Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

20-10-2008 06:09 - Dobre pytania?
12-01-2010 09:17 - Dziecko - protezą...?
02-04-2009 18:55 - Edycja posta "zapunktowanego".
23-01-2010 01:05 - Ekstremalne nuty.
31-08-2008 07:26 - Firma ogólnobudowlana imienia L. Staffa
21-04-2009 15:26 - Grinpisowcy, oddajcie mój kożuch!!!
21-05-2009 15:46 - Jak działa "zgłoszenie nadużycia"?
27-01-2010 11:39 - Jak powstał Rasizm.
13-12-2008 08:56 - Jak zidentyfikować "ignoranta"?
10-04-2010 10:46 - Jarosław następnym Prezydętem?
26-11-2008 09:36 - Kara śmierci II
18-02-2010 07:42 - Kłopot z wklejeniem odpowiedzi na post.
24-09-2008 06:24 - Kobieta w domu, to jest "to" ?
04-04-2009 10:31 - Koniec hipokryzji Kościoła!
16-06-2009 22:56 - Koszerna wyszukiwarka.
10-08-2008 10:07 - Kółko i krzyżyk
01-12-2008 10:29 - Matura polityczna.
26-01-2010 10:37 - Młot na czepiaków.
20-10-2008 18:50 - Mojżesz to mały pikuś!
22-03-2009 11:45 - Morze, nasze morze...
21-09-2009 11:07 - Motyla rufa.
09-08-2009 11:23 - Na kogo wypina się Parlament Europejski?
25-11-2008 20:29 - Na Ziemi kobiety gubią szminki...
09-03-2010 01:16 - Następny proszę!
26-08-2008 15:10 - Naukowe wróżenie z fusów
08-03-2010 08:31 - Nijak bez Bab.
08-05-2010 20:55 - Nowy szef agentury watykańskiej.
22-06-2009 11:34 - Oaza spokoju, czy... ?
09-12-2009 13:30 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
09-12-2009 13:49 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
09-12-2009 14:06 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
09-12-2009 16:06 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
10-12-2009 10:00 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
10-12-2009 13:40 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
10-12-2009 14:02 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
11-12-2009 20:53 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
01-12-2008 20:03 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
01-12-2008 21:56 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
01-12-2008 22:22 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
01-12-2008 22:24 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 07:26 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 09:56 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 11:05 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 14:29 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 18:56 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 19:37 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 21:11 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 22:59 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 23:11 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
07-12-2008 07:42 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
25-05-2009 21:14 - Odp: Pryszcz przenoszony drogą lotniczą.
27-05-2009 20:10 - Odp: Pryszcz przenoszony drogą lotniczą.
20-10-2008 19:08 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
20-10-2008 19:13 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
20-10-2008 21:08 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
20-10-2008 21:25 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
20-10-2008 23:02 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
20-10-2008 23:16 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
21-10-2008 06:10 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
07-03-2009 19:11 - Odp: Paradoks humanistyczny.
07-03-2009 21:57 - Odp: Paradoks humanistyczny.
08-03-2009 12:49 - Odp: Paradoks humanistyczny.
10-03-2009 08:26 - Odp: Paradoks humanistyczny.
21-09-2008 17:07 - Odp: "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku.
21-09-2008 18:07 - Odp: "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku.
21-09-2008 18:47 - Odp: "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku.
21-09-2008 20:09 - Odp: "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku.
22-09-2008 06:13 - Odp: "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku.
16-09-2008 15:47 - Odp: Boga stworzył człowiek tysiace lat temu
22-03-2009 18:31 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
22-03-2009 18:41 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
22-03-2009 19:06 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
22-03-2009 22:26 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 10:04 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 10:18 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 10:40 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 19:00 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 19:27 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 19:28 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 20:42 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 23:36 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
24-03-2009 11:56 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
27-03-2009 18:08 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
27-03-2009 20:36 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
28-03-2009 07:53 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
29-03-2009 15:41 - Odp: Niech rzuci kam-burgerem kto nie jadł w McDonald's.;-)
29-03-2009 16:42 - Odp: Niech rzuci kam-burgerem kto nie jadł w McDonald's.;-)
29-03-2009 18:11 - Odp: Niech rzuci kam-burgerem kto nie jadł w McDonald's.;-)
29-03-2009 20:32 - Odp: Niech rzuci kam-burgerem kto nie jadł w McDonald's.;-)
19-04-2009 17:51 - Odp: Niech rzuci kam-burgerem kto nie jadł w McDonald's.;-)
13-08-2008 06:50 - Odp: Pat Condell po polsku!
13-08-2008 16:21 - Odp: Pat Condell po polsku!
02-12-2009 21:10 - Odp: Wiara, Wiedza i Światopogląd
12-03-2009 00:05 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 14:13 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 17:51 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 20:09 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 20:19 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 20:47 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 21:07 - Odp: "....wioskowy ateista..."
Razem: 9936 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)