Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Konowal

19-09-2012 10:47 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta
19-09-2012 10:42 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta
19-09-2012 10:17 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
19-09-2012 09:43 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta
19-09-2012 09:37 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta
18-09-2012 14:32 - Odp: Klauzula sumienia - policzek dla pacjenta
18-09-2012 14:19 - Odp: Nowa partia
18-09-2012 14:14 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
18-09-2012 13:35 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
17-09-2012 16:06 - Odp: Koegzystencja
17-09-2012 15:58 - Odp: Chcesz cukierka idz do .......... Tuska
13-09-2012 14:23 - Odp: Koegzystencja
13-09-2012 14:16 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
13-09-2012 09:37 - Odp: Koegzystencja
13-09-2012 09:34 - Odp: Koegzystencja
12-09-2012 23:25 - Odp: Koegzystencja
12-09-2012 23:22 - Odp: Koegzystencja
12-09-2012 15:59 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
12-09-2012 14:58 - Odp: PO - partia bez winy :-)
12-09-2012 14:40 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
12-09-2012 14:38 - Bartek "Agitka" Arłukowicz
12-09-2012 14:32 - Odp: PO - partia bez winy :-)
12-09-2012 13:03 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
12-09-2012 12:56 - Odp: O etyce po łebakch
12-09-2012 12:34 - Odp: PO - partia bez winy :-)
12-09-2012 11:35 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
12-09-2012 10:13 - Odp: O etyce po łebakch
12-09-2012 10:10 - Odp: PO - partia bez winy :-)
12-09-2012 09:54 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
12-09-2012 09:45 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
12-09-2012 09:43 - Odp: O etyce po łebakch
12-09-2012 09:40 - PO - partia bez winy :-)
12-09-2012 09:30 - Odp: O etyce po łebakch
11-09-2012 15:35 - Odp: O etyce po łebakch
11-09-2012 15:27 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
11-09-2012 13:33 - Odp: Człowiek niezastąpiony
11-09-2012 13:23 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
11-09-2012 13:14 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
11-09-2012 11:07 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
11-09-2012 11:05 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
11-09-2012 10:56 - Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
11-09-2012 10:31 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
11-09-2012 10:26 - Odp: GDDKiA wypowiedziała umowę na budowę A1
10-09-2012 10:24 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P
10-09-2012 09:53 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
10-09-2012 09:47 - Odp: Para-olimpiada czyli paranoja
07-09-2012 14:54 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
07-09-2012 12:24 - Chcesz cukierka idz do .......... Tuska
07-09-2012 12:18 - Odp: Para-olimpiada czyli paranoja
07-09-2012 11:40 - Odp: GDDKiA wypowiedziała umowę na budowę A1
07-09-2012 11:33 - Odp: Dyskryminacja to czy nie?
07-09-2012 11:29 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P
06-09-2012 15:07 - Odp: świat schodzi na psy.
06-09-2012 14:25 - Odp: Racjonalizm Edyty Stein
06-09-2012 10:32 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P
06-09-2012 10:29 - Odp: świat schodzi na psy.
06-09-2012 10:27 - Odp: świat schodzi na psy.
06-09-2012 10:22 - Odp: Racjonalizm Edyty Stein
06-09-2012 10:11 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
06-09-2012 10:08 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
05-09-2012 13:01 - Odp: Dyskryminacja to czy nie?
05-09-2012 12:58 - Odp: Dyskryminacja to czy nie?
05-09-2012 12:56 - Odp: Dyskryminacja to czy nie?
05-09-2012 12:51 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
05-09-2012 12:50 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
05-09-2012 11:33 - Odp: Dyskryminacja to czy nie?
05-09-2012 11:31 - Odp: Dyskryminacja to czy nie?
05-09-2012 11:30 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P
05-09-2012 11:27 - Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
05-09-2012 10:12 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
05-09-2012 09:55 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
05-09-2012 09:02 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
05-09-2012 08:47 - Odp: świat schodzi na psy.
05-09-2012 08:45 - Dyskryminacja to czy nie?
04-09-2012 15:04 - Odp: świat schodzi na psy.
04-09-2012 15:01 - Odp: "Expose" Kaczyńskiego , czyli pomysły ekonomiczne dla P
04-09-2012 13:11 - Odp: świat schodzi na psy.
04-09-2012 10:35 - Odp: świat schodzi na psy.
04-09-2012 10:30 - Odp: świat schodzi na psy.
04-09-2012 10:20 - Odp: świat schodzi na psy.
04-09-2012 09:41 - Odp: świat schodzi na psy.
04-09-2012 09:38 - Odp: świat schodzi na psy.
03-09-2012 15:47 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
03-09-2012 15:42 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
31-08-2012 12:58 - Odp: Wolna wola - skąd cała ta dyskusja?!
30-08-2012 14:41 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
30-08-2012 14:33 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
30-08-2012 14:19 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
30-08-2012 14:17 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
30-08-2012 14:07 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
29-08-2012 16:01 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
29-08-2012 14:13 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
29-08-2012 12:49 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
29-08-2012 12:41 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
29-08-2012 12:36 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
29-08-2012 12:35 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
29-08-2012 12:33 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
29-08-2012 09:39 - Odp: Racjonalizm bezmyślnej nienawiści
29-08-2012 09:31 - Odp: Czy będzie kolejny klon PiS?
29-08-2012 09:25 - Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem?
Razem: 5038 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)