Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Maddy

08-02-2013 15:56 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 15:53 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 15:44 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 14:17 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 14:13 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 14:05 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 13:55 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 13:53 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 13:37 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 13:24 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 13:16 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 13:05 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 12:51 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 12:43 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 12:11 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
08-02-2013 12:07 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 15:43 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 15:33 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 15:19 - Odp: Superinteligencja a człowiek
07-02-2013 15:15 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 15:11 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 14:54 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 14:52 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 14:49 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 14:35 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 14:11 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 14:04 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
07-02-2013 10:16 - Odp: Czy Racjonalista to portal wyłącznie o ludziach?
07-02-2013 08:42 - Odp: Nowy drapacz chmur w Boliwii
07-02-2013 08:40 - Odp: Czy Racjonalista to portal wyłącznie o ludziach?
06-02-2013 12:09 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
06-02-2013 09:23 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
06-02-2013 08:42 - Odp: 20 lat katechizujemy i nic!
06-02-2013 08:33 - Odp: 20 lat katechizujemy i nic!
06-02-2013 08:28 - Odp: "O powstawaniu gatunków" - które wydanie?
06-02-2013 08:24 - Odp: odpowiedzi w rozmowie z wierzącym
06-02-2013 08:14 - Odp: Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
05-02-2013 14:43 - Małżeństwo jednopłciowe - najgłupsze argumenty przeciw
05-02-2013 11:52 - Odp: Dzięki Bogu za użyteczny termin - mieszane uczucia
01-02-2013 15:43 - Odp: Nie miał chłop kłopotu, kupił se smartfona
01-02-2013 13:02 - Odp: Katolicki "dżihad"
01-02-2013 13:01 - Odp: Pawłowicz o Grodzkiej
01-02-2013 11:09 - Odp: Katolicki "dżihad"
01-02-2013 10:41 - Odp: Pawłowicz o Grodzkiej
01-02-2013 10:25 - Odp: Pawłowicz o Grodzkiej
01-02-2013 09:49 - Odp: Katolicki "dżihad"
01-02-2013 08:19 - Odp: Pawłowicz o Grodzkiej
31-01-2013 11:22 - Odp: Oświadczenia majątkowe... biskupów...
29-01-2013 15:59 - Odp: Ewolucja grzechu w judaizmie i imię Boże
29-01-2013 15:20 - Odp: Ewolucja grzechu w judaizmie i imię Boże
29-01-2013 15:11 - Odp: Ewolucja grzechu w judaizmie i imię Boże
29-01-2013 14:48 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 13:45 - Odp: Ewolucja grzechu w judaizmie i imię Boże
29-01-2013 13:41 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 13:26 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 13:20 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 13:17 - Odp: Ewolucja grzechu w judaizmie i imię Boże
29-01-2013 12:32 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 12:28 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 12:21 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 11:51 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
29-01-2013 09:05 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
28-01-2013 13:15 - Odp: Praca Senatu
28-01-2013 12:54 - Odp: Uzdrawiające cudeńka i naiwność osób starszych.
25-01-2013 14:12 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
25-01-2013 13:41 - Odp: Histeria podczas debaty w Sejmie o związkach partnerskich
25-01-2013 12:31 - Nie kijem ją, to pałką czyli nowe prawo w Nowym Meksyku
25-01-2013 11:41 - Odp: Testoviron, Liryczny Wandal i inni bluźniercy z youtube
25-01-2013 10:50 - Odp: Testoviron, Liryczny Wandal i inni bluźniercy z youtube
25-01-2013 10:44 - Odp: Histeria podczas debaty w Sejmie o związkach partnerskich
25-01-2013 08:52 - Odp: Testoviron, Liryczny Wandal i inni bluźniercy z youtube
23-01-2013 15:37 - Odp: Jestem za legalizacją marihuany.
23-01-2013 14:21 - Odp: Jestem za legalizacją marihuany.
23-01-2013 13:41 - Odp: Jestem za legalizacją marihuany.
23-01-2013 13:24 - Odp: Jestem za legalizacją marihuany.
23-01-2013 12:40 - Odp: 70 tys. kary dla Superstacji za obrazę uczuć religijnych
23-01-2013 12:00 - Odp: Jestem za legalizacją marihuany.
22-01-2013 15:49 - Odp: Potencjalny sposób na wyciszenie AIDS?
22-01-2013 10:40 - Odp: Bolszewicka Komuna Paryska
11-01-2013 14:22 - Odp: Relacja z rejestracji nowego Kościoła
08-01-2013 15:27 - Odp: Akcja protestacyjna inna niż wszystkie
08-01-2013 14:55 - Odp: Akcja protestacyjna inna niż wszystkie
08-01-2013 13:35 - Odp: Akcja protestacyjna inna niż wszystkie
08-01-2013 12:34 - Akcja protestacyjna inna niż wszystkie
04-01-2013 11:50 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 11:39 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 11:31 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 11:12 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 11:09 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 09:57 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 09:51 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 09:38 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 09:35 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 09:04 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 09:01 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
04-01-2013 08:48 - Odp: Pożegnamy grosze?
04-01-2013 08:45 - Odp: Pożegnamy grosze?
04-01-2013 08:19 - Odp: Pożegnamy grosze?
03-01-2013 15:08 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
03-01-2013 15:03 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
Razem: 2348 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)