 |
Wypowiedzi czytelnika Konowal 05-09-2011 14:57 - Odp: System prodemograficzny 05-09-2011 14:55 - Odp: System prodemograficzny 02-09-2011 15:57 - Odp: System prodemograficzny 02-09-2011 15:49 - Odp: System prodemograficzny 02-09-2011 15:40 - Odp: System prodemograficzny 02-09-2011 08:39 - Odp: Dziennikarstwo politycznie sponsorowane 02-09-2011 08:37 - Odp: System prodemograficzny 01-09-2011 14:26 - Odp: Dziennikarstwo politycznie sponsorowane 01-09-2011 14:19 - Odp: System prodemograficzny 01-09-2011 14:13 - Odp: System prodemograficzny 01-09-2011 14:09 - Odp: System prodemograficzny 31-08-2011 14:19 - Odp: System prodemograficzny 31-08-2011 08:47 - GMO - warto rozmawiać :-D 31-08-2011 08:39 - Odp: System prodemograficzny 31-08-2011 08:35 - Odp: System prodemograficzny 31-08-2011 08:32 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 23:10 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 23:01 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 22:59 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 15:36 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 15:32 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 15:29 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 15:23 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 11:16 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 11:13 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 11:09 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 11:04 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 11:03 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 10:58 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 10:52 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 10:46 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 10:32 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 10:21 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 10:18 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 10:07 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 10:04 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:55 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:45 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:33 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:31 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 30-08-2011 09:26 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:19 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:15 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:14 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:11 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:10 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 09:01 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 03:09 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 03:08 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 15:59 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 15:51 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 15:41 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 15:23 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 15:19 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 15:18 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 14:08 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 13:31 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 13:21 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 13:02 - Odp: Czy 21% jest zadowalające? 29-08-2011 12:57 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 12:44 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 11:31 - Odp: Czy 21% jest zadowalające? 29-08-2011 11:22 - Odp: Czy 21% jest zadowalające? 29-08-2011 11:17 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 29-08-2011 10:59 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 26-08-2011 15:54 - Odp: 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;) 26-08-2011 13:13 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 26-08-2011 13:08 - Czy 21% jest zadowalające? 26-08-2011 12:51 - Odp: 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;) 26-08-2011 12:45 - Odp: 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;) 26-08-2011 12:44 - Odp: 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;) 26-08-2011 10:36 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 26-08-2011 02:02 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 25-08-2011 15:53 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 25-08-2011 10:46 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 25-08-2011 10:33 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 25-08-2011 10:11 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 25-08-2011 10:07 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 25-08-2011 09:53 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 25-08-2011 09:51 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 25-08-2011 09:49 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 25-08-2011 09:42 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 24-08-2011 15:54 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 24-08-2011 15:52 - Odp: Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 24-08-2011 15:42 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 24-08-2011 14:25 - Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 24-08-2011 14:16 - Odp: Czy samorządy wspierają religię (katolicką) ? 24-08-2011 14:00 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 24-08-2011 13:58 - Odp: Polska: dwa razy więcej samochodów, dwa razy mniej zabitych 24-08-2011 12:33 - Odp: Palikota sierociniec dla sierot poeseldesowskich 22-08-2011 15:19 - Odp: Witam wszystkich. 22-08-2011 15:17 - Odp: Witam wszystkich. 22-08-2011 15:15 - Odp: Witam wszystkich. 22-08-2011 15:07 - Odp: Palikota sierociniec dla sierot poeseldesowskich 22-08-2011 15:01 - Odp: Zła sytuacja gospodarcza Polski czyli "Nie ma dymu bez ognia 29-07-2011 14:25 - Odp: Powodzianie c.d. 28-07-2011 15:58 - Odp: Ustawa (o mowie) nienawiści 28-07-2011 10:57 - Odp: "Świat według Janusza Palikota" w kropce nad i 28-07-2011 10:42 - Odp: "Świat według Janusza Palikota" w kropce nad i 27-07-2011 12:54 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów, c. d. Razem: 5038 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |