Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

29-08-2008 10:49 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
29-08-2008 11:29 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
29-08-2008 17:18 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
29-08-2008 21:12 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
29-08-2008 22:10 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
29-08-2008 23:01 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
29-08-2008 23:25 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
30-08-2008 07:51 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
30-08-2008 18:26 - Odp: Naukowe wróżenie z fusów
07-01-2010 22:37 - Odp: Necrobusiness
30-11-2009 22:44 - Odp: Nekrofagia
01-12-2009 12:57 - Odp: Nekrofagia
01-12-2009 14:06 - Odp: Nekrofagia
01-12-2009 17:17 - Odp: Nekrofagia
02-12-2009 10:19 - Odp: Nekrofagia
25-10-2008 19:51 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 20:19 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 20:26 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 20:50 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 22:24 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 22:29 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 22:35 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 22:50 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
26-10-2008 05:49 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
26-10-2008 08:35 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
26-10-2008 13:59 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
26-10-2008 17:46 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
26-10-2008 18:35 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
26-10-2008 21:20 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
27-10-2008 05:37 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
27-10-2008 09:46 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
27-10-2008 10:04 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
27-10-2008 11:08 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
27-10-2008 11:17 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
29-10-2008 17:15 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
29-10-2008 17:22 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 16:15 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 16:20 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 18:01 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 18:37 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 19:15 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 19:18 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
31-10-2008 19:50 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
01-11-2008 06:01 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
09-07-2010 08:36 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
09-07-2010 14:46 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
06-07-2010 14:03 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób.
06-07-2010 18:22 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób.
29-05-2009 08:29 - Odp: Nie dla GMO
21-12-2008 06:53 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 07:20 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 08:22 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 08:38 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 09:06 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 09:28 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 11:51 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 11:59 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 23:03 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
21-12-2008 23:23 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
22-12-2008 13:06 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
22-12-2008 17:45 - Odp: Nie do wiary 2 - reaktywacja
30-12-2009 23:22 - Odp: nie dochodzą powiadomienia na email
17-12-2009 20:31 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
15-12-2008 21:13 - Odp: Nie jesteś sam
15-12-2008 22:46 - Odp: Nie jesteś sam
02-02-2010 13:08 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 17:22 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 17:29 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 17:58 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 18:33 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 18:47 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 19:13 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 20:35 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 21:14 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
02-02-2010 21:23 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
03-02-2010 13:29 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
03-02-2010 20:05 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
04-02-2010 09:28 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
04-02-2010 09:38 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
04-02-2010 09:47 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
04-02-2010 10:42 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
04-02-2010 10:56 - Odp: Nie kupuję w IKEI, nie jadam czekolady...
16-04-2009 17:53 - Odp: Nie moglem sie powstrzymac...
16-04-2009 19:45 - Odp: Nie moglem sie powstrzymac...
15-07-2010 11:52 - Odp: nie mówię o wierze w Boga!
16-07-2010 17:54 - Odp: nie mówię o wierze w Boga!
02-02-2010 09:53 - Odp: Nie piję
24-07-2009 18:44 - Odp: Nie pójdziemy do nieba (ludzie emocjonalni) nie z naszej winy?
24-07-2009 19:35 - Odp: Nie pójdziemy do nieba (ludzie emocjonalni) nie z naszej winy?
14-02-2010 17:47 - Odp: Nie taki nałóg straszny
14-02-2010 18:24 - Odp: Nie taki nałóg straszny
14-02-2010 18:36 - Odp: Nie taki nałóg straszny
14-02-2010 20:09 - Odp: Nie taki nałóg straszny
14-02-2010 22:43 - Odp: Nie taki nałóg straszny
14-02-2010 23:45 - Odp: Nie taki nałóg straszny
15-02-2010 01:48 - Odp: Nie taki nałóg straszny
15-02-2010 06:47 - Odp: Nie taki nałóg straszny
15-02-2010 07:25 - Odp: Nie taki nałóg straszny
15-02-2010 07:37 - Odp: Nie taki nałóg straszny
15-02-2010 11:08 - Odp: Nie taki nałóg straszny
Razem: 9936 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)