Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Max Golonko

05-07-2015 23:45 - Odp: Islam w Polsce (przybysze)
05-07-2015 17:24 - Odp: Łamanie praw elementarnych
05-07-2015 15:31 - Odp: Islam w Polsce (przybysze)
05-07-2015 15:26 - Islam w Polsce (przybysze)
03-07-2015 20:57 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-07-2015 10:44 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne
01-07-2015 17:28 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne
01-07-2015 15:00 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne
01-07-2015 12:43 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne
30-06-2015 17:28 - Odp: Kruki i optimum klimatyczne
30-06-2015 17:26 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne
30-06-2015 10:54 - Średniowiecze intelektualne i historyczne
28-06-2015 19:46 - Odp: Nasza przyszłość
27-06-2015 22:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
27-06-2015 11:26 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
24-06-2015 18:10 - Odp: Nasza przyszłość
24-06-2015 15:13 - Odp: Nasza przyszłość
24-06-2015 11:43 - Odp: Nasza przyszłość
24-06-2015 00:06 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
23-06-2015 23:30 - Odp: Nasza przyszłość
23-06-2015 17:11 - Nasza przyszłość
21-06-2015 13:57 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
21-06-2015 12:41 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
16-06-2015 15:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-06-2015 14:24 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
13-06-2015 14:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
13-06-2015 13:59 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
13-06-2015 12:15 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
13-06-2015 11:54 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-06-2015 11:54 - Odp: Czarne dziury
08-06-2015 19:36 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
07-06-2015 13:37 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
07-06-2015 11:17 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
07-06-2015 10:51 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
06-06-2015 22:47 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
06-06-2015 18:04 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
06-06-2015 14:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-06-2015 13:31 - Czarne dziury
02-06-2015 12:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
30-05-2015 15:28 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
28-05-2015 19:18 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
25-05-2015 17:38 - Najwazniejsze cechy (cnoty) racjonalisty
25-05-2015 12:51 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
23-05-2015 17:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
20-05-2015 14:26 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
19-05-2015 18:49 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
15-05-2015 14:00 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2015 11:36 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
13-05-2015 03:16 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
11-05-2015 11:30 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
10-05-2015 20:28 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
10-05-2015 20:27 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
10-05-2015 16:08 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
10-05-2015 15:19 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
10-05-2015 14:54 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
10-05-2015 12:00 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
10-05-2015 11:45 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
09-05-2015 23:31 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 21:55 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
09-05-2015 21:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 19:55 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 19:20 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 17:02 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 14:53 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
09-05-2015 13:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2015 12:55 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
09-05-2015 12:27 - Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
08-05-2015 20:46 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
06-05-2015 12:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
06-05-2015 00:37 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
05-05-2015 18:38 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
05-05-2015 15:42 - Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie
02-05-2015 00:39 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
30-04-2015 21:42 - Odp: Czerwony gigant
30-04-2015 20:05 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
30-04-2015 19:52 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
27-04-2015 16:06 - Odp: Głupie pytanie na śniadanie (2)
27-04-2015 12:13 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
26-04-2015 23:31 - Odp: Budowanie planety przez ludzi
26-04-2015 17:14 - Budowanie planety przez ludzi
26-04-2015 17:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
23-04-2015 13:07 - Odp: Fluorescencja w ciekawym miejscu
23-04-2015 12:07 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
22-04-2015 15:39 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
22-04-2015 15:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
22-04-2015 15:08 - Fluorescencja w ciekawym miejscu
21-04-2015 12:58 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
20-04-2015 01:32 - Odp: Chów wsobny u ludzi?
19-04-2015 15:31 - Odp: Prawdziwa mądrość
19-04-2015 12:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
18-04-2015 20:20 - Odp: Prawdziwa mądrość
18-04-2015 20:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
18-04-2015 17:28 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne
18-04-2015 12:13 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia
18-04-2015 12:12 - Odp: Prawdziwa mądrość
16-04-2015 02:43 - Chów wsobny u ludzi?
15-04-2015 14:40 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
14-04-2015 01:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-04-2015 16:26 - Odp: Czerwony gigant
10-04-2015 15:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
Razem: 1138 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)