Racjonalista - Strona głównaDo treści
Słownik

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
20-12-2020 07:43szarley (54913 punktów)Słownik
Ocena 2 na 2
19 XII o 19.57 Hamerlik - Konopka napisał
Cytat:
Nie rozumiesz mojej definicji świata, czy jej nie akceptujesz?
To nie są wywrotki słowne, tylko wywrotka waszej kultury, którą postrzegam jako prymitywną i niską.


Nikt nie rozumie definicji Hamerlika
Dlatego jest ten słownik

Ochrona własności = egzekucja mienia
złodziej = jednostka niezgodna
wymaganie prawa = agresja i przemoc
głodzenie zwierząt - przywracanie im wolności
pastwisko = klatka
Organizacja pracy = niewolnictwo
pracodawca = właściciel niewolników
pracownik = niewolnik
najm luksusowego mieszkania z gwarancją nieusuwalności i stałego czynszu = pomieszkiwanie
dochód na poziomie kilkunastu tys zł = nieposiadanie mienia
umowa o pracę = podporządkowanie
dyscyplina pracy = dominacja
policja = urzędnicy szarleya
właściciel domu = złodziej
gruntowy podatek = nieopodatkowana własność
spółdzielcza własność = coś co nie istnieje
miejska kanalizacja = dominacja jednostki
koncentracja majątku = rozproszenie
zdrowie = zawiść
praca = leżenie w sadzie
wczasy w Maroku = bieda
wczasy w Rumunii = nędza
3 = 4
8 godzin = 16 godzin
rolnik = traktorzysta na cudzym
publiczny chodnik = prywatna niedostępna własność
zmiana pracy = zmiana właściciela
działkowa altana = posiadłość
praca = katorga do odwodnienia
ugór = efektywna uprawa
patrzenie jeden drugiemu w portfel = współpraca
chlebuś z szynką = głód
kradzież = nieuznawanie własności
naukowa polemika = agresja
znalezienie błędu = zakrakanie
własność domu = władza nad światem
zapłacenie robotnikom = robienie robotnika w konia
zyskać ją z państwowych dotacji dla właścicieli = kupić za zarobione pieniądze
kredyt = lichwa
luksusowe mieszkanie = niedogrzana piwnica
skarbowy urzędnik = złodziej
pedofil = kochający rodzic
prawo = dominacja
1050 Euro = ponad połowa z 5000 Euro
Osoba naturalna = Ch. wi co to

Hamerlik jako główny życiowy cel deklaruje rozproszenie własności
Co znaczy rozproszenie własności w hamerlikańskim języku wynika z poniższej rozmowy:

J.J.: Dom może kupić (w krystkonizmie) jedynie właściciel domu
K. H-K. Właściciel domu dzięki ujemnemu pieniądzu może wymienić się własnością z innym właścicielem domu.
Robol, który nic nie posiada i nie starcza mu na komorne nie ma czym wymienić się

J.J.: Właściciel domu może mieć drugi dom i trzeci i czwarty, bo ma "ujemny pieniądz" "robol" zostaje w najmowanym

Rozproszenie własności osiągnięte taką metodą, że tylko ktoś kto ma może cokolwiek kupić

J.J: Kto ma grządkę może kupić grządkę, kto ma 10 ha może kupić 10 ha, kto ma pół planety może kupić całą , a "robole" wycenią jego majątek na 100 złotych i od tego zapłaci podatek
Nadal nie rozumiesz swojej idei?
K. H-K. : Doskonale rozumiem wasze idee.

Słownik jest otwarty, każdy może w nim dopisać kolejne słówka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Słownik
W odpowiedzi Wenancjusz
>Co to jest kształt wiązania?

To kształt materialnego ciała określający jego środek ciężkości, będący końcem wektora oporu.

>Dlaczego wytrzasnąłeś nagle czasoprzestrzeń,

Z dwóch nałożonych na siebie układów czasu i przestrzeni, których osie są kierunkami sił i oporów i których osie są względem siebie zakrzywione.

Czas określany przez ruch jest prostokierunkowy.

Przestrzen okeslana przez materię jest krzywokierunkowa.

Z naszego punktu widzenia przestrzeń zakrzywia się spiralnie w kierunku do środkow ciężkości ciał materii.

#92
20-01-2021 03:34
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: Słownik
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Co to jest kształt wiązania?
>To kształt materialnego ciała określający jego środek ciężkości, będący końcem wektora oporu.
>>Dlaczego wytrzasnąłeś nagle czasoprzestrzeń,
>Z dwóch nałożonych na siebie układów czasu i przestrzeni, których osie są kierunkami sił i oporów i których osie są względem siebie zakrzywione.
>Czas określany przez ruch jest prostokierunkowy.
>Przestrzen okeslana przez materię jest krzywokierunkowa.
>Z naszego punktu widzenia przestrzeń zakrzywia się spiralnie w kierunku do środkow ciężkości ciał materii.

Tak wygląda bełkot oparty na niewiedzy.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Słownik
W odpowiedzi Wenancjusz
>Tak wygląda bełkot oparty na niewiedzy.

Czy dwa środki ciężkości dwóch materialnych ciał, w całkowitym bezruchu, określają kierunek przestrzeni?

Czy materia określa kierunki?

Czy ruch ciała określa kierunek?
Czy kierunek określony ruchem ciała jest kierunkiem przestrzeni czy kierunkiem czasu?

#94
20-01-2021 10:44
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: Słownik
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Tak wygląda bełkot oparty na niewiedzy.
>Czy dwa środki ciężkości dwóch materialnych ciał, w całkowitym bezruchu, określają kierunek przestrzeni?

Co to jest bezruch całkowity? Dlaczego masz powody sądzić, że są w bezruchu?

>Czy materia określa kierunki?

Jak już wiesz, to materia nie określa kierunków. Już Tobie wyjaśniałem tyle razy a Ty wciąż swoje. Kierunek to wektor. Sam przyznałeś, że materia/masa jest skalarem, a więc nie ma/wyznacza żadnego kierunku. Po co znów pytasz? Co chcesz usłyszeć? Żeś głupek w gumiakach?

>Czy ruch ciała określa kierunek?

W przestrzeni? Nie wiadomo. Może to cały Wszechświat się porusza wobec Twojej materii/masy? Nie rozumiesz względności ruchu. Ale to absolutnie. Masz jakieś potworne zahamowania/bloki myślowe.

>Czy kierunek określony ruchem ciała jest kierunkiem przestrzeni czy kierunkiem czasu?

To jest tak głupie pytanie, że trudno na nie odpowiedzieć. Czy czas ma/wyznacza kierunki? Powiedz jak to widzisz. Bo dla mnie czas nie ma żadnych kierunków. Czy przestrzeń też wyznacza jakieś kierunki? Jakie i jak? Jak to widzisz? Bo ja tego nie rozumiem. Poza tym jak wyznaczysz kierunek w przestrzeni ot tak sobie? Musisz mieć jakiś układ odniesienia wobec którego będziesz mógł oceniać. A to i tak nie wyznacza kierunku "bezwzględnego", tylko względem czegoś, czyli układu odniesienia.. Widzisz więc, że pytanie było cholernie głupie i nonsensowne. No dobra. Przestań bredzić. Skoro już musisz bredzić to bredź sobie sam. Powodzenia.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Słownik
W odpowiedzi Wenancjusz
>Sam przyznałeś, że materia/masa jest skalarem

Nie!
Co to to nie!

Masa jest wielkością wektorową.

Kierunek masy jest spiralnie zakrzywiony do środka ciężkości.
Srodek ciężkości ciała jest końcem wektora masy.

Masa na pewno nie jest wielkością skalarna czego dowodem jest istnienie środka ciężkości.

Gdyby masa była wielkością sklalarna o istnieniu środka ciężkości, który doskonale potrafisz określić, nie mogłoby byc mowy.

Zakrzywione kierunki istnieją za zatem istnieją takze wielkości fizyczne określone na tych kierunkach.

Wektor masy jest zakrzywiony.

1 2 3 4 5 6 7

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365