 |
Wypowiedzi czytelnika Erwin_ 04-07-2020 01:20 - Odp: Polacy w Szwecji a koronawirus 04-07-2020 00:38 - Odp: Black lives matter - przemyślenia różne 24-06-2020 21:01 - Odp: Szkutnictwo słowiańskie 20-06-2020 19:28 - Śmierć nie jest tym, czym była kiedyś 20-06-2020 19:02 - Odp: Zapomniana pandemia 19-06-2020 17:22 - Odp: Jak to jest z tymi szczepieniami? 19-06-2020 16:17 - Odp: Zapomniana pandemia 19-06-2020 14:09 - Odp: Zapomniana pandemia 19-06-2020 12:46 - Odp: Zapomniana pandemia 18-06-2020 05:14 - Jak to jest z tymi szczepieniami? 18-06-2020 00:32 - Zapomniana pandemia 16-04-2020 18:17 - Odp: Technofobia 16-04-2020 18:05 - Odp: ciemnogrodzianie? 16-04-2020 17:56 - Odp: pozwalamy, onie nie chcą! 16-04-2020 17:47 - Odp: Niepoliczone (i nieprzeliczone) ofiary koronahisterii 16-04-2020 17:28 - Odp: Pandemia, skutki i efekty. 13-04-2020 00:34 - Odp: W kleszczach koronaparanoi??? 12-04-2020 16:40 - Odp: Pandemia, skutki i efekty. 12-04-2020 13:03 - Odp: karabin 12-04-2020 12:46 - Odp: W kleszczach koronaparanoi??? 12-04-2020 12:43 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią? 12-04-2020 12:24 - Odp: Czy Szwedzi nie dadzą się wirusowi...koronahisterii??? 12-04-2020 12:08 - Odp: Pandemia, skutki i efekty. 11-04-2020 20:28 - Odp: Pandemia, skutki i efekty. 11-04-2020 19:59 - Odp: Pandemia, skutki i efekty. 11-04-2020 00:10 - Odp: Wojna na informacje? 10-04-2020 22:06 - Odp: jakaś kpina z tą pandemią? 10-04-2020 21:31 - Odp: Pandemia, skutki i efekty. 07-04-2020 08:04 - Wojna na informacje? 07-04-2020 07:44 - Czy można sztucznie wywołać wzrost zachorowań? 06-12-2017 18:56 - Odp: Religia czy klimat? 06-12-2017 02:43 - Odp: Kto i dlaczego obrzezał Amerykę??? 06-12-2017 02:24 - Odp: Kto i dlaczego obrzezał Amerykę??? 06-12-2017 01:25 - Odp: Religia czy klimat? Razem: 34 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |