Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Konowal

18-09-2013 09:01 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 08:51 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
18-09-2013 08:49 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
17-09-2013 16:00 - Odp: Samosąd w Indiach
17-09-2013 13:40 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
17-09-2013 13:37 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
17-09-2013 13:24 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
17-09-2013 13:22 - Odp: Kaczyński liderem lewicy
17-09-2013 13:16 - Odp: Kaczyński liderem lewicy
17-09-2013 13:14 - Odp: Samosąd w Indiach
17-09-2013 13:11 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
17-09-2013 13:06 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
17-09-2013 11:53 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
17-09-2013 11:49 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
17-09-2013 11:22 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
16-09-2013 13:19 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
16-09-2013 13:04 - Odp: Breivik jest... nie halal
16-09-2013 13:03 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
16-09-2013 12:47 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
13-09-2013 14:04 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
09-09-2013 15:40 - Odp: Germanizacja po europejsku
09-09-2013 15:36 - Odp: Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN
09-09-2013 15:32 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
09-09-2013 15:27 - Odp: Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN
09-09-2013 15:23 - Odp: Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN
09-09-2013 15:16 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
09-09-2013 15:14 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 10:36 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
06-09-2013 10:32 - Odp: Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN
06-09-2013 10:29 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 10:23 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 10:15 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 10:11 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 09:34 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
06-09-2013 09:33 - Odp: Breivik jest... nie halal
06-09-2013 09:32 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 09:30 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 09:26 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 09:15 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
06-09-2013 09:08 - Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN
04-09-2013 14:04 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 14:03 - Odp: Germanizacja po europejsku
04-09-2013 14:01 - Odp: Breivik jest... nie halal
04-09-2013 13:59 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
04-09-2013 13:39 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 13:37 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 13:31 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
04-09-2013 13:27 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
04-09-2013 13:26 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 13:22 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 13:19 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
04-09-2013 11:31 - Odp: Germanizacja po europejsku
03-09-2013 14:54 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
03-09-2013 14:49 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
03-09-2013 12:00 - Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP
03-09-2013 11:51 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks
03-09-2013 10:59 - Odp: Germanizacja po europejsku
03-09-2013 09:33 - Odp: Germanizacja po europejsku
03-09-2013 09:18 - Odp: Germanizacja po europejsku
03-09-2013 09:16 - Odp: Germanizacja po europejsku
03-09-2013 09:12 - Odp: Germanizacja po europejsku
03-09-2013 09:10 - Odp: Germanizacja po europejsku
02-09-2013 13:10 - Odp: Germanizacja po europejsku
02-09-2013 13:09 - Odp: Germanizacja po europejsku
02-09-2013 13:08 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
02-09-2013 13:07 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
02-09-2013 13:01 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
30-08-2013 20:16 - Germanizacja po europejsku
30-08-2013 09:18 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
30-08-2013 09:17 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
30-08-2013 09:14 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
30-08-2013 09:13 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
30-08-2013 09:11 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
30-08-2013 09:06 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
29-08-2013 15:56 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
29-08-2013 15:47 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
29-08-2013 15:44 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
29-08-2013 15:43 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
29-08-2013 15:39 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
28-08-2013 11:21 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
28-08-2013 11:18 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
28-08-2013 11:11 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
28-08-2013 11:05 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
27-08-2013 12:11 - Odp: Breivik jest... nie halal
27-08-2013 11:45 - Odp: Żołnierze czy pielgrzymi?
27-08-2013 11:40 - Odp: Pedofilia wśród Żydów
27-08-2013 11:39 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
27-08-2013 11:24 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
27-08-2013 11:16 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
26-08-2013 14:28 - Odp: Pedofilia wśród Żydów
26-08-2013 14:23 - Odp: Breivik jest... nie halal
26-08-2013 13:07 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
26-08-2013 13:03 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
26-08-2013 12:59 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
14-08-2013 13:19 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
13-08-2013 16:00 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu.
09-08-2013 14:05 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 13:51 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 10:46 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji
09-08-2013 10:37 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji
Razem: 5038 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)