Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika ZbyszekzWarszawy

21-10-2015 01:43 - Odp: Świadomość jest potrzebna ewolucji
20-10-2015 22:23 - Odp: Świadomość jest potrzebna do ewolucji
20-10-2015 11:02 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - trolle na forum ?
19-10-2015 21:19 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - królowie sumeryjscy a bogowie ?
19-10-2015 19:02 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - hieroglify egipskie ?
19-10-2015 18:48 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - relief z Dendery ?
19-10-2015 16:31 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ?
19-10-2015 14:44 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
18-10-2015 23:01 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
18-10-2015 18:17 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - hieroglify egipskie ?
18-10-2015 16:32 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - hieroglify egipskie ?
17-10-2015 23:33 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - królowie sumeryjscy a bogowie ?
17-10-2015 17:37 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ?
17-10-2015 15:50 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ?
17-10-2015 01:50 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - wąż z Dendery ?
16-10-2015 21:50 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
16-10-2015 18:35 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia
16-10-2015 16:49 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ?
16-10-2015 02:08 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
15-10-2015 16:08 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia
15-10-2015 13:31 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
15-10-2015 12:54 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
15-10-2015 12:11 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
15-10-2015 11:31 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum
15-10-2015 01:46 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ?
14-10-2015 17:26 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia
14-10-2015 01:29 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a przestrogi
13-10-2015 23:05 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ?
13-10-2015 21:11 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ?
13-10-2015 18:56 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia
13-10-2015 16:40 - Odp: Polepszenie jakości dyskusji na forum
12-10-2015 06:01 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ?
10-10-2015 04:10 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - kwiat lotosu ?
10-10-2015 02:15 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ?
09-10-2015 10:48 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ?
08-10-2015 01:28 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ?
07-10-2015 10:50 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ?
06-10-2015 22:56 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ?
06-10-2015 20:09 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata
06-10-2015 16:42 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - skąd vimany Egiptu ?
06-10-2015 15:58 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata
06-10-2015 15:42 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ?
04-10-2015 18:44 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Egiptu ?
04-10-2015 14:56 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Egiptu ?
04-10-2015 12:29 - Odp: Czy wszechświat rzeczywiście powstał ?
04-10-2015 11:39 - Odp: Mój ateizm - początki(prośba o pomoc)
04-10-2015 10:51 - Odp: Czy wszechświat rzeczywiście powstał ?
03-10-2015 15:21 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli rozrzedzanie się materii.
03-10-2015 05:44 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Egiptu ?
03-10-2015 01:58 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli rozrzedzanie się materii.
30-09-2015 02:40 - Odp: Eksperymenty z duszą - ciemna materia ?
29-09-2015 15:11 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a jednak wojna ?
29-09-2015 12:15 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
29-09-2015 01:08 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
28-09-2015 16:25 - Odp: Eksperymenty z duszą - materialna dusza ?
28-09-2015 14:59 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata
27-09-2015 14:58 - Odp: Kreacjonistyczna hydra, a czym był Potop ?
27-09-2015 01:41 - Odp: Planeta Wenus? - nie, to czerwony Księżyc
26-09-2015 04:03 - Odp: Eksperymenty z duszą - czym ona jest ?
26-09-2015 01:01 - Odp: Eksperymenty z duszą - co to za zwierz ?
25-09-2015 19:40 - Odp: Eksperymenty z duszą - na zdjęciach
25-09-2015 16:44 - Odp: Eksperymenty z duszą - na zdjęciach
25-09-2015 15:58 - Odp: Eksperymenty z duszą - na zdjęciach
24-09-2015 16:39 - Odp: Eksperymenty z duszą - rejestracja
24-09-2015 15:17 - Odp: Eksperymenty z duszą - eksterioryzacja ?
24-09-2015 02:48 - Odp: kształty energi
24-09-2015 01:17 - Odp: Eksperymenty z duszą - eksterioryzacja ?
24-09-2015 00:42 - Odp: Eksperymenty z duszą - weryfikacja ?
21-09-2015 15:39 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - klęska czy Stworzenie ?
21-09-2015 04:12 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
19-09-2015 15:56 - Odp: Kreacjonistyczna hydra, a może błędne pojmowanie ?
16-09-2015 17:51 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
15-09-2015 14:44 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
14-09-2015 00:41 - Odp: 10 ciekawostek o Księżycu - czy to prawda ?
14-09-2015 00:18 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
03-09-2015 17:27 - Odp: Dowody empiryczne, a ich pozyskanie
03-09-2015 14:36 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli schłodzenie.
03-09-2015 02:14 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli schłodzenie.
03-09-2015 02:02 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata lub kurczenie
03-09-2015 01:18 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli schłodzenie.
02-09-2015 19:04 - Odp: Jak wam się podoba wyścig szczurów ?
02-09-2015 15:46 - Odp: Dowody empiryczne, a opiniowanie
31-08-2015 22:15 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
31-08-2015 18:58 - Odp: Dowody empiryczne, a teoria jasnowidzenia
31-08-2015 02:23 - Odp: Kreacjonistyczna hydra powraca.
31-08-2015 00:31 - Odp: Dowody empiryczne, a teoria
18-08-2015 12:19 - Odp: Globalne ocieplenie a przyszłość nauki
17-08-2015 12:52 - Odp: Globalne ocieplenie a polityka nauki
17-08-2015 10:51 - Odp: Globalne ocieplenie a nauki
17-08-2015 01:37 - Odp: Globalne ocieplenie a polityka nauki
16-08-2015 16:06 - Odp: Globalne ocieplenie a polityka polskiej nauki
06-08-2015 15:38 - Odp: Dowód, a poszlaka
06-08-2015 02:18 - Odp: Dowód, a teza
31-07-2015 12:30 - Odp: buława podświadomości
30-07-2015 22:12 - Odp: świadomość podzas obserwacji - buława
30-07-2015 17:51 - Odp: Religia Prawdy ...wyniki z jasnowidzenia
30-07-2015 14:19 - Odp: Jak to jest z obserwatorem w doświadczeniu ?
30-07-2015 14:04 - Odp: Jak to jest z udziałem w doświadczeniu obserwatora ?
27-07-2015 15:01 - Odp: Religia Prawdy - wygląd Sfinksa
27-07-2015 14:01 - Odp: Religia Prawdy ... powołanie
Razem: 520 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)