 |
Czy ewolucja zwalnia z czasem? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-02-2023 14:24 | chichi23 (3 punktów) | Czy ewolucja zwalnia z czasem? | W filmie stworzonym przez Veritasium zatytułowanym „The Longest-Running Evolution Experiment” prof. Richard Lenski mówi, że ewolucja bakterii w eksperymencie dokładniej odpowiada modelowi prawa potęgowego (przedział czasowy 14:00).
Przyznaję, że eksperyment, o którym mowa, jest przeprowadzany w bardzo ograniczonym i regulowanym środowisku, ale czy ten sam model ma zastosowanie w świecie poza eksperymentem? Czy to oznacza, że ewolucja ogólnie spowalnia wraz z upływem czasu? Albo dlaczego tak nie jest? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| chichi23 (3 punktów) | > W filmie stworzonym przez Veritasium zatytułowanym "The Longest-Running Evolution> Experiment" prof. Richard Lenski mówi, że ewolucja bakterii w eksperymencie dokładniej> odpowiada modelowi prawa potęgowego (przedział czasowy 14:00).> Przyznaję, że eksperyment, o którym mowa, jest przeprowadzany w bardzo ograniczonym i regulowanym> środowisku, ale czy ten sam model ma zastosowanie w świecie poza eksperymentem? Czy to oznacza, że> ewolucja ogólnie spowalnia wraz z upływem czasu? Albo dlaczego tak nie jest? vidmate.onl/issue got solved
|
|
 | | Duch Prawdy (14788 punktów) | |
|
|  | | alsor (3283 punktów) | > Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?> www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745> i po moim oświadczeniu, że będę usuwał wypowiedzi tego trolla z moich wątków:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810> SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN> II. Prawa Uczestników> § 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*> *nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi:a ty od kiedy tu jesteś - z 3 lata? Ja tu pisałem od 2005 chyba, czyli już całe 18 lat mam!  I wtedy było podobnie... w zasadzie tak samo, no może faktycznie było trochę więcej ludzi.
|
|
| |  | | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN> >II. Prawa Uczestników> >§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*> >*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi:> a ty od kiedy tu jesteś - z 3 lata?W SZAMBIE od 3 dni. > Ja tu pisałem od 2005 chyba, czyli już całe 18 lat mam!  > I wtedy było podobnie... w zasadzie tak samo,Kto, kiedy złamał Regulamin, kogo nielegalnie pozbawiono Praw? Duch Prawdy... user gorszego sortu...
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|