Racjonalista - Strona głównaDo treści
Marsz racjonalistów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-03-2016 22:59romaro (25211 punktów)Marsz racjonalistów
Ocena 2 na 2
W związku z marszem ateistów, który ma się odbyć (kurde nie pamiętam kiedy), tak sobie pomyślałem... Piszę w brudnopisie bo to szkic jest.
Wyobraźcie sobie nasz marsz, "tutejszych" racjonalistów. Maszerowała by cała nasza menażeria... Co by nie mówić multikulti.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 Dalej..
#1
16-03-2016 23:17
 Ocena 3 na 3
Sierota (349 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
>W związku z marszem ateistów, który ma się odbyć (kurde nie pamiętam kiedy), tak sobie pomyślałem... Piszę w brudnopisie bo to szkic jest.

>Wyobraźcie sobie nasz marsz, "tutejszych" racjonalistów. Maszerowała by cała nasza menażeria... Co by nie mówić multikulti.

Bardzo dobry pomysł!

Marsz "tutejszych" racjonalistów różni się jednak zdecydowanie od marszu ateistów tym, że ten ostatni został zorganizowany.

A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?

>

#2
16-03-2016 23:24
 Ocena 8 na 8
romaro (25211 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi Sierota
>A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?
Może... Prezes Agnosiewicz.
A, na czele z wielkim transparentem Brzostowski z Bogusławskim, może się polubią.

#3
16-03-2016 23:24
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi Sierota

>A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?
Pewnie tutejsi "racjonaliści".

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#4
16-03-2016 23:30
 Ocena 1 na 1
Sierota (349 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi romaro
>>A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?

>Może... Prezes Agnosiewicz.

Może Redaktor Naczelny?

> A, na czele z wielkim transparentem Brzostowski z Bogusławskim, bo się lubią.

O to to!

>

#5
17-03-2016 03:32
 Ocena 2 na 2
PerverserPerser (579 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi romaro
>A, na czele z wielkim transparentem Brzostowski z Bogusławskim, może się polubią.<
To można zrealizować tylko pod warunkiem że na transparencie będzie napis: Jestem za, a nawet przeciw.

Wierzyć jest łatwiej niż wiedzieć.

#6
17-03-2016 07:59
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
>>A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?
>Pewnie tutejsi "racjonaliści".
CUDZYSŁÓW NIE W TYM MIEJSCU. JESZCZE NIE WYSTARTOWALIŚMY A JUŻ SIĘ UWIDACZNIAJĄ ANIMOZJE.
PRZYNAJMNIEJ PROSZĘ NIE PRZESZKADZAĆ.

#7
17-03-2016 08:31
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi romaro

>>>A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?
>>Pewnie tutejsi "racjonaliści".
>CUDZYSŁÓW NIE W TYM MIEJSCU.
Srata tata - byłam pierwsza.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#8
17-03-2016 12:43
 Ocena 4 na 4
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi romaro
.
A kto zorganizuje marsz "tutejszych" racjonalistów?
>Może... Prezes Agnosiewicz.
>A, na czele z wielkim transparentem Brzostowski z Bogusławskim, może się polubią.
Nie chadzam w żadnych pochodach ani nie uczestniczę w żadnych manifestacjach. Nie lubię tłumów i mało mnie przekonywuje mądrość mas. Zawsze byłem w poglądach "osobnym". Dla wyrażenia swojego stosunku do rzeczywistości wystarczało mi pisanie i publikowanie tekstów oraz dyskusje w grupach zainteresowanych określonym tematem. Zupełnie nie rozumiem dlaczego miałbym osobiście nie lubić pani Pawłowicz, panów Macierewicza, Piotrowicza, Sasina, Piłki, Terlikowskiego, czy też tu np. pana Brzostowskiego? Po prostu jestem od nich ogromnie daleko na wszelkich płaszczyznach intelektualno-mentalnych, a żyjemy w tym samym kraju i starcia poglądów są nieuniknione: www.racjonalista.pl/forum.php/s,626503/z,0
Ponadto jakoś wydaje mi się, iż ten portal właśnie dla sporu został powołanym: www.racjonalista.pl/kk.php/d,67

@@@
.

#9
18-03-2016 01:16
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Marsz racjonalistów

> Nie lubię tłumów i mało mnie przekonywuje mądrość mas.
Tłumowi swoją sympatią łaski nie robisz.

>Zawsze byłem w poglądach "osobnym".
Osobnym to jest tutaj np. krystkon; kto znajduje dla swoich poglądów nazwę w słowniku, ten się na indywidualistę co najwyżej kreuje.

>Zupełnie nie rozumiem dlaczego miałbym osobiście nie lubić pani Pawłowicz, panów...
Bo nie lubisz ich już nawet nieosobiście?


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#10
18-03-2016 11:26
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
.
>>>> Nie chadzam w żadnych pochodach ani nie uczestniczę w żadnych manifestacjach. Nie lubię tłumów i mało mnie przekonywuje mądrość mas.
>Tłumowi swoją sympatią łaski nie robisz.

>>>> Zawsze byłem w poglądach "osobnym". Dla wyrażenia swojego stosunku do rzeczywistości wystarczało mi pisanie i publikowanie tekstów oraz dyskusje w grupach zainteresowanych określonym tematem.
>Osobnym to jest tutaj np. krystkon; kto znajduje dla swoich poglądów nazwę w słowniku, ten się na indywidualistę co najwyżej kreuje.

>>>> Zupełnie nie rozumiem dlaczego miałbym osobiście nie lubić pani Pawłowicz, panów Macierewicza, Piotrowicza, Sasina, Piłki, Terlikowskiego, czy też tu np. pana Brzostowskiego?
>Bo nie lubisz ich już nawet nieosobiście?
Nie. Mam do nich podobny stosunek co do Wielce Szanownej Pani: Po prostu jestem od nich ogromnie daleko na wszelkich płaszczyznach intelektualno-mentalnych, a żyjemy w tym samym kraju i starcia poglądów są nieuniknione i to pomimo moich starań aby omijać Panią z daleka, gdyż Wielce Szanowna Pani już tu kilka tysięcy razy dowiodła, iż zawsze ma rację www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,625242#w626816
Dlatego nawet nie śmiem się do Pani wypowiedzi się odnosić.

>Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
I będzie to ogromna szkoda dla naszego forum.

@@@
.

#11
19-03-2016 09:22
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Marsz racjonalistów

>>>>> Zupełnie nie rozumiem dlaczego miałbym osobiście nie lubić pani Pawłowicz, panów Macierewicza, Piotrowicza, Sasina, Piłki, Terlikowskiego, czy też tu np. pana Brzostowskiego?
>>Bo nie lubisz ich już nawet nieosobiście?
>Nie. [...] Po prostu [...] żyjemy w tym samym kraju i starcia poglądów są nieuniknione i to pomimo moich starań...
Wychodzi na to, że uważasz iż za sprawą sporów wywołanych światopoglądowym molestowaniem Cię przez wymienione osoby stosunek między Tobą a nimi charakter osobisty ma. A ponieważ zarazem nie znajdujesz podstaw do antypatii wobec tych osób, lubisz je, mimo że Cię nękają.

Zaskakująca konkluzja, zapewne za sprawą sposobu, w jaki sympatię okazujesz. No chyba, że nie okazujesz.

>>Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
I będzie to ogromna szkoda dla naszego forum.
Z rachunku wynika, że zostały nam ca 4 lata.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#12
19-03-2016 10:55
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
.
>Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
I będzie to ogromna szkoda dla naszego forum.
>Z rachunku wynika, że zostały nam ca 4 lata.
www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,700153#w702154

@@@
.

#13
19-03-2016 12:54
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: Marsz racjonalistów

>>Z rachunku wynika, że zostały nam ca 4 lata.
Myśli Pan, że to forum tyle przetrwa? Nazwa może tak, ale racjonalizm marnie widzę.

#14
19-03-2016 13:29
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Marsz racjonalistów
W odpowiedzi romaro
.
Z rachunku wynika, że zostały nam ca 4 lata.
>Myśli Pan, że to forum tyle przetrwa?
To nie ja, to pani "chętnie racjonalistka" a ta pani już tu kilka tysięcy razy dowiodła, iż zawsze ma rację www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,625242#w626816

> Nazwa może tak, ale racjonalizm marnie widzę.
Nie wiem? To zupełnie nie do mnie pytanie:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,606077/z,0
Część próby mojej samodzielnej odpowiedzi na Pańskie pytanie zawarta jest tu:
www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,622763#w624217
Ale to jeszcze dalece nie stanowi pełnej odpowiedzi - tyle tylko, iż ja jej nie znam.

Pozdrawiam.

@@@
.

#15
19-03-2016 14:25
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Marsz racjonalistów

>www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,700153#w702154
Zalinkowałeś jeden z - ho ho ho ho (do szóstej potęgi) - postów z tego forum, czemu właśnie ten?

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

1 2 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365