 |
Poważna polityka oraz kto co może. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-05-2011 13:25 | Kowalska (14008 punktów) | Poważna polityka oraz kto co może.
7 na 7 | Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".
Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?
W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.
Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..#61 3 na 3 | PanBuk (6257 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > W USA wiedzą, gdzie jest głupi Jaś.Jasne  
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#62 1 na 1 | PanBuk (6257 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > A jeszcze posyłamy żołnierzy do walki w imie amerykańskich interesów ,za Bóg zapłać.> Głupota, nic nie zyskamy.A nie koniecznie! Polacy giną w Afganistanie i Iraku za obywatelstwo USA!Niewolnictwo kwitnie! Cytat: Dlatego też rekruterzy najchętniej sięgają właśnie po Polaków i Latynosów - ponieważ im na amerykańskim obywatelstwie zależy najbardziej.
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
| PanBuk (6257 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > > chadzasz ze swoją wnuczką do parku albo na place zabaw, aby ją przedstawić jakiemu pedofilowi, żeby sobie z nim poczerpała przyjemności?> Źle postawione pytanie.tak właśnie myślałem... Urban to bliższa czy dalsza rodzina? A może nazwisko panieńskie  ?
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#64 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > to później szuka ... albo nie będę Cię obrażał.Nie bardzo wiem jak możesz mnie obrazić? Ja nie Kaczyński, co to o wszystko się obraża. Kowalska "inwektywą żywą na mnie chlusta", a ja ją i tak lubię. Szczególnie gdy mam w czubie. > co pisał Platon o swoich "preferencjach".Platon pisał: "Gdym Agatona całował, duszę miałem na wargach; aż tam stanęła nieszczęsna, jakby przejść chciała na drugą stronę." > Allen Ci nie pasuje? Przeczytaj o "preferencjach" Cohena BarbarzyńcyNie mam ot tak hop-siup dostępu do Allena. Dopiero jutro otwierają biblioteki publiczne. A co do Cohena, to znam tylko Leonarda Cohena. Tamten to już chyba nie moje pokolenie. > Jak ktoś w sobie nie rozwinie części emocjonalnejTy mnie ciągle uważasz za jakąś troglodytkę. Bardzo cenię część emocjonalną, o czym świadczy nawet moja nowa stópka.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#65 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Zewsząd ktoś mu jad do ucha sączySączy czy nie sączy, ale każdy wie kim jest.Chłopcem albo dziewczynką.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. |
> Tylko że w gruncie rzeczy cała ta kwestia jest marginalna.> Jaki to promil społeczny? Taka ciekawostka tylko.A tego to my nie wiemy. Badania Kinsey'a były swego czasu dla społeczeństwa amerykańskiego szokiem. Ludziom się wydawało, że jest tak, a okazało się, że jest zupełnie inaczej. > gdzieś tam można usłyszec o jakieś 3 płci.Ale to bardziej literackie czy przenośne powiedzonko niż naukowe.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | To mnie oświeć! Może Ty znasz jaką osobę, która nie wie jakiej jest płci? Tylko nie mów mi o pantofelku!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#68 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. |
> tak właśnie myślałem... Do słów wypreparowanych z kontekstu nie da się merytorycznie odnieść. To tak jak z tym słynnym cytatem z Biblii: "Nie ma Boga!" - "Rzekł głupiec w sercu swoim."
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
| spellbinder (8577 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Sączy czy nie sączy, ale każdy wie kim jest.Chłopcem albo dziewczynką.Albo zniewieściałym chłopcem lubiącym jak się go trąca od złej strony. |
#70 6 na 6 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Dlatego mówię, że dzieci to nie czyste aniołki tylko istoty seksualne!> Boże!! I to wszystko na wątku Kowalskiej. Wybaczcie!! Ależ absolutnie się Grabowska nie przejmuj mną. Następnym razem założę wątek o cenie paliw na świecie, to też sobie spokojnie popiszesz w nim o dobroczynnych wpływach pedofilii na dzieci i w ogóle. Ze mną jak z dzieckiem, że tak powiem odważnie do Ciebie 
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
#71 7 na 7 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Pewnie już się interesuje, ale ja naprawdę nie popełniam , chyba, żadnego przestępstwa.Żebyś się nie zdziwiła, Grabowska, ale o tym za chwilę. > Wskazuję tylko na badania, artykuły i książki, wszystko legalne, które mówią co innego.> Można się z tym nie zgadzać, tylko trzeba by wykazać błędność badań, albo wynikających z nich wniosków.Z czystej Dobroci Serca będzie, Grabowska: W Twoje, cokolwiek obsesyjne, spory z innymi Forumowiczami nt. seksu, a seksu pedofilskiego w szczególności, nie wchodzę w ogóle, bo temat mnie nuuuudzi. Krótko i ogólnie: uważam, że rację masz o tyle, że pedofilię demonizuje się dziś ponad wszelkie rozsądne wymiary - co, mym zdaniem, świadczy głównie o tym, że Jak bądź to sobie będzie, Bez Żyda się nie obędziea skoro po Hitlerze Żyda żyda gromić trochę głupio, zastępczo gromi się Żyda pedofila. Co nie zmienia faktu, że, mym zdaniem, pedofilów słusznie ściga się i skazuje, przyjmuję bowiem za oczywiste, że seks w ogóle nie jest żadnym problemem etycznym i nie powinien być prawnym o ile tylko spełnione są dwa warunki: 1. uczestnicy świadomi są, co robią i 2. robią to dobrowolnie. Seks pedofilski w oczywisty sposób warunku 1 nie spełnia - i tyle. > Czego usilnie oczekuję, ale doczekać się jakoś nie mogę.Niestety - możesz doczekać się czegoś całkiem innego. Od niecałego roku obowiązuje w Polsce art. 200b kodeksu karnego mówiący, iż: Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Na przyszłość, w razie czego - waż słowa, po prostu. O ostrożności procesowej pamiętaj. Dużo konferencji Jarosława Kaczyńskiego instruktażowo oglądaj  .
Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych) |
#72 2 na 2 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. |
> > co pisał Platon o swoich "preferencjach".> Platon pisał: "Gdym Agatona całował, duszę miałem na wargach; aż tam stanęła nieszczęsna, jakby przejść chciała na drugą stronę."Platon opisał jak mu się zmieniał gust (Twoje preferencje) w trakcie życia w doborze partnerów. > > Allen Ci nie pasuje? Przeczytaj o "preferencjach" Cohena Barbarzyńcy> Nie mam ot tak hop-siup dostępu do Allena. Dopiero jutro otwierają biblioteki publiczne. A co do Cohena, to znam tylko Leonarda Cohena. Tamten to już chyba nie moje pokolenie. Opowiadania Allena (te krótkie) są super - polecam. > > Jak ktoś w sobie nie rozwinie części emocjonalnej> Ty mnie ciągle uważasz za jakąś troglodytkę. Bardzo cenię część emocjonalną, o czym świadczy nawet moja nowa stópka.Nie uważam. Przedstawiłaś strasznie uproszczone (i według mnie dość nietrafione) podejście do dobierania partnera/rki. Jeśli znajdziesz kogoś, kto miziając Cię po karku sprawi, że przejdzie Cię dreszcz, zrozumiesz że całe to gadanie o kolorze włosów, czy czym tam jest o kant duupy rozbić. Pozdrawiam
Egoizm jest rodzajem algorytmu. |
#73 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Albo zniewieściałym chłopcem lubiącym jak się go trąca od złej strony.Ale chłopcem! A dla kogo złej dla tego złej,dla niego dobrej.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#74 1 na 1 | AdamGr (3037 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Akt desperacji i świństwo w jednym, brakuje tylko góralskiej muzyki  |
#75 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Następnym razem założę wątek o cenie paliw na świecie, to też sobie spokojnie popiszeszBardzo przepraszam, ale to nie ja zaczęłam ten drażliwy wątek. To Ty znowu wyjechałaś z tym tematem. Ja już się chcę od niego odzwyczaić jak od alkoholu, a Ty mi ciągle setę podsuwasz pod nos i drażnisz.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|