Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

03-07-2009 15:41 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
03-07-2009 15:36 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
03-07-2009 15:30 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
03-07-2009 14:50 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
03-07-2009 14:22 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
03-07-2009 12:44 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
03-07-2009 01:16 - Odp: Limit obrazków
02-07-2009 13:04 - Odp: Limit obrazków
02-07-2009 07:01 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 01:51 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 01:03 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 00:45 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 00:39 - Odp: Byłem na mszy :)
02-07-2009 00:03 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
01-07-2009 21:06 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
01-07-2009 20:55 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
01-07-2009 18:52 - Odp: Limit obrazków
01-07-2009 18:22 - Odp: Teoria ewolucji XX wieczny przesąd!!
01-07-2009 18:17 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
01-07-2009 13:39 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
01-07-2009 12:03 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
01-07-2009 11:00 - Odp: Teoria ewolucji XX wieczny przesąd!!
01-07-2009 10:22 - Odp: Bóg istnieje
01-07-2009 00:44 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
30-06-2009 20:04 - Odp: Karalna mowa nienawiści wg gejów z KPH
30-06-2009 19:02 - Odp: Bezsens ateizmu
30-06-2009 18:59 - Odp: Bezsens ateizmu
30-06-2009 18:55 - Odp: Bezsens ateizmu
30-06-2009 18:47 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
30-06-2009 18:12 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
30-06-2009 14:42 - Odp: Karalna mowa nienawiści wg gejów z KPH
30-06-2009 13:47 - Odp: Bezsens ateizmu
30-06-2009 12:27 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
30-06-2009 12:14 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
29-06-2009 23:39 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
29-06-2009 07:49 - Odp: Wyobraźmy sobie ...
29-06-2009 01:28 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
29-06-2009 01:25 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
26-06-2009 22:38 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 22:14 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 21:32 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
26-06-2009 20:17 - Odp: Karalna mowa nienawiści wg gejów z KPH
26-06-2009 19:02 - Odp: Karalna mowa nienawiści wg gejów z KPH
26-06-2009 18:34 - Odp: Byłem na mszy :)
26-06-2009 18:18 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 17:56 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
26-06-2009 15:05 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 14:56 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 14:41 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 14:31 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 13:55 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 13:45 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 13:25 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 12:13 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 12:04 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 11:49 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 11:41 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 02:36 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 02:34 - Odp: Byłem na mszy :)
26-06-2009 02:22 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 02:06 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 01:42 - Odp: Nasi ulubieńcy
26-06-2009 01:22 - Odp: Byłem na mszy :)
26-06-2009 00:49 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
25-06-2009 22:16 - Odp: Byłem na mszy :)
25-06-2009 21:53 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
25-06-2009 21:21 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 20:27 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 19:16 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 19:10 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 18:49 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 18:35 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 16:49 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 16:24 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 16:07 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 15:40 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 14:07 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 13:52 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 13:40 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 13:22 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 13:14 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 11:25 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
25-06-2009 11:14 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
25-06-2009 01:26 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 01:13 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 01:05 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 00:35 - Odp: Nasi ulubieńcy
24-06-2009 23:56 - Odp: Nasi ulubieńcy
24-06-2009 23:15 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
24-06-2009 23:01 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
24-06-2009 22:26 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
24-06-2009 22:08 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
24-06-2009 21:48 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
24-06-2009 21:38 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
24-06-2009 00:24 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 23:54 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 23:03 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
23-06-2009 22:21 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 18:53 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
23-06-2009 18:20 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
Razem: 5877 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)