 |
Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-01-2015 18:01 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
25 na 29 | Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika artem20135. Uzasadnienie: Użytkownik artem2035 zaśmieca forum wypowiedziami, które skłaniają do podejrzenia, że albo jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum. Poza tym jego wpisy łamią wiele zasad języka polskiego, co jest niezgodne z regulaminem forum. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..#1 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | >...albo jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum. Stosowanie alternatywy wykluczającej w tym przypadku nie jest adekwatne do realiów. Nawet alternatywa dopuszczająca to za mało.
Drobner, koniunkcyjny bardziej...
|
#2 3 na 3 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Zamiast filozować poparłbyś wniosek. 3 osoby dały plus, ale nie ma komu napisać posta popierającego wniosek o zablokowanie użytkownika. |
#3 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Popieram! Drobner, przekorny. |
#4 5 na 5 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > Zamiast filozować poparłbyś wniosek. 3 osoby dały plus, ale nie ma komu napisać posta popierającego wniosek o zablokowanie użytkownika.> Ja popieram. Zdecydowanie. |
#5 7 na 7 | Hodża (11172 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > Zamiast filozować poparłbyś wniosek. 3 osoby dały plus, ale nie ma komu napisać posta popierającego wniosek o zablokowanie użytkownika.Też popieram. Jego wątek jest modelowym corpus delicti trollingu.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony. |
#6 3 na 3 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Popieram wniosek.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#7 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Popieram. |
#8 11 na 11 | galvani (1345 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika >artem20135. >Uzasadnienie: >Użytkownik artem2035 zaśmieca forum wypowiedziami, które skłaniają do podejrzenia, że albo >jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum. >Poza tym jego wpisy łamią wiele zasad języka polskiego, co jest niezgodne z regulaminem >forum.Nie blokować od razu, ale przywrócić porządną moderację na Racjonaliście. Taką, jaka była przed "reakcją katolicką" na tym portalu. |
#9 14 na 14 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > przywrócić porządną moderację na Racjonaliście.Na to już chyba nie ma szansy. Polityka prowadzenia portalu przez Mariusza Agnosiewicza doprowadziła do tego, że moderatorzy, a raczej moderatorki nie tylko że zrezygnowali z funkcji, ale zrezygnowali z udzielania się na tym portalu, ponadto pouciekali stąd inni wartościowi użytkownicy. |
#10 7 na 7 | galvani (1345 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > >przywrócić porządną moderację na Racjonaliście.> Na to już chyba nie ma szansy. Polityka prowadzenia portalu przez Mariusza Agnosiewicza doprowadziła do tego, że moderatorzy, a raczej moderatorki nie tylko że zrezygnowali z funkcji, ale zrezygnowali z udzielania się na tym portalu, ponadto pouciekali stąd inni wartościowi użytkownicy.> Święte słowa, tych wartościowych nie da się wręcz odżałować. Ale religianckimi frustratami sypnęło hojnie... niech żywi nie tracą nadziei |
#11 10 na 10 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Nie będę zdziwiony, gdy wkrótce okaże się, że ten portal po prostu zniknął, zastąpiony "fanpejdżem" Agnosiewicza na "fejsbuku". |
#12 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > [color=#330000]Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika> artem20135.Popieram
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#13 10 na 10 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Również popieram, ale jak znam życie ostatecznie bliżej blokady będzie tu Kulka. |
#14 4 na 4 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > Również popieram, ale jak znam życie ostatecznie bliżej blokady będzie tu Kulka.Najwyraźniej tutejszy niedźwiedź śpi, mimo mało zimowej pogody  |
#15 5 na 5 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | >[color=#330000]Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika Wniosek popieram, jednocześnie zgłaszam wniosek o niekarmienie trolli! Kto odpowiada na jego posty? Od razu widać że troll, po co to robić?
Ignoruję Bogusławskiego i rafała73 |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|