Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika tahicola

15-02-2013 13:18 - Odp: Kto grzeszy?
06-02-2013 16:43 - Odp: Kto grzeszy?
06-02-2013 16:35 - Odp: Kto grzeszy?
30-12-2011 17:42 - Odp: Radio Maryja a ksiądz Natanek
30-12-2011 17:09 - Odp: Radio Maryja a ksiądz Natanek
06-06-2009 23:31 - Odp: Kobieto, puchu marny
04-06-2009 10:28 - Odp: Kobieto, puchu marny
04-06-2009 10:26 - Odp: Kobieto, puchu marny
04-06-2009 09:55 - Odp: Kobieto, puchu marny
01-06-2009 17:05 - Odp: Hit komunijny: Pierwsza spowiedź na DVD
07-05-2009 19:56 - Odp: Bóg czuwa nad wszystkim !
07-05-2009 19:49 - Odp: Pseudoofiara !
04-05-2009 22:57 - Odp: Byłem na mszy :)
04-05-2009 22:45 - Odp: Byłem na mszy :)
18-01-2009 21:16 - Odp: Kultura, mentalność a światopogląd
18-01-2009 19:28 - Odp: Kultura, mentalność a światopogląd
16-01-2009 15:53 - Odp: Z Alzheimerem w niebie
16-01-2009 15:36 - Odp: Freeganizm
04-01-2009 18:17 - Odp: Z Alzheimerem w niebie
08-02-2008 22:16 - Odp: Postrzeganie śmierci w społeczeństwach pozaueropejskich-proszę o
06-02-2008 15:00 - Postrzeganie śmierci w społeczeństwach pozaueropejskich-proszę o pomoc
01-02-2008 11:19 - Odp: Czy ONZ to największy absurd?
22-12-2007 16:15 - Odp: Religia na maturze
21-12-2007 12:10 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom?
20-12-2007 21:50 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom?
19-12-2007 18:53 - Odp: Precz, szatanie
19-12-2007 18:49 - Odp: Przekleństwo niepokalanie poczętych
19-12-2007 00:23 - Odp: Religia na maturze
17-12-2007 17:05 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom?
17-12-2007 16:01 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom?
16-12-2007 15:24 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom?
12-12-2007 22:41 - Odp: Książka na Święta
06-12-2007 17:20 - Odp: Matura z Janem Pawłem II
06-12-2007 11:48 - Odp: Nędzne życie ateisty
06-12-2007 11:45 - Odp: Matura z Janem Pawłem II
06-12-2007 03:24 - Odp: Matura z Janem Pawłem II
06-12-2007 02:45 - Odp: Nędzne życie ateisty
15-11-2007 15:04 - Odp: Wierzący...
08-11-2007 14:24 - Odp: Po co Bóg stworzył człowieka?
16-08-2007 23:13 - Odp: Zdania wybranej garstki Polaków na temat opodatkowania KK
16-08-2007 13:07 - Zdania wybranej garstki Polaków na temat opodatkowania KK
14-08-2007 11:51 - Odp: O religii w szkole raz jeszcze
14-08-2007 11:19 - O religii w szkole raz jeszcze
14-08-2007 10:53 - Odp: Ocena z religii do średniej [obliczenia]
09-08-2007 18:48 - Odp: wiara a
07-08-2007 19:56 - Odp: Papież egoistą
04-08-2007 10:36 - Odp: Religia w szkole
03-08-2007 14:13 - Odp: Religia w szkole
03-08-2007 12:48 - Odp: Papież egoistą
02-08-2007 23:20 - Odp: Religia w szkole
02-08-2007 16:30 - Odp: Religia w szkole
02-08-2007 16:24 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
02-08-2007 16:23 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
02-08-2007 16:16 - Odp: Papież egoistą
01-08-2007 23:45 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
01-08-2007 23:33 - Odp: Religia w szkole
01-08-2007 21:38 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
01-08-2007 20:08 - Odp: Znani polscy ateiści
01-08-2007 19:43 - Odp: Religia w szkole
01-08-2007 19:08 - Odp: Papież egoistą
01-08-2007 18:54 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
01-08-2007 18:41 - Odp: Poronienia
01-08-2007 16:15 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
31-07-2007 23:21 - Odp: Poronienia
31-07-2007 23:15 - Odp: Giertych a poziom naszej edukacji
31-07-2007 23:11 - Odp: Racjonalista a alkohol
31-07-2007 22:49 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach
Razem: 67 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)