 |
Wypowiedzi czytelnika Maddy 08-10-2014 10:37 - "Dieta jaskiniowców" - dyskusja do artykułu 01-02-2010 09:50 - "Pan" obraża biskupa? 26-08-2013 09:53 - 63 dni chwały - jak odstręczyć od obejrzenia filmu 19-11-2009 09:46 - A może jednak zostawmy krzyże? 08-01-2013 12:34 - Akcja protestacyjna inna niż wszystkie 25-12-2013 20:32 - Bareja wiecznie żywy 05-05-2010 08:32 - Będzie zabawnie? 18-08-2009 12:03 - Bo fuj! 07-02-2011 14:28 - Co robię źle 08-06-2009 11:57 - Co to jest ta ludzka godność 17-06-2011 10:24 - Co z nich wyrośnie? 19-06-2009 10:26 - Cudowny len - paskudne geny 04-10-2007 09:45 - Czas był juz najwyższy na cud... 11-04-2010 10:57 - Człowiek się boi odezwać 01-12-2009 15:47 - Czy aby na pewno mroczna przyszłosć? 12-08-2011 14:10 - Czy była jakaś reforma w KK? 09-05-2013 11:52 - Czy obywatel może nękać posła? 18-09-2007 17:43 - Czy znasz prawdziwych chrześcijan? 04-02-2011 10:18 - Czytajcie Goldacre'a! 11-10-2010 10:21 - Dlaczego, ach dlaczego??? 19-01-2012 14:09 - Dylemat prawny? 04-10-2007 09:57 - Dziwne efekty 25-06-2013 11:56 - Ekologia smoleńska 15-05-2013 14:53 - Franciszek Niepoprawny 10-07-2013 11:10 - Galopującego franciszkanizmu ciąg dalszy 07-02-2011 09:54 - Gejowskie małżeństwa wchodzą od tyłu!!! 01-02-2011 10:18 - Homeopatia - ach, to takie skomplikowane! 19-07-2008 08:55 - Homeopatia łopatologicznie 08-10-2012 13:38 - Humor na poniedziałek 16-09-2010 14:57 - I mozna było 18-11-2009 12:09 - I wraca jak bumerang 06-03-2012 12:47 - I znowu żałoba.... 03-08-2007 15:17 - Ilu dramatom można by zapobiec... 13-08-2010 12:08 - Internauci ruszaja na Prezesa!!! 20-11-2012 10:35 - Jak "komuna" wyszła na dobre polskiemu KrK 02-08-2010 13:06 - Jak blisko to jest "pod"? 17-01-2012 10:37 - jak Górale cenią sobie religię katolicką i inne historie 11-10-2012 10:46 - Jak się rozmawia z prawicą 13-12-2010 10:57 - Jakaś inna Biblia? 11-02-2011 16:06 - Jaskółka... 28-04-2010 14:32 - Jest nowa relikwia? 19-08-2007 09:35 - Każdy może pisać na forum - czy to rozsądne? 27-09-2013 12:20 - Koniec kolejnej awantury 05-07-2011 11:17 - Krolik w prekambrze 09-11-2009 09:27 - Krzyż - symbol miłości 04-05-2010 10:34 - Majowy dylemat 06-10-2014 10:28 - mały off topic 05-02-2013 14:43 - Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw 15-12-2009 09:14 - Neurokinezologia - czy to humbug? 30-07-2014 10:52 - Nie kalecz polszczyzny! 25-01-2013 12:31 - Nie kijem ją, to pałką czyli nowe prawo w Nowym Meksyku 17-06-2011 10:54 - Nie klękał? 06-05-2011 16:04 - NIe ma czego żałować 08-04-2011 12:49 - Niemoralny 1% ? 12-05-2008 19:26 - Niezręczne słowo "moralność"... 10-09-2014 10:31 - Nowa metoda apostazji!! 11-09-2012 15:14 - O etyce po łebkach 25-08-2010 11:57 - O okradaniu zmarłych 09-08-2011 13:11 - Obraza uczuć by proxy? 18-06-2013 11:53 - Ochlokratyczne obalanie demokratycznie wybranych władz 27-09-2013 11:16 - Odjazd na Maxa 22-10-2009 18:07 - Odp: 1500 ha dla Kościoła - będą zarzuty ws. korupcji 26-04-2008 08:12 - Odp: Dlaczego? 28-05-2008 11:29 - Odp: Sprawiedliwość po mikkemu. 28-05-2010 15:23 - Odp: W Emiratach za gwałt karze się ofiarę 17-10-2012 08:40 - Odp: "Bitwa pod Wiedniem" czyli kino parfialne w rozkwicie 17-10-2014 09:31 - Odp: "Bogowie" - wrażenia po obejrzeniu 07-12-2010 11:30 - Odp: "Był plan" czyli budzenie świadomości 23-05-2014 09:03 - Odp: "Dzisiaj nie trzeba wojny, wystarczy że..." 31-07-2012 13:19 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 31-07-2012 15:41 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 01-08-2012 09:54 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 01-08-2012 14:08 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 01-08-2012 22:14 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 23-07-2011 08:10 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 03-08-2010 15:30 - Odp: "Jakim krzyżem wojujesz:"... 19-09-2012 14:49 - Odp: "Jezus rzekł do nich: Moja żona" 09-08-2013 10:50 - Odp: "Komendant nie wierzy w Boga" 27-03-2012 09:52 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 04-06-2013 10:20 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 10:22 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 10:42 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 11:11 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 11:25 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 11:28 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 11:42 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 11:48 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 12:41 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 13:13 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 13:20 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 13:24 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 13:28 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 13:41 - Odp: "Misja" TVP 04-06-2013 15:33 - Odp: "Misja" TVP 28-09-2009 10:51 - Odp: "Nie chcemy Behemotha-bo to sataniści 12-03-2010 11:19 - Odp: "Niepodważalne świadectwo" cierpiącego Mesjasza żydów 12-03-2010 13:07 - Odp: "Niepodważalne świadectwo" cierpiącego Mesjasza żydów 12-03-2010 14:21 - Odp: "Niepodważalne świadectwo" cierpiącego Mesjasza żydów 12-03-2010 12:02 - Odp: "NIEPODWAŻALNE ŚWIADECTWO" CIERPIĄCEGO MESJASZA ŻYDÓW. 12-03-2010 12:08 - Odp: "NIEPODWAŻALNE ŚWIADECTWO" CIERPIĄCEGO MESJASZA ŻYDÓW. Razem: 2348 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |