 |
Skatowała dziecko i jest teraz katechetką Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-06-2013 08:58 | XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Skatowała dziecko i jest teraz katechetką
19 na 19 | I ekspertem MEN, dodam. Najnowsza rzecz, którą żyje sieć: wyborcza.p(*)&utm_campaign=wyborcza#Cuk#CukCiekawa jest opinia pana Etyka (filozof !  : wyborcza.p(*)auczycielki_zabojczyni.html#MTWedług niego: "reakcje w sieci nie mają nic wspólnego z językiem troski, to język nienawiści, rozpoczęło się stadne polowanie, w którym chcemy uczestniczyć" a to najlepsze: "Ta zbrodnia mogła wywołać w tej kobiecie, jej życiu i duchowości gruntowne zmiany. Dziś to może być zupełnie inna osoba z inną filozofią, odrzucająca przemoc jako metodę dochodzenia do celu wychowawczego. Prawdopodobieństwo, że znów dopuści się podobnego czynu, nie jest większe niż to, że dopuści się go ktokolwiek inny" Skąd on to wie ?!? Facet ma problem ze zwykłą logiką ! Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze ! Bo widać, że ma do tego skłonność ! Poza tym, ten babsztyl dalej się znęca nad dziećmi. Ach te filozofy !  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Ale Ty widzisz tylko jedną stronę medalu.> Pokaż mi tę drugą (trzecią, czwartą....)Są też mądre rzeczy w necie. Nigdy nie widziałeś ? Poczytaj na przykład mojego bloga 
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com |
#62 1 na 1 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >> Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze !> Tak, dlatego gdy ktoś się raz oparzył o gorący piec, jest bardziej a nie mniej prawdopodobne, że oparzy się znowu...Owszem, ale bicie sprawiało jej przyjemność i jak sama przyznała, zatracała się przy tym. Co takiego się zmieniło w jej mózgu, żeby się pozbawiać tej przyjemności ? Pewno dlatego recydywiści nie wracają do więzienia, tak ich ono odstrasza 
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com |
#63 1 na 1 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > A mnie jednak żenuje w tej historii właśnie ta nagonka na tę konkretną kobietę i fakt >jej pracy w szkole.To ta nagonka powinna być na wszystkie kobiety ? A nie na konkretną sprawczynię ? Ciekawa teoria  Prawdziwy humanista z Ciebie. Biedna kobieta... a źli internauci zrobili na nią nagonkę... Szkoda tylko, że ona w klasie, gdzie uczyła, to wprowadziła więzienny rygor, pewno gdyby się dało, to i pasek w ruch by szedł...
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com |
#64 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> Są też mądre rzeczy w necie. Nigdy nie widziałeś ? Poczytaj na przykład mojego bloga  Ależ nie wątpię, że w necie, tak jak w bibliotece są też rzeczy mądre. Sam jako przykład podam coś, co polecam laikom w Polsce, czyli "Fizyka" Marty Skorko, a może też Twój blog, upieram się tylko, że biblioteka/net nie jest źródłem a co najwyżej miejscem dostępu do źródeł. Dlatego zdanie "wstukałem w google i ..." nie świadczy o niczym, a już na pewno nie o skali jakiegokolwiek zjawiska. Gdybyś rok temu wstukał w google hasło "Sosnowiec" to znakomita większość linków doprowadziłaby Cię do dzieciobójczyni z Sosnowca, tymczasem żadne statystyki nie potwierdzają "faktu", że w Sosonowcu dzieciobójstwo występuje częściej niż w Gnieźnie, Bolonii, Nowym Jorku czy Barcelonie. |
#65 2 na 2 | Grey (2102 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > A mnie jednak żenuje w tej historii właśnie ta nagonka na tę konkretną kobietę i fakt jej pracy w szkole.Gdyby nie nagonka, ta pani dalej uczyłaby dzieci. > SRSLY nie lepiej się zastanowić, że jest ona raczej pouczającym przykładem do czego prowadzi uświęcenie i ochrona "rodziny" jako niezawisłej komórki społecznej, w której dzieci to własność rodziców?Żeby była pouczającym przykładem, trzeba ten przykład nagłośnić. Co komu po przykładzie, o którym nikt nie wie? |
#66 -1 na 1 kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Ale Ty widzisz tylko jedną stronę medalu.> Pokaż mi tę drugą (trzecią, czwartą....)W mojej przeglądarce google jest jednym z silników wyszukujących, pozostałe teraz to: duckduckgo, wikipedia, bing, amazon, uzywam tez sieci tor. Tak naprawdę to Ty jestes najwaznieszym silnikiem wyszukiwania, nie rozumiem Twoich pretensji. |
#67 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >>Ale Ty widzisz tylko jedną stronę medalu.> >Pokaż mi tę drugą (trzecią, czwartą....)> W mojej przeglądarce google jest jednym z silników wyszukujących, pozostałe teraz to:> duckduckgo, wikipedia, bing, amazon, uzywam tez sieci tor. Tak naprawdę to Ty jestes najwaznieszym silnikiem wyszukiwania, nie rozumiem Twoich pretensji.Nie mam pretensji. Jakiejkolwiek wyszukiwarki użyjesz, uzyskasz informację najczęściej linkowaną, a nie najprawdziwszą czy dotyczącą najczęściej zaistniałego zjawiska. Możesz próbować zaimponować ilością używanych wyszukiwarek (mnie nie imponujesz), ale każda z nich jest magazynem źrodeł informacji a nie źródłem. Ilość linków do zdarzenia "A" w stosunku do zdarzenia "B" nie jest proporcjonalna do ilości zdarzeń "A" do zdarzeń "B" Przykład dzieciobójczyni z Sosnowca jest bardzo pouczający. > duckduckgo, wikipedia, bing, amazon, uzywam tez sieci torW pewnych sprawach polecam stronę Szwajcarskiego Stowarzyszenia Statystyki (niestety korzystanie jest bardzo kosztowne) Jestem starszym panem, ale potrafię korzystać z netu. |
XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Są też mądre rzeczy w necie. Nigdy nie widziałeś ? Poczytaj na przykład mojego bloga  > Ależ nie wątpię, że w necie, tak jak w bibliotece są też rzeczy mądre. Sam jako przykład podam coś, co polecam laikom w Polsce, czyli "Fizyka" Marty Skorko, a może też Twój blog, upieram się tylko, że biblioteka/net nie jest źródłem a co najwyżej miejscem dostępu do źródeł.Jest i tym i tym. Na przykład: mój blog jest tylko w necie 
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com Mod: Proszę, byś zaprzestał reklamy swojego bloga - ani stopka, ani reszta wypowiedzi nie mogą służyć reklamie (§27f). |
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | Mainstreamowe media po raz kolejny z "namierzyły" aferę opisywaną przez "Fakty i Mity" wiele miesięcy temu. Żenada.
|
#70 2 na 2 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > I gdy już skończysz LOLać z "fylozofów"Wybacz, to była szczeniacka próba trollingu. Niezbyt udana, tylko Ty zareagowałeś. > gdy ktoś się raz oparzył o gorący piecNo ale jednak przyznasz, że - w dyskutowanym kontekście - z analogią nie trafiłeś...? |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | Ale tu nie chodzi o wywiady tylko o co kto robił. Jedni strzelali w potylicę inni skandują głupawe hasła. Z dwojga złego wolę tych skandujących.
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#72 1 na 1 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | |
XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > Mainstreamowe media po raz kolejny z "namierzyły" aferę opisywaną przez "Fakty i Mity" wiele miesięcy temu. Żenada.Ciekawe, a kiedy to było ? Szczygieł napisał, że dostał cynka od anonimowej osoby.
o wierze w audio: XYZPawel w google. |
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | Nie pamiętam w którym to numerze było opisane. W każdym razie to nie jest po raz pierwszy, gdy "FiM" coś opisują i jest cisza, a potem "odkrycia" dokonuje "GW" i jest sensacja. Tak też było np. z aferą informatyczną w policji. |
#75 3 na 3 | Grimar (1210 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > Ale tu nie chodzi o wywiady tylko o co kto robił. Jedni strzelali w potylicę inni skandują głupawe hasła. Z dwojga złego wolę tych skandujących.taaa, za niedługo okaże się, że Bauman także tłumił Powstanie Styczniowe, a także własnoręcznie wymordował miliony dzieci w kołyskach. |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|