Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bardzo śmieszne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
21-11-2023 12:38chętnie racjonalistka (29094 punktów)Bardzo śmieszne
.
A jak się uda, to śmieszne naprawdę.
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Chciałam kupić kota, a mój facet nie chciał. Ale że udany związek jest sztuką kompromisu, kupiliśmy kota.

cr
21-11-2023 17:18 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)
>Chciałam kupić kota, a mój facet nie chciał. Ale że udany związek jest sztuką kompromisu, kupiliśmy kota.
>
cr


Kota, psa się nie kupuje, tylko adoptuje, przygarnia. Schroniska pękają w szwach a zwierzęta proszą się o dom.
21-11-2023 20:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Kota, psa się nie kupuje, tylko adoptuje, przygarnia. Schroniska pękają w szwach a zwierzęta proszą się o dom.
powinna zaadaptować jeszcze jednego faceta, schroniska dla inceli pękają w szwach, prosza sie o dom
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Kota, psa się nie kupuje, tylko adoptuje, przygarnia. Schroniska pękają w szwach a zwierzęta proszą się o dom.
>powinna zaadaptować jeszcze jednego faceta, schroniska dla inceli pękają w szwach, prosza sie o dom
Twój przedmówca na pewno się z Tobą zgadza.


cr
22-11-2023 01:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Kota, psa się nie kupuje, tylko adoptuje, przygarnia. Schroniska pękają w szwach a zwierzęta proszą się o dom.
>>powinna zaadaptować jeszcze jednego faceta, schroniska dla inceli pękają w szwach, prosza sie o dom
> Twój przedmówca na pewno się z Tobą zgadza.
co było a nie jest, nie pisze się w rejestr
21-11-2023 19:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Chciałam kupić kota, a mój facet nie chciał. Ale że udany związek jest sztuką kompromisu, kupiliśmy kota.
na kanałach o fizyce na YT, mówią o kocie Schrödingera, że może być i nie być, może to Twój przypadek?
nie rozumiem fizyki kwantowej i ich kotów

>Ale że udany związek jest sztuką kompromisu, kupiliśmy kota.
zapłacisz mu inaczej, raczej nie może mieć poczucie straty

cr ma kota
pokaz go
21-11-2023 19:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
> [ ...] mój facet [..]
w raju byliśmy wolni
22-11-2023 13:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Chciałam kupić kota, a mój facet nie chciał. Ale że udany związek jest sztuką kompromisu, kupiliśmy kota.
pies jest (chyba) większym problemem, trzeba go wyprowadzac, (co ma +++, można poznac wiele osób), a kotek? nie wymaga żadnego kompromisu, jest przyjemnością
tylko chca się rozmnażać, babcia, jak sie która okociła, zabierała małe do worka i topiła w stawie
okragly (21676 punktów)
>.
>A jak się uda, to śmieszne naprawdę.
uda się, bo kotki sa urocze (mają mordki małej małpki) a ze ten Twój to "małpa" to polubi
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Dla lekarza dobrze, kiedy jestem chora.
Dla adwokata dobrze, kiedy wpadnę w tarapaty.
Mechanik się cieszy, jak mi samochód padnie.
I tylko skarbówka życzy mi bogactwa i dobrobytu.

cr
21-11-2023 20:55 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>Dla lekarza dobrze, kiedy jestem chora.
>Dla adwokata dobrze, kiedy wpadnę w tarapaty.
>Mechanik się cieszy, jak mi samochód padnie.

Z czego ucieszy się grabarz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-11-2023 00:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Dla lekarza dobrze, kiedy jestem chora.
>>Dla adwokata dobrze, kiedy wpadnę w tarapaty.
>>Mechanik się cieszy, jak mi samochód padnie.
>Z czego ucieszy się grabarz?
słyszałem księdza który narzekał że ma mało pogrzebów
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> słyszałem księdza który narzekał że ma mało pogrzebów
A ja czytałam ateistę, który stracenie Łyszczyńskiego przesunąłby na dogodniejszy termin.

cr
20-12-2023 16:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> słyszałem księdza który narzekał że ma mało pogrzebów
>A ja czytałam ateistę, który stracenie Łyszczyńskiego przesunąłby na dogodniejszy termin.
daty mają znaczenie np u ssaków stadnych wszystkie rodzą się "jednego" dnia, jeśli za wcześnie, umiera nowonarodzony, podobnie, jak za późno. Kiedy człowiek powinienen się rodzić? Ty pewnie urodzona na wiosnę jak wszystkie tygrysy

na wsi, spóźnisz się o tydzień z siewem/zbiorem, umrzesz z głodu, daty mają znaczenie.

przypomniała się piosenka z koloni "kto urodzony w x powstań, powstań ..", jak wypadał listopad, najczęściej tylko ja wstawałem, wtedy byłem dumnym, dzisiaj wiem, że jestem źle urodzony

daty mają znaczenie, trzeba wiedzieć kiedy sie urodzić i kiedy "zejść ze sceny", Łyszczyński nie trafił źle skoro jest wspominany przez nasza racjonalistkę, 350 lat po jego "wniebowstąpieniu"
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>przypomniała się piosenka z koloni "kto urodzony w x powstań, powstań ..",
Znam ją jako biesiadne nakłanianie do kieliszka.

>jak wypadał listopad, najczęściej tylko ja wstawałem, wtedy byłem dumnym, dzisiaj wiem, że jestem źle urodzony
www.mjakma(*)swiecie-aa-MqkN-p1rW-vGLJ.html


cr
21-12-2023 18:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>jak wypadał listopad, najczęściej tylko ja wstawałem, wtedy byłem dumnym, dzisiaj wiem, że jestem źle urodzony
>www.mjakma(*)swiecie-aa-MqkN-p1rW-vGLJ.html
jeśli jesteśmy zwierzętami to powinniśmy się rodzić jak wszystkie dzikie, wolne, tzn w marcu

zwierzęta udomowione, hodowlane, rodzą cały rok, tak i my, to źle dla nas (niewolnikow patoelit )
data urodzenia ma wpływ na nas, chodzi o gwiazdy, konkretnie o słońce
dlatego przesilenie zimowe powinno być naszym dniem świętowania a słońce naszym bogiem, no bo kto? co? inne
wiara w boga słońce jako metoda wyjście z niewolnictwa Urodzonych w marcu trudniej zniewolić, a urodzeni we wrześniu z natury stają się niewolni (brak boga słońca, w najważniejszym okresie upośledza je na całe życie, stają się podatni na wpływ ciemnej mocy, tzn patoelit)
żeby nie było, sam to racjonalnie wymyśliłem (pod wpływem boga słońce, zamkniętego w butelce )
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jeśli jesteśmy zwierzętami to powinniśmy się rodzić jak wszystkie dzikie, wolne, tzn w marcu
Ale po co Ci to?

>Urodzonych w marcu trudniej zniewolić, a urodzeni we wrześniu z natury stają się niewolni
U mnie w rodzinie akurat najbardziej niezależny kozak ma urodziny we wrześniu, a wszystkie 3 sztuki z marca to po prostu łagodne baranki; wśród nich jest jedna owca (i tylko ona trochę jednak czarniawa).

A najwięcej urodzin mamy w listopadzie.

cr
23-12-2023 15:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jeśli jesteśmy zwierzętami to powinniśmy się rodzić jak wszystkie dzikie, wolne, tzn w marcu
>Ale po co Ci to?
natura naszym (racjonalistów) bogiem, dlatego też swięto przesilenia zimowego jest OK
pokazywałaś dane wg których najwięcej nas rodzi się we wrześniu, ale jeszcze 200 lat temu własnie w marcu

>>Urodzonych w marcu trudniej zniewolić, a urodzeni we wrześniu z natury stają się niewolni
>U mnie w rodzinie akurat najbardziej niezależny kozak ma urodziny we wrześniu, a wszystkie 3 sztuki z marca to po prostu łagodne baranki; wśród nich jest jedna owca (i tylko ona trochę jednak czarniawa).


>A najwięcej urodzin mamy w listopadzie.
jestem "owocem" nocy poślubnej, dlatego ślub, tez powinny byc tylko w okienku kalendarza, zapewniający owoc marcowy
natura bogiem racjonalistów

najlepiej było sie urodzić w styczniu, taki w szkole ma dużą przewagę nad tym z grudnia (w wieku 7 lat to ma znaczenie)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)


...



cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365