Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Konowal

17-10-2013 10:56 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
17-10-2013 10:52 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
17-10-2013 10:50 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
15-10-2013 10:54 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
15-10-2013 10:54 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
15-10-2013 10:50 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
15-10-2013 10:45 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
10-10-2013 09:58 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
10-10-2013 09:56 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:54 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:51 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:37 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
10-10-2013 09:31 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
10-10-2013 09:23 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
10-10-2013 09:21 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:09 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:06 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
10-10-2013 09:04 - Odp: Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
09-10-2013 15:36 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
09-10-2013 15:33 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 15:27 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 15:02 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
09-10-2013 14:56 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 14:41 - Czy koniecznie trzeba dłużej zyć?
09-10-2013 14:29 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 14:17 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
09-10-2013 14:12 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 16:00 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 15:55 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 11:17 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 10:47 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 10:45 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 10:36 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
08-10-2013 10:27 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 10:24 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 09:42 - Odp: Kryzys w USA?
08-10-2013 09:40 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 09:34 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
08-10-2013 09:26 - Odp: Kryzys w USA?
08-10-2013 09:24 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 09:22 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
08-10-2013 09:20 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
07-10-2013 15:06 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
07-10-2013 15:04 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
07-10-2013 15:00 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
07-10-2013 14:58 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
07-10-2013 14:43 - Odp: Kryzys w USA?
07-10-2013 14:33 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji
07-10-2013 14:25 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
07-10-2013 14:16 - Odp: Kryzys w USA?
07-10-2013 14:10 - Odp: Polski emeryt pod palmą
07-10-2013 09:20 - Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
04-10-2013 15:55 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji
04-10-2013 15:45 - Odp: Polski emeryt pod palmą
04-10-2013 15:32 - Odp: Kryzys w USA?
04-10-2013 15:27 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
03-10-2013 14:40 - Odp: Kryzys w USA?
03-10-2013 14:35 - Odp: Kryzys w USA?
03-10-2013 14:32 - Odp: Kryzys w USA?
03-10-2013 13:54 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
03-10-2013 13:42 - Odp: Kryzys w USA?
02-10-2013 16:02 - 3 biliony długu .......... a tu cisza.
02-10-2013 15:50 - Odp: Kryzys w USA?
02-10-2013 12:12 - Odp: Kryzys w USA?
02-10-2013 10:47 - Odp: Kryzys w USA?
01-10-2013 15:19 - Odp: Kryzys w USA?
01-10-2013 15:14 - Odp: Kryzys w USA?
01-10-2013 07:29 - Kryzys w USA?
23-09-2013 13:04 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
23-09-2013 12:56 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
23-09-2013 12:43 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
23-09-2013 12:38 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
23-09-2013 12:37 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
23-09-2013 12:37 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
20-09-2013 12:15 - Odp: Największa w Polsce nacjonalizacja od 1946
20-09-2013 12:10 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
20-09-2013 11:50 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
20-09-2013 11:45 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
20-09-2013 11:31 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
20-09-2013 11:30 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
20-09-2013 11:26 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
20-09-2013 11:16 - Odp: Największa w Polsce nacjonalizacja od 1946
19-09-2013 11:51 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
19-09-2013 11:44 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
19-09-2013 11:40 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
19-09-2013 11:38 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
19-09-2013 11:29 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 15:30 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
18-09-2013 15:26 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
18-09-2013 15:17 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 15:04 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
18-09-2013 15:03 - Odp: Breivik jest... nie halal
18-09-2013 10:05 - Odp: Breivik jest... nie halal
18-09-2013 10:05 - Odp: Breivik jest... nie halal
18-09-2013 10:01 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 09:49 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 09:38 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 09:34 - Odp: Kaczyński liderem lewicy
18-09-2013 09:17 - Odp: Breivik jest... nie halal
18-09-2013 09:06 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
Razem: 5038 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)