 |
Wypowiedzi czytelnika ZbyszekzWarszawy 21-10-2015 01:43 - Odp: Świadomość jest potrzebna ewolucji 20-10-2015 22:23 - Odp: Świadomość jest potrzebna do ewolucji 20-10-2015 11:02 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - trolle na forum ? 19-10-2015 21:19 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - królowie sumeryjscy a bogowie ? 19-10-2015 19:02 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - hieroglify egipskie ? 19-10-2015 18:48 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - relief z Dendery ? 19-10-2015 16:31 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ? 19-10-2015 14:44 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 18-10-2015 23:01 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 18-10-2015 18:17 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - hieroglify egipskie ? 18-10-2015 16:32 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - hieroglify egipskie ? 17-10-2015 23:33 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - królowie sumeryjscy a bogowie ? 17-10-2015 17:37 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ? 17-10-2015 15:50 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ? 17-10-2015 01:50 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - wąż z Dendery ? 16-10-2015 21:50 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 16-10-2015 18:35 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia 16-10-2015 16:49 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ? 16-10-2015 02:08 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 15-10-2015 16:08 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia 15-10-2015 13:31 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 15-10-2015 12:54 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 15-10-2015 12:11 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 15-10-2015 11:31 - Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum 15-10-2015 01:46 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? 14-10-2015 17:26 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia 14-10-2015 01:29 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a przestrogi 13-10-2015 23:05 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? 13-10-2015 21:11 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? 13-10-2015 18:56 - Odp: Egzorcyzm-opętanie a naukowe wyjaśnienia 13-10-2015 16:40 - Odp: Polepszenie jakości dyskusji na forum 12-10-2015 06:01 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? 10-10-2015 04:10 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - kwiat lotosu ? 10-10-2015 02:15 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - tabliczki sumeryjskie ? 09-10-2015 10:48 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ? 08-10-2015 01:28 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ? 07-10-2015 10:50 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ? 06-10-2015 22:56 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ? 06-10-2015 20:09 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata 06-10-2015 16:42 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - skąd vimany Egiptu ? 06-10-2015 15:58 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata 06-10-2015 15:42 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ? 04-10-2015 18:44 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Egiptu ? 04-10-2015 14:56 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Egiptu ? 04-10-2015 12:29 - Odp: Czy wszechświat rzeczywiście powstał ? 04-10-2015 11:39 - Odp: Mój ateizm - początki(prośba o pomoc) 04-10-2015 10:51 - Odp: Czy wszechświat rzeczywiście powstał ? 03-10-2015 15:21 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli rozrzedzanie się materii. 03-10-2015 05:44 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Egiptu ? 03-10-2015 01:58 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli rozrzedzanie się materii. 30-09-2015 02:40 - Odp: Eksperymenty z duszą - ciemna materia ? 29-09-2015 15:11 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a jednak wojna ? 29-09-2015 12:15 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ? 29-09-2015 01:08 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ? 28-09-2015 16:25 - Odp: Eksperymenty z duszą - materialna dusza ? 28-09-2015 14:59 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata 27-09-2015 14:58 - Odp: Kreacjonistyczna hydra, a czym był Potop ? 27-09-2015 01:41 - Odp: Planeta Wenus? - nie, to czerwony Księżyc 26-09-2015 04:03 - Odp: Eksperymenty z duszą - czym ona jest ? 26-09-2015 01:01 - Odp: Eksperymenty z duszą - co to za zwierz ? 25-09-2015 19:40 - Odp: Eksperymenty z duszą - na zdjęciach 25-09-2015 16:44 - Odp: Eksperymenty z duszą - na zdjęciach 25-09-2015 15:58 - Odp: Eksperymenty z duszą - na zdjęciach 24-09-2015 16:39 - Odp: Eksperymenty z duszą - rejestracja 24-09-2015 15:17 - Odp: Eksperymenty z duszą - eksterioryzacja ? 24-09-2015 02:48 - Odp: kształty energi 24-09-2015 01:17 - Odp: Eksperymenty z duszą - eksterioryzacja ? 24-09-2015 00:42 - Odp: Eksperymenty z duszą - weryfikacja ? 21-09-2015 15:39 - Odp: Kreacjonistyczna hydra - klęska czy Stworzenie ? 21-09-2015 04:12 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. 19-09-2015 15:56 - Odp: Kreacjonistyczna hydra, a może błędne pojmowanie ? 16-09-2015 17:51 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. 15-09-2015 14:44 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. 14-09-2015 00:41 - Odp: 10 ciekawostek o Księżycu - czy to prawda ? 14-09-2015 00:18 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. 03-09-2015 17:27 - Odp: Dowody empiryczne, a ich pozyskanie 03-09-2015 14:36 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli schłodzenie. 03-09-2015 02:14 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli schłodzenie. 03-09-2015 02:02 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata lub kurczenie 03-09-2015 01:18 - Odp: Rozszerzanie się Wszechświata czyli schłodzenie. 02-09-2015 19:04 - Odp: Jak wam się podoba wyścig szczurów ? 02-09-2015 15:46 - Odp: Dowody empiryczne, a opiniowanie 31-08-2015 22:15 - Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. 31-08-2015 18:58 - Odp: Dowody empiryczne, a teoria jasnowidzenia 31-08-2015 02:23 - Odp: Kreacjonistyczna hydra powraca. 31-08-2015 00:31 - Odp: Dowody empiryczne, a teoria 18-08-2015 12:19 - Odp: Globalne ocieplenie a przyszłość nauki 17-08-2015 12:52 - Odp: Globalne ocieplenie a polityka nauki 17-08-2015 10:51 - Odp: Globalne ocieplenie a nauki 17-08-2015 01:37 - Odp: Globalne ocieplenie a polityka nauki 16-08-2015 16:06 - Odp: Globalne ocieplenie a polityka polskiej nauki 06-08-2015 15:38 - Odp: Dowód, a poszlaka 06-08-2015 02:18 - Odp: Dowód, a teza 31-07-2015 12:30 - Odp: buława podświadomości 30-07-2015 22:12 - Odp: świadomość podzas obserwacji - buława 30-07-2015 17:51 - Odp: Religia Prawdy ...wyniki z jasnowidzenia 30-07-2015 14:19 - Odp: Jak to jest z obserwatorem w doświadczeniu ? 30-07-2015 14:04 - Odp: Jak to jest z udziałem w doświadczeniu obserwatora ? 27-07-2015 15:01 - Odp: Religia Prawdy - wygląd Sfinksa 27-07-2015 14:01 - Odp: Religia Prawdy ... powołanie Razem: 520 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |