 |
Hejterstwo, wulgaryzmy wobec kobiet i nie tylko Użytkow Andrzeja I.-B. Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-05-2026 23:36 | Lolek_Salambek (2665 punktów) | Hejterstwo, wulgaryzmy wobec kobiet i nie tylko Użytkow Andrzeja I.-B.
2 na 2 | Chodzi oczywiście o Użytkownika Andrzeja B. Izdebskiego (Bogusławskiego).
Na niniejszym Forum można odnaleźć liczne wypowiedzi tego Użytkownika zawierające treści obraźliwe, wulgarne oraz deprecjonujące innych Użytkowników FR. Poniżej przedstawiam wybrane przykłady wypowiedzi tego Użytkownika, które - poza elementami hejtu i wulgaryzmów - świadczą również o rażąco niskim poziomie kultury komunikacji i kultury osobistej oraz braku poszanowania zasad debaty z innymi ludźmi ze strony Użytkownika Andrzeja I-B. Przytoczone cytaty podzieliłem na dwie kategorie:1. Wypowiedzi zawierające obraźliwe i wulgarne treści wobec kobiet. 2. Wypowiedzi zawierające hejt, wulgaryzmy oraz agresywny i pozamerytoryczny sposób pseudoargumentacji Użytkownika Andrzeja.I.-B. ------------------- Wypowiedzi zawierające obraźliwe i wulgarne treści wobec kobiet. www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,625242#w626857Cytat:Wielce Szanowna Pani - mnie, a sądzę, że i innych forumowiczów także nie bardzo interesuje Pani kurewstwo i odczuwanie lub jego brak w związku z nim przyjemności. Cytat:Nie dość, iż popisuje się tu Pani własną głupotą, to jeszcze innych zrozumieć nie potrafi. Cytat:Czy takie są Pani doświadczenia? Rzadkie, ale się zdarza i wówczas kurewstwo jest bardziej adekwatną nazwą. Cytat:Dalej Pani nic nie rozumie? Nie szkodzi - Pani jest tu specjalistką od pieprzenia, a nie od czegokolwiek rozumienia. www.racjon(*).php/z,0/d,23/s,625242#w626975Cytat:(Nawet nie napiszę, że Pani kłamie, gdyż do tego też inteligencja jest potrzebna). Biedna pani dwojga imion nic z moich wywodów nie zrozumiała - poza tym, iż wielce sobie wypisywane tu przez nią dyrdymały lekceważę - i dlatego jest wściekła. www.racjon(*).php/z,0/d,24/s,625242#w627039Cytat:Ależ ja zupełnie nie odpowiadam za Pani nieumiejętności zrozumienia czyichś tekstów. Zanim Pani napisała należało zrozumieć wypowiedź, do której się Pani odniosła. Cytat:W poście, który tak Panią rozdrażnił odniosłem się do doświadczeń pani Władysławy jako ewangelizatorki prostytutek (i tak to ona zresztą odebrała) oraz do starego wielce trafnego powiedzenia - "Prostytutka to zawód, a k***a to charakter". www.racjon(*).php/z,0/d,24/s,625242#w627077Cytat:Co ja mogę na Pani upierdliwość, przy braku zrozumienia jeszcze zrobić? Co najwyżej powtórzyć: Biedna pani dwojga imion nic z moich wywodów nie zrozumiała - poza tym, iż wielce sobie wypisywane tu przez nią dyrdymały lekceważę - i dlatego jest wściekła. Stara się na wszelakie sposoby odgryźć, ale jej to marnie wychodzi.[i] www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,701851#w702220Cytat:Przecież nie można ze ślepym rozprawiać o kolorach, a z głuchym o muzyce. Tak, moja wiedza, sposób myślenia i kultura różni się diametralnie od Pani wiedzy, sposobowi myślenia i kultury. Cytat:Pani zaś permanentnie zaczepia mnie wykazując się, raczej tylko we własnych oczach, błyskotliwą inteligencją i poczuciem humoru. Ja też czasem lubię sobie popieprzyć, ale czy koniecznie muszą to być głupoty? ---------------------------- Wypowiedzi zawierające hejt, wulgaryzmy oraz agresywny i pozamerytoryczny sposób pseudoargumentacji Użytkownika Andrzeja.I.-B.www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958224#w959045Cytat:Wierze, gdyż muszę, iż Pan niewidzialny latarnik przynajmniej sam rozumie o czym pisze, ale dobrze by było aby przed napisaniem odpowiedzi przeczytał ze zrozumieniem wypowiedzi interlokutora, gdyż bez tego to zwyczajnie bredzi: www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958224#w959053Cytat:Panie Elasp, znowu Pan się popisuje swoją ignorancją. To, że Pan i jacyś inni z Bożej łaski filozofowie mają kłopoty z pojęciem empirycznej weryfikalności, nie znaczy, że jest ono nieznane. www.racjon(*).php/z,0/d,13/s,957026#w958413Cytat:Gdzie, jak, kiedy wszystko w zacietrzewieniu się Panu pieprzy i wychodzi bełkot. Cytat:Pomyśl Pan choć trochę! Nawet Pańskie próby dyskredytacji są żałosnymi. Ja bym się wstydził tak publicznie p*****lić głupoty. Cytat:To bagno, czy gnojówkę, w którą wprowadziła państwo zjednoczona i niezjednoczona prawica w sojuszu z Kościołem katolickim od 2015 roku, należy do dna wyczyścić, gdyż inaczej nas zatopi.
CIĄG DALSZY W KOLEJNYM WPISIE
| (Aby odpowiedzieć, musisz się zalogować)Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Lolek_Salambek (2665 punktów) | Odp: Hejterstwo, wulgaryzmy wobec kobiet i nie tylko Użytkow Andrzeja | KONTYNUACJA POPRZEDNIEGO WPISU www.racjon(*).php/z,0/d,13/s,957026#w958429Cytat:Kurtka na wacie 90% katolików nie nie przestrzega przykazań, a Pan mi tu o jakiś powinnościach bredzi. Takie coś jak Pani Witek nie powinna znaleźć się w parlamencie, a Pan tu o jakichś powinnościach bredzi. www.racjon(*).php/z,0/d,13/s,957026#w958468Cytat:O czym mielibyśmy Panie Szarley jeszcze rozmawiać, gdy Pan tak niewiele już rozumie. Ot zamiast przeczytać parę mądrych książek to otrzaskał się Pan tu w pyskówkach. www.racjon(*).php/z,0/d,23/s,625242#w626967Cytat:Jestem otwarty na świat oraz jego różnorodność intelektualną i kulturową, ale drażni mnie ogromny udział w tym dyskursie głupoty, wynikającej z przeróżnych wiar, zastępujących racjonalne zrozumienie i osąd. www.racjon(*).php/z,0/d,23/s,625242#w626975Cytat:Tak, pan Elasp należy do tej samej grupy co i Pani osób, które prawie mnie nie rozumieją, ale za to mocno nienawidzą, gdyż ich głupotę bez parady ewidentnie tu wykazuję. Ponawiam moją grzeczną prośbę - odstosunkuj się Pani ode mnie - gdyż i tak niewiele Pani potrafi zrozumieć i z moich tekstów i z moich poglądów. www.racjon(*).php/z,0/d,23/s,625242#w627009Cytat:A jakie prawo - pieprząc tu niedorzeczne głupoty - ma Pan tu do dyscyplinowania i pouczania innych uczestników forum. Najpierw to może sam skończyłby Pan tu trollowanie i rozpoczął sensowne rozmawianie. www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958790#w958962Cytat:Wszystko to, to para-religie oparte na głębokiej wierze, a wiara im głębsza tym głupsza i łatwiej prowadząca do zbrodni w imieniu ortodoksji, jej bogów i jej kapłanów. Cytat:Nikt pomiędzy Was się nie wciśnie. Kilka wypowiedzi wstawiają i szybko stąd uciekają, gdy Waszych "szczyn" tu doświadczają. www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958790#w958978Cytat:Gdzie, kiedy i jak? Zacietrzewione pierdoły Pan tu teraz wypisuje i gdy znajdzie Pan jakieś uogólnienie typu: "każda wiara nas ogranicza" to bierze Pan to do siebie. Cytat:Dla Pana To jest ta sama logika i podziela Pan ją z jeszcze potężniejszym głupcem Gratuluje Panu towarzystwa takiego jak "Lolek_Salambek". Cytat:On tu nie pisuje po to, aby sobie popieprzyć publicznie głupoty. Staram się być komunikatywnym i przykro mi, iż nie daje Pani rady zrozumieć sensu moich wypowiedzi, ale jest on naprawdę inny niż się Pani wydaje. Cytat:Ale teraz gdy Pan zszedł do obecnego poziomu, to znajdź Pan innych partnerów na swoje puste pyskówki. Wiem, iż ludzie podobni Panu w poglądach istnieją i jest ich bardzo dużo (świadczą o tym wybory), ale mnie na takie rozmowy to czasu szkoda. www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958790#w958988Cytat:Tak, dla ewidentnych głupków to nie tylko jakaś mądrość, ale zwyczajna sprawność intelektualna oparta na oczytaniu w sprawach, w których się wypowiadamy, to pycha. W Pańskim obecnym poziomie intelektualnym to pan Lolek_Salambek www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958790#w958968 sobie dworuje. Cóż mogę dodać takiego wsparcia intelektualnego wielce Panu gratuluję.
Tyle, iż niech Pan wybaczy to jest zupełnie nie mój poziom i będę teraz Pańskie wypowiedzi podobnie do Pańskiego tu przyjaciela olewał - choć nie szambem, gdyż nie jestem z Waszej parafii. Miedzy nami nie istnieją już żadne tematy to rozmowy. Moich wypowiedzi nie czyta Pan ze zrozumieniem, a na Pańskie projekcje pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia) zupełnie szkoda mi czasu.
Ma Pan teraz tu partnera, z którym możecie sobie popieprzyć do woli o głupocie i pysze Izdebskiego. We własnym odczuciu będziecie mnie kompromitować. Ja swoje wypowiedzi kieruje tylko do czytelnika zdolnego je zrozumieć i dlatego Panów z tego grona zdecydowanie wyłączam. www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,958790#w959012Cytat:Może Pan się włączyć ze swoimi rzygami w jego rzygi www.racjon(*).php/s,958790/z,0/d,3#w959011, jak się dobrze postaracie to całe forum zarzygacie, zresztą już dużo nie potrzeba. Wystarczy wniosek o zablokowanie Bogusławskiego. www.racjonalista.pl/forum.php/s,958224#w958243Cytat:Najpierw trzeba przeczytać tekst ze zrozumieniem, a dopiero później gdy ma się coś do powiedzenia, do niego się odnosić. www.racjonalista.pl/forum.php/s,958224#w958253Cytat:Moja prośba jest prosta: - proszę o naukową (weryfikowalną) definicję boga. Albo ją się posiada albo z punktu widzenia nauki pieprzy głupoty. www.racjonalista.pl/forum.php/s,958224#w958255Cytat:Nie istnieje temat, na który by Pan nie mógł tu popieprzyć sobie, choć trudno zauważyć nie tylko jakieś tam mądre Pańskie wypowiedzi, to nawet z pojedynczymi zdaniami trudno. Wątpię aby Pan siebie rozumiał, już o innych nie mówiąc. www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,958224#w958291Cytat:Choć jak wynika z Pińskich pyskówek to raczej Pan te wypowiedzi przeczytał tyle tylko, iż nic Pan nie zrozumiał. www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,958224#w958514Cytat:Po drugie to nie potrzeba żadnych potwierdzeń, iż gówno Pan zrozumiał zrozumiał z mojej wypowiedzi. Inteligentny czytelnik sam to widzi, a do głupków i tak nic nie dociera. Cytat:Ło Jezusicku, ło Święty Boże, teraz na forum racjonalisty to już każdy zgodnie z poziomem własnej niewiedzy popieprzyć głupoty tu sobie może.
--------------------------------------- S pozdravem
Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpieniaIm więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE !
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|