Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

15-06-2009 12:46 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 11:30 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 09:41 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 01:55 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 01:36 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 00:48 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 00:33 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 23:57 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
14-06-2009 23:50 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
14-06-2009 21:48 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 21:12 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 21:08 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 20:43 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 14:56 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 14:51 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 13:58 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 12:39 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 12:15 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 11:21 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 10:39 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 01:07 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 01:03 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 00:49 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
14-06-2009 00:23 - Odp: Prawo do życia
14-06-2009 00:15 - Odp: Problem z Religią
14-06-2009 00:10 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
13-06-2009 23:27 - Odp: Problem z Religią
13-06-2009 22:20 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
13-06-2009 20:07 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
13-06-2009 19:45 - Odp: Problem z Religią
13-06-2009 19:25 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
13-06-2009 19:09 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
13-06-2009 18:18 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
13-06-2009 17:48 - Odp: Problem z Religią
13-06-2009 17:39 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
13-06-2009 16:47 - Odp: Problem z Religią
13-06-2009 16:31 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
13-06-2009 15:46 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
13-06-2009 13:54 - Odp: Problem z Religią
13-06-2009 13:45 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
13-06-2009 13:39 - Odp: Biblia powiada.....
13-06-2009 13:20 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
13-06-2009 09:27 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
13-06-2009 09:15 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
12-06-2009 12:44 - Odp: Kawały bis.
12-06-2009 00:29 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje wasne.
11-06-2009 13:01 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
11-06-2009 12:40 - Odp: Biblia powiada.....
11-06-2009 12:08 - Odp: Biblia powiada.....
10-06-2009 22:59 - Odp: Biblia powiada.....
10-06-2009 19:45 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 18:57 - Odp: Biblia powiada.....
10-06-2009 15:00 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 13:45 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 12:51 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 10:30 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 10:07 - Odp: Biblia powiada.....
10-06-2009 01:54 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 01:22 - Odp: Biblia powiada.....
10-06-2009 01:09 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 01:00 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 00:35 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 00:01 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 23:56 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 23:48 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 23:21 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 22:55 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 21:27 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 20:48 - Odp: większość
09-06-2009 08:58 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 08:42 - Odp: Biblia powiada.....
09-06-2009 08:03 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 01:23 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 01:18 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 00:25 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 22:14 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 21:59 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 21:11 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 20:43 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 20:12 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 18:58 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 18:37 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 17:43 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 16:30 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 14:38 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 10:17 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
08-06-2009 09:58 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
07-06-2009 22:22 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
07-06-2009 20:56 - Odp: Nieznalska uwolniona od zarzutu obrazy uczuć religijnych
07-06-2009 20:41 - Odp: Czym kierowcy naszych dróg "grzeszą" najbardziej?
07-06-2009 20:29 - Odp: Głupiemu wolno wszystko?
07-06-2009 14:01 - Odp: Przepraszam belvedere
07-06-2009 13:46 - Co kryje mózg psychologa?
07-06-2009 11:56 - Odp: Głupiemu wolno wszystko?
07-06-2009 10:35 - Odp: Czym kierowcy naszych dróg "grzeszą" najbardziej?
07-06-2009 10:17 - Odp: Przepraszam belvedere
07-06-2009 09:23 - Odp: Przepraszam belvedere
07-06-2009 09:04 - Odp: Przepraszam belvedere
07-06-2009 02:18 - Odp: Głupiemu wolno wszystko?
07-06-2009 00:51 - Odp: Biblia powiada.....
Razem: 5877 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)