Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika libertyn

07-05-2012 15:10 - Parlamentarny zespół PiS do przeciwdziałania ateizacji
28-01-2012 17:00 - Odp: Chrześcijanin agnostyczny
17-10-2011 22:45 - Barcode
03-08-2011 16:34 - Odp: Racjonalista bohaterem informacji dnia TV TRWAM :)
01-07-2011 14:34 - Odp: Jak to było naprawdę z tymi stosami?
22-06-2011 21:26 - Odp: Kościół da wolną rękę rodzicom
22-06-2011 21:22 - Odp: Kościół da wolną rękę rodzicom
18-06-2011 17:36 - Odp: 10 ? Przykazań
18-06-2011 15:07 - 10 ? Przykazań
07-05-2011 12:35 - Odp: Papież przed Trybunałem Karnym - poparcie
07-05-2011 11:35 - Odp: Papież przed Trybunałem Karnym - poparcie
30-03-2011 13:36 - Odp: A jakby tak zrobiĂ"‡ spotkanie w swoim mieı›cie?
04-03-2011 14:41 - Odp: Klan Kaczyńskich i Dubienieckich
02-03-2011 15:08 - Odp: Symbol ateistów w przestrzeni publicznej
17-02-2011 18:48 - Odp: Wańka wstańka
16-02-2011 16:37 - Wańka wstańka
14-02-2011 13:23 - Odp: PiS jedyną nadzieją ;)
12-02-2011 16:09 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 15:52 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 15:50 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 15:48 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 10:56 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 10:51 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 10:47 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
12-02-2011 07:33 - Odp: PiS jedyną nadzieją ;)
11-02-2011 23:24 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
11-02-2011 23:01 - PiS jedyną nadzieją ;)
11-02-2011 20:52 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
05-02-2011 21:13 - Odp: Pieczeń przy cudzym ognisku
05-02-2011 21:08 - Odp: Pieczeń przy cudzym ognisku
04-02-2011 22:50 - Odp: Jestem Ateistą
03-02-2011 19:35 - Odp: Nie jestem z miasta papieskiego!
03-02-2011 15:04 - Co z ofiarą?
03-02-2011 14:38 - Odp: Co jest? Nie gadamy?...
02-02-2011 13:51 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś !
23-01-2011 14:57 - Odp: Lęki egzystencjalne - wybór drogi
06-01-2011 14:21 - Ateizm w natarciu?
31-12-2010 16:55 - Odp: Ateistyczny opłatek
20-11-2010 23:49 - Odp: Kto wie?
20-11-2010 20:20 - Odp: Papież dopuszcza prezerwatywy
20-11-2010 16:38 - Odp: Chcę zagłosować na "pewną partię"
13-11-2010 10:23 - Odp: Kościół Latającego Potwora Spaghetti
09-11-2010 22:30 - Patologiczna uczciwość.
07-11-2010 14:15 - Odp: Bóg w trzech osobach.
07-11-2010 14:08 - Odp: Bóg w trzech osobach.
07-11-2010 00:21 - Odp: Bóg w trzech osobach.
07-11-2010 00:12 - Odp: Mamy największego!!
01-11-2010 22:17 - Odp: Wszystkich Świętych - cmentarz czy siedzenie w domu?
29-10-2010 22:14 - Odp: PO/PiS = 85%
28-10-2010 16:18 - Odp: Ksiądz chce do mnie strzelać
14-10-2010 22:20 - Odp: Krótka dyskusja ateisty (A) z chrześcijaninem (C):
14-10-2010 22:12 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
29-09-2010 22:32 - Odp: Obraza uczuć religijnych czy satyryczny komentarz?
19-09-2010 10:21 - Odp: Antypapieski protest UK: 2 czy 20 tys.?
16-09-2010 22:42 - Odp: Ksiądz czy Pan lub może Pan Ksiądz??? Dylemat.
12-09-2010 22:46 - Odp: Uprzejmie donoszę...
30-08-2010 23:23 - Odp: Czy Biblia uznaje pośredniczenie świętych?
26-08-2010 10:15 - Odp: Brak boga = brak szacunku?
19-08-2010 22:38 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
19-08-2010 22:35 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
19-08-2010 22:30 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
19-08-2010 22:20 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
19-08-2010 19:32 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
19-08-2010 07:48 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
18-08-2010 22:31 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
18-08-2010 22:25 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
18-08-2010 22:24 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
18-08-2010 22:22 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
18-08-2010 22:14 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
18-08-2010 22:13 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
17-08-2010 23:26 - Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
11-08-2010 22:18 - Odp: Tablica i krzyż
07-08-2010 21:58 - Odp: Siedem sakramentów Krk
03-08-2010 23:19 - Odp: Krzyż przed Pałacem Prezydenckim - pomysł
03-08-2010 23:16 - Odp: Krzyż przed Pałacem Prezydenckim - pomysł
31-07-2010 23:23 - Potrzebuję pomocy w zredagowaniu pisma.
19-07-2010 23:02 - Odp: Nowy placownik
13-07-2010 23:22 - Odp: Czy Jezus miewał erekcje?
10-07-2010 21:11 - Odp: Dlaczego Jadosław Kłamczyński przegrał?
05-07-2010 00:02 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
15-06-2010 23:36 - Odp: Grzegorz Napieralski
15-06-2010 23:08 - Odp: Grzelakowie zwyciężyli!
15-06-2010 23:01 - Odp: Grzegorz Napieralski
15-06-2010 20:13 - Odp: "Kaganiec" oświaty versus krzyże w szkołach
06-06-2010 21:23 - Odp: Msza w tv
04-06-2010 15:56 - Odp: Beatyfikacja ks. Jerzego Popiełuszki
26-05-2010 18:29 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie
25-05-2010 23:05 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie
15-05-2010 23:08 - Odp: Wielkie zwycięstwo ateistów
15-05-2010 23:04 - Odp: "Nielegalny krzyż"
15-04-2010 23:54 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
14-04-2010 23:04 - Odp: Zabić Księdza!
14-04-2010 22:41 - Zabić Księdza!
11-04-2010 23:44 - Odp: Tako rzecze... Dziwisław - wdowa po kremówkowym potworku.
04-04-2010 09:07 - Odp: O homoseksualizmie słów kilka
03-04-2010 21:55 - Odp: Podnoszenie poziomu forum
29-03-2010 22:43 - Odp: Ocena za wiarę z religii
21-03-2010 20:43 - Odp: Terlikowski wywołuje z lasu polskich molestowników
10-03-2010 12:36 - Odp: Manifa czego?
10-03-2010 12:25 - Odp: Manifa czego?
Razem: 642 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)