Zauważyłem, że wielu użytkowników tego forum to socjaliści. Czy wy wciąż uważacie, że socjalizm jest racjonalny, pomimo tego, że dowody empiryczne wskazują na to, że ta utopia nie działa ? Jakim cudem uważacie się za racjonalistów ?!? To mnie nurtuje  Zapraszam do wyważonej dyskusji  |