Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Konowal

06-10-2010 17:00 - Odp: Sensowna akcja
06-10-2010 16:55 - Odp: Socjalizm
06-10-2010 16:54 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
06-10-2010 16:50 - Odp: "młodzi, wykształceni i z dużych miast"
03-10-2010 01:32 - Odp: Jezus królem Polski
03-10-2010 01:25 - Odp: Jezus królem Polski
03-10-2010 01:19 - Odp: Jezus królem Polski
03-10-2010 01:15 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
03-10-2010 01:13 - Odp: Socjalizm
03-10-2010 01:03 - Odp: Sensowna akcja
03-10-2010 00:50 - Odp: "młodzi, wykształceni i z dużych miast"
26-09-2010 00:11 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
26-09-2010 00:08 - Odp: Jezus królem Polski
26-09-2010 00:00 - Odp: Jezus królem Polski
25-09-2010 00:15 - Odp: "młodzi, wykształceni i z dużych miast"
25-09-2010 00:13 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
25-09-2010 00:08 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
25-09-2010 00:04 - Odp: Socjalizm
25-09-2010 00:01 - Odp: Socjalizm
24-09-2010 23:57 - Odp: Socjalizm
24-09-2010 23:55 - Odp: Socjalizm
24-09-2010 23:51 - Odp: Jezus królem Polski
24-09-2010 23:43 - Odp: Socjalizm
24-09-2010 13:48 - "młodzi, wykształceni i z dużych miast"
24-09-2010 13:32 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
24-09-2010 13:29 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
21-09-2010 14:39 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
21-09-2010 14:25 - Odp: Jezus królem Polski
19-09-2010 19:21 - Odp: Socjalizm
14-09-2010 14:25 - Odp: Chrześcijaństwo a integracja europejska
14-09-2010 14:22 - Odp: Chrześcijaństwo a integracja europejska
13-09-2010 23:46 - Odp: Socjalizm
13-09-2010 23:29 - Odp: Akcja "Stop podwyżce podatku VAT o 1 p.%"
30-08-2010 20:33 - Odp: Pytanie o przyszłość demokracji?
29-08-2010 12:16 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:32 - Odp: Skandal w sejmie!
28-08-2010 21:24 - Odp: Marek Belka i neoliberalizm
26-08-2010 00:21 - Odp: Akcja krzyż 2.0
24-08-2010 21:53 - Odp: Akcja krzyż 2.0
24-08-2010 21:46 - Odp: Akcja krzyż 2.0
24-08-2010 21:21 - Odp: Akcja krzyż 2.0
24-08-2010 21:17 - Odp: Akcja krzyż 2.0
22-08-2010 14:43 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
22-08-2010 14:36 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
22-08-2010 14:26 - Odp: Akcja krzyż 2.0
21-08-2010 23:36 - Odp: Akcja krzyż 2.0
21-08-2010 23:34 - Odp: Akcja krzyż 2.0
21-08-2010 23:32 - Odp: Akcja krzyż 2.0
21-08-2010 23:26 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
21-08-2010 23:18 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
20-08-2010 19:59 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
20-08-2010 19:57 - Odp: Akcja krzyż 2.0
20-08-2010 19:55 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
20-08-2010 19:54 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
19-08-2010 22:30 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
19-08-2010 22:21 - Odp: Akcja krzyż 2.0
19-08-2010 22:12 - Odp: Akcja krzyż 2.0
18-08-2010 01:01 - Odp: Akcja krzyż 2.0
18-08-2010 00:55 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
18-08-2010 00:50 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
18-08-2010 00:47 - Odp: Akcja krzyż 2.0
18-08-2010 00:41 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
18-08-2010 00:39 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
18-08-2010 00:34 - Odp: Akcja krzyż 2.0
18-08-2010 00:31 - Odp: Akcja krzyż 2.0
18-08-2010 00:29 - Odp: Akcja krzyż 2.0
18-08-2010 00:26 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
14-08-2010 11:07 - Odp: Akcja krzyż 2.0
14-08-2010 11:04 - Odp: Akcja krzyż 2.0
14-08-2010 10:16 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
09-08-2010 23:22 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
09-08-2010 23:20 - Odp: Petycja o realizowanie konstytucyjnej świeckości państwa
08-06-2010 00:08 - Odp: Polska Rzeczpospolita Federalna
08-06-2010 00:02 - Odp: Jak "lewica" staje się prawicą, a prawica "lewicą&
07-06-2010 23:58 - Odp: Aborcja
07-06-2010 23:51 - Odp: Polska Rzeczpospolita Federalna
07-06-2010 21:33 - Odp: Aborcja
07-06-2010 21:14 - Odp: Polska Rzeczpospolita Federalna
06-06-2010 20:54 - Odp: Aborcja
06-06-2010 20:53 - Odp: Polska Rzeczpospolita Federalna
06-06-2010 20:45 - Odp: Dlaczego mało mówi się o amerykańskich wojskach w Polsce?
06-06-2010 14:43 - Odp: Aborcja
06-06-2010 14:25 - Odp: Aborcja
06-06-2010 14:22 - Odp: Dlaczego mało mówi się o amerykańskich wojskach w Polsce?
30-05-2010 12:14 - Odp: Aborcja
30-05-2010 12:12 - Odp: Dlaczego mało mówi się o amerykańskich wojskach w Polsce?
30-05-2010 12:10 - Odp: Aborcja
30-05-2010 12:01 - Odp: Demokracja+polityczna poprawność=głupota
30-05-2010 09:50 - Odp: Dlaczego mało mówi się o amerykańskich wojskach w Polsce?
30-05-2010 09:44 - Odp: Aborcja
29-05-2010 14:04 - Odp: Dlaczego mało mówi się o amerykańskich wojskach w Polsce?
29-05-2010 13:59 - Odp: Aborcja
29-05-2010 13:56 - Odp: Demokracja+polityczna poprawność=głupota
27-05-2010 21:04 - Odp: Lech Kaczyński
27-05-2010 20:30 - Odp: Demokracja+polityczna poprawność=głupota
27-05-2010 20:28 - Odp: Demokracja+polityczna poprawność=głupota
27-05-2010 20:24 - Odp: Demokracja+polityczna poprawność=głupota
27-05-2010 18:52 - Odp: Lech Kaczyński
27-05-2010 18:43 - Odp: Lech Kaczyński
25-05-2010 07:25 - Demokracja+polityczna poprawność=głupota
Razem: 5038 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)