciąża, karmienie piersią, opieka, to naturalny, rajski dopalacz
>wiedzmy też, że największym zabójcą nienarodzonych dzieci (naszego życia wiecznego) jest panujacy
>nam buk zwany LIBERALIZM, występuje w 3 osobach -buk INDYWIDUALIZM, buk WOLNOŚĆ i buk WŁASNOŚĆ

To się sprawdzi tylko częściowo, jakkolwiek odnosi się to wyłącznie do osobników ukształtowanych przez naturę zgodnie z głównym nurtem.
W społeczeństwach na niższym etapie rozwoju aby mężczyzna dojrzał przechodził inicjację - kobiety miały i mają inicjację narzuconą przez naturę - jest nią ciąża i urodzenie potomstwa.
Dla mężczyzn wymyślano rozmaite inicjacje, oraz skierowywano ich na tory zajmowania się religią i
religijnymi aspektami życia. Tak jest nawet do tej pory w religiach abrahamowych. Od kobiet nie wymaga się takiej religijności jak od mężczyzn. Pozornie wygląda to na męską dominację w życiu społecznym, ale tak na prawdę MACIERZYŃSTWO jest oczkiem uwagi i dowartościowaniem kobiety w pozycji w społeczeństwie.

Oprócz głównego nurtu natury(matki) istnieją inne nurty określane błędami - mam na myśli osobniki transseksualne, transpłciowe i homoseksualne - takie osobniki są nieodzownym elementem ludzkiej populacji. Jakkolwiek 'matka natura' w drodze selekcji naturalnej jest bezwzględna i nie zna litości(powszechny niejako instynktowny odruch osobniczy nakazuje zwalczać inność), to dominujący nad tą zwierzęco-ludzką naturą wyedukowany ludzki umysł
nakazuje szanować taką inność lub inaczej te błędy matki natury.
Ze sferą umysłu i edukacji utożsamiany jest Ojciec(Bóg).
22-02-2023 11:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> mężczyzn [...] skierowywano na tory zajmowania się religią
sami się skierowali, będąc kapłanami boga rządzą, a więc nie pracują

>w religiach abrahamowych. Od kobiet nie wymaga się takiej religijności jak od mężczyzn.
ale sa bardziej religijne (częściej chodzą do kościoła)

>Pozornie wygląda to na męską dominację w życiu społecznym, ale tak na prawdę MACIERZYŃSTWO jest oczkiem uwagi i dowartościowaniem kobiety w pozycji w społeczeństwie.
u Żydów, u nas kobiety zaliczano do chudoby (bydła?)

>Oprócz głównego nurtu natury(matki) istnieją inne nurty określane błędami - mam na myśli osobniki transseksualne, transpłciowe i homoseksualne - takie osobniki są nieodzownym elementem ludzkiej populacji. Jakkolwiek 'matka natura' w drodze selekcji naturalnej jest bezwzględna i nie zna litości(powszechny niejako instynktowny odruch osobniczy nakazuje zwalczać inność), to dominujący nad tą zwierzęco-ludzką naturą wyedukowany ludzki umysł nakazuje szanować taką inność lub inaczej te błędy matki natury.
w raju najlepiej opiekowali się dziećmi (inna wrażliwość, empatia, kreatywnośc, może to im zawdzięczamy postęp w raju?)

>Ze sferą umysłu i edukacji utożsamiany jest Ojciec(Bóg).
to wynik wstecznictwa, genów szympansich przodków
kobieta zawsze są wspólnotowe, co niweluje ich "humorki", a przez to że ma okresy, ciąże, porody, karmienie krwą swą, martwienie sie, jest dużo bardziej racjonalna, empatyczna,

nawet patrząc na politykę światowa dużo więcej osiągneły kobiety będac królowymi Anglii, czy caryca Rosji niż jakikolwiek mężczyzna

patriarchat jest szympansi (cofnięcie w rozwoju), w raju był matriarchat, czytaj równouprawnienie (matriarchat nie jest odwrotnością patriarchatu)
Anton Markovicz (13 punktów)
Piszesz bardzo ciekawie
Anton Markovicz (13 punktów)
Czy możesz być bardziej konkretny?
Anton Markovicz (13 punktów)
po prostu wow
Duch Prawdy (14787 punktów)
>po prostu wow
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365