>czy znajdujecie obok Kołakowskiego, Umberto Eco czy Ciorana >jakiegokolwiek współczesnego sceptyka. Ale sceptyka z >prawdziwego zdarzenia.
obok kołakowskiego i innych nie, ale czasem spotykam sceptyków obok supermarketów, takich sobie żuli, którzy za 1zł odprowadzą ci wózek do "garażu", którzy uprawiaja sceptycyzm właśnie z prawdziwego zdarzenia, których życie jest wyrazem sceptycyzmu i realnego odrzucenia dogmatów (m.inn.)uniwersyteckiego sceptycyzmu. bo są dwa sceptycycmy: werbalny i taki, który polega na myśleniu swoją biografią, życiem, a nie gadaniem pozdro |