Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Maddy

02-11-2009 08:36 - Odp: PZ Myers, Karen Armstrong, tamara be jot
30-10-2009 16:04 - Odp: Rzeź niewiniątek
29-10-2009 15:54 - Odp: Gwałty
28-10-2009 14:46 - Odp: Ojciec Dyrektor Doktorem
26-10-2009 09:01 - Reklamy Google
24-10-2009 08:19 - Odp: SDM, Krzysztoń, ateizm.
22-10-2009 18:07 - Odp: 1500 ha dla Kościoła - będą zarzuty ws. korupcji
22-10-2009 16:37 - Odp: Pociecha
21-10-2009 14:28 - Odp: Trudne pytania;)
19-10-2009 10:34 - Odp: Kiedy sumienie farmaceuty łamie obowiązujące prawo.
19-10-2009 10:04 - Odp: zakladnicy banków
09-10-2009 15:44 - Odp: Nobel dla Obamy
09-10-2009 12:48 - Odp: Nobel dla Obamy
09-10-2009 11:12 - Odp: Dlaczego ludzie nie wierzą w Boga?
09-10-2009 10:34 - Odp: Dlaczego ludzie nie wierzą w Boga?
08-10-2009 12:47 - Odp: Mężczyźni dla Rodziny
08-10-2009 11:24 - Odp: Mężczyźni dla Rodziny
02-10-2009 13:56 - Odp: Cud eucharystyczny w Sokółce
01-10-2009 13:35 - Odp: Cud eucharystyczny w Sokółce
01-10-2009 12:43 - Odp: Cud eucharystyczny w Sokółce
30-09-2009 20:45 - Odp: Czym jest ten bóg, jeżeli czymś?
29-09-2009 15:45 - Odp: Kinoteatrzyk Pro Polonia przedstawia
29-09-2009 15:28 - Odp: Od apostazji do apostaty.
29-09-2009 12:00 - Odp: Państwo wyznaniowe
29-09-2009 09:21 - Odp: Kinoteatrzyk Pro Polonia przedstawia
29-09-2009 09:05 - Odp: Od apostazji do apostaty.
28-09-2009 15:53 - Odp: państwo wyznaniowe
28-09-2009 15:46 - Odp: Państwo wyznaniowe
28-09-2009 15:13 - Odp: Państwo wyznaniowe
28-09-2009 14:47 - Odp: Państwo wyznaniowe
28-09-2009 10:51 - Odp: "Nie chcemy Behemotha-bo to sataniści
25-09-2009 15:21 - Odp: Stadion rozładuje korki
24-09-2009 09:13 - Odp: rzeźnia numer 5 o tramwaj numer 8
22-09-2009 14:50 - Odp: Koncepcja
22-09-2009 14:48 - Odp: Koncepcja
19-09-2009 08:13 - Odp: Miłość przeciw zaświatom.
18-09-2009 12:51 - Odp: Kamienna mapa z Baszkirii
18-09-2009 12:34 - Odp: Wikipedia - hit czy kit?
18-09-2009 08:44 - Odp: religia w szkole - prośba wychowawcy
17-09-2009 12:10 - Odp: W co wierzą wierzący??
16-09-2009 09:52 - Odp: W co wierzą wierzący??
15-09-2009 16:08 - Odp: Prawo naturalne.
15-09-2009 15:42 - Odp: W co wierzą wierzący??
15-09-2009 15:32 - Odp: Prawo naturalne.
15-09-2009 15:18 - Odp: Droga na skróty
15-09-2009 14:28 - W co wierzą wierzący??
15-09-2009 11:55 - Odp: Prawo naturalne.
14-09-2009 15:19 - Odp: Prawo naturalne.
18-08-2009 12:03 - Bo fuj!
18-08-2009 11:34 - Odp: Islam - Tortury i śmierć kochających inaczej.
18-08-2009 11:03 - Odp: Kobieta nie może zostac kapłanem - jedynie matką kapłanów!
18-08-2009 10:46 - Odp: Kobieta nie może zostac kapłanem - jedynie matką kapłanów!
17-08-2009 16:04 - Odp: Ofiara
03-08-2009 13:04 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek
29-07-2009 10:15 - Odp: Parytety wyborcze
29-07-2009 09:57 - Odp: Parytety wyborcze
29-07-2009 00:04 - Odp: Parytety wyborcze
28-07-2009 10:14 - Odp: Bierne palenie
14-07-2009 21:46 - Odp: adopcja na odległość
08-07-2009 07:46 - Odp: Oto co o tym portalu piszą na fronda.pl
07-07-2009 20:10 - Odp: Oto co o tym portalu piszą na fronda.pl
07-07-2009 15:28 - Odp: Oto co o tym portalu piszą na fronda.pl
06-07-2009 11:45 - Odp: Oto co o tym portalu piszą na fronda.pl
06-07-2009 11:41 - Odp: Oto co o tym portalu piszą na fronda.pl
06-07-2009 08:41 - Odp: Oto co o tym portalu piszą na fronda.pl
03-07-2009 08:24 - Odp: Egzystencjalizm a personalizm?
01-07-2009 12:46 - Odp: Bóg istnieje
01-07-2009 12:38 - Odp: Bóg istnieje
29-06-2009 11:41 - Odp: Pytanie do wierzących - dlaczego wierzysz w Boga?
29-06-2009 11:21 - Odp: Pytanie do wierzących - dlaczego wierzysz w Boga?
26-06-2009 14:15 - Odp: Pytanie do wierzących - dlaczego wierzysz w Boga?
26-06-2009 14:08 - Odp: Pytanie do wierzących - dlaczego wierzysz w Boga?
26-06-2009 13:35 - Odp: Wyznanie wiary wg katolików
26-06-2009 10:38 - Odp: Sprawdź swoje uprzedzenia i utajone skojarzenia
26-06-2009 08:28 - Odp: Sprawdź swoje uprzedzenia i utajone skojarzenia
19-06-2009 10:26 - Cudowny len - paskudne geny
17-06-2009 16:02 - Odp: OT: kaza za rozwiązlość??
17-06-2009 14:45 - Odp: Co to jest ta ludzka godność
17-06-2009 14:10 - OT: kaza za rozwiązlość??
15-06-2009 23:17 - Odp: Chcesz być sławy: obraź katolika
15-06-2009 15:44 - Odp: O zapłodnieniu pozaustrojowym in vitro - racjonalnie
15-06-2009 13:02 - Odp: Chcesz być sławy: obraź katolika
15-06-2009 12:36 - Odp: Chcesz być sławy: obraź katolika
08-06-2009 11:57 - Co to jest ta ludzka godność
04-06-2009 09:01 - Odp: Prośba o pomoc w badaniu doktorskim
25-05-2009 13:23 - Odp: Irracjonalizm pod pręgierzem nauki.
20-05-2009 13:16 - Odp: Rozmyty deizm - religia dominująca?
20-05-2009 09:13 - Odp: Rozmyty deizm - religia dominująca?
19-05-2009 12:45 - Odp: Rozmyty deizm - religia dominująca?
19-05-2009 11:01 - Odp: Rozmyty deizm - religia dominująca?
18-05-2009 13:14 - Odp: Rozmyty deizm - religia dominująca?
18-05-2009 11:13 - Rozmyty deizm - religia dominująca?
13-05-2009 09:15 - Odp: Jak wygląda lekcja religii w liceum
12-05-2009 15:24 - Odp: Kołodko
06-05-2009 12:29 - Odp: Atak na gejów, a potem wojna z ateistami
31-03-2009 15:46 - Odp: Jak rozwiązać wszelkie problemy.
31-03-2009 15:04 - Odp: Jak rozwiązać wszelkie problemy.
31-03-2009 12:44 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
05-12-2008 14:34 - Odp: SONDA
05-12-2008 14:29 - Odp: Dowód?
Razem: 2348 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)