Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie do wierzących

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-01-2014 21:14pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Pytanie do wierzących
W czym ja niewierzący, jestem od Was ( wierzących ) gorszy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 Dalej..
#31
24-01-2014 21:43
 Ocena 4 na 4
szarley (54912 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!

>Jestem jaki jestem, nie żyje w obłudzie i nie staram się udowadniać nikomu że jestem od niego lepszy,

Wytrzeźwiej młodzieńcze

Przepraszam, wszystkich użytkowników forum, że wdalem się w tę pyskówkę, widocznie mam dziś słaby dzień i nie sprawdziłem z kim rozmawiam

P.S. Nie odpowiem na twojego prywatnego obelżywego maila, nie chcę, żebyś znał mój adres, naprawdę budzisz mój strach

#32
24-01-2014 21:56
 Ocena-1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi szarley
>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>>Jestem jaki jestem, nie żyje w obłudzie i nie staram się udowadniać nikomu że jestem od niego lepszy,
>Wytrzeźwiej młodzieńcze

Masz zdalny alkomat, super poleć Tuskowi!!!

> Przepraszam, wszystkich użytkowników forum, że wdalem się w tę pyskówkę, widocznie mam dziś słaby dzień i nie sprawdziłem z kim rozmawiam</>Mogłeś się zgłosić do Antka Macierewicza albo agenta Tomka, od razu by mnie sprawdzili!!!

b>P.S. Nie odpowiem na twojego prywatnego obelżywego maila, nie chcę, żebyś znał mój adres, naprawdę budzisz mój strach

Obelżywego maila??? CHRYSTE napisałem tylko byś zmienił swoje motto, za to też grozi chromota???


Największym dziełem szatana jest wmówienie ludziom że nie istnieje - istnieje i nazywa się chrześcijanin.

#33
25-01-2014 00:07
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52267 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi Meretseger
.
>Zechcesz szerzej opisać, jak to się stało i dlaczego?
Cuda się dzieją na świecie.
Słuchałem zdumiony na zjeździe w Radzikowie referatu pana Łukasza Nyslera - "Podsumowując powyższe uwagi, mogę się tu przed Państwem zadeklarować jako katolicki ateista." www.racjonalista.pl/kk.php/s,5169 - i zastanawiałem się, kto tego "ateistę" tam zaprosił? www.piotrskarga.pl/ps,4586,3,0,1,I,informacje.html

Było byłych ateistów wielu, ale żaden z nich nie przebił Flewa, tyle tylko, iż to znowu tylko fideistyczne kłamstwo.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,543327#w543401

Pozdrawiam.

@@@
.

#34
24-01-2014 23:09
 Ocena 3 na 3
niestadny (2492 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym

>Proszę, spróbuj na chwile uwierzyć że Boga nie ma, a ja ci obiecuje że na chwile uwierzę że jednak jest!!! - na chwilę!!!
Pokój z Wami.
Choć moim zdaniem niech każdy wierzy w co chce - byle nie narzucał własnej wiary innym. Żyj i daj żyć innym.


stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/

#35
24-01-2014 23:37
 Ocena 6 na 6
Ojciec Ateusz (9201 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>> Nie jestem księdzem, aczkolwiek kiedyś się zastanawiałem jaki byłby ze mnie ksiądz
> Nawiedzony, a tacy ludzie w końcu popadają w opętanie i palą innych na stosach

Dołączam do próśb o ogarnięcie się i odpuszczenie sobie Forum na jakiś czas.

> bo ja, czy my tutaj w to nie wierzymy

"My tutaj" nie jesteśmy raczej Twoją grupą wsparcia, pielgrzymie.

> jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to zacznij od słuchania, czytania i nie komentowania

Widzę że kolega jest "śpiochem" zarejestrowanym w 2005.
Czy aby decyzja o wybudzeniu nie była nazbyt pochopna...?

#36
25-01-2014 09:07
 Ocena 1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi Ojciec Ateusz
>>> Nie jestem księdzem, aczkolwiek kiedyś się zastanawiałem jaki byłby ze mnie ksiądz
>> Nawiedzony, a tacy ludzie w końcu popadają w opętanie i palą innych na stosach
>Dołączam do próśb o ogarnięcie się i odpuszczenie sobie Forum na jakiś czas.
>> bo ja, czy my tutaj w to nie wierzymy
>"My tutaj" nie jesteśmy raczej Twoją grupą wsparcia, pielgrzymie.
>> jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to zacznij od słuchania, czytania i nie komentowania
>Widzę że kolega jest "śpiochem" zarejestrowanym w 2005.
>Czy aby decyzja o wybudzeniu nie była nazbyt pochopna...?

Kilka lat za granicą, powrót do kraju i zgroza, nie da się tego doświadczyć na odległość!!!, nawet z przekazów TV.

#37
25-01-2014 09:13
 Ocena 1 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym

>Proszę, spróbuj na chwile uwierzyć że Boga nie ma, a ja ci obiecuje że na chwile uwierzę że jednak jest!!!
Można uwierzyć siłą woli?

I do tego 'na chwilę'???

#38
25-01-2014 09:44
 Ocena 1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
>>Proszę, spróbuj na chwile uwierzyć że Boga nie ma, a ja ci obiecuje że na chwile uwierzę że jednak jest!!!
>Można uwierzyć siłą woli?
>I do tego 'na chwilę'???
>
Można spróbować uwierzyć...., wyobraź sobie Boga i daj mu szansę.

Wiesz, bardzo chciałbym by Bóg jednak istniał, by te straszne lata były wynikiem jego nieobecności. Chciałbym by wrócił, bo w pierwszej kolejności zgodnie z jego doktrynami do piekła strącił by cały watykański świat!!! - wiem że to mrzonki, ale morzyć można.

#39
25-01-2014 10:02
 0 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym

>Można spróbować uwierzyć...., wyobraź sobie Boga i daj mu szansę.
>Wiesz, bardzo chciałbym by Bóg jednak istniał
Ale on najwyraźniej uparł się, żeby nie istnieć.
Myślisz, że jak się mocno natężysz, to Twój upragniony bóg wyskoczy z Ciebie?

#40
25-01-2014 10:16
 Ocena 1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
>>Można spróbować uwierzyć...., wyobraź sobie Boga i daj mu szansę.
>>Wiesz, bardzo chciałbym by Bóg jednak istniał
>Ale on najwyraźniej uparł się, żeby nie istnieć.
>Myślisz, że jak się mocno natężysz, to Twój upragniony bóg wyskoczy z Ciebie?

Nie rozumiesz, każdy może uwierzyć w Boga, czy w tym wytrwa to inna sprawa, czy jego logiczny umysł na to pozwoli!

Nazwijmy to jednak inaczej, czy mógłbym uwierzyć w DOBRO - tak, chociaż tyle na tym świecie jest zła.

#41
25-01-2014 10:31
 Ocena 3 na 3
hagi (2 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>Nazwijmy to jednak inaczej, czy mógłbym uwierzyć w DOBRO - tak, chociaż tyle na tym świecie jest zła.

Na świecie, dookoła ciebie i w tobie jest mnóstwo dobra, które czeka, aż zaczniesz je zauważać.

#42
25-01-2014 10:35
 Ocena 1 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym

>Nie rozumiesz, każdy może uwierzyć
Nie wierzę, że nie rozumiem.

#43
25-01-2014 10:46
 Ocena 1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi hagi
>>Nazwijmy to jednak inaczej, czy mógłbym uwierzyć w DOBRO - tak, chociaż tyle na tym świecie jest zła.
>Na świecie, dookoła ciebie i w tobie jest mnóstwo dobra, które czeka, aż zaczniesz je zauważać.
>
Nie ma szans na porozumienie, wypracowanie konsensusu. Wczoraj w Poznani umarło dziecko ( 3 latek ), w ostatnich kilku tygodniach kilka innych przypadków - samo zło, a co się w tych ostatnich kilku tygodniach stało dobrego - chyba tylko finał WOŚP, chociaż dla wielu to zło wcielone!!!

#44
25-01-2014 10:48
 Ocena 1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
>>Nie rozumiesz, każdy może uwierzyć
>Nie wierzę, że nie rozumiem.

A to już nie kwestia wiary, albo rozumiem że 2+2=4 albo nie rozumiem - od odpowiedź!!!

pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi Iwan Denisowicz
>>na stronie Polskiego ateizmu wypowiada się sporo umiarkowanych katolików, nie zauważyłeś???
>Nie zauważyłem. Katolicy czy może lepiej wierzący się zdarzają, religijne trolle zdarzają się często ale liberalnych katolików to raczej wielu nie widać.
>
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.


Polecam "hagi" - jestem tu od kilku dni a już kilku rozpracowałem, chcą nas nawracać udając zrozumienie wobec naszego ateizmu - szatańska sztuczka.

1 2 3 4 5 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365