 |
Wypowiedzi czytelnika Konowal 17-10-2013 10:56 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 17-10-2013 10:52 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 17-10-2013 10:50 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 15-10-2013 10:54 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 15-10-2013 10:54 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 15-10-2013 10:50 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 15-10-2013 10:45 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 10-10-2013 09:58 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 10-10-2013 09:56 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 09:54 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 09:51 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 09:37 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 10-10-2013 09:31 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 10-10-2013 09:23 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 10-10-2013 09:21 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 09:09 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 09:06 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 10-10-2013 09:04 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 09-10-2013 15:36 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 09-10-2013 15:33 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 09-10-2013 15:27 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 09-10-2013 15:02 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 09-10-2013 14:56 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 09-10-2013 14:41 - Czy koniecznie trzeba dłużej zyć? 09-10-2013 14:29 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 09-10-2013 14:17 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 09-10-2013 14:12 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 16:00 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 15:55 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 11:17 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 10:47 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 10:45 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 10:36 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 08-10-2013 10:27 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 10:24 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 09:42 - Odp: Kryzys w USA? 08-10-2013 09:40 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 09:34 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 08-10-2013 09:26 - Odp: Kryzys w USA? 08-10-2013 09:24 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 09:22 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 08-10-2013 09:20 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 07-10-2013 15:06 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 07-10-2013 15:04 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 07-10-2013 15:00 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 07-10-2013 14:58 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 07-10-2013 14:43 - Odp: Kryzys w USA? 07-10-2013 14:33 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji 07-10-2013 14:25 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 07-10-2013 14:16 - Odp: Kryzys w USA? 07-10-2013 14:10 - Odp: Polski emeryt pod palmą 07-10-2013 09:20 - Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 04-10-2013 15:55 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji 04-10-2013 15:45 - Odp: Polski emeryt pod palmą 04-10-2013 15:32 - Odp: Kryzys w USA? 04-10-2013 15:27 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 14:40 - Odp: Kryzys w USA? 03-10-2013 14:35 - Odp: Kryzys w USA? 03-10-2013 14:32 - Odp: Kryzys w USA? 03-10-2013 13:54 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 13:42 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 16:02 - 3 biliony długu .......... a tu cisza. 02-10-2013 15:50 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 12:12 - Odp: Kryzys w USA? 02-10-2013 10:47 - Odp: Kryzys w USA? 01-10-2013 15:19 - Odp: Kryzys w USA? 01-10-2013 15:14 - Odp: Kryzys w USA? 01-10-2013 07:29 - Kryzys w USA? 23-09-2013 13:04 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 23-09-2013 12:56 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 23-09-2013 12:43 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 23-09-2013 12:38 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 23-09-2013 12:37 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 23-09-2013 12:37 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 20-09-2013 12:15 - Odp: Największa w Polsce nacjonalizacja od 1946 20-09-2013 12:10 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 20-09-2013 11:50 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 20-09-2013 11:45 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 20-09-2013 11:31 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 20-09-2013 11:30 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 20-09-2013 11:26 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 20-09-2013 11:16 - Odp: Największa w Polsce nacjonalizacja od 1946 19-09-2013 11:51 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 19-09-2013 11:44 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 19-09-2013 11:40 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 19-09-2013 11:38 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 19-09-2013 11:29 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 18-09-2013 15:30 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 18-09-2013 15:26 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 18-09-2013 15:17 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 18-09-2013 15:04 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 18-09-2013 15:03 - Odp: Breivik jest... nie halal 18-09-2013 10:05 - Odp: Breivik jest... nie halal 18-09-2013 10:05 - Odp: Breivik jest... nie halal 18-09-2013 10:01 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 18-09-2013 09:49 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 18-09-2013 09:38 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej 18-09-2013 09:34 - Odp: Kaczyński liderem lewicy 18-09-2013 09:17 - Odp: Breivik jest... nie halal 18-09-2013 09:06 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. Razem: 5038 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |