Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

14-05-2009 14:40 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
14-05-2009 13:29 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
14-05-2009 12:04 - Odp: Byłem na mszy :)
14-05-2009 11:55 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
14-05-2009 11:46 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
14-05-2009 11:16 - Odp: Zniknął wątek - prawdopodobnie nic wielkiego...
14-05-2009 01:21 - Odp: Zło - co nim?
14-05-2009 00:51 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
13-05-2009 16:06 - Odp: Punktacja vs punkty vs wypowiedzi na forum
13-05-2009 13:29 - Odp: Punktacja vs punkty vs wypowiedzi na forum
13-05-2009 13:22 - Odp: Prosty pomysł na nikotynę...
13-05-2009 09:44 - Odp: Prosty pomysł na nikotynę...
13-05-2009 09:32 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
13-05-2009 09:05 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
13-05-2009 08:49 - Odp: Prosty pomysł na nikotynę...
13-05-2009 07:49 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
13-05-2009 02:07 - Odp: Prosty pomysł na nikotynę...
13-05-2009 02:01 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
13-05-2009 01:13 - Odp: Przymusowe badania i co dalej ? (cdn)
12-05-2009 13:51 - Odp: Zniknął wątek - prawdopodobnie nic wielkiego...
12-05-2009 13:31 - Zniknął wątek - prawdopodobnie nic wielkiego...
12-05-2009 11:46 - Odp: Punktacja vs punkty vs wypowiedzi na forum
11-05-2009 20:05 - Odp: Jak ograniczyć nagłaśnianie mszy?
11-05-2009 16:57 - Odp: Kwestia wieku
11-05-2009 16:40 - Odp: Co daje forum?
11-05-2009 16:17 - Odp: Punktacja vs punkty vs wypowiedzi na forum
11-05-2009 15:27 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
11-05-2009 09:35 - Odp: Punktacja vs punkty vs wypowiedzi na forum
11-05-2009 11:27 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
10-05-2009 08:36 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
10-05-2009 07:58 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
09-05-2009 23:11 - Odp: Paragraf 12
09-05-2009 01:02 - Odp: Paragraf 12
09-05-2009 00:17 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 23:50 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 21:55 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 21:18 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 20:53 - Odp: Sejm ogranicza demokrację.
08-05-2009 19:58 - Odp: Paragraf 12
08-05-2009 19:43 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 18:08 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 17:00 - Odp: Drżyjcie heteroświnie...
08-05-2009 14:34 - Odp: Święto hipokrytowierzących.
08-05-2009 13:18 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
08-05-2009 12:51 - Odp: Formy grzecznościowe
08-05-2009 12:04 - Odp: Paragraf 12
08-05-2009 08:12 - Odp: Święto hipokrytowierzących.
08-05-2009 00:39 - Odp: Paragraf 12
08-05-2009 00:32 - Odp: Czuję się dyskryminowana w szkole.
08-05-2009 00:07 - Odp: Formy grzecznościowe
07-05-2009 23:00 - Odp: Paragraf 12
07-05-2009 22:39 - Odp: Czy płód ludzki jest człowiekiem?
07-05-2009 11:52 - Odp: czuję się dyskryminowana w szkole.
07-05-2009 11:29 - Odp: Do wszystkich Pastafarian!!!
07-05-2009 11:11 - Paragraf 12
07-05-2009 01:24 - Odp: Czuję się dyskryminowana w szkole.
07-05-2009 00:31 - Odp: czuję się dyskryminowana w szkole.
07-05-2009 00:06 - Odp: Kobiety przeciwko kobietom.
06-05-2009 21:20 - Odp: Seks a racjonalizm
06-05-2009 21:00 - Odp: Czy płód ludzki jest człowiekiem?
06-05-2009 00:41 - Odp: Seks a racjonalizm
06-05-2009 00:06 - Odp: Związki zawodowe - zdelegalizować?
05-05-2009 19:50 - Odp: Kobiety przeciwko kobietom.
05-05-2009 18:50 - Odp: Kobiety przeciwko kobietom.
05-05-2009 16:53 - Odp: Kobiety przeciwko kobietom.
05-05-2009 13:10 - Odp: Nowe objawienia
05-05-2009 12:47 - Odp: Gdy dziecko nie idzie do komunii..
05-05-2009 12:38 - Odp: Gdy dziecko nie idzie do komunii..
05-05-2009 12:10 - Odp: Byłem na mszy :)
05-05-2009 11:55 - Odp: Nowe objawienia
05-05-2009 11:26 - Odp: Jakie państwo bylibyście sklonni zaakceptować?
05-05-2009 11:14 - Odp: Bóg jest Prawdą!!!!
05-05-2009 11:07 - Odp: Miłość - co to znaczy?
05-05-2009 10:54 - Odp: Kobiety przeciwko kobietom.
05-05-2009 10:26 - Odp: Czy płód ludzki jest człowiekiem?
05-05-2009 09:54 - Odp: Nietolerancja
30-04-2009 20:58 - Odp: Miłość - co to znaczy?
30-04-2009 18:41 - Odp: Miłość - co to znaczy?
30-04-2009 18:07 - Odp: Miłość - co to znaczy?
30-04-2009 07:32 - Odp: Palenie raz jeszcz...
28-04-2009 19:26 - Odp: Jeżeli Bóg by istniał, to co zmieniłoby się w rzeczywistości
27-04-2009 08:54 - Odp: Posiadanie broni palnej- dobre, czy złe?
27-04-2009 02:39 - Odp: Cyrk w Oazie
26-04-2009 18:02 - Odp: Płeć - czy to naprawdę takie ważne?
26-04-2009 17:20 - Odp: Tacierzyński obowiązek - unijny totalitaryzm
26-04-2009 17:01 - Odp: Płeć - czy to naprawdę takie ważne?
26-04-2009 16:43 - Odp: Żołnierzy nie ma na mszach, bo ranią bagnetami
26-04-2009 16:16 - Odp: Tacierzyński obowiązek - unijny totalitaryzm
26-04-2009 15:27 - Odp: Pornografia jak hamburger?
26-04-2009 15:01 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
26-04-2009 14:57 - Odp: Wielki Czwartek na Filipinach
26-04-2009 12:16 - Odp: Wielki Czwartek na Filipinach
26-04-2009 11:18 - Odp: Pornografia jak hamburger?
26-04-2009 10:51 - Odp: Płeć - czy to naprawdę takie ważne?
26-04-2009 09:48 - Odp: Pornografia jak hamburger?
26-04-2009 02:21 - Odp: Wielki Czwartek na Filipinach
26-04-2009 01:57 - Odp: Cyrk w Oazie
26-04-2009 01:28 - Odp: Cyrk w Oazie
25-04-2009 23:59 - Odp: Cyrk w Oazie
25-04-2009 22:25 - Odp: Wielki Czwartek na Filipinach
Razem: 5877 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)