Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ignorancja

27-01-2011 14:18 - Odp: RELIGIJNOŚĆ NA WSIACH, dlaczego większa niż w miastach?
24-01-2011 04:49 - Odp: przewrotnie ;)
24-01-2011 04:46 - Odp: przewrotnie ;)
24-01-2011 00:55 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
16-01-2011 19:15 - Odp: Powstanie warszawskie
16-01-2011 18:58 - Odp: Powstanie warszawskie
16-01-2011 18:16 - Odp: Powstanie warszawskie
16-01-2011 13:27 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
16-01-2011 13:05 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
15-01-2011 20:37 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
15-01-2011 20:02 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
15-01-2011 14:35 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
15-01-2011 13:55 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
15-01-2011 11:56 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
15-01-2011 11:34 - Odp: MAM WIELKĄ PROŚBĘ
14-01-2011 04:00 - Odp: Teoria ewoluzji obalana przez... granit?
14-01-2011 02:37 - MAM WIELKĄ PROŚBĘ
14-01-2011 02:13 - Odp: Powstanie warszawskie
13-01-2011 22:03 - Odp: Powstanie warszawskie
09-01-2011 23:08 - Odp: Jak przekonać
09-01-2011 22:21 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci.
21-12-2010 21:34 - Odp: Cios - prosto w Boga!
20-12-2010 13:25 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci.
19-12-2010 21:36 - Odp: Czego pragną kobiety
19-12-2010 21:35 - Odp: Czego pragną kobiety
07-12-2010 00:27 - Odp: klamstwo w nauce
05-12-2010 23:25 - Odp: klamstwo w nauce
05-12-2010 14:08 - Odp: klamstwo w nauce
04-12-2010 20:25 - Odp: Czy masturbacja może prowadzić do stanów depresyjnych...?
04-12-2010 18:27 - Odp: klamstwo w nauce
03-12-2010 23:45 - Odp: Inteligentni, a religijni
03-12-2010 21:55 - Odp: klamstwo w nauce
14-11-2010 21:25 - Odp: Sprawa Elmera i podejście do prawa
13-11-2010 23:28 - Odp: Kłopot z PRLem
13-11-2010 23:27 - Odp: Kłopot z PRLem
13-11-2010 15:05 - Odp: Sprawa Elmera i podejście do prawa
07-11-2010 21:59 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
06-11-2010 02:58 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
03-11-2010 11:21 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
02-11-2010 18:36 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
02-11-2010 12:44 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
02-11-2010 11:14 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
02-11-2010 11:04 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
01-11-2010 11:05 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro
01-11-2010 10:40 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
01-11-2010 10:31 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
31-10-2010 23:20 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
31-10-2010 21:46 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
23-10-2010 01:59 - Odp: Bóg Einsteina
21-10-2010 23:09 - Odp: Bóg Einsteina
20-10-2010 23:06 - Odp: Bóg Einsteina
20-10-2010 22:09 - Odp: Bóg Einsteina
20-10-2010 21:27 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera.
20-10-2010 17:59 - Odp: Australia, Tasmania, ewolucja...
20-10-2010 11:49 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera.
20-10-2010 01:23 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera.
20-10-2010 00:19 - Odp: oaza
20-10-2010 00:12 - Odp: oaza
20-10-2010 00:06 - Odp: oaza
19-10-2010 23:52 - Odp: Kto sieje wiatr, ten burzę zbiera.
18-10-2010 23:23 - Odp: Australia, Tasmania, ewolucja...
03-10-2010 00:36 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
03-10-2010 00:10 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
02-10-2010 23:04 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
02-10-2010 20:14 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
02-10-2010 12:57 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
02-10-2010 01:05 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
01-10-2010 22:01 - Odp: nieracjonalny feminizm?
01-10-2010 21:59 - Odp: nieracjonalny feminizm?
01-10-2010 18:34 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
28-09-2010 00:11 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
27-09-2010 23:02 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
27-09-2010 19:06 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
19-09-2010 21:44 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
19-09-2010 00:02 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
18-09-2010 23:23 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
18-09-2010 14:35 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
18-09-2010 14:20 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
17-09-2010 23:43 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
17-09-2010 20:19 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
17-09-2010 01:34 - Odp: Jestem zwolenniczką inteligentnego projektu. Kto jeszcze?
13-09-2010 23:37 - Odp: Darwinizm- wątpliwości
13-09-2010 22:55 - Odp: Darwinizm- wątpliwości
13-09-2010 21:28 - Odp: Darwinizm- wątpliwości
12-09-2010 22:04 - Odp: Darwinizm- wątpliwości
08-09-2010 20:20 - Odp: Hierarchia niewidzialna
01-09-2010 00:27 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego). Pierwszy tydz
31-08-2010 22:32 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego). Pierwszy tydz
31-08-2010 22:08 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego). Pierwszy tydz
28-08-2010 21:24 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:16 - Odp: Skandal w sejmie!
14-08-2010 22:27 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
13-08-2010 20:36 - Odp: polityka historyczna
12-08-2010 22:04 - Odp: polityka historyczna
12-08-2010 21:46 - Odp: polityka historyczna
12-08-2010 21:25 - Odp: polityka historyczna
12-08-2010 20:35 - Odp: polityka historyczna
12-08-2010 16:41 - Odp: kobiety XXI wieku
11-08-2010 23:28 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
09-08-2010 22:11 - Odp: Zaczęło się - zasrają nas krzyżami
Razem: 803 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)