Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika spellbinder

20-04-2011 23:01 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 23:00 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 16:52 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 16:42 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 16:37 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 15:55 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 15:46 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 15:24 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 14:41 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 14:39 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 13:34 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 13:28 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 12:45 - Odp: Zmiana płci 10 latka
19-04-2011 14:19 - Odp: argument istnienia boga (dowolnego) z lotto
19-04-2011 12:04 - Odp: Intuicja królicy
19-04-2011 02:02 - Odp: Intuicja królicy
18-04-2011 12:59 - Odp: Chińscy komuniści budują klasztory
18-04-2011 04:03 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem.
16-04-2011 13:33 - Odp: Rosja - państwo pseudo-demokratyczne ?
15-04-2011 17:41 - Odp: Muzułmanka w Playboyu
15-04-2011 09:22 - Odp: Muzyka młodego pokolenia
15-04-2011 01:05 - Odp: Kaldera Yellowstone - jest się czego bać ?
15-04-2011 00:56 - Odp: Wojna z -DODATEK cz:3. (Argument Russela).
14-04-2011 16:13 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem
13-04-2011 18:41 - Odp: Wojna z -DODATEK cz:3. (Argument Russela).
13-04-2011 15:46 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem
13-04-2011 14:43 - Odp: Wojna ateistów z Bogiem czy wojna z Projektem?
12-04-2011 23:49 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama
12-04-2011 23:38 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem
12-04-2011 23:35 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem
12-04-2011 23:31 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem
12-04-2011 20:19 - Odp: Bezpośrednia przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem
12-04-2011 15:01 - Odp: burki
12-04-2011 02:45 - Odp: Są jeszcze dobrzy ludzie
12-04-2011 02:08 - Odp: Są jeszcze dobrzy ludzie
12-04-2011 02:05 - Odp: Są jeszcze dobrzy ludzie
11-04-2011 20:51 - Odp: Poprawność językowa
11-04-2011 20:38 - Odp: koci Jezus
11-04-2011 20:04 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama
11-04-2011 10:06 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama
10-04-2011 15:26 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama
10-04-2011 00:38 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama
09-04-2011 22:57 - Odp: Twój Bóg to Twoja Mama
09-04-2011 02:23 - Odp: Uwaga, atak ateistów! :/
08-04-2011 21:22 - Odp: nigdy więcej.
08-04-2011 04:05 - Odp: nigdy więcej.
08-04-2011 00:53 - Odp: nigdy więcej.
07-04-2011 22:24 - Odp: nigdy więcej.
07-04-2011 21:22 - Odp: Prawo wlasnosci intelektualnej nie istnieje?
06-04-2011 21:41 - Odp: Prawo wlasnosci intelektualnej nie istnieje?
06-04-2011 15:46 - Odp: Religia - zastępstwo
06-04-2011 15:16 - Odp: Prawo wlasnosci intelektualnej nie istnieje?
06-04-2011 13:56 - Odp: Religia - zastępstwo
06-04-2011 13:41 - Odp: Przełom w rozumieniu ewolucji
05-04-2011 18:39 - Odp: Przełom w rozumieniu ewolucji
05-04-2011 18:21 - Odp: Jak rozpoznać sektę? Jak działają i dlaczego są niebezpieczne?
05-04-2011 17:46 - Odp: Jak rozpoznać sektę? Jak działają i dlaczego są niebezpieczne?
05-04-2011 17:07 - Odp: Jak rozpoznać sektę? Jak działają i dlaczego są niebezpieczne?
05-04-2011 17:05 - Odp: Przełom w rozumieniu ewolucji
05-04-2011 12:21 - Odp: Facebook kocha cię dożywotnio
04-04-2011 22:26 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
04-04-2011 21:35 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
04-04-2011 20:03 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
04-04-2011 19:44 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
04-04-2011 16:43 - Odp: Duch nowej ortografii
04-04-2011 16:41 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
04-04-2011 13:55 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
04-04-2011 01:44 - Odp: Transhumanizm -> ascendencja ?
04-04-2011 00:14 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
04-04-2011 00:10 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
04-04-2011 00:06 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
04-04-2011 00:05 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
03-04-2011 14:21 - Odp: Ateizm jest równie nieracjonalny jak wiara w boga
03-04-2011 14:09 - Odp: Gdyby Boga nie było, należałoby Go wymyślić.
03-04-2011 14:09 - Odp: Gdyby Boga nie było, należałoby Go wymyślić.
03-04-2011 12:46 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
03-04-2011 01:51 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
02-04-2011 23:32 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
02-04-2011 20:55 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
02-04-2011 15:16 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
02-04-2011 13:19 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
02-04-2011 00:31 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
01-04-2011 23:03 - Odp: Sondaż obywatelski
01-04-2011 22:54 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
01-04-2011 21:07 - Odp: Czy to jest sprawiedliwe
01-04-2011 18:32 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 18:29 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 17:47 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 16:18 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 15:02 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 15:02 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 14:09 - Odp: Utopia primaaprilisowa
01-04-2011 12:48 - Odp: Rocznica katastrofy smoleńskiej.
01-04-2011 12:35 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 12:28 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 01:47 - Odp: Od jutra spis ale po co
01-04-2011 00:10 - Odp: Od jutra spis ale po co
31-03-2011 22:01 - Odp: Od jutra spis ale po co
31-03-2011 21:51 - Odp: Od jutra spis ale po co
31-03-2011 21:32 - Odp: Od jutra spis ale po co
Razem: 3499 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)