 |
Wypowiedzi czytelnika Maddy 04-12-2008 15:23 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów. 04-12-2008 15:21 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów. 04-12-2008 15:12 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów. 04-12-2008 10:45 - Odp: Wygodne interpretacje 03-12-2008 14:32 - Odp: Apostazja - szukasz świadka? 03-12-2008 14:25 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów. 03-12-2008 13:16 - Odp: Cud Słońca - Portugalia 1917 03-12-2008 13:09 - Odp: Cud Słońca - Portugalia 1917 03-12-2008 12:46 - Odp: Apostazja - szukasz świadka? 16-10-2008 15:45 - Odp: Kto to taki RACJONALISTA 16-10-2008 15:44 - Odp: Kto to taki RACJONALISTA 16-10-2008 15:39 - Odp: Dlaczego ewolucja? 02-10-2008 15:18 - Odp: O co chodzi w tym konflikcie wokół PZPN? 01-10-2008 09:08 - Odp: kto byl ojcem jana chrzciciela i jezusa 30-09-2008 09:31 - Odp: Ateizm według Kościoła 26-09-2008 10:01 - Odp: Indenterminizm, a Darwin. 25-09-2008 15:46 - Odp: Szczepienia przeciw grypie 25-09-2008 15:26 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 15:16 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 15:08 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 14:43 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 14:08 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 14:01 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 10:08 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 09:53 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 25-09-2008 09:38 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska... 05-09-2008 11:17 - Odp: Bóg a racjonalność 05-09-2008 10:54 - Odp: Bóg a racjonalność 05-09-2008 10:14 - Odp: Bóg a racjonalność 22-08-2008 13:10 - Odp: Czy Jezus naprawde urodził sie w grudniu? 30-07-2008 13:09 - Odp: Co Wy macie do religii 30-07-2008 08:32 - Odp: Co Wy macie do religii 19-07-2008 08:55 - Homeopatia łopatologicznie 04-07-2008 09:35 - Odp: Głos kościoła 19-06-2008 00:53 - Odp: Powrót 18-06-2008 15:35 - Odp: Powrót 18-06-2008 13:45 - Odp: Morale ateisty oczami katolika 18-06-2008 13:04 - Odp: Powrót 18-06-2008 09:11 - Odp: Morale ateisty oczami katolika 17-06-2008 23:19 - Odp: Morale ateisty oczami katolika 17-06-2008 23:15 - Odp: Ufo? 17-06-2008 18:02 - Odp: Obraza uczuć religijnych 16-06-2008 12:59 - Odp: Odnowienie domu Karola.... i już mamy muzeum!!! 16-06-2008 09:06 - Odp: O Bogu... znów, ale trochę inaczej. 16-06-2008 09:04 - Odp: O Bogu... znów, ale trochę inaczej. 06-06-2008 12:15 - Odp: Energetyka jądrowa - podsycanie strachu 06-06-2008 10:04 - Odp: Energetyka jądrowa - podsycanie strachu 06-06-2008 09:48 - Odp: Ufo? 06-06-2008 09:45 - Odp: Ufo? 06-06-2008 09:33 - Odp: Do braci/sióstr wierzących w to czy tamto :) 04-06-2008 14:04 - Odp: Światynia Opatrzności Bożej i nowości z Kurii 29-05-2008 16:03 - Odp: Marsz kapitalizmu 29-05-2008 15:58 - Odp: Marsz kapitalizmu 28-05-2008 18:20 - Odp: do braci ateistów 28-05-2008 11:29 - Odp: Sprawiedliwość po mikkemu. 26-05-2008 14:54 - Odp: Prawdopodobieństwo 26-05-2008 14:49 - Odp: Prawdopodobieństwo 24-05-2008 11:24 - Odp: Prawdopodobieństwo 24-05-2008 11:21 - Odp: Prawdopodobieństwo 17-05-2008 12:19 - Odp: List w sprawie GMO do premiera 12-05-2008 19:26 - Niezręczne słowo "moralność"... 12-05-2008 18:36 - Odp: Model elektryczny wszechświata 12-05-2008 18:33 - Odp: Polemika 26-04-2008 08:12 - Odp: Dlaczego? 26-04-2008 07:59 - Odp: Badania naukowe nt. "ateistów i katolików" 22-04-2008 09:02 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu. 20-04-2008 20:03 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu. 20-04-2008 19:50 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu. 10-04-2008 17:41 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu 08-04-2008 22:04 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu 08-04-2008 21:46 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych 08-04-2008 14:56 - Odp: Bp Pieronek: serce Jana Pawła II może trafić na Wawel 08-04-2008 13:47 - Odp: Bp Pieronek: serce Jana Pawła II może trafić na Wawel 08-04-2008 13:06 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych 25-02-2008 12:27 - Odp: Apel do Przewodniczącego Episkopatu Polski 10-02-2008 21:50 - Odp: O objawionych i oświeconych 25-01-2008 09:31 - Odp: Święta krowa języka 21-01-2008 14:16 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu 21-01-2008 13:51 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu 21-01-2008 12:27 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu 20-01-2008 22:20 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu 20-01-2008 22:05 - Odp: Kwestia ochrony prawnej płodu 20-01-2008 21:51 - Odp: Poproszono mnie bym okłamał księdza... 11-01-2008 15:19 - Odp: Czy uczelnia katolicka moze byc dobra? 10-01-2008 15:30 - Odp: Leczenie magnesami 09-01-2008 21:28 - Odp: Renta a działalność gospodarcza 09-01-2008 15:42 - Odp: Wiara i ekologia 08-01-2008 11:32 - Odp: Renta a działalność gospodarcza 07-01-2008 12:33 - Odp: Ateiści vs cuda 07-01-2008 11:52 - Odp: Ateiści vs cuda 13-11-2007 23:03 - Taki sobie postulacik 13-11-2007 21:21 - Odp: przyjaźń i korupcja 13-11-2007 16:03 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm 13-11-2007 15:59 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm 13-11-2007 15:52 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm 13-11-2007 15:36 - Odp: Czym jest dla mnie ateizm 12-11-2007 15:35 - Odp: Co to znaczy 'być ateistą'? 12-11-2007 14:11 - Odp: Jak przebrnąć przez spowiedź przedślubną? 09-11-2007 14:31 - Odp: Po co Bóg stworzył człowieka? 09-11-2007 13:07 - Odp: Po co Bóg stworzył człowieka? Razem: 2348 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |