Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika farmer

12-04-2011 22:11 - Odp: Uczciwa praca
12-04-2011 22:02 - Odp: Proboszcz anty-GSM
10-04-2011 14:18 - Odp: ziwązek ateisty/ateistki i katolika/katoliczki
06-04-2011 19:16 - Odp: Muszę pomyśleć?
06-04-2011 19:06 - Odp: Muszę pomyśleć?
06-04-2011 00:04 - Muszę pomyśleć?
04-04-2011 21:27 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
31-03-2011 21:42 - Odp: Od jutra spis ale po co
27-03-2011 22:02 - Odp: GUS - polski rynek pracy coraz trudniejszy dla absolwentów
26-03-2011 21:13 - Odp: Absolut oczami ateisty
24-03-2011 23:36 - Odp: Cud Słońca
21-03-2011 22:42 - Odp: Czy jedynie wierzymy, że boga nie ma??
21-03-2011 21:26 - Odp: Zadanie domowe
19-03-2011 20:59 - Odp: Atomowa opatrzność
18-03-2011 22:28 - Odp: Etyka czy może jednak nie?
16-03-2011 00:04 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu?
15-03-2011 23:33 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu?
15-03-2011 23:19 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu?
15-03-2011 22:08 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu?
14-03-2011 21:59 - Odp: Niższe podatki dla najlepiej zarabiających
14-03-2011 21:33 - Odp: Niższe podatki dla najlepiej zarabiających
14-03-2011 21:12 - Odp: Niższe podatki dla najlepiej zarabiających
14-03-2011 20:51 - Odp: Niższe podatki dla najlepiej zarabiających
12-03-2011 20:25 - Odp: Praktyczna demokracja wraca do Ameryki !
07-03-2011 23:23 - Odp: Libia vs USA
07-03-2011 21:46 - Odp: Libia vs USA
06-03-2011 19:12 - Odp: Buddyzm zen a racjonalizm.
06-03-2011 14:26 - Odp: Buddyzm zen a racjonalizm.
02-03-2011 22:05 - Odp: wielki wybuch a wolna wola
02-03-2011 20:11 - Odp: wielki wybuch a wolna wola
26-02-2011 21:14 - Odp: Racjonalizm w praktyce
19-02-2011 11:54 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS
18-02-2011 21:27 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS
18-02-2011 19:42 - Odp: Sztuczny podział Po i PiS
18-02-2011 00:31 - Odp: Jak wychowywać dzieci
17-02-2011 20:56 - Odp: Jak wychowywać dzieci
17-02-2011 00:01 - Odp: Jak wychowywać dzieci
16-02-2011 22:52 - Odp: Jak wychowywać dzieci
15-02-2011 00:17 - Odp: Kropla zbawienia
13-02-2011 23:03 - Odp: Lęk przed naukowym zbadaniem samoświadomości
13-02-2011 22:50 - Odp: Lęk przed naukowym zbadaniem samoświadomości
13-02-2011 22:29 - Odp: Lęk przed naukowym zbadaniem samoświadomości
13-02-2011 22:22 - Odp: Kropla zbawienia
13-02-2011 22:13 - Odp: Kropla zbawienia
13-02-2011 20:28 - Odp: Kropla zbawienia
13-02-2011 14:30 - Odp: Połamana gwiazda.
13-02-2011 14:23 - Odp: Narodowy Spis Powszechny 2011 - wyznanie
12-02-2011 20:54 - Odp: Narodowy Spis Powszechny 2011 - wyznanie
10-02-2011 18:38 - Odp: Leczenie się a modlitwa
09-02-2011 23:31 - Odp: Leczenie się a modlitwa
09-02-2011 22:39 - Odp: Bądź tu mądry
09-02-2011 20:57 - Odp: Bądź tu mądry
09-02-2011 19:17 - Odp: Bądź tu mądry
08-02-2011 21:18 - Bądź tu mądry
07-02-2011 23:21 - Odp: Połamana gwiazda.
07-02-2011 22:48 - Odp: Tydzień bez Bogów i Wiary
07-02-2011 22:44 - Odp: Połamana gwiazda.
07-02-2011 21:52 - Odp: Wiara czyni czuba
07-02-2011 18:44 - Wiara czyni czuba
06-02-2011 20:29 - Odp: Wolność .
05-02-2011 21:21 - Odp: Jestem Ateistą
05-02-2011 17:18 - Odp: Jestem Ateistą
05-02-2011 16:09 - Odp: Jestem Ateistą
05-02-2011 13:53 - Odp: Jestem Ateistą
05-02-2011 11:17 - Odp: Jestem Ateistą
05-02-2011 00:02 - Odp: Jestem Ateistą
04-02-2011 19:19 - Odp: Jestem Ateistą
04-02-2011 18:43 - Odp: Jestem Ateistą
03-02-2011 20:39 - Odp: Nie jestem ateistą
02-02-2011 21:11 - Odp: Rzymsko-Katolicka demokracja?
01-02-2011 20:48 - Odp: Niepokorna wiara
31-01-2011 23:50 - Odp: Watykan, mówi "tak" GMO
31-01-2011 23:42 - Odp: Watykan, mówi "tak" GMO
30-01-2011 21:02 - Polsko obudź się
29-01-2011 22:56 - Odp: Mieć i (niekoniecznie) być !
26-01-2011 21:35 - Odp: RELIGIJNOŚĆ NA WSIACH, dlaczego większa niż w miastach?
26-01-2011 20:40 - Odp: RELIGIJNOŚĆ NA WSIACH, dlaczego większa niż w miastach?
26-01-2011 15:07 - Odp: Niema boga jest Motór
26-01-2011 09:29 - Niema boga jest Motór
22-01-2011 22:41 - Odp: Ksiądz w szpitalu
17-01-2011 20:34 - Odp: Obywatela sprzedam tanio.
16-01-2011 11:07 - Odp: Obywatela sprzedam tanio.
15-01-2011 17:12 - Odp: oszczędzanie kontra wydawanie
15-01-2011 12:22 - Odp: Prawdziwe PARADOKSY
14-01-2011 21:57 - Odp: Szczątki TU-154 co z nimi zrobić ?
13-01-2011 20:09 - Odp: Cuda
13-01-2011 19:52 - Odp: Cuda
13-01-2011 02:13 - Cuda
10-01-2011 00:41 - Odp: Brak mieszkania czyli rodzina na swoim.
10-01-2011 00:17 - Odp: Brak mieszkania czyli rodzina na swoim.
09-01-2011 23:44 - Odp: Brak mieszkania czyli rodzina na swoim.
09-01-2011 23:18 - Odp: Brak mieszkania czyli rodzina na swoim.
09-01-2011 22:29 - Odp: Popularne bzdury i zwykła dezinformacja
08-01-2011 19:28 - Odp: Ateizm - zabobon XXI wieku
08-01-2011 15:24 - Odp: Jesteśmy tym, co jemy.
07-01-2011 22:30 - Odp: nie dzięki Bogu
07-01-2011 21:40 - Odp: nie dzięki Bogu
07-01-2011 19:58 - Odp: Jesteśmy tym, co jemy.
07-01-2011 19:38 - Odp: Jesteśmy tym, co jemy.
07-01-2011 18:54 - Odp: Jesteśmy tym, co jemy.
Razem: 9720 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)