Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie życzę sobie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
08-03-2023 01:27chętnie racjonalistka (29094 punktów)Nie życzę sobie
Ocena 2 na 2
Autor tego wątku akceptuje lub odrzuca nowe wypowiedzi. Przy braku decyzji, wypowiedź pojawi się po 48 godzinach.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

A jeszcze pominęłam krewniaka (syna, brata, ojca itd)

- reprezentantek gorszej połowy

Zatem jemu też: spóźnione, ale szczere.

cr
21-11-2023 21:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>A jeszcze pominęłam krewniaka (syna, brata, ojca itd)
>- reprezentantek gorszej połowy
>Zatem jemu też: spóźnione, ale szczere.
przecież to było wieki temu (w raju czas biegł 100 x wolniej), musiał Ci mocno zajść za skórę, że go wykopujesz (pamiętasz)
21-11-2023 22:37 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>przecież to było wieki temu (w raju czas biegł 100 x wolniej), musiał Ci mocno zajść za skórę, że go wykopujesz (pamiętasz)
Niby od którego momentu obraza się wygasza?

cr
okragly (21676 punktów)
>.
>Pisującym na fR synom, mężom i kochankom:
>- logicznych idiotek,
>- stosujących kobiecą
>logikę,

>- upierdliwych babsztyli i- zgorzkniałych szowinistek oraz
>- cierpiących na zespół niedopchnięcia

bądź racjonalistką
nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu,
jeszcze za słowa sprzed 5 lat?
21-11-2023 22:36 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?

>za słowa sprzed 5 lat?
A bo nie mam sklerozy.

Ktoś mnie chciał obrazić, jego wybór.

cr
21-11-2023 23:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
na żywo by tak nikt nie mówił, tu jesteś jak celebrytka, takiej anonimowo wielu chce dokuczyć, wykazac że jest lepszym, a że ty nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią

>>za słowa sprzed 5 lat?
>A bo nie mam sklerozy.
jak mam dar słabej pamięci, chociaz od Ciebie to pewnie bym pamietał ale od innych w ogóle, bo były próby obrażania mnie ale nie pamietam kto, gdzie, o co?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
>na żywo by tak nikt nie mówił,
Odwrotnie, to słowo mówione bywa pochopne.

>nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią
Tu też odwrotnie, przecież chamem być umie każdy.

>były próby obrażania mnie ale nie pamietam kto, gdzie, o co?
Mam nadzieję, że to nie ja (chyba mam trochę tej sklerozy ).


cr
22-11-2023 00:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>>>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
>>na żywo by tak nikt nie mówił,
>Odwrotnie, to słowo mówione bywa pochopne.
ale dochodzi mowa ciała, ton głosu, łatwiej sie zgrać, zrozumieć (szczególnie z kobietą)

>>nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią
>Tu też odwrotnie, przecież chamem być umie każdy.
sa nauczeni że dziewczyny mają ustepować, byc grzeczne, a Ty wygrywasz w potyczkach o racjonalizm, są zaskoczeni i stąd ich zachowanie
22-11-2023 11:21 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>>>>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
>>>na żywo by tak nikt nie mówił,
>>Odwrotnie, to słowo mówione bywa pochopne.
>ale dochodzi mowa ciała, ton głosu, łatwiej sie zgrać, zrozumieć (szczególnie z kobietą)
Coś ściemniasz, ja jakoś nie zauważyłam, żeby z kobietą było łatwiej.

>>>nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią
>>Tu też odwrotnie, przecież chamem być umie każdy.
> sa nauczeni że dziewczyny mają ustepować, byc grzeczne, a Ty wygrywasz w potyczkach o racjonalizm, są zaskoczeni i stąd ich zachowanie
Znajdujesz usprawiedliwienie na chamstwo, przez co moje tego chamstwa unikanie jakby krytykujesz: no jak tak można nie mieć zrozumienia dla sfrustrowanego chama?

To może jeszcze mi napiszesz, że mogłabym nastawić drugi policzek?

Wg standardów kultury znanej mnie, powinno się zdarzyć coś zgoła przeciwnego.

cr
22-11-2023 13:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>>>>>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
>>>>na żywo by tak nikt nie mówił,
>>>Odwrotnie, to słowo mówione bywa pochopne.
>>ale dochodzi mowa ciała, ton głosu, łatwiej sie zgrać, zrozumieć (szczególnie z kobietą)
>Coś ściemniasz, ja jakoś nie zauważyłam, żeby z kobietą było łatwiej.
konflikty są zrozumiałe gdy jest konflikt interesów np pracodawca- pracobiorca (nazwa powinna byc odwrotna, to tzw pracodawca jest pracobiorca), ale na forumR? tylko EGO -które jest złudzeniem- może ucierpieć

>>>>nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią
>>>Tu też odwrotnie, przecież chamem być umie każdy.
>> sa nauczeni że dziewczyny mają ustepować, byc grzeczne, a Ty wygrywasz w potyczkach o racjonalizm, są zaskoczeni i stąd ich zachowanie
>Znajdujesz usprawiedliwienie na chamstwo, przez co moje tego chamstwa unikanie jakby krytykujesz: no jak tak można nie mieć zrozumienia dla sfrustrowanego chama?
zrozum inceli, mają przejebane

>To może jeszcze mi napiszesz, że mogłabym nastawić drugi policzek?
powinno po tobie spłynąc do ziemi (czy jesteś uziemiona

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>>>>>>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
>>>>>na żywo by tak nikt nie mówił,
>>>>Odwrotnie, to słowo mówione bywa pochopne.
>>>ale dochodzi mowa ciała, ton głosu, łatwiej sie zgrać, zrozumieć (szczególnie z kobietą)
>>Coś ściemniasz, ja jakoś nie zauważyłam, żeby z kobietą było łatwiej.
>konflikty są zrozumiałe gdy jest konflikt interesów np pracodawca- pracobiorca (nazwa powinna byc odwrotna, to tzw pracodawca jest pracobiorca), ale na forumR?
Omawiamy wprowadzoną przez Ciebie kwestię rozmów na żywo. I pokazało się, że ściemniasz, bo wcale z kobietami na żywo nie jest łatwiej.

>>>>>nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią
>>>>Tu też odwrotnie, przecież chamem być umie każdy.
>>> sa nauczeni że dziewczyny mają ustepować, byc grzeczne, a Ty wygrywasz w potyczkach o racjonalizm, są zaskoczeni i stąd ich zachowanie
>>Znajdujesz usprawiedliwienie na chamstwo, przez co moje tego chamstwa unikanie jakby krytykujesz: no jak tak można nie mieć zrozumienia dla sfrustrowanego chama?
>zrozum inceli, mają przejebane
Czyli wg Ciebie to moi oponenci mają ew. zespół niedopchnięcia?

>>To może jeszcze mi napiszesz, że mogłabym nastawić drugi policzek?
>powinno po tobie spłynąc do ziemi (czy jesteś uziemiona
Tak się nie da, wymiana argumentów z każdą wypowiedzią oponenta przynosi konieczność albo kapitulacji (wyrażonej lub milczącej), albo kolejnej kontry, no a co może być kontrą w przypadku obelgi?


cr
22-11-2023 19:19 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Tak się nie da, wymiana argumentów z każdą wypowiedzią oponenta przynosi konieczność albo kapitulacji (wyrażonej lub milczącej), albo kolejnej kontry, no a co może być kontrą w przypadku obelgi?
Powiedz to, co masz do powiedzenia! Jest klika alternatyw dla starego, dobrego "pierdol się", aby nie wyjść na zbyt chamską.
Oczywiście zawsze możesz powiedzieć "Nie mam czasu na niedojrzałe opinie, takie jak twoje". Nie znam faceta, którego by to nie obeszło, zwłaszcza, że większość z nas nigdy nie dojrzewa.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Tak się nie da, wymiana argumentów z każdą wypowiedzią oponenta przynosi konieczność albo kapitulacji (wyrażonej lub milczącej), albo kolejnej kontry, no a co może być kontrą w przypadku obelgi?
> Powiedz to, co masz do powiedzenia!
Nic nie mam, obelga jest zaskoczeniem.

>Jest klika alternatyw dla starego, dobrego "pierdol się", aby nie wyjść na zbyt chamską.
Ideałem jest wyjść na osobę rzeczową, ale drogą do tego jest ścisłe trzymanie się tematu.

>Oczywiście zawsze możesz powiedzieć "Nie mam czasu na niedojrzałe opinie, takie jak twoje".
Nie tylko to mówię, ale i realizuję, bo wykluczam podejmowanie z takim rozmów w przyszłości.

>Nie znam faceta, którego by to nie obeszło
Mnie nie obchodzi facet, który tego nie zna.

cr
22-11-2023 22:26 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)

>Mnie nie obchodzi facet, który tego nie zna.
No więc co mówi § 46. tego regulaminu?:
§ 46. Administrator może zablokować dostęp do Forum (ban) Uczestnikowi, który lekceważy Regulamin lub prośby Administratora. Ban może być zdjęty wedle uznania Administratora, na wniosek zablokowanego Uczestnika, po konsultacji z Kolegium.

Powoływanie się na regulamin w sytuacji gdy Fundacja Wolnej Myśli i jej administrator, który regulamin ów opracowywał, porzucając przy tym wszelkie zobowiązania wobec osób które powierzyły mu swoje dane, zostawiając to forum na pastwe botów i różnej maści internetowych trolli, jest naiwne.
Nie piszę tego złośliwie, bo zdaję sobie sprawę, że odwołujesz się do regulaminu w słusznej wierze, że skoro taki istnieje (regulamin), logicznym jest, że powinien obowiązywać. I obowiązuje, ale kto stoi na straży jego przestrzegania? Nikt. (Oczywiście mały kurw zaraz by tu wyskoczył gdyby mógł). A przy okazji, jak nisko to forum upadło, jeśli kobieta broniąc się przed obrażliwym hejtem róznych farmerów decyduje się na taki sposób zakomunikowania czego sobie nie życzy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Mnie nie obchodzi facet, który tego nie zna.
>[...] Powoływanie się na regulamin [...] jest naiwne.
Przecież nie powołuję się na regulamin, tylko go wskazuję go jako źródło interesujących mnie zasad dyskutowania; te zasady to kultura i rzeczowość, pozostała treść regulaminu tylko to uszczegóławia.

>odwołujesz się do regulaminu w słusznej wierze, że skoro taki istnieje (regulamin), logicznym jest, że powinien obowiązywać. I obowiązuje, ale kto stoi na straży jego przestrzegania? Nikt.
Nie potrzeba żadnej straży, każdy albo się obroni, albo odejdzie, przecież fR nie jest obowiązkowe.

>A przy okazji, jak nisko to forum upadło, jeśli kobieta broniąc się przed obrażliwym hejtem róznych farmerów decyduje się na taki sposób zakomunikowania czego sobie nie życzy.
Ten mój sposób tylko formalnie jest nieregulaminowy, bo nade wszystko jest kulturalny, a jako taki zachowuje podstawowy postulat regulaminu.


cr
22-11-2023 23:37 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)

>>[...] Powoływanie się na regulamin [...] jest naiwne.
>Przecież nie powołuję się na regulamin, tylko go wskazuję go jako źródło interesujących mnie zasad dyskutowania; te zasady to kultura i rzeczowość, pozostała treść regulaminu tylko to uszczegóławia.
Ok, to wyjaśnienie nadawałoby inny wydźwięk temu wątkowi i w mojej ocenie można by go potraktować ogólnie, gdyby nie odnośniki do wypowiedzi konkretnych osób.
>>odwołujesz się do regulaminu w słusznej wierze, że skoro taki istnieje (regulamin), logicznym jest, że powinien obowiązywać. I obowiązuje, ale kto stoi na straży jego przestrzegania? Nikt.
>Nie potrzeba żadnej straży, każdy albo się obroni, albo odejdzie, przecież fR nie jest obowiązkowe.
Czy dobrze rozumiem - regulamin jest niepotrzebny i każdy albo się obroni, albo odejdzie, bo nade wszystko cenimy kulturalną komunikację?

>>A przy okazji, jak nisko to forum upadło, jeśli kobieta broniąc się przed obrażliwym hejtem róznych farmerów decyduje się na taki sposób zakomunikowania czego sobie nie życzy.
>Ten mój sposób tylko formalnie jest nieregulaminowy, bo nade wszystko jest kulturalny, a jako taki zachowuje podstawowy postulat regulaminu.
Nie krytykuję (sam nie raz, nie dwa z tego sposobu korzystałem), ale trochę uciążliwy jeśli chcemy już coś wyedytować.
23-11-2023 11:40 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Przecież nie powołuję się na regulamin, tylko go wskazuję go jako źródło interesujących mnie zasad dyskutowania; te zasady to kultura i rzeczowość, pozostała treść regulaminu tylko to uszczegóławia.
>Ok, to wyjaśnienie nadawałoby inny wydźwięk temu wątkowi i w mojej ocenie można by go potraktować ogólnie, gdyby nie odnośniki do wypowiedzi konkretnych osób.
Zawsze można skupić się na samych zasadach.

>Czy dobrze rozumiem - regulamin jest niepotrzebny i każdy albo się obroni, albo odejdzie, bo nade wszystko cenimy kulturalną komunikację?
W realu niewykonalne, ale na forum da się tak funkcjonować. Przecież każdy może dowolnego forumowicza wykluczyć oraz każdy prezentuje taki sposób dyskutowania, jaki mu się w tej sytuacji opłaca. Dobrą stroną jest sytuacja, że nikt nie zostaje faworytem moderatorów. I chociaż łamie się regulamin, i niektórzy robią to nagminnie, ale widać, że jakby tylko dla usprawiedliwienia początkowych zachowań, bo sami zatrzymują się na pierwotnie wybranym obiekcie, dzięki czemu to ich zachowanie nie eskaluje.

>>>A przy okazji, jak nisko to forum upadło, jeśli kobieta broniąc się przed obrażliwym hejtem róznych farmerów decyduje się na taki sposób zakomunikowania czego sobie nie życzy.
>>Ten mój sposób tylko formalnie jest nieregulaminowy, bo nade wszystko jest kulturalny, a jako taki zachowuje podstawowy postulat regulaminu.
>Nie krytykuję (sam nie raz, nie dwa z tego sposobu korzystałem), ale trochę uciążliwy jeśli chcemy już coś wyedytować.
Piszesz chyba o akceptowaniu wypowiedzi w tym wątku, którą to funkcję włączyłam chyba przez pomyłkę i sama się z tym męczę. Ale mój sposób na obywanie się bez moderatorów to wykluczenie bezpośrednich dyskusji z niekulturalnymi userami, co jest i dozwolone, i skuteczne.


cr
22-11-2023 20:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>>>nie można przykładac takiej wagi do słów z internetu
>>>>>>>Jakiej "takiej" oraz co to za jakieś specjalne słowa?
>>>>>>na żywo by tak nikt nie mówił,
>>>>>Odwrotnie, to słowo mówione bywa pochopne.
>>>>ale dochodzi mowa ciała, ton głosu, łatwiej sie zgrać, zrozumieć (szczególnie z kobietą)
>>>Coś ściemniasz, ja jakoś nie zauważyłam, żeby z kobietą było łatwiej.
>>konflikty są zrozumiałe gdy jest konflikt interesów np pracodawca- pracobiorca (nazwa powinna byc odwrotna, to tzw pracodawca jest pracobiorca), ale na forumR?
>Omawiamy wprowadzoną przez Ciebie kwestię rozmów na żywo. I pokazało się, że ściemniasz, bo wcale z kobietami na żywo nie jest łatwiej.
jak się jej spodobamy, to bułka z masłem
magia

>>>>>>nie pozwalasz sobie w kasze dmuchac to ... odpowiadają jak umią
>>>>>Tu też odwrotnie, przecież chamem być umie każdy.
>>>> sa nauczeni że dziewczyny mają ustepować, byc grzeczne, a Ty wygrywasz w potyczkach o racjonalizm, są zaskoczeni i stąd ich zachowanie
>>>Znajdujesz usprawiedliwienie na chamstwo, przez co moje tego chamstwa unikanie jakby krytykujesz: no jak tak można nie mieć zrozumienia dla sfrustrowanego chama?
>>zrozum inceli, mają przejebane
>Czyli wg Ciebie to moi oponenci mają ew. zespół niedopchnięcia?
genialne posumowanie

>>>To może jeszcze mi napiszesz, że mogłabym nastawić drugi policzek?
>>powinno po tobie spłynąc do ziemi (czy jesteś uziemiona
>Tak się nie da, wymiana argumentów z każdą wypowiedzią oponenta przynosi konieczność albo kapitulacji (wyrażonej lub milczącej), albo kolejnej kontry, no a co może być kontrą w przypadku obelgi?
nie znam się na psychologi ale możesz mieć zaniżone poczucie wartości (co wydaje sie w odniesieniu do Ciebie absurdalne)

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Omawiamy wprowadzoną przez Ciebie kwestię rozmów na żywo. I pokazało się, że ściemniasz, bo wcale z kobietami na żywo nie jest łatwiej.
>jak się jej spodobamy, to bułka z masłem
Jak się spodobamy, to nie musi to być kobieta, więc jednak ściemniasz.

>>>zrozum inceli, mają przejebane
>>Czyli wg Ciebie to moi oponenci mają ew. zespół niedopchnięcia?
> genialne posumowanie
Prawda znienacka wyciągnięta z cylindra zawsze robi efekt.

>>>>To może jeszcze mi napiszesz, że mogłabym nastawić drugi policzek?
>>>powinno po tobie spłynąc do ziemi (czy jesteś uziemiona
>>Tak się nie da, wymiana argumentów z każdą wypowiedzią oponenta przynosi konieczność albo kapitulacji (wyrażonej lub milczącej), albo kolejnej kontry, no a co może być kontrą w przypadku obelgi?
>nie znam się na psychologi
Chodzi o zastosowanie zasad.

>ale możesz mieć zaniżone poczucie wartości (co wydaje sie w odniesieniu do Ciebie absurdalne)
Dzięki zasadom fR kompleksy nie grają roli; może i je mam, a i tak zarzucają mi tu megalomanię.

cr
22-11-2023 22:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Omawiamy wprowadzoną przez Ciebie kwestię rozmów na żywo. I pokazało się, że ściemniasz, bo wcale z kobietami na żywo nie jest łatwiej.
>>jak się jej spodobamy, to bułka z masłem
>Jak się spodobamy, to nie musi to być kobieta,
życie to fizyka w której (+) się przyciągają z (-)

>więc jednak ściemniasz.
tworzę nastrój
Ty rozjaśniasz i czar pryska

>>>>zrozum inceli, mają przejebane
>>>Czyli wg Ciebie to moi oponenci mają ew. zespół niedopchnięcia?
>> genialne posumowanie
>Prawda znienacka wyciągnięta z cylindra zawsze robi efekt.
Psychoanaliza Freuda polegała na analizie życia psychicznego co umożliwiało zdiagnozowanie przyczyn zachowania. Jest metodą badania poprzez zrozumienie zachowania, uczuć i sposobu myślenia (czysta fizyka)

>>>>>To może jeszcze mi napiszesz, że mogłabym nastawić drugi policzek?
>>>>powinno po tobie spłynąc do ziemi (czy jesteś uziemiona
>>>Tak się nie da, wymiana argumentów z każdą wypowiedzią oponenta przynosi konieczność albo kapitulacji (wyrażonej lub milczącej), albo kolejnej kontry, no a co może być kontrą w przypadku obelgi?
>>nie znam się na psychologi
>Chodzi o zastosowanie zasad.
jedyną zasadą jest, że JEST TAK JAK MA BYĆ, INACZEJ BYĆ NIE MOŻE

>>ale możesz mieć zaniżone poczucie wartości (co wydaje sie w odniesieniu do Ciebie absurdalne)
>Dzięki zasadom fR kompleksy nie grają roli;
wyolbrzymiają znaczenie ponad ich wagę, tylko TY je rejestrujesz, zapamiętujesz i cytujesz
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Jak się spodobamy, to nie musi to być kobieta,
>życie to fizyka w której (+) się przyciągają z (-)
Pewnie dlatego z tą kobietą nie masz racji.

>>więc jednak ściemniasz.
>tworzę nastrój
>Ty rozjaśniasz i czar pryska


>jedyną zasadą jest, że JEST TAK JAK MA BYĆ, INACZEJ BYĆ NIE MOŻE
>[...]
> wyolbrzymiają znaczenie ponad ich wagę, tylko TY je rejestrujesz, zapamiętujesz i cytujesz
A nie 'jest jak ma być' itd?

cr
22-11-2023 23:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Jak się spodobamy, to nie musi to być kobieta,
>>życie to fizyka w której (+) się przyciągają z (-)
>Pewnie dlatego z tą kobietą nie masz racji.
mam, tylko jest ona malutka, z fizyki
siłe racji można obliczyć ze wzoru: F= m1 m2 /r2 gdzie: m1 i m2 to masy ciał; r odległość między nimi, a wiec siła jest odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości pomiedzy ciałami

>>jedyną zasadą jest, że JEST TAK JAK MA BYĆ, INACZEJ BYĆ NIE MOŻE
>>[...]
>> wyolbrzymiają znaczenie ponad ich wagę, tylko TY je rejestrujesz, zapamiętujesz i cytujesz
>A nie 'jest jak ma być' itd?
tak, ale
przez to że ich cytujesz nabijasz ich wartość a sobie ujmujesz
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Jak się spodobamy, to nie musi to być kobieta,
>>>życie to fizyka w której (+) się przyciągają z (-)
>>Pewnie dlatego z tą kobietą nie masz racji.
>mam, tylko jest ona malutka
Bez uniseksualnej optyki masz ją w męskim gronie, więc nie tu.

> siłe racji można obliczyć ze wzoru: F= m1 m2 /r2 gdzie: m1 i m2 to masy ciał; r odległość między nimi, a wiec siła jest odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości pomiedzy ciałami
A gdzie moduł kobiecości, na którą się powoływałeś?

>przez to że ich cytujesz nabijasz ich wartość a sobie ujmujesz
Jeśli w Twoich oczach straciłam, to mi po prostu nie odpowiadaj.

cr
23-11-2023 15:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>Jak się spodobamy, to nie musi to być kobieta,
>>>>życie to fizyka w której (+) się przyciągają z (-)
>>>Pewnie dlatego z tą kobietą nie masz racji.
>>mam, tylko jest ona malutka
>Bez uniseksualnej optyki masz ją w męskim gronie, więc nie tu.
pisząc, dużo łatwiej o nieporozumienia, choćby dlatego nie powinno sie do nich przywiązywać takiej wagi

>> siłe racji można obliczyć ze wzoru: F= m1 m2 /r2 gdzie: m1 i m2 to masy ciał; r odległość między nimi, a wiec siła jest odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości pomiedzy ciałami
>A gdzie moduł kobiecości, na którą się powoływałeś?
to jest ogólnoludzkie, ludzie jak sa blisko to są blisko. W raju żyliśmy na kupie 24 godz/dobe


dzisiejszy indywidualizm jest wymuszony przez patoelity, wynika z oddalenia, nawet w rodzinach; żłobek, przedszkole, szkola, praca. Pojęcie braterstwa, siostrzeństwa, traci znaczenie, nie wystepuje z powodu wymuszonego fizycznego oddalenia, co jest zgodne z prawem fizyki. Ludzie jak sa blisko to są blisko.

>>przez to że ich cytujesz nabijasz ich wartość a sobie ujmujesz
>Jeśli w Twoich oczach straciłam, to mi po prostu nie odpowiadaj.
nikomu innemu bym nie odpowiadał bo jest mi obojętny
poza tym to tylko taka myśl, nie musi byc prawda (pewnie nie jest)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>pisząc, dużo łatwiej o nieporozumienia, choćby dlatego nie powinno sie do nich przywiązywać takiej wagi
Przeciwnie: to piszący ma szansę wypowiedź poprawić, a mówiący nie, i to czytający może staranniej doczytać i dopiero wziąć się za odpowiadanie. Też pisemne.

>>A gdzie moduł kobiecości, na którą się powoływałeś?
>to jest ogólnoludzkie
"Z kobietami łatwiej się dogadać" nie jest ogólnoludzkie.

cr
23-11-2023 17:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>pisząc, dużo łatwiej o nieporozumienia, choćby dlatego nie powinno sie do nich przywiązywać takiej wagi
>Przeciwnie: to piszący ma szansę wypowiedź poprawić, a mówiący nie, i to czytający może staranniej doczytać i dopiero wziąć się za odpowiadanie. Też pisemne.
językowo gramy w innych ligach, stąd też mogą być nieporozumienia, z Toba musze czasem z słownikiem, to tak jakbym rozmawiał z Ukrainką
na zywo byłoby widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć

>>>A gdzie moduł kobiecości, na którą się powoływałeś?
>>to jest ogólnoludzkie
>"Z kobietami łatwiej się dogadać" nie jest ogólnoludzkie.
w raju, jak pojawiła się kobieta na horyzoncie, mężczyźni ją zabierali do obozu (rajskie kobiety jak jej nie zaakceptowały, musiała ich opuścić), jak mężczyzna to go przeganiali kamieniami
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć
Jasne, i jak ktoś chce powiedzieć E=mc2 to wygląda tak:


>>"Z kobietami łatwiej się dogadać" nie jest ogólnoludzkie.
>w raju, jak pojawiła się kobieta na horyzoncie, mężczyźni...
Ponieważ nie "ludzie" a "mężczyźni" ogólnoludzkie nie jest.



cr
24-11-2023 10:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć
>Jasne, i jak ktoś chce powiedzieć E=mc2 to wygląda tak:
>
to jest dziewczęce (może on był kobietą)
genialny komentarz (zdjecie mówi więcej niż 1000 słów), tym samym potwierdzasz moją zdanie

mowa to nowy ewolucyjnie, rajski wynalazek, w filmie "walka o ogień" mówili ciałem, to nasz pierwotny jezyk. Indianie 500 lat temu porozumiewali się lepiej ciałem niż mową

umiejetność pisania, czytania, w naszym kraju to ostatnie 70 lat, moi dziadkowie nie umieli, ja jestem ich wnukiem. Mój pierwszy kontakt z książką, słowem pisanym, był jak miałem 7 lat, elementarz Falskiego , z punktu naszych rozważań, za późno

>>"Z kobietami łatwiej się dogadać" nie jest ogólnoludzkie.
>>w raju, jak pojawiła się kobieta na horyzoncie, mężczyźni...
>Ponieważ nie "ludzie" a "mężczyźni" ogólnoludzkie nie jest.
mężczyźni, bo oni sie wałęsali po całym terenie, kontrolowali, polowali, pierwszy kontakt był zawsze z ochroniarzami stada czyli mężczyznami

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć
>>Jasne, i jak ktoś chce powiedzieć E=mc2 to wygląda tak:
>>
>to jest dziewczęce (może on był kobietą)
>genialny komentarz
Niby mój ten geniusz, czy Einsteina?
Widzisz po jego mimice i oczach owo E=mc2?

No więc nie ma mimiki wyrażającej taką złożoność.

>w filmie "walka o ogień" mówili ciałem
Jasne,



ale czy oni coś złożonego mówili?

>>>"Z kobietami łatwiej się dogadać" nie jest ogólnoludzkie.
>>>w raju, jak pojawiła się kobieta na horyzoncie, mężczyźni...
>>Ponieważ nie "ludzie" a "mężczyźni" ogólnoludzkie nie jest.
>mężczyźni, bo oni
Nie neguję tego, przeciwnie, podkreślam że skupiasz się na własnej płci, może wreszcie zauważysz, że nie prezentujesz uniwersalnej optyki. No bo czy stwierdzenie "z kobietami łatwiej się dogadać" dotyczy wszystkich ludzi?


cr
24-11-2023 14:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć
>>>Jasne, i jak ktoś chce powiedzieć E=mc2 to wygląda tak:
>>>>to jest dziewczęce (może on był kobietą)
>>genialny komentarz
>Niby mój ten geniusz, czy Einsteina?
pisałem (w domyśle) Twój komentarz
sama widzisz, różnie można odczytac. Jakby był dłuższy tekst to pewnie z całego kontekstu byśmy wiedzieli co autor miał na myśli

>Widzisz po jego mimice i oczach owo E=mc2?
>No więc nie ma mimiki wyrażającej taką złożoność.
to jest zaszyfrowana wiadomość, która 99% piśmiennych nie potrafi odczytać, a więc to nie jest argument

>>w filmie "walka o ogień" mówili ciałem
>Jasne,
matka z niemowlakiem dogadują się bez słów

wielu podróżników dogaduje się bez słów

>
>ale czy oni coś złożonego mówili?
tak, bo muszę używać słownika

>>>>"Z kobietami łatwiej się dogadać" nie jest ogólnoludzkie.
>>>>w raju, jak pojawiła się kobieta na horyzoncie, mężczyźni...
>>>Ponieważ nie "ludzie" a "mężczyźni" ogólnoludzkie nie jest.
>>mężczyźni, bo oni
>Nie neguję tego, przeciwnie, podkreślam że skupiasz się na własnej płci, może wreszcie zauważysz, że nie prezentujesz uniwersalnej optyki. No bo czy stwierdzenie "z kobietami łatwiej się dogadać" dotyczy wszystkich ludzi?
tak, szczególnie mężczyzn, ale mozna to rozciągnąć na wszystkich ludzy, wynika to z faktu że jesteście słabe fizycznie, w razie niedogadania

dlatego w komunikacji grasz w innej lidze i nam jest trudno ci dorównać, stąd może nieporozumienia
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>sama widzisz, różnie można odczytac.
Bo i napisać można różnie.

>Jakby był dłuższy tekst to pewnie z całego kontekstu byśmy wiedzieli co autor miał na myśli
Po co to piszesz, zrób minę tej treści!

>>No więc nie ma mimiki wyrażającej taką złożoność.
>to jest zaszyfrowana wiadomość, która 99% piśmiennych nie potrafi odczytać, a więc to nie jest argument
Jest, i to nawet lepszy niż myślałam, bo właśnie napisałeś, że pismo pozwala nie tylko na przekaz ale i jego szyfrowanie.

>matka z niemowlakiem dogadują się bez słów
Nawet nie muszą być ludźmi; pierwotniak macierzysty z pierwotniakiem potomnym też się doskonale "dogadują".

>wielu podróżników dogaduje się bez słów
I wielu, mimo prób dogadania się, zjedzono.

>ale czy oni coś złożonego mówili?
>tak, bo muszę używać słownika
Mowy ciała kobiet nie zrozumiałeś?

>>No bo czy stwierdzenie "z kobietami łatwiej się dogadać" dotyczy wszystkich ludzi?
>tak, szczególnie mężczyzn, ale mozna to rozciągnąć na wszystkich ludzy, wynika to z faktu że jesteście słabe fizycznie, w razie niedogadania
>
Ani słowami, ani tym obrazkiem nie wykazałeś dogadywania się z kobietami wszystkich ludzi, więc pozostajesz i gołosłowny, i nagoobrazkowy.

>w komunikacji grasz w innej lidze i nam jest trudno ci dorównać, stąd może nieporozumienia
O jakich ligach tu piszesz, skoro zarówno obrażać, jak i się od tego powstrzymać umie każdy?

cr
25-11-2023 15:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Jakby był dłuższy tekst to pewnie z całego kontekstu byśmy wiedzieli co autor miał na myśli
>Po co to piszesz, zrób minę tej treści!
to stary wynalazek, dzisij powinno być nasze zdjęcie np z dowodu, gdzie AI generuje potrzebne nam wyrazy naszych emocji np

>>wielu podróżników dogaduje się bez słów
>I wielu, mimo prób dogadania się, zjedzono.
większość chce "pogadać", nawet wymienić sie genami

>Mowy ciała kobiet nie zrozumiałeś?
udaje Sokratesa czy innego greka

>> "z kobietami łatwiej się dogadać" wynika to z faktu że jesteście słabe fizycznie, w razie niedogadania
>>
>Ani słowami,
bo brak mi słów (w tym wielu z nas to niedorozwojki)

>ani tym obrazkiem
jedyny obrazek jaki mialem w bibliotece fR

>nie wykazałeś dogadywania się z kobietami wszystkich ludzi, więc pozostajesz gołosłowny,
jest tak jak ma być, inaczej być nie może

>i nagoobrazkowy.
tego nawet nie ma w słowniku i jak z Tobą się dogadać

>>w komunikacji słownej grasz w innej lidze i nam jest trudno ci dorównać, stąd może nieporozumienia
>O jakich ligach tu piszesz, skoro zarówno obrażać, jak i się od tego powstrzymać umie każdy?
często konflikty są z nieporozumienia
25-11-2023 20:22 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>nie wykazałeś dogadywania się z kobietami wszystkich ludzi, więc pozostajesz gołosłowny,
>jest tak jak ma być
Było się postarać, to co innego by takie było.

>>i nagoobrazkowy.
>tego nawet nie ma w słowniku
Bo nie było sytuacji, dopiero myśmy ją stworzyli.

>i jak z Tobą się dogadać
A pono łatwiej niż z facetem.

>>O jakich ligach tu piszesz, skoro zarówno obrażać, jak i się od tego powstrzymać umie każdy?
>często konflikty są z nieporozumienia
Farmerowi tę mądrość napisz; jego reakcja faktycznie wynikła niezrozumienia.

cr
26-11-2023 12:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>nie wykazałeś dogadywania się z kobietami wszystkich ludzi, więc pozostajesz gołosłowny,
>>jest tak jak ma być
>Było się postarać, to co innego by takie było.
dziewczynki szybciej dojrzewają.
Nie ma WOLNEJ WOLI,

>>i jak z Tobą się dogadać
>A pono łatwiej niż z facetem.
co potwierdza nasza tu korespondencja
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>nie wykazałeś dogadywania się z kobietami wszystkich ludzi, więc pozostajesz gołosłowny,
>>>jest tak jak ma być
>>Było się postarać, to co innego by takie było.
>dziewczynki szybciej dojrzewają.
>Nie ma WOLNEJ WOLI,
To i nie ma kwestii dogadywania się.

>>>i jak z Tobą się dogadać
>>A pono łatwiej niż z facetem.
>co potwierdza nasza tu korespondencja
Co potwierdza nasza tu korespondencja?


cr
26-11-2023 20:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>nie wykazałeś dogadywania się z kobietami wszystkich ludzi, więc pozostajesz gołosłowny,
>>>>jest tak jak ma być
>>>Było się postarać, to co innego by takie było.
>>dziewczynki szybciej dojrzewają.
>>Nie ma WOLNEJ WOLI,
>To i nie ma kwestii dogadywania się.
to nie jest sprawa chcenia czy niechcenia, po prostu nie mamy nic do gadania,
jesteśmy tylko trwaniem wybuchu

>>>>i jak z Tobą się dogadać
>>>A pono łatwiej niż z facetem.
>>co potwierdza nasza tu korespondencja
>Co potwierdza nasza tu korespondencja?
tak czuje
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>To i nie ma kwestii dogadywania się.
> to nie jest sprawa chcenia czy niechcenia, po prostu nie mamy nic do gadania,
Ale to Ty mi gadasz, że "widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć"

>jesteśmy tylko trwaniem wybuchu
Nie tylko, ja bywam trwaniem spokoju.

>>>>>i jak z Tobą się dogadać
>>>>A pono łatwiej niż z facetem.
>>>co potwierdza nasza tu korespondencja
>>Co potwierdza nasza tu korespondencja?
>tak czuje
I jak z Tobą się dogadać...

cr
26-11-2023 22:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>To i nie ma kwestii dogadywania się.
>> to nie jest sprawa chcenia czy niechcenia, po prostu nie mamy nic do gadania,
>Ale to Ty mi gadasz, że "widać po mimice, postawie, oczach, co chcemy powiedzieć"
mówimy co chcemy żeby było, ale to czyny są namacalnym trwaniem wybuchu
np codziennie sobie mówię, od jutra przestaje pić, i naprawdę chcę i w to wierzę, i co? checi mam, ale? jestem tylko trwaniem wybuchu, nie mam wolnej woli (nikt niema), jest tak jak ma być, inaczej byc nie może

>>jesteśmy tylko trwaniem wybuchu
>Nie tylko, ja bywam trwaniem spokoju.
nie masz wolnej woli, reagujesz tylko na środowisko, akcja = reakcja

>>>>>>i jak z Tobą się dogadać
>>>>>A pono łatwiej niż z facetem.
>>>>co potwierdza nasza tu korespondencja
>>>Co potwierdza nasza tu korespondencja?
>>tak czuje
>I jak z Tobą się dogadać...
niech sie dzieje wola nieba, z nią sie zawsze zgadzac trzeba
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>mówimy co chcemy żeby było, ale to czyny są namacalnym trwaniem wybuchu
Mówienie i myślenie to czynności.


cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365