 |
Wypowiedzi czytelnika Ignorancja 27-01-2011 14:18 - Odp: RELIGIJNOŚĆ NA WSIACH, dlaczego większa niż w miastach? 24-01-2011 04:49 - Odp: przewrotnie ;) 24-01-2011 04:46 - Odp: przewrotnie ;) 24-01-2011 00:55 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 16-01-2011 19:15 - Odp: Powstanie warszawskie 16-01-2011 18:58 - Odp: Powstanie warszawskie 16-01-2011 18:16 - Odp: Powstanie warszawskie 16-01-2011 13:27 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 16-01-2011 13:05 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 15-01-2011 20:37 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 15-01-2011 20:02 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 15-01-2011 14:35 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 15-01-2011 13:55 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 15-01-2011 11:56 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 15-01-2011 11:34 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ 14-01-2011 04:00 - Odp: Teoria ewoluzji obalana przez... granit? 14-01-2011 02:37 - MAM WIELKĄ PROŚBĘ 14-01-2011 02:13 - Odp: Powstanie warszawskie 13-01-2011 22:03 - Odp: Powstanie warszawskie 09-01-2011 23:08 - Odp: Jak przekonać 09-01-2011 22:21 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci. 21-12-2010 21:34 - Odp: Cios - prosto w Boga! 20-12-2010 13:25 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci. 19-12-2010 21:36 - Odp: Czego pragną kobiety 19-12-2010 21:35 - Odp: Czego pragną kobiety 07-12-2010 00:27 - Odp: klamstwo w nauce 05-12-2010 23:25 - Odp: klamstwo w nauce 05-12-2010 14:08 - Odp: klamstwo w nauce 04-12-2010 20:25 - Odp: Czy masturbacja może prowadzić do stanów depresyjnych...? 04-12-2010 18:27 - Odp: klamstwo w nauce 03-12-2010 23:45 - Odp: Inteligentni, a religijni 03-12-2010 21:55 - Odp: klamstwo w nauce 14-11-2010 21:25 - Odp: Sprawa Elmera i podejście do prawa 13-11-2010 23:28 - Odp: Kłopot z PRLem 13-11-2010 23:27 - Odp: Kłopot z PRLem 13-11-2010 15:05 - Odp: Sprawa Elmera i podejście do prawa 07-11-2010 21:59 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 06-11-2010 02:58 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 03-11-2010 11:21 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 02-11-2010 18:36 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 02-11-2010 12:44 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 02-11-2010 11:14 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 02-11-2010 11:04 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 01-11-2010 11:05 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro 01-11-2010 10:40 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 01-11-2010 10:31 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 31-10-2010 23:20 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 31-10-2010 21:46 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 23-10-2010 01:59 - Odp: Bóg Einsteina 21-10-2010 23:09 - Odp: Bóg Einsteina 20-10-2010 23:06 - Odp: Bóg Einsteina 20-10-2010 22:09 - Odp: Bóg Einsteina 20-10-2010 21:27 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera. 20-10-2010 17:59 - Odp: Australia, Tasmania, ewolucja... 20-10-2010 11:49 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera. 20-10-2010 01:23 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera. 20-10-2010 00:19 - Odp: oaza 20-10-2010 00:12 - Odp: oaza 20-10-2010 00:06 - Odp: oaza 19-10-2010 23:52 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera. 18-10-2010 23:23 - Odp: Australia, Tasmania, ewolucja... 03-10-2010 00:36 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 03-10-2010 00:10 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 02-10-2010 23:04 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 02-10-2010 20:14 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 02-10-2010 12:57 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 02-10-2010 01:05 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 01-10-2010 22:01 - Odp: nieracjonalny feminizm? 01-10-2010 21:59 - Odp: nieracjonalny feminizm? 01-10-2010 18:34 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego 28-09-2010 00:11 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje 27-09-2010 23:02 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje 27-09-2010 19:06 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje 19-09-2010 21:44 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 19-09-2010 00:02 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 18-09-2010 23:23 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 18-09-2010 14:35 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 18-09-2010 14:20 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 17-09-2010 23:43 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 17-09-2010 20:19 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 17-09-2010 01:34 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze? 13-09-2010 23:37 - Odp: Darwinizm- wątpliwości 13-09-2010 22:55 - Odp: Darwinizm- wątpliwości 13-09-2010 21:28 - Odp: Darwinizm- wątpliwości 12-09-2010 22:04 - Odp: Darwinizm- wątpliwości 08-09-2010 20:20 - Odp: Hierarchia niewidzialna 01-09-2010 00:27 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego). Pierwszy tydz 31-08-2010 22:32 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego). Pierwszy tydz 31-08-2010 22:08 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego). Pierwszy tydz 28-08-2010 21:24 - Odp: Skandal w sejmie! 28-08-2010 21:16 - Odp: Skandal w sejmie! 14-08-2010 22:27 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 13-08-2010 20:36 - Odp: polityka historyczna 12-08-2010 22:04 - Odp: polityka historyczna 12-08-2010 21:46 - Odp: polityka historyczna 12-08-2010 21:25 - Odp: polityka historyczna 12-08-2010 20:35 - Odp: polityka historyczna 12-08-2010 16:41 - Odp: kobiety XXI wieku 11-08-2010 23:28 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 09-08-2010 22:11 - Odp: Zaczęło się - zasrają nas krzyżami Razem: 803 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |