 |
Dylemat pomiędzy nami a nimiW Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-12-2015 13:38 | marekabc (14 punktów) (zablokowany) | Dylemat pomiędzy nami a nimiW
-2 na 4 | Witam, Jest to mój pierwszy post i chciałbym zadać nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie a mianowicie " Dylemat pomiędzy nami - ateistami,agnostykami whatever a nimi - czyli religious ppl"
O co mi chodzi.
To czego najbardziej nienawidzę i co najczęściej zauważam to dwie skrajności po obydwu stronach typu ludzi teistycznych i non teistycznych. Zacznę może najpierw od tych drugich. Ponieważ o muzułmanach to nawet szkoda gadać, generalnie uważam ich w większości za ludzi chorych psychicznie więc przejdę do katolików/chrześcijan. Nie ukrywam, że pomimo tego, że koncepcję boga przynajmniej opisywanego w księgach tzw " świętych" odrzucam lub wręcz naśmiewam się z jego charakterystyki i towarzyszącej mu egzegezy to jednak zdecydowaną większość moich znajomych stanowią ludzie wierzący, wyznający katolicyzm. Wśród tej większości, większość to pokorne owieczki, nie czytały biblii, ale wierzą bo wierzą, natomiast jest jeszcze wąska grupa ludzi z którymi rozmawiam i którzy są "zorientowani" i świadomi nieco bardziej od tych pierwszych ale i tak wierzą, bo interesuje ich nie tyle kwestia samego boga co raczej życia pozagrobowego. Z kolei jeszcze węższa grupa znajomych to skrajni ateiści, którzy nawet pod ogromem dowodów i całej empirii nie wierzą w rzeczy choćby oczywiste typu dusza, czy np. ufo ( choć to stanowi osobny element)
W zasadzie z jednymi i drugimi nie można dojść do konsensusu. Z czego to wynika? Moim zdaniem chodzi tutaj raczej o pewne modele społeczne, nurty kulturowe lansowane przez swoistych gurów po jednej i po drugiej stronie, które zamiast przybliżać się do siebie oddalają się popadając w jeszcze większą skrajność.
Po jednej stronie mamy konserwatyzm katolicki, który jest niestety wytworem chorych umysłów. Stosunek do seksu, in vitro, antykoncepcji, pigułek wczesnoporonnych, lansowania wzorca cierpienia i pokory etc, nie wspominając nawet o tym na czym ci ludzie opierają swoje bzdurne przekonania. Wystarczy rzucić okiem na prawą stronę i rozprzestrzeniającą się popularność wytwórni Rydzyka czy Frondy. Skrajnie, Skrajniej i jeszcze bardziej Skrajnie. Mógłbym rzecz ok - starsi ludzie - nie mają internetu - mają prawo wierzyć. Ale problem w tym, że w Polsce wyrosło nowe pokolenie wychowane przez prawicowych frontmanów, którzy nie tylko odziedziczyli mentalność po zacofanych przodkach ale starają się wynajdować coraz to nowsze formy wyobrażenia siebie w " bożym świecie" myślę, że to w trakcie rządów PiS jeszcze bardziej się zradykalizuje i oddali się w kierunku - co by bardziej na prawo. A... no i jeszcze dodam obmierzłe przenoszenie księży pedofili do innyych parafii.
Z drugiej stronie mamy z kolei skrajny laicyzm, niemal tak skrajny jak skrajny katolicyzm. Lansowanie przesadnego wzorca marksizmu kulturowego, adopcje dzieci przez gejów, promowanie fałszywych ideologii egalitaryzmu dążącego do zaspokajania jednych kosztem drugich etc. Wystarczy spojrzeć na francje i kraje skandynawskie. Od kilku dekad promujących model nowoczesności, laickości i generalnego postępu a spraszające do siebie hordy muzułmanów i finansujące de facto ludzi o całkowicie przeciwstawnych biegunach. To tak jak być fanem sportu i dbania o kulturę fizyczną i obcować bezustannie z ludźmi otyłymi. Chore ....
W zasadzie te dwie skrajności stanowią moim zdaniem model, który może trwać tak długo jak trwa chrześcijaństwo. Do jednych i do drugich nie będą docierać żadne argumenty i obie grupy nie będą reagować na żadne dowody lub zwykłe procesy logicznego myślenia. Katolików trudno przekonać, że to co jest napisane w biblii to delikatnie mówiąc bardzo fałszywe doktryny skazane w dłuższym czasie na salwy śmiechu, które zamiast racjonalizować będą jeszcze bardziej radykalizować ich wyznawców. Tymczasem po stronie skrajnych ateistów coraz bardziej będzie rozprzestrzeniał się model skrajnie lewackiej ideologii opartej o całkowity nihilizm.
Najbardziej cierpi na tym ideologia samego " racjonalizmu" a co za tym idzie nauka. Katolicy nie za bardzo reagują na newsy ze świata nauki, ale to samo tyczy się ateistów o skrajnych wartościach. Wielokrotnie rozmawiałem ze znajomymi o np. tabliczce ouija, którą sam wielokrotnie miałem okazję wypróbować z efektem dodatnim w skutku czego nie mam żadnych wątpliwości odnośnie tego, że człowiek rzeczywiście posiada dusze, która pośmierci gdzieś tam wędruje. Nie trafiają też żadne argumenty choćby z działalności naszego zacnego polaka p. Jackowskiego, który specjalizuje się w kontakcie z nimi i odnajdywaniu zwłok. To nad czym ubolewam to istota, że w tym kierunku nie prowadzi się lub prowadzi się mało badań, które nie są w żaden sposób supportowane i finansowane przez choćby organizacje rządowe - ot tak po prostu - dla nauki - to fake.
Nowy wspaniały świat ze skrajności w skrajność - zero racjonalizmu po jednej i po drugiej stronie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..marekabc (14 punktów) (zablokowany) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > .> >>>> Po co mi Pan przesłał tego linka?To nie [do] Pana. Forum racjonalisty to otwarte forum, gdzie w zgodzie z regulaminem każdy może publikować,> >i tu niestety się z Panem zgodzić nie mogę. Ku mojemu wielkiemu żalowi> Zjadłem "do". Bardzo przepraszam. A co do niezgody, to ja tylko bardzo staram się odrzucić wszelką wiarę i tak naprawdę to ciągle wierzę w rzeczy przeróżne. Na przykład w to, iż ludzie są mądrzy, gdyż kierują się rozumem, a część z nich to nawet do kierowania się rozumem większą wagę przykłada. Nazywa to się racjonalizmem światopoglądowym. W latach 1930 - 1935 nawet pod tytułem "Racjonalista" i tam w 1930 roku w programowym artykule napisano:> "Występujemy przeciwko wszelkim dogmatom, wszelkim kościołom, wszelkim uzurpatorom władzy boskiej. A jeśli strzały nasze godzą głównie w Watykan, to dlatego jedynie, że kościół watykański najbardziej się rozpanoszył w Polsce, i dlatego, że idea watykańska jest najbardziej sprzeczna z ideą Polski i z ideą zdrowego rozsądku". "Chcemy by obywatelom Rzeczypospolitej wolno było nie należeć do gmin wyznaniowych i obywać się bez kapłanów, modlitw i obrzędów przy narodzinach, ślubach i pogrzebach. Nie chcemy, by maturę i wstęp do szkoły wyższej miał tylko ten, kto się podda irracjonalnym naukom apologetów. Domagamy się oddzielenia Kościoła od Państwa. Sądzimy, że te postulaty wyrastają z nieodpartych potrzeb warstw istotnie oświeconych i zmierzają ku niezbędnemu pogłębianiu godziwych i zbawiennych dla współżycia wolności obywatelskich w myśl pięknej tradycji ojczystej i wedle wzorów narodów przodujących. Zapraszamy do współpracy wszystkich myślących podobnie, szczególnie zaś nauczycielstwo w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nie zamierzamy uprawiać bezpośredniej propagandy w szerokich masach, ani się do tego (bardzo ważnego zresztą) zadania przystosowywać pod względem idei albo stylu. Trzeba się policzyć, porozumieć i współdziałać, trzeba się społem bronić przed siłami, które krepując wolność obywatelską, przeszkadzają żyć rozumnie" - podpisano: Zarząd Tymczasowy Warszawskiego Koła Intelektualistów. T. Kotarbiński, H. Maurizio, J. Landau, Warszawa, sierpień 1930. >> Dlatego bardzo się ucieszyłem, gdy na portal Racjonalisty teraz trafiłem i upewniłem się, iż właśnie taką tradycją się jego założyciele kierują. www.racjonalista.pl/kk.php/d,67 Przeczytałem też większość publikacji jego założyciela pana Agnosiewicza i uznałem, iż jest to podobny mojemu sposób myślenia oraz widzenia rzeczywistości. Przez ponad sześć lat wszystko to ogólnie się potwierdzało, ot teraz z niezrozumiałych dla mnie przyczyn jakoś zaczęło jakoś szwankować. Zupełnie inne od dotychczasowych zaczynają dominować tu preferencje i w mojej subiektywnej ocenie ludzie o bardzo dalekich od racjonalizmu poglądach (ja nazywam ich wprost irracjonalistami) zaczynają czuć się tu jak u siebie w domu.> Nie, ja tego nie rozumiem, ale także nie rozumiem ludzi, których uważam za inteligentnych popierających, to co teraz PiS w Polsce wyprawia. Widocznie za głupi na to jestem lub jako potomek tych, którzy oddali sporo krwi (i majątku) za moją ojczyznę odziedziczyłem od nich "gen zdrady narodowej". Smutno mi, ale już niejeden kraj musiał przetrwać czas smuty.> Pozdrawiam.> @@@> .Polska jest dzikim krajem. Za złapanie z jointem dostaje się zawiasy, po których następuje wpis do kartoteki karnej, który widnieje tam 5 lat. Przekreśla to jednocześnie młodemu człowiekowi rozwój kariery zawodowej na długie lata. Jeżeli w ciągu 5 lat dana osoba po np. studiach nie będzie miała dobrego doświadczenia w CV, może być już za późno na znalezienie dobrej pracy. Tymczasem księża pedofile gwałcący dzieci dostają przeniesienia na inne parafie. Polskę da się jednak zmienić. Oczywiście nie nastąpi to za sprawą zmiany światopoglądu obywateli i obecnie rządzącej władzy, ale można to zrobić prowadząc demolkę w gospodarce i tym należy się kierować chcąc ten kraj zmienić. Dużo zrobiła już PO zadłużając polaków po uszy to plus kilka innych czynników po stronie uwalenia polaków w kredyty hipoteczne i innego rodzaju pożyczki, niski poziom innowacyjności, niskie płace i stres spowoduje, że ten kraj się rozsypie prędzej czy później. Mnie to wsio i tak tutaj nie mieszkam. |
#62 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > Jeżeli chodzi o Jackowskiego to media podają, że w ciągu 20 lat> działalności odnalazł 800 ciał. Jak z nim osobiście rozmawiałem> to raczej nie pytałem się go o owe statystykiMa się rozumieć, że raczej nie pytałeś. > bo mi to do niczego nie było potrzebne a tym bardziej jemu.> Jak to wygląda z weryfikacją statystyczną nie wiemDokładnie tak, nie wiesz. Więc po co się tu wychylasz z jakimiś przesądami? Tu nikt niczego na wiarę nie bierze jak u Ciebie w para-źródłach. > Jak ci bardzo na tym zależy możesz do niego zadzwonić> i zapytać się osobiście czy takie badania przeprowadzał> to ci może powie.Jawisz się nam tutaj, jako rzecznik i piewca Jackowskiego, więc Ciebie chłopaku pytam. Raczej logiczne. Swoją drogą, jeśli Twoim zdaniem sam Jackowski takie badania miałby przeprowadzić, to masz naprawdę mocną wiedzę na temat ŚLEPEJ PRÓBY  Robisz z siebie po raz n'ty w krótkim czasie idiotę. Nie żal energii? > Jeżeli Jackowski w ciągu roku ma dajmy na to 100 osób,> które potrzbują tego typu pomocy no to licząc x20 -> stosunek trafności na pewno jest imponujący i> z całą pewnością mocno oddalony od " błędu statystycznego"'Dajmy na to' - dobre sobie  A kto powiedział, że trafił - pewnie sam Jackowski. Jesteś żenująco śmieszny, zwłaszcza że linkujesz prace naukowe na temat rozprzestrzeniania się przesądów, psychologii ludziej wiary, a nie rzetelne opracowania statystyczne oprarte na ślepych próbach, o jakie Cię pytałem. Odpowiadasz nie na temat, jesteś arogancki i jeszcze masz pretensję, że innym szybciej puszczają nerwy. > Co do mojej formy pisania do was. Cóż zacząłem pisać do was normalnie, ale po krótkim czasie czytając odpowiedzi stwierdziłem, że tak się nie da.Gościu. Ja pisałem z Tobą normalnie. Każdego traktuj indywidulanie, bo nie jestem jakąś ciemną masą. > Jak już wspomniałem wcześniej - nie jesteście racjonalistami tylko ingnorantami,Robisz z siebie tutaj bufona szukając sobie wrogów i tyle. Pytanie, czy warto dalej z Tobą rozmawiać. Skłaniam się ku zdaniu, że nie warto. Reszta wpisu nie na temat i nudna, sory ale przeczytałem tylko pobieżnie.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#63 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > >> Metoda ślepej próby, podwójnie ślepa próba - ty wiesz chociaż> >> o czym piszesz? Bo zdaje mi się, że nie wiesz Ano zdaje Ci się.> Nie chce mi się tego pisać w kółkoFaktycznie nie ma co klepać swojego w kółko. Szczerze mówiąc nie obrażę się, jeśli robić to przestaniesz. > Nie macie pojęcia o czym piszecieTak, światowej sławy wielki specjalista od ślepej próby nam się tu objawił i głosi w kółko swoje.  > Wyczytaliście gdzieś jakieś pierdoły i robicie z nich uniwersumNasze argumenty można sprawdzić, Twoje wypada tylko wziąć na wiarę.. albo olać, co niniejszym, jeśli łaskawie zauważyłeś forumowicze czynią. > tym okazało się być teraz placebo - kolejne oczko w głowie ateistówPiękna supozycja. Oczywiście wiesz, kto zacz. > Zakładam, że osoby podpisujące się pod tego typu stwierdzeniami> mają pewno po kilkanaście latZ zakładaj sobie, co chcesz. Mamy tu wolność wszelkich założeń. > Ale do rzeczy. Ślepa próba, podwójna czy potrójna - to> głupawa metodologia z naukowego punktu widzenia> ma w dodatku bardzo wąskie zastosowanie i co ma wspólnego z Jackowskim?Kolega marekabc niedługo wprowadzi do nauki nową metodę badania p. Jackowiskeigo, trzeba tylko chwilkę poczekać na jego wiekopomne naukowe odkrycie. A już wszem i wobec głosi, że to ślepa próba się nie sprawdza, a nie sam Jackowski. I wszystko jasne, mamy to jego objawienie wziąć na wiarę i taka nasza w tym rola  > O którym de facto wiadomo, że jest jedynym jak do tej pory> polakiem, któremu coś takiego się udaje.Bez komentarza. > Skoro już bardzo wam zależy na bawieniu się w ślepe próby/placebo itp.Nie zależy nam. Pisz jak chcesz, jak nie - nie pisz. > To co mogę napisaćO.. łaskawca.  > Zawsze znajdzie się osobnik podatny na manipulację co> udowodni słuszność stawianych hipotez w jakimś większym lub> większym procencie. Jeżeli podamy np. pacjentowi skarżącemu> się na silny ból, tictaka to próżno liczyć na wymierne efektyTak, bo my tu od kol. marekabc'a o placebo słyszymy pierwszy raz.  O dzięki za nieustanne oświecanie nas!  > Na wymierne korzyści można liczyć u osób silnie uzależnionych> od danych leków, w których nie tyle liczy się efekt działania> leku co sam fakt przyjęcia aplikacji.Jak wyżej. > Jeżeli podamy lekarzowi i trzem pacjentom wysokie> stężenie arszeniku no to chyba efekt będzie jasny i> można go będzie powtarzać 10000 razy zawsze będzie to samo.Tak, niesamowite. Dziękuję za niesienie na fR kaganka wiedzy. Na końcu dam Ci pewną radę: kultura wymaga byś przeczytał najpierw, o czym tu piszemy i dyskutujemy całe lata (o Jackowskim było nawet sporo) dopiero później przynosił to i owo, co krytyce z pewnością będzie poddane. Archiwum jest całkiem spore. Dziękuję za rozmowę, którą uważam za zakończoną.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#64 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | |
#65 5 na 5 | farmer (22440 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > Nie mam aż tak masochistycznych sklonności, żeby zalinkowane strony przeczytać. Czy wiesz Farmerze gdzie dokladnie jest ten implant i w jakim celu UFOludki nam go wszczepiają?POZOR! Drastyczne.... Dzięki owemu implantowi, UFOnauci są więc w stanie odnaleźć każdego mieszkańca Ziemi w dowolnym momencie czasu. Jest on więc ogromnie przydatny kiedy przychodzi kolej danej osoby do skrytego uprowadzenia jej do UFO w celu pozyskania jej spermy lub owule, energii moralnej (czym jest inteligentna "energia moralna" wyjaśnione to zostało na stronie internetowej "totalizm_pl.htm"), oraz wielu innych surowców biologicznych co do których ludzie nawet nie wiedzą że je posiadają i że UFOnauci rabują je od nich. W tym miejscu być może zdziwi Cię nieco czytelniku dosyć szokująca informacja, że także i Ty sam jesteś pod hipnozą uprowadzany do UFO systematycznie nie rzadziej niż co 3 miesiące.totalizm.pl/ufo_pl.htmfuj...co za oblechy z tych UFO |
#66 6 na 6 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > kolej danej osoby do skrytego uprowadzenia jej do UFO w celu pozyskania jej spermy lub owule, energii moralnej (czym jest inteligentna "energia moralna" wyjaśnione to zostało na stronie internetowej "totalizm_pl.htm"),Inteligencję i moralność posiadam w ilościach szczątkowych, więc nie mają mi czego zabierać  > W tym miejscu być może zdziwi Cię nieco czytelniku dosyć szokująca informacja, że także i Ty sam jesteś pod hipnozą uprowadzany do UFO systematycznie nie rzadziej niż co 3 miesiąceNo fakt, czasem znikam z domu i na tak dobre alibi jeszcze nie wpadłam. Przyda się! A tak serio- zadziwiająco wielu ludzi traktuje fantazje twórców jak rzeczywistość. Czekam na człowieka-muchę i korporację Umbrella. |
marekabc (14 punktów) (zablokowany) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > .> >Polska jest dzikim krajem.> [Załącznik]@@@> .Polacy jako kolektyw nie mają większych zainteresowań stąd też trudno o wysokie czytelnictwo. Polska gospodarka nie opiera się na innowacyjności, więc na dobrą sprawę nie potrzeba erudytów, lecz ludzi posłusznie wykonujących polecenia. Bez znaczenia czy jest to zakład produkcyjny, czy korporacja. Ja np. lubię audiobooki i myślę, że w tym kierunku powinno iść czytelnictwo. W sumie nie ma większej różnicy czy się książkę przeczyta czy posłucha, druga forma nie męczy oczu. Kościół dla mnie to temat zamknięty. Obrzydliwa instytucja z obrzydliwymi doktrynami. Najbardziej rozpi*rdalające jest to ile wymyślono już rodzajów matek boskich. Matka boska różańcowa, matka boska częstochowska, matka boska bolesna - chore. Ale można na tym zarabiać przyzwoite pieniądze co też planuje w przyszłości zrobić  |
#68 6 na 6 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | Podziwiam, że Ci się chciało. Szkoda, że nie ma z nami liliac... |
#69 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | Ano szkoda. Wzięłaby go liliac w obroty na spółkę z big'iem, to przynajmniej z tonu by spuścił, bo żeby przestał wierzyć w głupoty musiałby cud nastać pokroju powszechnego nawrócenia ateistów  Pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#70 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | Podziwiam, że chce Ci się 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#71 1 na 1 marekabc (14 punktów) (zablokowany) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > > Jeżeli chodzi o Jackowskiego to media podają, że w ciągu 20 lat> > działalności odnalazł 800 ciał. Jak z nim osobiście rozmawiałem> > to raczej nie pytałem się go o owe statystyki> Ma się rozumieć, że raczej nie pytałeś.> > bo mi to do niczego nie było potrzebne a tym bardziej jemu.> > Jak to wygląda z weryfikacją statystyczną nie wiem> Dokładnie tak, nie wiesz. Więc po co się tu wychylasz z jakimiś przesądami? Tu nikt niczego na wiarę nie bierze jak u Ciebie w para-źródłach.Gościu w dalszym ciągu robisz z siebie idiotę. Podałem fakty a ty piszesz o przesądach. Wy ateiści macie tak wyprane mózgi, że nie rozróżniacie pojęć. Jeżeli dla ciebie idioto oficjalne publikacje choćby policji są para-źródłami no to co mogę więcej napisać.... > > Jak ci bardzo na tym zależy możesz do niego zadzwonić> > i zapytać się osobiście czy takie badania przeprowadzał> > to ci może powie.> Jawisz się nam tutaj, jako rzecznik i piewca Jackowskiego, więc Ciebie chłopaku pytam. Raczej logiczne. Swoją drogą, jeśli Twoim zdaniem sam Jackowski takie badania miałby przeprowadzić, to masz naprawdę mocną wiedzę na temat ŚLEPEJ PRÓBY Robisz z siebie po raz n'ty w krótkim czasie idiotę. Nie żal energii?Widzę, że nieudolnie próbujesz zaprzeczyć nawet dokonanią Jackowskiego. Powiem krótko. Jeżeli ktoś dziś twierdzi, że ziemia jest centrum wszechświata, można go spokojnie nazwać idiotą. To samo można powiedzieć o osobach podważających Jackowskiego > > Jeżeli Jackowski w ciągu roku ma dajmy na to 100 osób,> > które potrzbują tego typu pomocy no to licząc x20 -> > stosunek trafności na pewno jest imponujący i> > z całą pewnością mocno oddalony od " błędu statystycznego"> 'Dajmy na to' - dobre sobie> A kto powiedział, że trafił - pewnie sam Jackowski. Jesteś żenująco śmieszny, zwłaszcza że linkujesz prace naukowe na temat rozprzestrzeniania się przesądów, psychologii ludziej wiary, a nie rzetelne opracowania statystyczne oprarte na ślepych próbach, o jakie Cię pytałem.> Odpowiadasz nie na temat, jesteś arogancki i jeszcze masz pretensję, że innym szybciej puszczają nerwy.> >Co do mojej formy pisania do was. Cóż zacząłem pisać do was normalnie, ale po krótkim czasie czytając odpowiedzi stwierdziłem, że tak się nie da.> Gościu. Ja pisałem z Tobą normalnie. Każdego traktuj indywidulanie, bo nie jestem jakąś ciemną masą.> >Jak już wspomniałem wcześniej - nie jesteście racjonalistami tylko ingnorantami,> Robisz z siebie tutaj bufona szukając sobie wrogów i tyle. Pytanie, czy warto dalej z Tobą rozmawiać. Skłaniam się ku zdaniu, że nie warto.> Reszta wpisu nie na temat i nudna, sory ale przeczytałem tylko pobieżnie.Naprawdę trudno dostosować się do poziomu debila. Jeżeli komuś wyjaśnie zasady funkcjonowania tabliczki mnożenia w której wykaże, że 2x2=4 a ta z uporem maniaka będzie twierdzić, że jest inaczej, no to co mogę zrobić...Zarechotać się tylko. |
#72 7 na 9 | szarley (54913 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > Gościu w dalszym ciągu robisz z siebie idiotę. Podałem fakty a ty piszesz o przesądach.Fakty, że uwierzyłeś w ducha i sprzedałeś dom? WIERZĘ! No może nie do końca, uwierzę, kiedy zobaczę akt sprzedaży za bezcen. A i to uwierzę że wierzysz w ducha a nie w ducha > Widzę, że nieudolnie próbujesz zaprzeczyć nawet dokonanią Jackowskiego. Powiem krótko. Jeżeli ktoś dziś twierdzi, że ziemia jest centrum wszechświata, można go spokojnie nazwać idiotą. To samo można powiedzieć o osobach podważających JackowskiegoWolę być idiotą w towarzystwie Jacka, niż mędrcem przy Tobie > Naprawdę trudno dostosować się do poziomu debila. Jeżeli komuś wyjaśnie zasady funkcjonowania tabliczki mnożenia w której wykaże, że 2x2=4 a ta z uporem maniaka będzie twierdzić, że jest inaczej, no to co mogę zrobić...Zarechotać się tylko.Toteż wszyscy wokół z Ciebie rechoczą  Dawno nie było tu tak zabawnego nawracacza. Duch, Krystian i Zbyszek to mogą Ci buty czyścić, taki masz zapał  |
#73 6 na 6 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > Gościu w dalszym ciągu robisz z siebie idiotęBądż choć trochę oryginalny i nie małpuj. Na razie robisz z siebie małpo-pajaca. > Podałem fakty a ty piszesz o przesądachGwoli ścisłości: podałeś nam wierzenia innych do ślepego uwielbienia, z obiektywnością mające tyle wspólnego, co zielone z kwadratowym. Nie umiesz tego rozróżnić, co widać choćby na przykładzie w którym odsyłasz mnie z pytaniem o statystykę opartą na ślepej próbie (próbach) do.. Jackowskiego. Ignorancja aż bije. Naprawdę wykazałeś się wiedzą wprost uniwersytecką.  > Wy ateiści macie tak wyprane mózgi, że nie rozróżniacie pojęć> Jeżeli dla ciebie idioto oficjalne publikacje choćby policji> są para-źródłami no to co mogę więcej napisać....Popatrz sobie choćby tutaj i już się nie ośmieszaj. www.fakt.p(*)wskiego,artykuly,215084,1.htmluwaga.tvn.(*)nowidz-z-czluchowa,138426.htmlwyborcza.p(*)Jasno_widac__ze_to_sciema.htmlPoza tym idiotów sobie w rodzinie szukaj. Nędza intelektualna i bieda biją od Ciebie na kilometr. > Widzę, że nieudolnie próbujesz zaprzeczyć nawet dokonanią JackowskiegoNiestety to nie ja zaprzeczam. Fakty zaprzeczają, a Twoja znajomość metod typu podwójna ślepa próba jest tu najlepszym przykładem. > Powiem krótko. Jeżeli ktoś dziś twierdzi, że ziemia jest> centrum wszechświata, można go spokojnie nazwać idiotąTylko, że to Ty nim jesteś. Poza tym jesteś niegrzeczny, a chwilami chamowaty. > To samo można powiedzieć o osobach podważających JackowskiegoI myśli muł bagienny, że ten 'argument' podaje tu pierwszy. Np. o rzeczniku Policji  . Rzecznik Policji oficjalnie odciął się od Jackowskiego. Nie wiedziałeś? To w końcu się dowiedz. > Jeżeli komuś wyjaśnie zasady funkcjonowania tabliczki mnożenia> w której wykaże, że 2x2=4 a ta z uporem maniaka będzie> twierdzić, że jest inaczej, no to co mogę zrobić...Zarechotać się tylko.A rechocz, aż się zarechoczesz młotku. Zdolności Jackowskiego ma dowodzić sprawdzanie się tabliczki mnożenia w życiu  . I wszystko jasne. Żegnaj matołku.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#74 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | Przepraszam bardzo, czy ktoś może mi powiedzieć co to jest dokonanią? |
#75 7 na 7 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW | > Tylko, że to Ty nim jesteś. Poza tym jesteś niegrzeczny, a chwilami chamowaty.Bardzo cię Jacku przepraszam, ale nie umniejszaj zasług naszego nowego użyszkodnika. On bywa tylko chwilami nie-chamowaty. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|