 |
Chcę, żeby mi się chciało żyć Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-06-2010 22:28 | Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów) (zablokowany) | Chcę, żeby mi się chciało żyć
2 na 2 | Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 Dalej..#1 5 na 5 | sztejkat (4743 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | Chcę, żeby mi się chciało myśleć?
Tomasz Sztejka |
| Sylwek (15472 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | >Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ? Uhm, a od kiedy to wolicjonalna część naszej natury zależy od samoopisu? |
#3 15 na 15 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?Hę?  |
| rudyment (3233 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | >Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
Jak kiedy - czasem klina...
Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów |
#5 4 na 4 | spray (5875 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | >Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ? No. Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.
|
#6 2 na 2 Misiaczek (322 punktów) (zablokowany) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > >Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?> Hę?>  To Sylwek nie jest racjonalistą???  Wiedziałem...  |
| Medieval (3004 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | Twoja odpowiedź to mnożenie babeczek ?  |
#8 4 na 4 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | >Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?
Zdaje się, że mówimy o woli życia. Gdyby wola życia zależała od naszej woli, dawno wymarlibyśmy jako gatunek.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#9 3 na 3 Jacek Cieślicki (1555 punktów) (zablokowany) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > >>Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?> >Hę?> > Czegoś bardziej tłustego w kolorze blond, mniemam. Pozdrawiam
Tęsknię za Tobą, Dalal'o Al-Mughrabi! |
#10 1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > Czy Racjonalista może chcieć czegoś bardziej ?"Kto chce szuka sposobu. Kto nie chce szuka powodu." Powyższe jest jednym z niewielu zaskakujących (mnie) inteligencją haseł z demotywatorów. Uważam swoją chęć życia za wystarczającą  Pozdrawiam
Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój. |
#11 6 na 6 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > ... bardziej tłustego w kolorze blond, mniemam. Jeszcze tłustszego w karnacji demonicznej, mniamniam.  |
| jkl; (5859 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > Zdaje się, że mówimy o woli życia. Gdyby wola życia zależała od naszej woli, dawno wymarlibyśmy jako gatunek.Dlaczego? Ja chcę żyć wiecznie, a przynajmniej długo. Racjonalizm wręcz do tego zachęca. |
Xion (501 punktów) (zablokowany) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > Twoja odpowiedź to mnożenie babeczek ?  Hmm? Ja tu widzę głównie kilka stosów książek  |
| jkl; (5859 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | A możesz racjonalnie uzasadnić?...  |
#15 5 na 5 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Chcę, żeby mi się chciało żyć | > Ja chcę żyć wiecznie...Możesz sobie chcieć. Nic nie stoi na przeszkodzie. Ktoś leży w agonii, cierpi. Miedzy jedną a druga łyżką zupy mówi mi, że nie chce już żyć. Może sobie nie chcieć. To nie ty żyjesz. To się żyje.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
1 2 3 4 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|