 |
Wypowiedzi czytelnika libertyn 07-05-2012 15:10 - Parlamentarny zespół PiS do przeciwdziałania ateizacji 28-01-2012 17:00 - Odp: Chrześcijanin agnostyczny 17-10-2011 22:45 - Barcode 03-08-2011 16:34 - Odp: Racjonalista bohaterem informacji dnia TV TRWAM :) 01-07-2011 14:34 - Odp: Jak to było naprawdę z tymi stosami? 22-06-2011 21:26 - Odp: Kościół da wolną rękę rodzicom 22-06-2011 21:22 - Odp: Kościół da wolną rękę rodzicom 18-06-2011 17:36 - Odp: 10 ? Przykazań 18-06-2011 15:07 - 10 ? Przykazań 07-05-2011 12:35 - Odp: Papież przed Trybunałem Karnym - poparcie 07-05-2011 11:35 - Odp: Papież przed Trybunałem Karnym - poparcie 30-03-2011 13:36 - Odp: A jakby tak zrobiĂ" spotkanie w swoim mieÄąÂcie? 04-03-2011 14:41 - Odp: Klan Kaczyńskich i Dubienieckich 02-03-2011 15:08 - Odp: Symbol ateistów w przestrzeni publicznej 17-02-2011 18:48 - Odp: Wańka wstańka 16-02-2011 16:37 - Wańka wstańka 14-02-2011 13:23 - Odp: PiS jedyną nadzieją ;) 12-02-2011 16:09 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 15:52 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 15:50 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 15:48 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 10:56 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 10:51 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 10:47 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 07:33 - Odp: PiS jedyną nadzieją ;) 11-02-2011 23:24 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 11-02-2011 23:01 - PiS jedyną nadzieją ;) 11-02-2011 20:52 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 05-02-2011 21:13 - Odp: Pieczeń przy cudzym ognisku 05-02-2011 21:08 - Odp: Pieczeń przy cudzym ognisku 04-02-2011 22:50 - Odp: Jestem Ateistą 03-02-2011 19:35 - Odp: Nie jestem z miasta papieskiego! 03-02-2011 15:04 - Co z ofiarą? 03-02-2011 14:38 - Odp: Co jest? Nie gadamy?... 02-02-2011 13:51 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 23-01-2011 14:57 - Odp: Lęki egzystencjalne - wybór drogi 06-01-2011 14:21 - Ateizm w natarciu? 31-12-2010 16:55 - Odp: Ateistyczny opłatek 20-11-2010 23:49 - Odp: Kto wie? 20-11-2010 20:20 - Odp: Papież dopuszcza prezerwatywy 20-11-2010 16:38 - Odp: Chcę zagłosować na "pewną partię" 13-11-2010 10:23 - Odp: Kościół Latającego Potwora Spaghetti 09-11-2010 22:30 - Patologiczna uczciwość. 07-11-2010 14:15 - Odp: Bóg w trzech osobach. 07-11-2010 14:08 - Odp: Bóg w trzech osobach. 07-11-2010 00:21 - Odp: Bóg w trzech osobach. 07-11-2010 00:12 - Odp: Mamy największego!! 01-11-2010 22:17 - Odp: Wszystkich Świętych - cmentarz czy siedzenie w domu? 29-10-2010 22:14 - Odp: PO/PiS = 85% 28-10-2010 16:18 - Odp: KsiÄ
dz chce do mnie strzelaÄ 14-10-2010 22:20 - Odp: Krótka dyskusja ateisty (A) z chrześcijaninem (C): 14-10-2010 22:12 - Odp: Ateista czyli dzika bestia 29-09-2010 22:32 - Odp: Obraza uczuć religijnych czy satyryczny komentarz? 19-09-2010 10:21 - Odp: Antypapieski protest UK: 2 czy 20 tys.? 16-09-2010 22:42 - Odp: Ksiądz czy Pan lub może Pan Ksiądz??? Dylemat. 12-09-2010 22:46 - Odp: Uprzejmie donoszę... 30-08-2010 23:23 - Odp: Czy Biblia uznaje pośredniczenie świętych? 26-08-2010 10:15 - Odp: Brak boga = brak szacunku? 19-08-2010 22:38 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 19-08-2010 22:35 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 19-08-2010 22:30 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 19-08-2010 22:20 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 19-08-2010 19:32 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 19-08-2010 07:48 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 18-08-2010 22:31 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 18-08-2010 22:25 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 18-08-2010 22:24 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 18-08-2010 22:22 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 18-08-2010 22:14 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 18-08-2010 22:13 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 17-08-2010 23:26 - Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;) 11-08-2010 22:18 - Odp: Tablica i krzyż 07-08-2010 21:58 - Odp: Siedem sakramentów Krk 03-08-2010 23:19 - Odp: Krzyż przed Pałacem Prezydenckim - pomysł 03-08-2010 23:16 - Odp: Krzyż przed Pałacem Prezydenckim - pomysł 31-07-2010 23:23 - Potrzebuję pomocy w zredagowaniu pisma. 19-07-2010 23:02 - Odp: Nowy placownik 13-07-2010 23:22 - Odp: Czy Jezus miewał erekcje? 10-07-2010 21:11 - Odp: Dlaczego Jadosław Kłamczyński przegrał? 05-07-2010 00:02 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem" 15-06-2010 23:36 - Odp: Grzegorz Napieralski 15-06-2010 23:08 - Odp: Grzelakowie zwyciężyli! 15-06-2010 23:01 - Odp: Grzegorz Napieralski 15-06-2010 20:13 - Odp: "Kaganiec" oświaty versus krzyże w szkołach 06-06-2010 21:23 - Odp: Msza w tv 04-06-2010 15:56 - Odp: Beatyfikacja ks. Jerzego Popiełuszki 26-05-2010 18:29 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie 25-05-2010 23:05 - Odp: Rybka Darwina na moim samochodzie 15-05-2010 23:08 - Odp: Wielkie zwycięstwo ateistów 15-05-2010 23:04 - Odp: "Nielegalny krzyż" 15-04-2010 23:54 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu 14-04-2010 23:04 - Odp: Zabić Księdza! 14-04-2010 22:41 - Zabić Księdza! 11-04-2010 23:44 - Odp: Tako rzecze... Dziwisław - wdowa po kremówkowym potworku. 04-04-2010 09:07 - Odp: O homoseksualizmie słów kilka 03-04-2010 21:55 - Odp: Podnoszenie poziomu forum 29-03-2010 22:43 - Odp: Ocena za wiarę z religii 21-03-2010 20:43 - Odp: Terlikowski wywołuje z lasu polskich molestowników 10-03-2010 12:36 - Odp: Manifa czego? 10-03-2010 12:25 - Odp: Manifa czego? Razem: 642 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |