Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika farmer

21-04-2020 22:28 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
21-04-2020 18:48 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 19:11 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 18:32 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 17:57 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 17:51 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 17:42 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 17:30 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 13:10 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
20-04-2020 12:40 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 23:58 - Odp: Optymalna kobminacja kto ma rację?
19-04-2020 23:26 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 21:39 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 21:30 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 20:55 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 20:02 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 16:00 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 13:56 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 03:32 - Optymalna kobminacja kto ma rację?
19-04-2020 01:08 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 01:05 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 00:48 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 00:33 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
19-04-2020 00:15 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 23:58 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 23:55 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 23:34 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 23:05 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 22:26 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 22:08 - Odp: Technofobia
18-04-2020 21:34 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 20:27 - Odp: Technofobia
18-04-2020 20:13 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 19:36 - Odp: Technofobia
18-04-2020 19:20 - Odp: Stan splątany
18-04-2020 19:01 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 18:39 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 16:36 - Odp: Technofobia
18-04-2020 15:25 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
18-04-2020 01:06 - Odp: Technofobia
17-04-2020 22:45 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
17-04-2020 22:13 - Odp: Stan splątany
17-04-2020 22:02 - Odp: Auto da fe (nicht fe)
17-04-2020 18:43 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
17-04-2020 17:55 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
09-04-2020 23:11 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
09-04-2020 22:54 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
09-04-2020 01:29 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
09-04-2020 01:15 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
09-04-2020 00:57 - Odp: Promieniowanie jest źródłem odrzutu
09-04-2020 00:42 - Odp: Promieniowanie jest źródłem odrzutu
08-04-2020 22:53 - Odp: Promieniowanie jest źródłem odrzutu
08-04-2020 21:27 - Odp: Promieniowanie jest źródłem odrzutu
08-04-2020 18:18 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią?
08-04-2020 18:05 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
08-04-2020 17:44 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 23:39 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 23:07 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 22:30 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 22:00 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 21:59 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 21:13 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 21:04 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 20:43 - Odp: prezenty dla kapitalistów w potrzebie
03-04-2020 13:10 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
31-03-2020 22:54 - Odp: na sępa
31-03-2020 22:46 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
27-03-2020 21:01 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
27-03-2020 16:51 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
27-03-2020 11:45 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
26-03-2020 20:41 - Odp: Nowe budowle na czas epidemii
26-03-2020 20:22 - Odp: Nowe budowle na czas epidemii
26-03-2020 20:12 - Odp: Nowe budowle na czas epidemii
26-03-2020 19:21 - Odp: Nowe budowle na czas epidemii
26-03-2020 18:07 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
24-03-2020 23:54 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 23:02 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 21:42 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 21:04 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 20:42 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 20:36 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 20:21 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 20:03 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
24-03-2020 19:39 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 19:15 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 20:28 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 19:53 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
22-03-2020 17:38 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
22-03-2020 17:19 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
22-03-2020 02:12 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
22-03-2020 02:05 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
22-03-2020 01:23 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
22-03-2020 00:01 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
21-03-2020 21:56 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
21-03-2020 21:50 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
21-03-2020 21:40 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
21-03-2020 21:38 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
20-03-2020 00:31 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
19-03-2020 23:34 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
19-03-2020 23:15 - Odp: Neutronowy Jack
Razem: 9720 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)