 |
Wypowiedzi czytelnika Konowal 19-09-2012 10:47 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta 19-09-2012 10:42 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta 19-09-2012 10:17 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 19-09-2012 09:43 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta 19-09-2012 09:37 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta 18-09-2012 14:32 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta 18-09-2012 14:19 - Odp: Nowa partia 18-09-2012 14:14 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 18-09-2012 13:35 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 17-09-2012 16:06 - Odp: Koegzystencja 17-09-2012 15:58 - Odp: Chcesz cukierka idz do .......... Tuska 13-09-2012 14:23 - Odp: Koegzystencja 13-09-2012 14:16 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 13-09-2012 09:37 - Odp: Koegzystencja 13-09-2012 09:34 - Odp: Koegzystencja 12-09-2012 23:25 - Odp: Koegzystencja 12-09-2012 23:22 - Odp: Koegzystencja 12-09-2012 15:59 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 12-09-2012 14:58 - Odp: PO - partia bez winy :-) 12-09-2012 14:40 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 12-09-2012 14:38 - Bartek "Agitka" Arłukowicz 12-09-2012 14:32 - Odp: PO - partia bez winy :-) 12-09-2012 13:03 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 12-09-2012 12:56 - Odp: O etyce po łebakch 12-09-2012 12:34 - Odp: PO - partia bez winy :-) 12-09-2012 11:35 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 12-09-2012 10:13 - Odp: O etyce po łebakch 12-09-2012 10:10 - Odp: PO - partia bez winy :-) 12-09-2012 09:54 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 12-09-2012 09:45 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 12-09-2012 09:43 - Odp: O etyce po łebakch 12-09-2012 09:40 - PO - partia bez winy :-) 12-09-2012 09:30 - Odp: O etyce po łebakch 11-09-2012 15:35 - Odp: O etyce po łebakch 11-09-2012 15:27 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 11-09-2012 13:33 - Odp: Człowiek niezastąpiony 11-09-2012 13:23 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 11-09-2012 13:14 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 11-09-2012 11:07 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 11-09-2012 11:05 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 11-09-2012 10:56 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński 11-09-2012 10:31 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 11-09-2012 10:26 - Odp: GDDKiA wypowiedziała umowę na budowę A1 10-09-2012 10:24 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P 10-09-2012 09:53 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 10-09-2012 09:47 - Odp: Para-olimpiada czyli paranoja 07-09-2012 14:54 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 07-09-2012 12:24 - Chcesz cukierka idz do .......... Tuska 07-09-2012 12:18 - Odp: Para-olimpiada czyli paranoja 07-09-2012 11:40 - Odp: GDDKiA wypowiedziała umowę na budowę A1 07-09-2012 11:33 - Odp: Dyskryminacja to czy nie? 07-09-2012 11:29 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P 06-09-2012 15:07 - Odp: świat schodzi na psy. 06-09-2012 14:25 - Odp: Racjonalizm Edyty Stein 06-09-2012 10:32 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P 06-09-2012 10:29 - Odp: świat schodzi na psy. 06-09-2012 10:27 - Odp: świat schodzi na psy. 06-09-2012 10:22 - Odp: Racjonalizm Edyty Stein 06-09-2012 10:11 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 06-09-2012 10:08 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 05-09-2012 13:01 - Odp: Dyskryminacja to czy nie? 05-09-2012 12:58 - Odp: Dyskryminacja to czy nie? 05-09-2012 12:56 - Odp: Dyskryminacja to czy nie? 05-09-2012 12:51 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 05-09-2012 12:50 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 05-09-2012 11:33 - Odp: Dyskryminacja to czy nie? 05-09-2012 11:31 - Odp: Dyskryminacja to czy nie? 05-09-2012 11:30 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P 05-09-2012 11:27 - Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 05-09-2012 10:12 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 05-09-2012 09:55 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 05-09-2012 09:02 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 05-09-2012 08:47 - Odp: świat schodzi na psy. 05-09-2012 08:45 - Dyskryminacja to czy nie? 04-09-2012 15:04 - Odp: świat schodzi na psy. 04-09-2012 15:01 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P 04-09-2012 13:11 - Odp: świat schodzi na psy. 04-09-2012 10:35 - Odp: świat schodzi na psy. 04-09-2012 10:30 - Odp: świat schodzi na psy. 04-09-2012 10:20 - Odp: świat schodzi na psy. 04-09-2012 09:41 - Odp: świat schodzi na psy. 04-09-2012 09:38 - Odp: świat schodzi na psy. 03-09-2012 15:47 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 03-09-2012 15:42 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 31-08-2012 12:58 - Odp: Wolna wola - skąd cała ta dyskusja?! 30-08-2012 14:41 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 30-08-2012 14:33 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 30-08-2012 14:19 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 30-08-2012 14:17 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 30-08-2012 14:07 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 29-08-2012 16:01 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 29-08-2012 14:13 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 29-08-2012 12:49 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 29-08-2012 12:41 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 29-08-2012 12:36 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 29-08-2012 12:35 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 29-08-2012 12:33 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 29-08-2012 09:39 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści 29-08-2012 09:31 - Odp: Czy będzie kolejny klon PiS? 29-08-2012 09:25 - Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? Razem: 5038 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |