Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chcę, żeby mi się chciało żyć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
04-06-2010 22:28Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Chcę, żeby mi się chciało żyć
Ocena 2 na 2
Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 Dalej..
#1
04-06-2010 22:30
 Ocena 5 na 5
sztejkat (4743 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
Chcę, żeby mi się chciało myśleć?

Tomasz Sztejka

Sylwek (15472 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
Uhm, a od kiedy to wolicjonalna część naszej natury zależy od samoopisu?

#3
04-06-2010 23:06
 Ocena 15 na 15
Medieval (3004 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
Hę?


rudyment (3233 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?

Jak kiedy - czasem klina...


Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów

#5
05-06-2010 00:10
 Ocena 4 na 4
spray (5875 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
No.
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.

#6
05-06-2010 08:04
 Ocena 2 na 2
Misiaczek (322 punktów)
(zablokowany)
Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi Medieval
>>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
>Hę?
>

To Sylwek nie jest racjonalistą??? Wiedziałem...

Medieval (3004 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi Misiaczek
Twoja odpowiedź to mnożenie babeczek ?

#8
05-06-2010 09:17
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?

Zdaje się, że mówimy o woli życia. Gdyby wola życia zależała od naszej woli, dawno wymarlibyśmy jako gatunek.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

#9
05-06-2010 10:07
 Ocena 3 na 3
Jacek Cieślicki (1555 punktów)
(zablokowany)
Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi Misiaczek
>>>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
>>Hę?
>>

   Czegoś bardziej tłustego w kolorze blond, mniemam.

Pozdrawiam


Tęsknię za Tobą, Dalal'o Al-Mughrabi!

#10
05-06-2010 10:13
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
"Kto chce szuka sposobu. Kto nie chce szuka powodu."

Powyższe jest jednym z niewielu zaskakujących (mnie) inteligencją haseł z demotywatorów.

Uważam swoją chęć życia za wystarczającą

Pozdrawiam

Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.

#11
05-06-2010 11:29
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi Jacek Cieślicki
>... bardziej tłustego w kolorze blond, mniemam.

   Jeszcze tłustszego w karnacji demonicznej, mniamniam.



jkl; (5859 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi diogenes
>Zdaje się, że mówimy o woli życia. Gdyby wola życia zależała od naszej woli, dawno wymarlibyśmy jako gatunek.
Dlaczego? Ja chcę żyć wiecznie, a przynajmniej długo.
Racjonalizm wręcz do tego zachęca.

Xion (501 punktów)
(zablokowany)
Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi Medieval
>Twoja odpowiedź to mnożenie babeczek ?
Hmm? Ja tu widzę głównie kilka stosów książek

jkl; (5859 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi Medieval
A możesz racjonalnie uzasadnić?...

#15
05-06-2010 12:14
 Ocena 5 na 5
diogenes (42753 punktów)Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć
W odpowiedzi jkl;
>Ja chcę żyć wiecznie...

Możesz sobie chcieć.
Nic nie stoi na przeszkodzie.

Ktoś leży w agonii, cierpi.
Miedzy jedną a druga łyżką zupy mówi mi, że nie chce już żyć.
Może sobie nie chcieć.

To nie ty żyjesz.
To się żyje.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

1 2 3 4 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365