 |
Wypowiedzi czytelnika tahicola 15-02-2013 13:18 - Odp: Kto grzeszy? 06-02-2013 16:43 - Odp: Kto grzeszy? 06-02-2013 16:35 - Odp: Kto grzeszy? 30-12-2011 17:42 - Odp: Radio Maryja a ksiądz Natanek 30-12-2011 17:09 - Odp: Radio Maryja a ksiądz Natanek 06-06-2009 23:31 - Odp: Kobieto, puchu marny 04-06-2009 10:28 - Odp: Kobieto, puchu marny 04-06-2009 10:26 - Odp: Kobieto, puchu marny 04-06-2009 09:55 - Odp: Kobieto, puchu marny 01-06-2009 17:05 - Odp: Hit komunijny: Pierwsza spowiedź na DVD 07-05-2009 19:56 - Odp: Bóg czuwa nad wszystkim ! 07-05-2009 19:49 - Odp: Pseudoofiara ! 04-05-2009 22:57 - Odp: Byłem na mszy :) 04-05-2009 22:45 - Odp: Byłem na mszy :) 18-01-2009 21:16 - Odp: Kultura, mentalność a światopogląd 18-01-2009 19:28 - Odp: Kultura, mentalność a światopogląd 16-01-2009 15:53 - Odp: Z Alzheimerem w niebie 16-01-2009 15:36 - Odp: Freeganizm 04-01-2009 18:17 - Odp: Z Alzheimerem w niebie 08-02-2008 22:16 - Odp: Postrzeganie śmierci w społeczeństwach pozaueropejskich-proszę o 06-02-2008 15:00 - Postrzeganie śmierci w społeczeństwach pozaueropejskich-proszę o pomoc 01-02-2008 11:19 - Odp: Czy ONZ to największy absurd? 22-12-2007 16:15 - Odp: Religia na maturze 21-12-2007 12:10 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom? 20-12-2007 21:50 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom? 19-12-2007 18:53 - Odp: Precz, szatanie 19-12-2007 18:49 - Odp: Przekleństwo niepokalanie poczętych 19-12-2007 00:23 - Odp: Religia na maturze 17-12-2007 17:05 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom? 17-12-2007 16:01 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom? 16-12-2007 15:24 - Odp: Czy i dlaczego należy współczuć ateistom? 12-12-2007 22:41 - Odp: Książka na Święta 06-12-2007 17:20 - Odp: Matura z Janem Pawłem II 06-12-2007 11:48 - Odp: Nędzne życie ateisty 06-12-2007 11:45 - Odp: Matura z Janem Pawłem II 06-12-2007 03:24 - Odp: Matura z Janem Pawłem II 06-12-2007 02:45 - Odp: Nędzne życie ateisty 15-11-2007 15:04 - Odp: Wierzący... 08-11-2007 14:24 - Odp: Po co Bóg stworzył człowieka? 16-08-2007 23:13 - Odp: Zdania wybranej garstki Polaków na temat opodatkowania KK 16-08-2007 13:07 - Zdania wybranej garstki Polaków na temat opodatkowania KK 14-08-2007 11:51 - Odp: O religii w szkole raz jeszcze 14-08-2007 11:19 - O religii w szkole raz jeszcze 14-08-2007 10:53 - Odp: Ocena z religii do średniej [obliczenia] 09-08-2007 18:48 - Odp: wiara a 07-08-2007 19:56 - Odp: Papież egoistą 04-08-2007 10:36 - Odp: Religia w szkole 03-08-2007 14:13 - Odp: Religia w szkole 03-08-2007 12:48 - Odp: Papież egoistą 02-08-2007 23:20 - Odp: Religia w szkole 02-08-2007 16:30 - Odp: Religia w szkole 02-08-2007 16:24 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach 02-08-2007 16:23 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach 02-08-2007 16:16 - Odp: Papież egoistą 01-08-2007 23:45 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach 01-08-2007 23:33 - Odp: Religia w szkole 01-08-2007 21:38 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach 01-08-2007 20:08 - Odp: Znani polscy ateiści 01-08-2007 19:43 - Odp: Religia w szkole 01-08-2007 19:08 - Odp: Papież egoistą 01-08-2007 18:54 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach 01-08-2007 18:41 - Odp: Poronienia 01-08-2007 16:15 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach 31-07-2007 23:21 - Odp: Poronienia 31-07-2007 23:15 - Odp: Giertych a poziom naszej edukacji 31-07-2007 23:11 - Odp: Racjonalista a alkohol 31-07-2007 22:49 - Odp: Większość Polaków za nauką religii w szkołach Razem: 67 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |