Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika farmer

18-09-2013 23:29 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
17-09-2013 14:19 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
17-09-2013 14:08 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
17-09-2013 10:47 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
17-09-2013 00:42 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
16-09-2013 23:08 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
16-09-2013 22:15 - Odp: Innowacyjność czy nowość absolutna
16-09-2013 21:08 - Innowacyjność czy nowość absolutna
16-09-2013 20:17 - Odp: Kaczyński liderem lewicy
16-09-2013 12:00 - Odp: Kaczyński liderem lewicy
12-09-2013 11:24 - Odp: Czy genderyzm w przedszkolach powoduje histerię?
08-09-2013 20:42 - Odp: Wolność ... ?
08-09-2013 15:37 - Odp: Wolność ... ?
08-09-2013 14:53 - Odp: Wolność ... ?
08-09-2013 11:12 - Odp: Wolność ... ?
07-09-2013 21:52 - Odp: Wolność ... ?
05-09-2013 11:15 - Odp: Historia o pewnej starszej pani
05-09-2013 09:49 - Odp: Historia o pewnej starszej pani
04-09-2013 22:44 - Odp: Jakie zadania ma wicepremier?
04-09-2013 22:25 - Odp: Polska za kadencji PIS, czyli państwo wyznaniowe?
02-09-2013 18:25 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
02-09-2013 17:21 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
31-08-2013 19:15 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
31-08-2013 17:42 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
31-08-2013 15:51 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
31-08-2013 15:01 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
31-08-2013 14:47 - Odp: H.Bakuła w programie Nie ma żartów 13.08
24-08-2013 00:30 - Odp: Królicza łapka i coś jeszcze
22-08-2013 23:38 - Odp: Królicza łapka i coś jeszcze
22-08-2013 23:33 - Odp: Królicza łapka i coś jeszcze
22-08-2013 19:41 - Odp: Królicza łapka i coś jeszcze
21-08-2013 22:08 - Królicza łapka i coś jeszcze
20-08-2013 21:15 - Odp: Sport a ekonomia
20-08-2013 15:13 - Odp: Ojciec się obraził, bo nie chcemy ochrzcic dziecka
17-08-2013 09:55 - Odp: To przecież musiał być inteligentny projektant
14-08-2013 23:03 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 21:49 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 21:41 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 21:04 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 20:29 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
11-08-2013 21:43 - Odp: Po co nam państwo!?
11-08-2013 20:56 - Odp: Po co nam państwo!?
10-08-2013 21:38 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków?
10-08-2013 21:25 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków?
10-08-2013 21:24 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków?
10-08-2013 21:02 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków?
09-08-2013 20:38 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 19:39 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 18:35 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 16:16 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 15:34 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 10:18 - Odp: Po co nam państwo!?
08-08-2013 13:18 - Odp: Okno
08-08-2013 10:25 - Odp: Okno
07-08-2013 19:43 - Odp: Okno
06-08-2013 16:47 - Odp: Okno
06-08-2013 09:23 - Odp: Fajne, tylko po co?
02-08-2013 21:36 - Odp: Biorę ślub kościelny a jestem nie wierzący
29-07-2013 00:09 - Odp: W jaki sposób dokonać apostazji?
28-07-2013 23:24 - Odp: W jaki sposób dokonać apostazji?
28-07-2013 23:02 - Odp: W jaki sposób dokonać apostazji?
28-07-2013 22:31 - Odp: W jaki sposób dokonać apostazji?
25-07-2013 10:52 - Odp: Szatańskie Żółwie Ninja
24-07-2013 08:16 - Odp: Bezczelni poszukiwacze pracy
20-07-2013 08:43 - Odp: Czy racjonalista może wykluczyć istnienie boga?
18-07-2013 19:38 - Odp: brak komentarzy !
18-07-2013 14:35 - Odp: Zabraknie im 16 miliardów?
16-07-2013 22:27 - Odp: Gdzie jst Bóg?
16-07-2013 10:54 - Odp: Świat bez nas
14-07-2013 23:03 - Odp: Coraz bardziej żenująca propaganda
14-07-2013 22:47 - Odp: Stygmaty ojca Pio, całun turyński itd
13-07-2013 09:33 - Odp: Coraz bardziej żenująca propaganda
11-07-2013 00:40 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi.
11-07-2013 00:32 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi.
10-07-2013 11:26 - Odp: Początek edukacji
02-07-2013 20:24 - Odp: Ustawa "śmieciowa" w praktyce
02-07-2013 19:46 - Odp: Ustawa "śmieciowa" w praktyce
02-07-2013 00:37 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
02-07-2013 00:15 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
02-07-2013 00:08 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 23:55 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 23:05 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 22:56 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 21:42 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 20:57 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 16:03 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
01-07-2013 15:12 - Odp: Skoro nie mamy wolnej woli, jak żyć wolnie ?
30-06-2013 23:23 - Odp: Gigantomania "biednego" Rydzyka
27-06-2013 23:03 - Odp: Racjonalista.pl - pseudo forum.
25-06-2013 23:09 - Odp: Ostatnie słowo "irracjonalisty".
25-06-2013 17:34 - Odp: Racjonalizm to ciężkie życie.
25-06-2013 15:08 - Odp: Racjonalizm to ciężkie życie.
18-06-2013 16:38 - Odp: Theta Healing, co to, jak to, po co, czego się obawiać?
06-06-2013 16:38 - Odp: Najlepsze polskie seriale.
30-05-2013 21:52 - Odp: Nadzieja dla chorych na zespół Downa.
28-05-2013 22:40 - Odp: Nadzieja dla chorych na zespół Downa.
28-05-2013 21:07 - Odp: Nadzieja dla chorych na zespół Downa.
28-05-2013 20:37 - Odp: Nadzieja dla chorych na zespół Downa.
18-05-2013 11:53 - Odp: Nowe wywarzanie otwartych drzwi
16-05-2013 19:23 - Odp: PiS a gospodarka
Razem: 9720 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)