Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika janek77

15-11-2014 19:38 - Odp: Kard. Burke: Homoseksualizm jest przeciw naturze.
16-11-2014 08:44 - Odp: Kard. Burke: Homoseksualizm jest przeciw naturze.
17-11-2014 22:33 - Odp: Kard. Burke: Homoseksualizm jest przeciw naturze.
18-11-2014 12:12 - Odp: Kard. Burke: Homoseksualizm jest przeciw naturze.
22-11-2014 09:47 - Odp: Kard. Burke: Homoseksualizm jest przeciw naturze.
04-12-2014 14:10 - Odp: Kard. Burke: Homoseksualizm jest przeciw naturze.
26-03-2015 17:21 - Odp: Lanciano, a Światowa Organizacja Zdrowia
08-04-2015 00:01 - Odp: Lanciano, a Światowa Organizacja Zdrowia
18-11-2014 14:01 - Odp: Niska frekwencja: dobrze czy źle?
13-11-2014 14:47 - Odp: Przemilczane zamieszki
15-11-2014 14:02 - Odp: Pytania do niewierzących
16-11-2014 00:05 - Odp: Pytania do niewierzących
18-11-2014 13:07 - Odp: Pytania do niewierzących
18-11-2014 13:46 - Odp: Pytania do niewierzących
18-11-2014 14:29 - Odp: Pytania do niewierzących
13-11-2014 14:37 - Odp: Pytania do wierzących?
13-11-2014 15:24 - Odp: Pytania do wierzących?
13-11-2014 15:28 - Odp: Pytania do wierzących?
13-11-2014 20:15 - Odp: Pytania do wierzących?
13-11-2014 20:23 - Odp: Pytania do wierzących?
12-11-2014 14:19 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-11-2014 14:25 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-11-2014 20:33 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-11-2014 20:47 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-11-2014 21:12 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
14-11-2014 09:34 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
14-11-2014 10:18 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
14-11-2014 14:21 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
14-11-2014 22:45 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
15-11-2014 00:11 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
15-11-2014 12:08 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
15-11-2014 13:35 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
15-11-2014 16:42 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
21-11-2014 23:22 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
21-11-2014 23:35 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
22-11-2014 00:12 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
22-11-2014 15:41 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
22-11-2014 16:13 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
22-11-2014 16:24 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
29-11-2014 21:42 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
01-12-2014 07:51 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
04-12-2014 13:59 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
06-12-2014 06:19 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
08-12-2014 03:58 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
08-12-2014 07:26 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-12-2014 17:23 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-12-2014 17:27 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-12-2014 17:29 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
13-12-2014 17:57 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 10:20 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 12:19 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 12:33 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 12:52 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 13:08 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 13:12 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 13:18 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 13:41 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
20-12-2014 14:37 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
21-12-2014 09:43 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
17-11-2014 20:02 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
17-11-2014 21:15 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
18-11-2014 10:46 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
18-11-2014 11:46 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
18-11-2014 13:54 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
29-11-2014 21:03 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
04-12-2014 13:37 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
06-12-2014 08:04 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
06-12-2014 09:43 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
13-12-2014 17:43 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
13-12-2014 17:48 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
13-12-2014 17:49 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
20-12-2014 10:32 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
20-12-2014 10:53 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
20-12-2014 12:07 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
20-12-2014 12:13 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
20-12-2014 12:26 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
21-12-2014 10:19 - Odp: Stygmaty u ludzi dowodem na istnienie Jezusa ?
05-03-2015 00:43 - Odp: Wolna Wola, a GPS
06-03-2015 00:23 - Odp: Wolna Wola, a GPS
06-03-2015 00:27 - Odp: Wolna Wola, a GPS
06-03-2015 00:50 - Odp: Wolna Wola, a GPS
26-03-2015 14:49 - Odp: Wolna Wola, a GPS
26-03-2015 15:31 - Odp: Wolna Wola, a GPS
09-04-2015 23:10 - Odp: Wolna Wola, a GPS
13-04-2015 01:29 - Odp: Wolna Wola, a GPS
18-04-2015 01:11 - Odp: Wolna Wola, a GPS
18-04-2015 04:17 - Odp: Wolna Wola, a GPS
19-04-2015 00:58 - Odp: Wolna Wola, a GPS
22-04-2015 04:10 - Odp: Wolna Wola, a GPS
14-11-2014 09:58 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
14-11-2014 12:10 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
14-11-2014 12:22 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
14-11-2014 22:11 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
14-11-2014 22:20 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
14-11-2014 23:46 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
14-11-2014 23:55 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
15-11-2014 00:18 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
15-11-2014 12:52 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
15-11-2014 17:20 - Odp: Ze skrajności w skrajność moja historia
03-03-2015 23:37 - Wolna Wola, a GPS
Razem: 210 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)