Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poważna polityka oraz kto co może.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-05-2011 13:25Kowalska (14008 punktów)Poważna polityka oraz kto co może.
Ocena 7 na 7
   Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".

Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?

   W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.

Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..
#61
29-05-2011 18:22
 Ocena 3 na 3
PanBuk (6257 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Piękny Lolo
>W USA wiedzą, gdzie jest głupi Jaś.
Jasne



Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#62
29-05-2011 18:28
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi AdamGr
>A jeszcze posyłamy żołnierzy do walki w imie amerykańskich interesów ,za Bóg zapłać.
>Głupota, nic nie zyskamy.

A nie koniecznie!

Polacy giną w Afganistanie i Iraku za obywatelstwo USA!

Niewolnictwo kwitnie!

Cytat:

Dlatego też rekruterzy najchętniej sięgają właśnie po Polaków i Latynosów - ponieważ im na amerykańskim obywatelstwie zależy najbardziej.



Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

PanBuk (6257 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> chadzasz ze swoją wnuczką do parku albo na place zabaw, aby ją przedstawić jakiemu pedofilowi, żeby sobie z nim poczerpała przyjemności?
>Źle postawione pytanie.

tak właśnie myślałem... Urban to bliższa czy dalsza rodzina? A może nazwisko panieńskie?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#64
29-05-2011 20:07
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi sceptymucha
> to później szuka ... albo nie będę Cię obrażał.
Nie bardzo wiem jak możesz mnie obrazić? Ja nie Kaczyński, co to o wszystko się obraża.
Kowalska "inwektywą żywą na mnie chlusta", a ja ją i tak lubię. Szczególnie gdy mam w czubie.
> co pisał Platon o swoich "preferencjach".
Platon pisał: "Gdym Agatona całował, duszę miałem na wargach; aż tam stanęła nieszczęsna, jakby przejść chciała na drugą stronę."
> Allen Ci nie pasuje? Przeczytaj o "preferencjach" Cohena Barbarzyńcy
Nie mam ot tak hop-siup dostępu do Allena. Dopiero jutro otwierają biblioteki publiczne. A co do Cohena, to znam tylko Leonarda Cohena. Tamten to już chyba nie moje pokolenie.
> Jak ktoś w sobie nie rozwinie części emocjonalnej
Ty mnie ciągle uważasz za jakąś troglodytkę. Bardzo cenię część emocjonalną, o czym świadczy nawet moja nowa stópka.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#65
29-05-2011 20:17
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi spellbinder
> Zewsząd ktoś mu jad do ucha sączy
Sączy czy nie sączy, ale każdy wie kim jest.Chłopcem albo dziewczynką.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi AdamGr

>Tylko że w gruncie rzeczy cała ta kwestia jest marginalna.
> Jaki to promil społeczny? Taka ciekawostka tylko.
A tego to my nie wiemy.
Badania Kinsey'a były swego czasu dla społeczeństwa amerykańskiego szokiem.
Ludziom się wydawało, że jest tak, a okazało się, że jest zupełnie inaczej.
> gdzieś tam można usłyszec o jakieś 3 płci.
Ale to bardziej literackie czy przenośne powiedzonko niż naukowe.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi PanBuk
To mnie oświeć! Może Ty znasz jaką osobę, która nie wie jakiej jest płci?
Tylko nie mów mi o pantofelku!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#68
29-05-2011 20:35
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi PanBuk

>tak właśnie myślałem...
Do słów wypreparowanych z kontekstu nie da się merytorycznie odnieść.
To tak jak z tym słynnym cytatem z Biblii:
"Nie ma Boga!" - "Rzekł głupiec w sercu swoim."

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

spellbinder (8577 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Sączy czy nie sączy, ale każdy wie kim jest.Chłopcem albo dziewczynką.

Albo zniewieściałym chłopcem lubiącym jak się go trąca od złej strony.

#70
29-05-2011 21:22
 Ocena 6 na 6
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Dlatego mówię, że dzieci to nie czyste aniołki tylko istoty seksualne!
>Boże!! I to wszystko na wątku Kowalskiej. Wybaczcie!!

   Ależ absolutnie się Grabowska nie przejmuj mną. Następnym razem założę wątek o cenie paliw na świecie, to też sobie spokojnie popiszesz w nim o dobroczynnych wpływach pedofilii na dzieci i w ogóle.

Ze mną jak z dzieckiem, że tak powiem odważnie do Ciebie

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#71
29-05-2011 21:29
 Ocena 7 na 7
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Pewnie już się interesuje, ale ja naprawdę nie popełniam , chyba, żadnego przestępstwa.

Żebyś się nie zdziwiła, Grabowska, ale o tym za chwilę.

>Wskazuję tylko na badania, artykuły i książki, wszystko legalne, które mówią co innego.
>Można się z tym nie zgadzać, tylko trzeba by wykazać błędność badań, albo wynikających z nich wniosków.

Z czystej Dobroci Serca będzie, Grabowska:

W Twoje, cokolwiek obsesyjne, spory z innymi Forumowiczami nt. seksu, a seksu pedofilskiego w szczególności, nie wchodzę w ogóle, bo temat mnie nuuuudzi.
Krótko i ogólnie: uważam, że rację masz o tyle, że pedofilię demonizuje się dziś ponad wszelkie rozsądne wymiary - co, mym zdaniem, świadczy głównie o tym, że
Jak bądź to sobie będzie,
Bez Żyda się nie obędzie

a skoro po Hitlerze Żyda żyda gromić trochę głupio, zastępczo gromi się Żyda pedofila.
Co nie zmienia faktu, że, mym zdaniem, pedofilów słusznie ściga się i skazuje, przyjmuję bowiem za oczywiste, że seks w ogóle nie jest żadnym problemem etycznym i nie powinien być prawnym o ile tylko spełnione są dwa warunki:
1. uczestnicy świadomi są, co robią
i
2. robią to dobrowolnie.
Seks pedofilski w oczywisty sposób warunku 1 nie spełnia - i tyle.

>Czego usilnie oczekuję, ale doczekać się jakoś nie mogę.

Niestety - możesz doczekać się czegoś całkiem innego. Od niecałego roku obowiązuje w Polsce art. 200b kodeksu karnego mówiący, iż:

Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Na przyszłość, w razie czego - waż słowa, po prostu.
O ostrożności procesowej pamiętaj.
Dużo konferencji Jarosława Kaczyńskiego instruktażowo oglądaj .


Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)

#72
29-05-2011 21:43
 Ocena 2 na 2
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska

>> co pisał Platon o swoich "preferencjach".
>Platon pisał: "Gdym Agatona całował, duszę miałem na wargach; aż tam stanęła nieszczęsna, jakby przejść chciała na drugą stronę."
Platon opisał jak mu się zmieniał gust (Twoje preferencje) w trakcie życia w doborze partnerów.

>> Allen Ci nie pasuje? Przeczytaj o "preferencjach" Cohena Barbarzyńcy
>Nie mam ot tak hop-siup dostępu do Allena. Dopiero jutro otwierają biblioteki publiczne. A co do Cohena, to znam tylko Leonarda Cohena. Tamten to już chyba nie moje pokolenie.

Opowiadania Allena (te krótkie) są super - polecam.

>> Jak ktoś w sobie nie rozwinie części emocjonalnej
>Ty mnie ciągle uważasz za jakąś troglodytkę. Bardzo cenię część emocjonalną, o czym świadczy nawet moja nowa stópka.
Nie uważam. Przedstawiłaś strasznie uproszczone (i według mnie dość nietrafione) podejście do dobierania partnera/rki. Jeśli znajdziesz kogoś, kto miziając Cię po karku sprawi, że przejdzie Cię dreszcz, zrozumiesz że całe to gadanie o kolorze włosów, czy czym tam jest o kant duupy rozbić.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.

#73
29-05-2011 21:49
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi spellbinder
> Albo zniewieściałym chłopcem lubiącym jak się go trąca od złej strony.
Ale chłopcem!
A dla kogo złej dla tego złej,dla niego dobrej.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#74
29-05-2011 21:53
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi PanBuk
Akt desperacji i świństwo w jednym, brakuje tylko góralskiej muzyki

#75
29-05-2011 21:57
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> Następnym razem założę wątek o cenie paliw na świecie, to też sobie spokojnie popiszesz
Bardzo przepraszam, ale to nie ja zaczęłam ten drażliwy wątek.
To Ty znowu wyjechałaś z tym tematem.
Ja już się chcę od niego odzwyczaić jak od alkoholu, a Ty mi ciągle setę podsuwasz pod nos i drażnisz.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365