Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Maddy

04-12-2008 15:23 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów.
04-12-2008 15:21 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów.
04-12-2008 15:12 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów.
04-12-2008 10:45 - Odp: Wygodne interpretacje
03-12-2008 14:32 - Odp: Apostazja - szukasz świadka?
03-12-2008 14:25 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów.
03-12-2008 13:16 - Odp: Cud Słońca - Portugalia 1917
03-12-2008 13:09 - Odp: Cud Słońca - Portugalia 1917
03-12-2008 12:46 - Odp: Apostazja - szukasz świadka?
16-10-2008 15:45 - Odp: Kto to taki RACJONALISTA
16-10-2008 15:44 - Odp: Kto to taki RACJONALISTA
16-10-2008 15:39 - Odp: Dlaczego ewolucja?
02-10-2008 15:18 - Odp: O co chodzi w tym konflikcie wokół PZPN?
01-10-2008 09:08 - Odp: kto byl ojcem jana chrzciciela i jezusa
30-09-2008 09:31 - Odp: Ateizm według Kościoła
26-09-2008 10:01 - Odp: Indenterminizm, a Darwin.
25-09-2008 15:46 - Odp: Szczepienia przeciw grypie
25-09-2008 15:26 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 15:16 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 15:08 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 14:43 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 14:08 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 14:01 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 10:08 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 09:53 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 09:38 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
05-09-2008 11:17 - Odp: Bóg a racjonalność
05-09-2008 10:54 - Odp: Bóg a racjonalność
05-09-2008 10:14 - Odp: Bóg a racjonalność
22-08-2008 13:10 - Odp: Czy Jezus naprawde urodził sie w grudniu?
30-07-2008 13:09 - Odp: Co Wy macie do religii
30-07-2008 08:32 - Odp: Co Wy macie do religii
19-07-2008 08:55 - Homeopatia łopatologicznie
04-07-2008 09:35 - Odp: Głos kościoła
19-06-2008 00:53 - Odp: Powrót
18-06-2008 15:35 - Odp: Powrót
18-06-2008 13:45 - Odp: Morale ateisty oczami katolika
18-06-2008 13:04 - Odp: Powrót
18-06-2008 09:11 - Odp: Morale ateisty oczami katolika
17-06-2008 23:19 - Odp: Morale ateisty oczami katolika
17-06-2008 23:15 - Odp: Ufo?
17-06-2008 18:02 - Odp: Obraza uczuć religijnych
16-06-2008 12:59 - Odp: Odnowienie domu Karola.... i już mamy muzeum!!!
16-06-2008 09:06 - Odp: O Bogu... znów, ale trochę inaczej.
16-06-2008 09:04 - Odp: O Bogu... znów, ale trochę inaczej.
06-06-2008 12:15 - Odp: Energetyka jądrowa - podsycanie strachu
06-06-2008 10:04 - Odp: Energetyka jądrowa - podsycanie strachu
06-06-2008 09:48 - Odp: Ufo?
06-06-2008 09:45 - Odp: Ufo?
06-06-2008 09:33 - Odp: Do braci/sióstr wierzących w to czy tamto :)
04-06-2008 14:04 - Odp: Światynia Opatrzności Bożej i nowości z Kurii
29-05-2008 16:03 - Odp: Marsz kapitalizmu
29-05-2008 15:58 - Odp: Marsz kapitalizmu
28-05-2008 18:20 - Odp: do braci ateistów
28-05-2008 11:29 - Odp: Sprawiedliwość po mikkemu.
26-05-2008 14:54 - Odp: Prawdopodobieństwo
26-05-2008 14:49 - Odp: Prawdopodobieństwo
24-05-2008 11:24 - Odp: Prawdopodobieństwo
24-05-2008 11:21 - Odp: Prawdopodobieństwo
17-05-2008 12:19 - Odp: List w sprawie GMO do premiera
12-05-2008 19:26 - Niezręczne słowo "moralność"...
12-05-2008 18:36 - Odp: Model elektryczny wszechświata
12-05-2008 18:33 - Odp: Polemika
26-04-2008 08:12 - Odp: Dlaczego?
26-04-2008 07:59 - Odp: Badania naukowe nt. "ateistów i katolików"
22-04-2008 09:02 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
20-04-2008 20:03 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
20-04-2008 19:50 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
10-04-2008 17:41 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
08-04-2008 22:04 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
08-04-2008 21:46 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
08-04-2008 14:56 - Odp: Bp Pieronek: serce Jana Pawła II może trafić na Wawel
08-04-2008 13:47 - Odp: Bp Pieronek: serce Jana Pawła II może trafić na Wawel
08-04-2008 13:06 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
25-02-2008 12:27 - Odp: Apel do Przewodniczącego Episkopatu Polski
10-02-2008 21:50 - Odp: O objawionych i oświeconych
25-01-2008 09:31 - Odp: Święta krowa języka
21-01-2008 14:16 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu
21-01-2008 13:51 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu
21-01-2008 12:27 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu
20-01-2008 22:20 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu
20-01-2008 22:05 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu
20-01-2008 21:51 - Odp: Poproszono mnie bym okłamał księdza...
11-01-2008 15:19 - Odp: Czy uczelnia katolicka moze byc dobra?
10-01-2008 15:30 - Odp: Leczenie magnesami
09-01-2008 21:28 - Odp: Renta a działalność gospodarcza
09-01-2008 15:42 - Odp: Wiara i ekologia
08-01-2008 11:32 - Odp: Renta a działalność gospodarcza
07-01-2008 12:33 - Odp: Ateiści vs cuda
07-01-2008 11:52 - Odp: Ateiści vs cuda
13-11-2007 23:03 - Taki sobie postulacik
13-11-2007 21:21 - Odp: przyjaźń i korupcja
13-11-2007 16:03 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm
13-11-2007 15:59 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm
13-11-2007 15:52 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm
13-11-2007 15:36 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm
12-11-2007 15:35 - Odp: Co to znaczy 'być ateistą'?
12-11-2007 14:11 - Odp: Jak przebrnąć przez spowiedź przedślubną?
09-11-2007 14:31 - Odp: Po co Bóg stworzył człowieka?
09-11-2007 13:07 - Odp: Po co Bóg stworzył człowieka?
Razem: 2348 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)