Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Konowal

24-08-2007 22:49 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
23-08-2007 23:57 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
23-08-2007 23:53 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
23-08-2007 23:50 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
23-08-2007 23:47 - Odp: Powstanie
23-08-2007 23:45 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
23-08-2007 23:42 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
15-08-2007 13:16 - Odp: Powstanie
15-08-2007 12:52 - Odp: Powstanie
15-08-2007 11:04 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
12-08-2007 19:28 - Odp: Głosować na faceta z muszką!
12-08-2007 17:31 - Odp: Powstanie
12-08-2007 17:30 - Odp: Advocatus diaboli
08-08-2007 18:44 - Odp: Advocatus diaboli
08-08-2007 16:48 - Odp: Powstanie
08-08-2007 16:35 - Odp: Powstanie
04-08-2007 17:27 - Odp: Advocatus diaboli
04-08-2007 17:23 - Odp: Advocatus diaboli
04-08-2007 16:45 - Odp: Powstanie
02-08-2007 00:11 - Odp: Advocatus diaboli
02-08-2007 00:04 - Odp: Powstanie
01-08-2007 23:34 - Odp: Amerykanin obraża Polaka!
15-07-2007 15:11 - Odp: Amerykanin obraża Polaka!
15-07-2007 15:02 - Odp: Zbiorowy sukces czy porażka?
01-07-2007 16:59 - Odp: Znikający wątek o kazirodztwie
29-06-2007 23:29 - Odp: Nasza droga oświata
29-06-2007 23:14 - Odp: Nasza droga oświata
12-06-2007 22:43 - Odp: Nasza droga oświata
12-06-2007 22:41 - Odp: Nasza droga oświata
12-06-2007 22:39 - Odp: Nasza droga oświata
12-06-2007 21:36 - Odp: Nasza droga oświata
07-06-2007 13:21 - Odp: Podatki: rzecz dobra, czy grabież?
07-06-2007 13:17 - Odp: Podatki: rzecz dobra, czy grabież?
07-06-2007 13:02 - Odp: Nasza droga oświata
07-06-2007 12:27 - Odp: Bohater naszych czasów.
18-05-2007 23:04 - Odp: Żałosny kabaret.
18-05-2007 17:51 - Odp: LUSTRACJA
18-05-2007 17:48 - Odp: Owca mądrzejsza od barana.
18-05-2007 17:45 - Odp: Żałosny kabaret.
17-05-2007 22:25 - Odp: Żałosny kabaret.
17-05-2007 22:19 - Odp: "Lustracja" według PIS
17-05-2007 19:24 - Odp: LUSTRACJA
17-05-2007 19:22 - Odp: Owca mądrzejsza od barana.
17-05-2007 19:20 - Odp: Żałosny kabaret.
17-05-2007 19:09 - Odp: Owca mądrzejsza od barana.
17-05-2007 11:51 - Odp: "Lustracja" według PIS
16-05-2007 23:18 - Odp: Owca mądrzejsza od barana.
16-05-2007 23:12 - Odp: Owca mądrzejsza od barana.
16-05-2007 23:07 - Odp: LUSTRACJA
16-05-2007 23:04 - Odp: Owca mądrzejsza od barana.
16-05-2007 22:52 - Odp: Żałosny kabaret.
16-05-2007 22:48 - Odp: LUSTRACJA
13-05-2007 21:25 - Odp: LUSTRACJA
13-05-2007 19:54 - Odp: LUSTRACJA
13-05-2007 19:43 - Odp: Żałosny kabaret.
11-05-2007 19:10 - Odp: Żałosny kabaret.
11-05-2007 19:07 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 22:52 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 22:50 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 22:49 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 22:41 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 22:02 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 21:56 - Odp: Żałosny kabaret.
10-05-2007 21:52 - Odp: Żałosny kabaret.
09-05-2007 23:08 - Odp: Żałosny kabaret.
09-05-2007 23:05 - Odp: Żałosny kabaret.
08-05-2007 21:18 - Odp: Żałosny kabaret.
08-05-2007 21:06 - Odp: Żałosny kabaret.
08-05-2007 20:40 - Odp: Żałosny kabaret.
03-05-2007 12:48 - Odp: Żałosny kabaret.
03-05-2007 12:40 - Odp: Żałosny kabaret.
03-05-2007 11:01 - Odp: Żałosny kabaret.
01-05-2007 22:55 - Odp: Żałosny kabaret.
01-05-2007 22:51 - Odp: Żałosny kabaret.
01-05-2007 22:27 - Odp: Żałosny kabaret.
01-05-2007 21:49 - Odp: Żałosny kabaret.
01-05-2007 20:08 - Odp: Żałosny kabaret.
19-02-2007 22:53 - Odp: Rząd kłamców, nasz rząd.
12-02-2007 11:46 - Odp: Czy oskarżony przyznaje się do winy?
11-02-2007 12:48 - Odp: Czy oskarżony przyznaje się do winy?
10-02-2007 18:28 - Odp: Czy oskarżony przyznaje się do winy?
09-02-2007 23:20 - Odp: Czy oskarżony przyznaje się do winy?
09-02-2007 23:10 - Odp: Czy oskarżony przyznaje się do winy?
09-02-2007 11:29 - Odp: Czy oskarżony przyznaje się do winy?
01-10-2006 16:23 - Odp: Kaczoplan 4-letni, część 2
30-09-2006 09:45 - Odp: Kaczoplan 4-letni, część 2
24-08-2006 22:12 - Odp: System
24-08-2006 21:55 - Odp: System
16-08-2006 18:02 - Odp: System
16-08-2006 17:47 - Odp: System
16-08-2006 17:00 - Odp: System
03-08-2006 23:07 - Odp: Gdzie jest Powstanie Wielkopolskie??
03-08-2006 22:48 - Odp: Czy Polska jest państwem wyznaniowym ?
03-08-2006 22:42 - Odp: System
03-08-2006 22:40 - Odp: System
01-08-2006 21:52 - Odp: Gdzie jest Powstanie Wielkopolskie??
01-08-2006 12:50 - Odp: Gdzie jest Powstanie Wielkopolskie??
01-08-2006 12:32 - Odp: Czy Polska jest państwem wyznaniowym ?
01-08-2006 12:30 - Odp: System
01-08-2006 12:22 - Odp: System
Razem: 5038 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)