 |
Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-07-2011 13:57 | is that any matter? (14 punktów) (zablokowany) | Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła?
-3 na 5 | Mam wrażenie że co niektórzy uważają siebie za kontestatorów renesansowych, i dalej walcza ze świetą inkwizycją. Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Dalej..#1 10 na 12 | Alicja Duda (25557 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | >Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego. TAK!? A co i kiedy?
Zmień politykę, głosuj na kobiety. |
#2 12 na 12 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | Jak Kuba Bogu, tak Bóg Fidelowi. Nie, nie przesadza. Czy dla Ciebie każde słowo krytyki to przejaw nienawiści?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu. |
#3 8 na 8 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Kościół wniósł też wiele dobrego.A ile wyniósł!  >  Rozumiem, że powyższy obrazek całkiem na miejscu Ci się wydaje? 
Istotne jest jednak, by język mówienia o Trójcy nie uległ chorobie abstrakcji i oderwania od życia. (kard. Joseph Ratzinger) |
#4 -1 na 1 is that any matter? (14 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Jak Kuba Bogu, tak Bóg Fidelowi.> Nie, nie przesadza.> Czy dla Ciebie każde słowo krytyki to przejaw nienawiści?> Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.To jest już konfabulacja. |
is that any matter? (14 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > >Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego.> TAK!? A co i kiedy?> Zmień politykę, głosuj na kobiety.Pytasz na poważnie? Bo jeśli tak to kompromitujesz swoją wiedze historyczną. |
#6 5 na 5 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | Uzasadnij, że "ta strona przesadza z nienawiścią do kościoła", to podyskutujemy. Na razie rzuciłeś hasełko.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu. |
#7 3 na 3 | Anna Salman (16360 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego. Alfabet łaciński. My - Słowianie nie stworzyliśmy własnego pisma. I to już. Ale wielokrotnie odebrał zapłatę za ten dar - polecam uroczy komentarz big-zyd'a, poniżej.
|
#8 6 na 6 | Alicja Duda (25557 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Pytasz na poważnie? Bo jeśli tak to kompromitujesz swoją wiedze historyczną.Jak najbardziej poważnie. Proszę przytocz jakieś przykłady, wtedy podyskutujemy. ( kasuj niepotrzebne cytowania poprzedników)
Zmień politykę, głosuj na kobiety. |
#9 6 na 6 | Przemysław Jarocki (3008 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Mam wrażenie że co niektórzy uważają siebie za kontestatorów renesansowych, i dalej walcza ze> świetą inkwizycją.W kolejności występowania: - strona nie może przesadzać z czymkolwiek  (Domyślam się, że to sylogizm, traktuj to jako lekki dowcip na wprowadzenie); - być może są osoby, które uważają siebie wyżej wzmiankowanych. Czy nie mają do tego prawa w naszym kraju? (Kraju, gdzie dzieci są indoktrynowane w szkołach, władza nie widzi nic z łego w swoim służalstwie względem kościoła itd.); Skąd powyższe wnioski? Portal ma różne działy, w których są przeróżne artykuły ,nie tylko te dotyczące religii. Sam korzystasz z dobrodziejstwa wypowiedzi na forum, gdzie zadajesz pytania związane z logiką, architekturą. A w odpowiedzi na twoje zapytanie i zupełnie chybiony obrazek dodam tylko, co wielokrotnie było już podkreślane w różnych wypowiedziach (co chyba świadczy o tym, że swoje wnioski wysuwasz bo dość pobieżnych oględzinach tematyki portalu i forum) jest to forum racjonalistów. Religia nie daje się pogodzić z racjonalnym myśleniem. (Oczywiście nasz umysł jest bardzo elastyczny i udaje mu się stosunkowo często wyłączać racjonalizm, bo bez tego zapewne byśmy już dawno wyginęli, i czasem pod jedną czaszką mieszkają religia i racjonalne myślenie ale nigdy jednocześnie). Zagarnianie sobie przez wyznawców jednej religii całego naszego kraju, nie bacząc na to, że nie są oni jedynymi jego mieszkańcami, powoduje coraz częstsze i głośniejsze sprzeciwy. Ot i cała "tajemnica", jeśli czytasz tylko nowe wpisy lub najzacieklejsze dyskusje to i takie twoje wrażenie. |
#10 8 na 10 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > > Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego.> Alfabet łaciński. My - Słowianie nie stworzyliśmy własnego pisma.Po prawdzie, to kościół alfabetu łacińskiego też nie. > polecam uroczy komentarz big-zyd'a[skromny łopot rzęs]
Istotne jest jednak, by język mówienia o Trójcy nie uległ chorobie abstrakcji i oderwania od życia. (kard. Joseph Ratzinger) |
#11 5 na 5 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Po prawdzie, to kościół alfabetu łacińskiego też nie.Wschodnim stworzył cyrylicę, a teraz muszą pisać tymi krzesełkami. Jeszcze nikt na kontaktach z kościołem dobrze nie wyszedł  |
#12 6 na 6 | Amai (3012 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > > Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego.> Alfabet łaciński.Sam go nie stworzył, pozwolę sobie zauważyć. Jak już kogoś doceniać, to ofiarodawcę, a nie posłańca.  |
#13 1 na 1 | Anna Salman (16360 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > >Alfabet łaciński. My - Słowianie nie stworzyliśmy własnego pisma.> Po prawdzie, to kościół alfabetu łacińskiego też nie.Ale rozprzestrzeniał się chyba po Europie razem z krk? Bo prawosławni mają inny. Jeżeli się mylę, to już mi nic nie przychodzi do głowy ... |
#14 2 na 2 | Amai (3012 punktów) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Bo prawosławni mają inny.Starszą formę cyrylicy (tzw. staro-cerkiewno-słowiański, chociaż to nie do końca "fachowe" określenie, bo scs to w zasadzie język, nie alfabet). |
#15 8 na 8 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? | > Alfabet łaciński rozprzestrzeniał się chyba po Europie razem z krk?Po Europie środkowej i północnej. Po zachodniej rozprzestrzenili go Rzymianie już wcześniej.
Istotne jest jednak, by język mówienia o Trójcy nie uległ chorobie abstrakcji i oderwania od życia. (kard. Joseph Ratzinger) |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|