Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

23-06-2009 18:04 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 15:13 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 14:00 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
23-06-2009 13:46 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 12:51 - Odp: Pij mleko będziesz stary
23-06-2009 12:41 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
23-06-2009 12:23 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 11:22 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
23-06-2009 11:16 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 11:11 - Odp: Obłąkani
23-06-2009 10:56 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
23-06-2009 09:28 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 21:56 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 21:42 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 20:14 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
22-06-2009 19:55 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
22-06-2009 19:34 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 19:18 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 18:12 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 17:53 - Odp: Tolerancja - tak, homototalitaryzm - nie!
22-06-2009 12:53 - Odp: człowiek jest kupą mięsa
22-06-2009 12:09 - Odp: Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS
22-06-2009 11:04 - Odp: Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS
22-06-2009 10:19 - Odp: Obłąkani
22-06-2009 09:58 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
20-06-2009 08:54 - Odp: informacja o światopoglądzie w profilu/widoczna na forum
20-06-2009 00:10 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
20-06-2009 00:10 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
20-06-2009 00:08 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
19-06-2009 22:41 - Odp: Obłąkani
19-06-2009 19:03 - Odp: Obłąkani
19-06-2009 18:37 - Odp: informacja o światopoglądzie w profilu/widoczna na forum
19-06-2009 18:21 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 18:00 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
19-06-2009 17:42 - Odp: informacja o światopoglądzie w profilu/widoczna na forum
19-06-2009 17:14 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
19-06-2009 15:29 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
19-06-2009 14:41 - Odp: Pij mleko będziesz stary
19-06-2009 14:32 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 11:43 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 11:13 - Odp: Pij mleko będziesz stary
19-06-2009 11:06 - Odp: Pij mleko będziesz stary
19-06-2009 10:55 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 10:39 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 10:16 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 09:16 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
19-06-2009 07:32 - Odp: Podatek kościelny w związku z ankietą "Policzmy się!!!"
18-06-2009 21:38 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 21:06 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
18-06-2009 20:51 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 19:50 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
18-06-2009 19:05 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
18-06-2009 18:22 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 17:31 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 16:16 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 16:03 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 02:14 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 02:01 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 01:22 - Odp: Polscy geje przeciw Polsce - Polska przeciw gejom.
17-06-2009 23:15 - Odp: Byłem na mszy :)
17-06-2009 22:34 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 21:31 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 21:13 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 21:02 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 20:50 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 20:29 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 20:18 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 16:48 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 15:04 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 14:55 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 14:45 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 14:16 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 14:03 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 01:01 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
17-06-2009 00:53 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
16-06-2009 23:27 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
16-06-2009 01:03 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
16-06-2009 00:53 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
16-06-2009 00:40 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
16-06-2009 00:26 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
16-06-2009 00:10 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 23:57 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 23:13 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 22:42 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 22:01 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 21:17 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 20:43 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 19:55 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 19:44 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 18:51 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
15-06-2009 18:27 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 18:22 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 18:17 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 18:01 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 17:46 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 17:37 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 16:40 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 16:34 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 14:09 - Odp: Błąd w diagnozie lekarskiej a granice odpowiedzialności?
15-06-2009 13:17 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
Razem: 5877 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)