Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

15-05-2008 23:58 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
14-05-2008 01:02 - Odp: Ateo coming out in Youtube
14-05-2008 00:40 - Odp: Globalizacja gapia
13-05-2008 16:54 - Odp: Ważne dla słabych wiarą
13-05-2008 14:46 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
13-05-2008 11:32 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
13-05-2008 09:35 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
11-05-2008 22:29 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
11-05-2008 08:44 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
11-05-2008 01:55 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
11-05-2008 01:48 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
11-05-2008 01:41 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
10-05-2008 23:18 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
10-05-2008 13:24 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
10-05-2008 11:24 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
10-05-2008 11:00 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
10-05-2008 09:35 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
10-05-2008 01:14 - Odp: Wypowiedzenie wojny kościelnym głośnikom
10-05-2008 01:05 - Odp: Kto udowodni, że nie ma Boga ????
10-05-2008 00:55 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
10-05-2008 00:23 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
09-05-2008 10:19 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
09-05-2008 08:44 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
09-05-2008 01:53 - Odp: Ateiści zagrażają gatunkowi ludzkiemu
08-05-2008 00:50 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
07-05-2008 19:03 - Odp: Marzenia o racjonalności
07-05-2008 02:25 - Odp: Ballada
06-05-2008 16:05 - Odp: Marzenia o racjonalności
06-05-2008 15:38 - Odp: Ballada
06-05-2008 15:22 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
06-05-2008 12:04 - Odp: Ballada
06-05-2008 09:33 - Ballada
06-05-2008 08:07 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
06-05-2008 02:01 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
06-05-2008 00:40 - Odp: Najnowsza Teoria dotycząca zbudowania Piramid i Sfinksa w Gizie.
05-05-2008 22:35 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
05-05-2008 22:28 - Odp: Czym jest religia
05-05-2008 22:05 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
05-05-2008 20:13 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
05-05-2008 19:19 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
03-05-2008 21:10 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
03-05-2008 19:01 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
03-05-2008 00:39 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
02-05-2008 23:45 - Odp: Najnowsza Teoria dotycząca zbudowania Piramid i Sfinksa w Gizie.
02-05-2008 23:33 - Odp: Dlaczego?
02-05-2008 21:24 - Odp: Zrozumieć ks. Hellera
02-05-2008 20:41 - Odp: Dlaczego?
02-05-2008 18:53 - Odp: Najnowsza Teoria dotycząca zbudowania Piramid i Sfinksa w Gizie.
02-05-2008 18:44 - Odp: Pierwszy Maja - święto Józefa
02-05-2008 09:43 - Odp: Dlaczego?
02-05-2008 08:24 - Odp: Najnowsza Teoria dotycząca zbudowania Piramid i Sfinksa w Gizie.
01-05-2008 22:47 - Odp: Pierwszy Maja - święto Józefa
01-05-2008 22:25 - Odp: Pierwszy Maj - święto Józefa
30-04-2008 20:00 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
29-04-2008 22:50 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
28-04-2008 16:45 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
28-04-2008 16:14 - Odp: Sens sensu
28-04-2008 10:38 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
28-04-2008 07:31 - Odp: Sens sensu
28-04-2008 06:06 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
28-04-2008 00:19 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
27-04-2008 23:06 - Odp: Moderator niech mnie cmoknie w pompkę...
27-04-2008 21:40 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
27-04-2008 00:18 - Odp: Kolejny ksiądz pedofil - czy to znowu przypadek odosobniony???
26-04-2008 23:04 - Odp: Szekspir dla ziomali.
25-04-2008 21:38 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
25-04-2008 20:03 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
25-04-2008 19:50 - Odp: Cała prawda o życiu zwanym ludźmi
25-04-2008 19:30 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
25-04-2008 16:45 - Odp: Cała prawda o życiu zwanym ludźmi
25-04-2008 16:23 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
25-04-2008 14:48 - Odp: Kolejny ksiądz pedofil - czy to znowu przypadek odosobniony???
25-04-2008 14:39 - Odp: Cała prawda o życiu zwanym ludźmi
24-04-2008 21:04 - Odp: Kolejny ksiądz pedofil - czy to znowu przypadek odosobniony???
24-04-2008 10:01 - Odp: Niezgodności Starego Testamentu.
24-04-2008 01:46 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
24-04-2008 00:24 - Odp: Śmieszne
21-04-2008 22:31 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
21-04-2008 19:55 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
21-04-2008 19:27 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
21-04-2008 18:00 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
20-04-2008 21:49 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
20-04-2008 16:00 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
19-04-2008 23:44 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
19-04-2008 11:24 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
18-04-2008 20:59 - Odp: Wspomaganie naturalnej selekcji, to uprawniona medycyna!!
18-04-2008 19:59 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
18-04-2008 15:20 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
18-04-2008 02:46 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
18-04-2008 02:31 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
18-04-2008 02:24 - Odp: Pytanie za 100 punktów.
17-04-2008 02:29 - Odp: Śmieszne
17-04-2008 02:23 - Odp: Pytanie za 100 punktów.
17-04-2008 02:10 - Odp: Śmieszne
17-04-2008 01:33 - Odp: Apostazja a konsekwecje dla innych
17-04-2008 01:29 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
14-04-2008 19:38 - Odp: Śmieszne
14-04-2008 18:58 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
14-04-2008 18:38 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
14-04-2008 08:58 - Odp: Ankieta do pracy magisterskiej o obrazie uczuć religijnych
Razem: 5877 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)